• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@evinka85 Týýý jóóóó´, no tak to moc gratuluju (zejména Tobě k tomu, že už se vyspíš :grinning: a samozřejmě i Kubíčkovi k jubileu:slight_smile: ).A na fotkách vám to oběma moc sluší!
5. čer 2012 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se musim pochlubit, konecne mame profi rodinne foto....to tehotenske jsem jaksi nestihla, tak aspon jednorocni fotecky a Vita je tam fesak:slight_smile:
5. čer 2012 v 07:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@evinka85 a kdyz spite az do pul osme nejsi nahodou nechutne prespana :grinning: ?!
5. čer 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Fotky moc pěkný, seš kočka :wink: no tak třeba se všechno urovná a bude to dobrý, třeba si uvědomil, že není nejlepší vás ztratit a bude sekat latinu...
5. čer 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No tak sem s nim :wink:
5. čer 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka85 Nádherný fotečky, malej je fešák :sunglasses: a je fajn, že už se taky rád vyspí :slight_smile: , hned má člověk lepší náladu, když se pořádně vyspí :wink: Už bude líp :slight_smile: :slight_smile:
5. čer 2012 v 08:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka A budou nějaký fotečky ? :slight_smile: :slight_smile: ,ať mám co závidět. :wink: Bych taky chtěla rodinku profi vyfotit celou dohromady, ale my se zaboha nemůžeme sejít všichni společně. A když se sejdeme, tak nemá fotograf čas :frowning2: . No snad to někdy vyjde. Holt je nás moc :grinning: , ale společnou fotku prostě doma nenajdu :cry: :cry:
5. čer 2012 v 08:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 První a poslední... ale taky záleží, jakou budeš mít kytičku...
10. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to jeste nevim :slight_smile: ale marcipan taky muzu jinak obarvit
10. čer 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Ten první se mi líbí komplet, kytky i barvy. Ten druhý je nahoře dost chudý. Na tom třetím mi vadí ty perličky a barva těch růží. A ten čtvrtej na mě osobně je moc luxusní, ale pěkný, takový decentní, ale zas by se mi nelíbil v barevném provedení.
10. čer 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 mně se líbí první a třetí, potom čtvrtý a pak až druhý
10. čer 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Co člověk, to názor...mě přijdou přeplácaný všechny, ale nic ve zlým...
10. čer 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 1. mi přijde takový prvoplánový a přezdobený maličkými vzory, 2. vyšlý z módy, 3. by u mě vyhrál (barvu kytek bych sladila s laděním svatby), 4. nedokážu zvolit to správný slovo...snad humpolácký?

takže za mě č.3
10. čer 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Abych tu jenom nekecala, vkládám foto svýho svatebního dortu...sice úplně nebyl tak jak jsem si představovala, ale i tak se mi líbil...přece jenom na konci října sehnat bílý růže je někdy problém :grinning:
10. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 Pravda je, že tomu prvnímu by taky neuškodilo, kdyby se trochu šetřilo na těch kytičkových ozdobách. Kdybych si ho dělala já, byla by jen jedna živá kala nahoře... Ale tak nejdřív vyber styl svatby, pak si zvol kytku k šatům a dort dolaď až nakonec :wink: Už máš šaty? Chci vidět :grinning:
10. čer 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak náš svatební :grinning: Byl to úplný mrzák, ale nemám ráda těžké dorty, takže tenhle byl jen aby se neřeklo a pak byly ještě 2 lehké, které se nedaly potáhnout marcipánem...
10. čer 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Áááá, mi nedošlo, že se to zobrazí velké, tak si tu pěkně tapetuju :grinning:
10. čer 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda nevadi, aspon nemusim chodit nekam do odkazu :slight_smile: jako u me
11. čer 2012 v 06:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky ja jsem asi divna ale me se nejvic libi ta 2 :grinning: a ta se tu nelibi skoro nikomu :slight_smile:
11. čer 2012 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda saty mam, ale jeste ne vyfoceny :slight_smile: koupila jsem si je pres bereme se , ja je mela na sobe jen jednou kdyz jsem je zkousela a chci si je vzit az na svatbu :slight_smile: ale jsou bily...kytku budu mit barevnou, ale jeste nevim jakou
11. čer 2012 v 06:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana to co je vysli z mody nemam predstavu, ja se ridim podle toho co se mi libi :slight_smile:
11. čer 2012 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
druhy dort je ten co se libil me, ostatni dorty jsou navrhovany od cukrarky a me se taky docela libili , ale i ted nevim :grinning:
11. čer 2012 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 nic ve zlym, ale neni nejdulezitejsi, abys mela na svatbe to, co se libi tobe?
11. čer 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no ja nevim, to ze se to libi me a ostatnim hostum ne, tak mi to prijde na nic takovej dort :slight_smile:
11. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj, tak konečně mi babi vrátila CD s těma profi fotkama....jsou to sice proflakly napady, ale musím, říct, že když je tam moje dítě, tak mi to přijde krásný :slight_smile:...
11. čer 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@dendy88 stejne se nikdy netrefis do vkusu vsem a me osobne by se nelibilo porizovat vsechno takovy, aby se to libilo hostum a ne me. Vzdyt saty taky vybiras takove, aby se libily tobe, ne? Samozrejme je dulezity, aby se lidi na svatbe citili dobre, protoze pak bude prima nalada a budou radi vzpominat, ale to urco nebude jen tim, ze se jim bude libit dort nebo vyzdoba. Je teda fakt, ze ted delam chytrou, ale kdyz jsem mela svatbu, tak dort jsem mela patrovy, nazdobeny, ale byla jsem rada, ze jsem se o to nemusela starat.....a dulezity je, ze vsem chutnal a olizovali se:slight_smile:. Jo a na fotkach vypadal kupodivu docela hezky :slight_smile:. Pak se tam jeste zjevil dalsi, pekny a jednoduchy, jen s napisem "novomanzelum" a ten byl taky fajn :slight_smile:
11. čer 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ale dyt ja jsem dala dorty ktery se mi libi, jen 2 se mi libi nejvic :slight_smile: chtela jsem jen vedet nazor ostatnich lidi
11. čer 2012 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 já to ale nemyslela nijak zle :confused: , taky nemám vlastně představu, co je a není v módě, vdávala jsem se skoro před 7mi lety, svůj svatební dort nemám na PC, taková byla tehdy doba:sweat_smile: (bane, jen se mezitím už x-krát přeinstalovával a já všechno vyvolávám stejně)...ale byl třípatrový, potahovaný a navrchu ležely kaly z marcipánu, barevně byl bílo, zeleno, žlutý. Jen mi prostě přišla ta kombinace bílá, červená, zlatá, zelená taková nemódní (nebo staromódní, to je to správný slovo), navíc jsou ty růžičky hrozně titěrný.

ale když se Ti to líbí, tak to je hlavní, je to Tvoje svatba, Tví hosti (který Tě znají a bude jim to k Tobě sedět) a nikdo nebude hloupě přemejšlet.
11. čer 2012 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana uvidime, asi je to divny ale me vic zajima aby se to libilo hostum ...osobne kdyby bylo jen na me tak ani mit oslavu nemusim, ale jelikoz se to ceka tak chci aby se to hlavne libillo...i kdyz samozrejme vim ze na dortu oslava nestoji :slight_smile:
11. čer 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek