• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak vidim, ze my jsme teda asi nejvetsi drobci ze vsech :slight_smile:. Dle dnesniho mereni a vazeni mame 76 cm a 9230g...a Vitek si s pani doktorkou pekne pokecal, dostal vcelicku a jeste ji zamaval :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka gratuluju :slight_smile:
29. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj přeju všem vašim dítkám (některým už opožděně) všechno NEJ k prvnímu roku!!!!
29. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak největšího hubeňoura mám asi já, protože v 11m měl těsně pod 9kg, ale 78cm, takže za ten týden a půl v roce bude vážit možná trochu míň než Víťa, ale je delší, tak je to taková žížala :slight_smile: Jinak gratuluju k úspěšné prohlídce a včeličce...to se zdálo tak daleko po té třetí, že přeočkování AŽ v roce :confused: ...a pomalu je (pro někoho bylo) to tu.
29. kvě 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No u nás taky nee :grinning: ale jistě si pamatujete našeho 4měsíčního pořeza s víc jak osmi kilama :grinning:
29. kvě 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Vítkovi
@dendy88 i Nikolce taky přejeme dodatečně vše nej.
29. kvě 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak 80cm nemá nikdo? U nás má bejt po kom dlouhej, já mám 180cm :grinning:
29. kvě 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine :grinning: ja 161cm:grinning:
29. kvě 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No holky, s největším hubeňourem se asi hlásím já... v roce 8.950g... ale na 80cm :grinning:
29. kvě 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@aajda tak to můj hubeňour co na začátku neprospíval měl v roce 10900g :grinning: :grinning:
30. kvě 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek tak nemame podobny, nejen ze to moje bejbatko nepribralo, ona i malinko klesla na vaze oproti 11 mesicum ....rocni prohlidka 9390 a 76 cm, obvod hlavicky 46
30. kvě 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak máme za sebou také narozeniny :slight_smile: :slight_smile: Fotek máme hafo,akorát dost rozmazaných, protože jak Amálka chvilku nepostojí, furt lítá, tak chytnout jí vklidu na fotku bylo tedy umění :frowning2: Míry nevím, jaký máme, ale zítra se dozvíme, řekla bych, že to bude něco málo pod 10kg. Z našich tří dětí bude v roce asi nejhubenější :grinning: .
30. kvě 2012 ve 21:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@jana974 hezky fotecky :slight_smile: a me proti rozmazani pomaha kdyz dam blesk :slight_smile:
31. kvě 2012 v 06:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky potrebuju radu...mala ma vzadu na hlavicce takovou mensi bouli (neni to od toho ze by se prastila, ma ji tam uz dlouho) , ptala jsem se na to doktorky ta rika ze je to normalne kost , ze jak ji ta hlavicka roste tak se tam ta boule udelala nebo neco podobnyho rikala , ale me obcas prijde ze si docela casto vzadu na tu hlavicku saha a hlavne me prijde ze je na rocni dite porad az moc ospala, dneska treba vstala v sest, v sedm jsem ji dala zas spat protoze byla protivna a mnula si oci, ted se vzbudila a zas si mne oci ...ma taky nektere vasi ditko boulicku vzadu na hlavicce ? ma ji jakoby dole tesne nad krkem
31. kvě 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 krasny fotecky, nam pritel zlomil kartu do fotaku a tak mam jen 30 fotek co sem rychle davala sem, diky bohu za ne
@dendy88 bouli tam Izulka nema, alekolikrat je taky rano po hodine utahana a jde spat, oci si mne taky dost casto.tezko rict co ti poradit. zkus se poptat jeste jinyho doktora.ale tak snad to nic neni
31. kvě 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no náš Tonda má taky nerovnosti na hlavičce,a ne mmálo.Asi má paní doktorka pravdu. Možná má malá období,kdy je víc unavená.jak se víc hýbe,tak se unaví.A třeba jestli spíš na ni neleze nějaká nemoc a nezmáhá ji to. každopádně bych to doktorce řekal,a možná bych na nějakým vyšetření trvala.jsem celkem posera a sleduju u Tondy všechny změny.takže pro klid bych to možná někde konzultovala anechala ji vyšetřit
31. kvě 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 krásný fotky! No a není se čemu divit, že bude z tvých dětí nejhubenější když ji necháš běhat ovály:slight_smile:!
31. kvě 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 hlásím, že Vítek má taky na hlavě dost výrůstků a i nepravidelných, ale zatím mě to nějak nenapadlo zkoumat (což se teda divím, protože já jsem hyperprotektivní matka a zkoumám každou blbinu :grinning: ), protože myslím,že i my dospěláci nemáme úplně rovnou hlavu akorát ji máme zarostlou, tak to není tak vidět :slight_smile:
31. kvě 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka To běhaly všechny :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 no nám právě foťák odvezla dcera na zájezd a my museli fotit jenom na mobil. Mám v mobilu sice parádní foťák,ale ten pohyb nějak nezvládá :frowning2:
31. kvě 2012 v 08:35  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 také moc neporadím :frowning2: Amálka má hlavu docela rovnou a ospalou jí nemám ani za boha :wink: Ta nespí přes den pomalu už ani v poledne a to jí utaháváme jak jen můžem :frowning2:
31. kvě 2012 v 08:37  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 v místnosti to chce téměř vždycky blesk.Fotky z mobilu ikdyž mají super foťák bez blesku nenahoní. Nic si z toho nedělej, já když fotím na mobil,tak to mám podobný :grinning:
31. kvě 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ondra taky nemá teda bouličky, ale s tou ospalostí je to docela podobný...on spí celou noc, jdu ho převlíct a přebalit a už si zas mne oči, pak vydrží sotva dvě hodiny a jde opravdu spát-tak na hoďku (a to je kolikrát přetaženej, nejspíš by usnul dávno před tím) a vlastně celý den když ho někam položím (třeba na přebalovák), tak se začne šmudlat...ale moc toho nenaspí přes den, tak možná proto, v kočáru dá půl hodiny a pak už nic. Asi je to normální a potřebujou to vyladit. A s tou bouličkou souhlasím s @pupicka , když vidíš holohlavýho chlapa na ulici, tak taky žasneš, jakou my dospěláci máme možná pod vlasama hlavu. Ale to nechci zlehčovat...jestli se Ti to intuitivně nezdá, tak ji radši ještě někde ukaž (i když netuším, který odborník se tímhle zabývá).
31. kvě 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@dostyna
@jana974
@elana tak dekuju za odpovedi, docela me to uklidnilo :slight_smile:, me totiz obcas mate ze si na tu hlavicku treba 4-5 krat za den saha ...ale jinak jsem si porad rikala ze asi pred mesicem jsme byli na pohotovosti protoze spadla zezadu na hlavicku a tu bouli uz tam mela takze si porad rikam ze by si snad neceho vsimli kdyby tam bylo neco spatne :slight_smile:
31. kvě 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky máte u malých problém s čepicema? Já cokoliv strčím Amálce na hlavu, tak to letí okamžitě z hlavy. A je jedno jestli je to kšilt, kšiltovka, čepice, šátek, bekovka ,dokonce ikdyž to má na hlavě přivázaný, tak to serve. Nejradši by sundala i svoje vlasy :grinning: . Občas zabere jen kapuca,ale jen některá :sunglasses: Bože bože to je období.
31. kvě 2012 v 11:59  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jj,u nás to samé.Cokoliv.Jedinýco vydrží o 5 sekund dýl je šátek zavázaný dole v zátylku.je to děs,A jak se u toho čert rozčiluje :grinning: :grinning:
31. kvě 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnešní kontrola u dr. Máme 9850g a 77cm. Očkování nedostala,protože má Adam čerstvě angínu, tak raději až za 14dní. Kdyby jí prý náhodou chytla, měla by jí už v sobě. Uf. Tak snad ne. A potvrdila mi, že jí teda lezou stoličky a má nalitý všechny čtyři. No to bude mazec. :wink:
31. kvě 2012 v 16:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 tak tohle nas netrapi, jak otaky si to sundava obcas ale neni to nic az tak hroznyho :slight_smile:
31. kvě 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 My boule žádný nemáme, nebo o žádnejch nevim :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak u nás není problém tak s čepičkama, jako s botama...jednu si pořád skopává, se divim, že jsme ještě žádnou neztratili :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
31. kvě 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek