• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine boty mi sundává taky,na každé má dva suché zipy a prostě si je musí sundávat :slight_smile:
31. kvě 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Máme jak šněrovací, tak na sucháče a sundavá všechny...jezdíme jak cikáni s jednou botou nebo bosí :grinning:
31. kvě 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jen v rychlosti vás všechny chci pozdravit a doufám, že se prckům daří!!
neslibuju, ale doufám, že budu mít čas něco málo dočíst a zase se zapojit :slight_smile:
Z Kubíčka se klube dítko, co potřebude víc a víc pozornosti, ale jinak je to miláček :grinning: nakonec je to jen jediný hezký, co mi po vztahu zbylo :unamused: (nechci předbíhat, ale moje obavy, co jsem řešila tak před měsícem se naplnily) teď to nějak vstřebávám, takže sama nevím, co dál... ale jinak :wink:
no a na závěr se zase pochlubím.... díky všem těm komplikacím atd...jdou plány podle plánu :grinning: je to cca 6týdnů, co jsem psala, že chci shodit ještě 6kg..... tak dneska mám těch svých prvních vysněných 70!!! ale vzhledem k tomu, že "se nevidím"- nebo jak to mám napsat, tak si připadám pořád stejná i když matematika mluví jasně!!! 102-70 =.mínus 32kilo ............. tak máum ještě v plánu alespoň 5- 10 :grinning: :grinning: :grinning: tak jsem si dneska dala 12km procházku, což u mě nebývá neobvyklé, jen jsem teď měla menší pauzu, takže už teď dokážu předvídat, jak se mi asi ráno poleze z postele :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2012 v 01:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vás samozřejmě všechny moc zdravím a doufám, že děcka jsou v pohodičce.....když tak nad dím přemýšlím, tak (vzhledem k tomu, že jsem mezi vás přišla ještě těhotná-což už bylo krátce do porodu) TAK BYHC VÁM VŠEM, KTERÉ JSTE BYLY SE MNOU A NÁSLEDNĚ S KUBÍČKEM PODĚKOVAT ZA VŠECHNY SDÍLENÝ RADOSTI I STAROSTI!!!!!!!!!!!! moc dobře si pamatuju, jak jdena přišla s něčím a druhá jsme to v zápětí řešily taky a k pomoci nám bylo to, že v to nejsem samy :grinning:
:grinning: :grinning:
1. čer 2012 v 01:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Ahoj, to je blbý, že řešíš takovýhle starosti celkem krátce po porodu :unamused: no co dodat? Popřát hodně sil, který věřím, že ti dodá právě Kubík! Ale jak píšeš všechno zlý je pro něco dobrý :grinning: teda závidím těch 70kg, taky bych je brala :pensive:
Jinak jak je vidět, řešíme víceménně stejný věci, ano jedna něco napíše a další dvě píšou, že to maj stejně :grinning: s dětičkama začíná bejt větší a větší sranda, my se třeba včera naučili prosím, prosím a blik :wink:
1. čer 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak taky (i když jsem tu dlouho nebyla) sleduju, že je míň a ´íň času na psaní..sama to vidím :sunglasses:
2. čer 2012 v 00:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 ajaj...tak to mě mrzí! Ale, ačkoliv tě neznám osobně, působíš na mě jako někdo, kdo se umí poprat se životen a je optimista :grinning: , tak přeji hodně sil a optimismu a jak psala germaine Kubík Ti v tom určitě pomůže.
Btw..ubývající kilča taky tiše závidím :grinning:
2. čer 2012 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky,Vítek taky všechno sundává z hlavy i z nohou - takže klobouky, čepice, šátky, ponožky, prostě nic se na nás neudrží moc dlouho:(. Taky nevím co s tím....doufám, že v zimě, až bude čepka fakt nezbytná, tak už bude chlapec rozumnější a nechá si ji na hlavě
2. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka Jo na ponožky jsem zapomněla :grinning: zdravíme Víťu :wink:
2. čer 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
mala ponozky zatim nenosi, nema co sundavat :slight_smile:
2. čer 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Evi mrzi me co prozivas, hlavne kdyz mate spolu malyho. Neboj bude lip, zivot to vzdycky zaridi tak ze musi byt neco blbyho aby pak mohlo byt lip. S odstupem casu bude lip ver tomu!!! A kilca ti zavidim a preju at to jde dolu jak potrebujes! Kam se na tebe hrabu ja jen -12 rada bych jeste 10dala dolu.

Hlavu vzhuru a uzivej si prcka ted te potrebuje nejvic a je to taky nejhezci cas!
2. čer 2012 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 A co teď dáváte? Punčocháče?
2. čer 2012 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj, porad jeste puncochace, doma ji davam bodycko a puncochace a na ven ji jen ponozky zatim davat nechci , na to mi neprijde jeste dost teplo :slight_smile:
2. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky dnes jsem nevedela jestli byt nastvana nebo se smat ...no nakonec zvitezilo to druhy i kdyz chudak nikolka :slight_smile:...byli jsme u nas na pohadkovy les, nikolka uz mela hlad a jako malickost za soutez dostala nikolka mrkev, tak jsem ji ho dala s tim ze az dojdem na konecnou tak ji nakojim, no nevyslo to dosli jsme k loupeznikum a ty ted ze nas nepustej dal jen kdyz jim neco dame, tak jsme nabizeli nejaky ty bonbonky co jsme dostali za souteze , ale to ze nee, tak pritel ze srandy rika, tak se kouknete co udela mala kdyz ji vezmete tu mrkev, a sup nez jsme se nadali, jeden loupeznek nikolce tu mrkev vzal z ruky a snedl :grinning: no samozrejme nikolka spustila hysterak , no ale co se dalo delat ...nastesti na dalsim stanovisti dostala maly kolacek tak tim jsem ji uspokojila :grinning:
2. čer 2012 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dendy88 Fakt? Ta to bobík by se asi upek, ponožky dáváme už min. dva měsíce :grinning:
2. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jsi mě pobavila :grinning:
2. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to ne nikolka ma porad studeny ruccicky,a myslim ze s nozickama by mela to sami ...tenhle rok jsem ji dala bez puncosek jen dvakrat :slight_smile:
3. čer 2012 v 06:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my tedy punčocháče taky vůbec nedáváme. A ven chodíme když je teplo občas i bez ponožek :wink:
3. čer 2012 v 09:05  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak to je dobrý :grinning: , to víš jak jde o jídlo :sunglasses: je nejlepší se ozvat :grinning: :grinning:
3. čer 2012 v 09:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 A jéjé, držím moc palečky, aby se vše vyřešilo ke spokojenosti tvé i Kubíka. :slight_smile: :slight_smile:
3. čer 2012 v 09:07  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jo, tak to je dobrý. A neboj, ten náš Otesánek když vidí dospělácký jídlo, tak spustí šíleny pokřik "tam mňam" a to doslova křičí a opakuje tak dlouho, dokud ho nedostane :grinning:
3. čer 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, máme zase rýmičku (což, jak jistě víte, u chlapa je průser :grinning: ) a vzpomnela jsem si, že tu některá z vás psala, že se jí osvědčila nějaká homeopatika, myslím, že to byla Dostyna...nemám morál to vyhledávat, páč už je to dlouho...napište mi, prosím, co to bylo zač. Díky
4. čer 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ahojky...nám a všem co vyzkoušeli pomáhají Euphorbium compositum...vyzkoušej, uvidíte
4. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no jo,dospělácký jídlo je velká dobrota :slight_smile:
4. čer 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky!
Po delší přestávce se hlásíme :wink: .No jo venku lije tak zatím procházka nepřipadá v úvahu. :frowning2:
Roční kontrola u nás 9.36 kg a délka 70cm.A hned i očkování.Konečně dnes vylezl 4 zoubek dole.Malá spinká na balkóně v kočárku.uf.Já popíjím kavčo a chystám se na brigádu.Chodím uklízet kanceláře na 3 hod. odpoledne a mám 4 cm v pase dolu.Ladunka hezky chodí když ji držíme za ručičky.A hlavně když chce na velkou hlásí eáá čemu jsem moc ráda :slight_smile: Jo a když chce spát tak říká ají.No kdybyste od ní chtěli aby udělala paci,paci,pacičky ták to se načekáte :frowning2: .Zato spívání la,la to není problém.A samozřejmě děláme pá,pá.Ani se mi nechce věřit,že jsem ji nedávno přinesla domů v peřince.Tak všem přeji hodně zdravíčka sluníčka.Fotečky jak rosteme:
4. čer 2012 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andilekjoja tak to je Ladunka sikulka:slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna diky moc, uz tatku vysilam:slight_smile:
4. čer 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, koukám, že s děckama už není moc času vysedávat u netu :grinning: :grinning: :grinning: ani vás nedočítám, páč mám jen pár minut, než půjdu spát..... celý minulý týden jsem pomáhala kámošce s učením- zítra ráno dělá zkoušky, takže jsem mohla po večerech nemyslet na blbosti :grinning: :grinning: :grinning: jojo... lehce se to říká, že tady musím být pro Kubíka, ale ten je věrnou kopií svého otce, takže těžko se odprostit od myšlenek na všechno, co se ho týká..... no jen tak ve zkratce: tatínek začal peředvádět "jako že omluvný manévry" i když o omluvě jako takovej nemůže být řeč...spíš takový to, co já bych bez vás.... a tak.... jenže díky tomu, že jsem měla čas o tom nepřemýšlet se posouvám o krok dál....... dokázala jsem se ve dvaceti sebrat, poprvé sama sednout do letadla a odletět na Krétu!!! tam jsem se ubytovala, uživila a ještě přivezla domů peníze pro mámu! tam jsem vydržela dva roky! dokázala jsem odmaturovat, přestat kouřit ( i když jsem zase začala vzhledem k okolnostem :confounded: ) a tak dále.... takže proč nezvládnout tohle :grinning: díky holky za podporu :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 23:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
jo a jinak s odstupujícím stresem kila taky neodstupují ...... maximálně tak prsa- což byla vždycky moje chlouba, ale to už je asi pohádka minulá!!! :cry: :cry: :cry: leda, že by tatínek zaplatil na usmířenou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: - no jak je vidět- optimismem nestrádám :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
a na to nejpodstatnější bych málem zapomněla......... Kubík kolem roka začal spát!!! tím myslím, že k němu nemusím 400x za noc ale třeba jen jednou a kolikrát mě nechá vyspat i do půl osmé :astonished: :grinning: :grinning: :grinning: .............

ještě si dovolím přidat pár fotografiíí , jestli se mi to povede :sunglasses:
4. čer 2012 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek