• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana tak to moc gratulujeme. Vojtova metoda je fakt skvela...a jak pise aajda, zachvili malej vsechny svoje vrstevniky predhoni!!
18. kvě 2012 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka Tak to je super :slight_smile: No u nás se holič asi dloooouho konat nebude, Amálka má na hlavě to samý,co při narození :wink: . U nás se vlasy zatím vůbec nekonají :grinning:
18. kvě 2012 v 08:17  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak jsme dnes prijeli z chalupy, bylo krasne ale mala prijela bohuzel s teplotou :(
20. kvě 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupickano je to pro starsi dite, ale mi o dostali jako darek a libi se mi to, holt mala do toho jeste doroste :slight_smile:
20. kvě 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to jsme na tom stejne, porad cekam kdy ji budu moct ustrihnout praminek vlasu na pamatku a ono porad nic :slight_smile:
20. kvě 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 hmm, tak to ja jsem bohuzel praminek zapomnela ukoristit :(...ale kadernice rikala, ze pry by to stene na praminek nehodilo...tak taky budem muset pockat.
20. kvě 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak včera jsme poprvé vyzkoušeli novou sedačku - a měla úspěch. :wink:
21. kvě 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@dendy88 jejda, tak to mě je líto s tou teplotkou - nemá to od zubů? Verča totiž minulý týden měla taky dva dny zvýšenou teplotu, ale jinak nic jiného jsem na ni neshledala, tak jsem to přisoudila k zubům. I když žádný nový nebyl zpozorován, až dneska. Takže už máme dohromady 3. :slight_smile:
21. kvě 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak mala mela v sobotu 38,5 pod pazi , nevim jestli kvuli zoubkum muze byt tak vysoka teplota, jinak nebyla ani protivna jen takova utahana...jinak dnes uz teplotu nema :slight_smile: jen rocni prohlidka presunuta na pristi tyden
21. kvě 2012 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 může,mi při prvním zoubku měli skoro 40° :frowning2:
22. kvě 2012 v 07:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik prosim te a jak dlouho trvalo nez se ten zub objevil ? mala ma zas po odecteni 37, 8 :( a zuby zadny nevidim
22. kvě 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no záleží co vám leze,řezáky jsme měli venku rychle,ale ty už máme venku a teď nás už 4.den trápí nějaký špičák nebo stolička a je to pěkně na palicu :frowning2: každopádně teploty by neměli trvat dýl jaj 3 dny pak už je něco špatně
22. kvě 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik my nemame jeste zadny zuby
22. kvě 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak radši bych se optala dr.,přeci jen jsou to teploty,a nedávno tu řešila teploty myslím manny a pak ze zubů bylo něco horšího. :frowning2:
23. kvě 2012 v 17:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak tedy holky lítám jako blázen. Malá co začla chodit, tak je k neudržení. V kočáru nechce sedět ani za boha, přikurtovaná napevno a stejně visí z kočáru pomalu hlavou dolů, doma lítá z jednoho rohu místnosti do druhýho,jak lev v kleci :wink: všechno jí překáží v cestě, se vším hází , takže doma raději moc nejsme .Nejlepší je to na stadionu, tam jí vypustím a lítá a nikomu nepřekáží, nikam nemůže spadnout, já po ní taky můžu vklidu pokukovat , takže jsme spokojené obě :sunglasses: .Je schopná oběhnout celé kolečko a běží furt dál. Asi budeme mít malého Foresta Gampa :grinning: :grinning: A při tom všem kvaltu jí stále stačí maximálně půlhodinka spaní přes poledne :angry: . No na palici :sunglasses: :sunglasses: Už se těším na narozeninovou oslavu, to budou lítat asi dorty vzduchem :grinning: :grinning:
23. kvě 2012 v 18:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@jana974 tak ja uz byla u doktorky dvakrat , davam maly fenistil, hedelix a paralen detsky , kdyz se to nezlepsi mam se jit ukazat v patek :( zatim to ale nevypada , cely den okolo 37,8
23. kvě 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 to je krasnyyy :slight_smile: takovy prcek mrnavy a jak ji to slusi na tech fotkach...to mi zatim jeste nechodime :slight_smile:
23. kvě 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ajaj, tak to asi zuby tedy nebudou, že by nějaká viroza?
23. kvě 2012 v 18:27  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 díky, ale u nás není o co stát. Torpédo v suchních po bráchovi, no to si užijeme :wink: :wink:
23. kvě 2012 v 18:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 ale dyt je to hezky :slight_smile:
23. kvě 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 asi jo, ted ji mam na kline a sipe mi tu , jak ma ten chraplavy kasel
23. kvě 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 ale jasně, že je to hezký. Jen jsem si říkala, že takový torpédo jako je náš Adam se těžko někde najde a tohle bude další :grinning: :grinning: ....... tak ať je malá brzy fit. Kašel je blbej :frowning2:
23. kvě 2012 v 19:13  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jdu po moc dlouhé době pozdravit,mám chvíli čas tak toho využiji...
Máme se dobře ale to chyce fuj..
Jinak naše malá má brzy roček a oslaví ho s mírami 8,3kg y 77cm,no jo jsme tintidla,ale nemá být po kom tlustá :dizzy_face:
Jinak je ale děsná šikulka,žvatlá,moc dobře ale umí říkat když mlsá mňam a samozřejmně NENE,když se něco nelíbí :grinning:
chodí už od 10 a půl měsíců sama,takže teď už děláme i procházky a to je opravdu to co ji baví chodit a jít a jít a jít
Teď se jí ještě závěrem těch posledních studených dní podařilo opařit si ručky o kamna,ale už se pěkně hojí a je bez obvazů,hurááá

No a mně se to krátí do porodu ale teď se to tedy táááhne a do toho zase ty tepla,no mám co jsem chtěla a neplánovala :grinning: :grinning:
nemám šanci vás dočíst,tak doufám že se všichni máte dobře a dítka jsou zdravoučká :dizzy_face:
24. kvě 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak mi nejdou vložit fotečky,nechápu proč normálně se to nahraje,zase kůň "funguje" tak vám zkusím poslat později :wink:
24. kvě 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 týýý jo, to Ti jako malá oběhne celej ovál?! Jestli jo, tak to je fakt síla! A já jsem si myslela, že Víťa je akční :slight_smile:....doufám,že až začne chodit, tak mu bude stačit naše minizahrada :slight_smile: bo stadion tu nikde po ruce nemáme :slight_smile:. A už je zapsaná do atletiky? Myslím, že vám dala jasně najevo, čím se chce jednou živit :grinning:
24. kvě 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino gratulace malé...a zase takový tintítko není...je docela dlouhá. U nás tipuju tak 74 cm a 9,5kg:slight_smile:
Jinak přeju ať je porod v pohodě a hlavně hodně sil....na tři děti je to určitě potřeba :grinning:
24. kvě 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no krati se ti to holka, na jednu stranu zavidim brisko a budouci mimco a na druhe nezavidim tu starost. my tu ted krom male hlidame synovce 2,5 roku a ja mam dost za 2 hodiny. no holt na to nejsem zvykla:slight_smile: jinak mala ma krasny miry, ja myslim ze u nas to bude okolo 9,5kg a 75 cm v utery jdem k dr tak uvidime... brzke uzdraveni rucicek. snad to mala zvlada dobre
24. kvě 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek gratulujem Izulce k dovršenému 1. roku a přejem aspoň 100x tolik :slight_smile: , samozřejmě hlavně ve zdraví. :slight_smile:
25. kvě 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana dekuji moc, vyridim:grinning: vas to ceka za chvili co?:slight_smile:
25. kvě 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Přejeme Izuli všechno nejnejnej :wink:
26. kvě 2012 v 00:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek