• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine no bodejť by nebyl hubeňour, když tak šplhá...to je panečku výdej energie :slight_smile:
16. kvě 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka To mi povídej, za chvíli ho budu sundavat z lustru :grinning:
16. kvě 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak za sebou máme roční prohlídku. Těch 9kg nepokořila, ale jen o fous, má 8950g na 80cm. Ale co je super novinka, tak má srostlou pipinku... Tak si to všechny maminky holčiček nechte zkontrolovat. Já po kakání myju pod vodou, případně poctivě otírám, 2-3x týdně vytírám pipku olejíčkem a stejně to nepomohlo.
Tak za 2 týdny jde na dětskou gyndu na prošťouchnutí...
16. kvě 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Jéé vy máte skoro o kilčo míň :slight_smile: ale zase je slečinka :grinning: ty bejvaj útlejší a lehčí :wink: jinak teda 80cm koukam.
16. kvě 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to se teda radsi taky zeptam, i kdyz mi prijde ze tam ma bse vporadku
16. kvě 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ono nemá po kom být dlouhá, já mám 166 a manžel klasika 183, takže se ten růst zasekne...

@dendy88 Mně taky přišlo, že tam má vše ok, ale prdlačka... ale snad se vám to vyhne.
16. kvě 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda a videla jsi pak co tam je spatne? nebo ani nevis kde to je zarostly
16. kvě 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já to nějak nechápu, co má jako srostlé??? Naše dr. se teda dívala na roční prohlídce na pipku, tak snad by mě upozornila ne? Mě se tam nic srostlé nezdá
16. kvě 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, říká se tomu srůst stydkých pysků, ale nejde prý úplně o pysky. Je to jakoby dole, kůžička přes vchod.

@ikopretinka Jestli se doktorka koukala, tak v pohodě, spousta doktorek se pod plenku ani nekoukne.
16. kvě 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no ja radsi na to doktorku upozornim...a tobe se koukala vzdy nebo jen ted u ty rocni prohlidky ?
16. kvě 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Koukala vždycky, navíc kvůli té váze jsme chodily fakt často... ale prý se to může stát za pár dnů...
16. kvě 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak to maly nekoukala nikdy...budu se ji muset na to zeptat , nas rocni prohlidka teprv ceka
16. kvě 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak dík za objasnění,
@dendy88 nám tam čučí taky pokaždé
16. kvě 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka my mame takovou starou doktorka ktera sotva chodi...porad doufam ze misto ni pujde nekdo mladsi..ta pry byla stara uz v dobe kdyz se starala o pritele kdyz byl malej, by me zajimalo kolik ji je
16. kvě 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda týý brďo, tak to má teda doslova modelkovský míry:slight_smile:!
16. kvě 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
když už je řeč o těch genitáliích - holky, co máte kluky, věnuejte nějakou speciální péči předkožce - přetahujete/nepřerahujete? Ze mě se totiž u doktorky stává zcela nesvéprávný jedinec a vždycky se zapomenu zeptat co a jak s tím pindíkem dělat :slight_smile:
16. kvě 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no každej má na pindíka názor jinej. Nám dala v 10 měsících mastičku triamcinol a že máme lehounce přetýhnout a dát tam trošku krému. Má to už volné,pořád ale mažeme.
16. kvě 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ne, pokud normálně čůrá a jde mu to, tak údajně nepřetahovat...souhlasím s dostynou každej DR nato má jinej názor...
16. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo, já jsem četla tohle...
http://www.rodina.cz/clanek5274.htm
16. kvě 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine taky jsem četla. No je to tak, že někdo ti řekne, že máš přetahovt, někdo ne. Já své doktorce důvěřuju a tak jsme začali dělat co nám řekla. Akorát jsme úplně nepřetahoali,jen trošku povytáhli a ten krém.
17. kvě 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka už to tu padlo, každej má jinej názor (takže si říkám, že nejspíš nic není až tak špatně, kdyby jedna cesta byla vyloženě škodlivá, tak by se nenašel nikdo, kdo doporučí :sweat_smile: ). Nám dr. říkala od samého začátku, zkoušet to ne přetahovat (protože to nejde), ale prostě při každém koupání na to sáhnout a jakobys chtěla přetáhnout, zkrátka to trénovat. U nás to nejde ještě bohužel vůbec, ani trošičku :unamused: Podobně se vyjádřil jednou nějaký dr. v Sama Doma, co jsem náhodou zahlídla. Ale je i plno (možná většina) názorů, co radí vůbec na to nesahat.
@aajda vím, že se o vývoj a cvičení zajímáš, tak Ti chci říct, že vojtovka je fakt (asi) zázrak...byli jsme v pondělí na ko na neuro a malý se po té neurologické stránce dost zlepšil, CKP už nemá 3., ale 2. stupně, když jsem porovnávala ty zprávy (2 měsíce je mezi nima rozdíl), tak mu odešlo plno těch reflexů, co už dávno mít neměl, pouze minule měl nějaký ten polohový test Vojta bpn, teď tam má psanou hypotonii. Ale jinak se toho zlepšilo fakt dost, takže s chutí pokračujem ve cvičení :wink:, snad se to bude zlepšovat i dál a brzo vrstevníky dožene:confounded:
17. kvě 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda teď ještě čtu, jak jste dopadly s tou pipinkou...to je teda hezký :unamused: tak snad to bude mít rychle za sebou. Koukám že holka-kluk, je to fuk, obojí má svoje úskalí, byť u těch holčiček se o tom tolik nemluví.
17. kvě 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No to je krásné zlepšení, jste šikovný oba dva, za chvilku vrstevníky předežene :wink:
17. kvě 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak dnes Nikolka dostala prvni darek k narozeninam, byla u nas kamaradka a jelikoz jsem byla asi taky hodna, tak jsem darek dostala taky :slight_smile:
17. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 No skvělý, to samé mám pro Amálku taky nachystané, jen myslím,že je to dráček :slight_smile: :slight_smile: A líbil se?
17. kvě 2012 v 19:26  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no trosku jo, ale az se nafoukne uplne tak snad z toho bude nadsena vic:slight_smile: tedka jsme to zkouseli jen pusou a zadna slava teda ....vic ji zajimala krabice od toho konika :grinning:
17. kvě 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 Jo tak to je dobrý :grinning: :grinning: :grinning: ,ale přesně jak u nás., normální věci jí nezajímají a takovýhle kulišárny rozhodně vedou :grinning: :grinning: :grinning:
17. kvě 2012 ve 20:02  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky diky za info ohledne predkozky...tak vzhledem k tomu, ze nase dr. se o tom zatim vubec nezminovala, tak nic podnikat nebudu. Jen vim, ze synovec s tim mel docela velky problemy a ze musel i na nejaky "obtahnuti" na chirurgii....tak doufam, ze tohle nas mine :slight_smile:.
18. kvě 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 moc pekny darek! Taky jsem ho zvazovala, ale kamoska mi rikala, ze je to pro ty decka docela narocne, ze musi umet dobre drzet rovnovahu, takze by kupovala radeji az pro starsi...tak pockame (kdyztak nalozi Jezisek) .)
18. kvě 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jeste se chci holky pochlubit...vcera jsme byli cela rodina u holice a Vita to krasne zvladl a je z neho fesak, takze foceni a oslavy muzou zacit :slight_smile:
18. kvě 2012 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek