• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@germaine tak to ani nevím že je to zas letos jinak,člověk to vůbec nestíhá sledovat jak se to pořád mění.
14. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo je, to jsem sledovala zas já :wink: co děláš? Já se nudim u PC, hledám cipískovi něco do výbavičky :sweat_smile:
14. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já se dnes nějak nudím celej den a nic se mi nechce dělat,manžel jel dnes pryč,ale má se každou chvíli vrátit.jinak nedělám nic a čumím na šreka,ale už mě to ani nebaví už jsem to viděla mockrát.
14. led 2011 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já jsem celej den něco dělala a pak šla na cvičení a přijde mi, že teď po novým roce večer po osmý nedávaj vůbec nic...
14. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik taky se nudim u Shreka :slight_smile:.
14. led 2011 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě se zdá už delší dobu že je tam prd,ale já zas nejsem pro čumění na bednu.My máme jen tři programy.Manžel chce pořád setobox ale já jsem proti i když se tomu časem nevyhnem ja postupně vypínají vysílače :frowning2:
14. led 2011 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
hurá táta je doma tak se s váma loučím
14. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dneska jsme se vrátili z lyžovačky v Krkonoších, teda lyžoval muž a malá to zkoušela. Takže jdu Vás dočíst......
15. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Perfektní tabulka, jsi opravdu šikulka...... Gratuluji k druhé holčičce, taky jsem tajně doufala, že Laurce pořídíme brášku (teda Laurka si ho i moc přála), ale nakonec to vypadá, že budeme mít druhou holčičku. Tak teď u nás začíná boj o jméno :grinning:
15. led 2011 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne super šikula
15. led 2011 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky hlásím,že už mám přírustek 2kg :grinning: ale včera jsme byli na oslavě taťkových 50tin tak uvidím co zůstane :wink: zítra nás čeká kontrola tak jsem zvědavá jak je Dorinka veliká a jestli nám potvrdí tu holčičku.doufám že jo už mám pár růžových věciček.sice opravdu jen pár nebyla by to velká škoda,ale i tak.
16. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak hlasim vysledky z amnia, vse je v poradku :slight_smile: , vsechny chromozomy, a cekame holcicku! Spadl nam kamen ze srdce, a holcicka je jeste radostna zprava navic :slight_smile: . I kdyz vysledky z gennetu beru uz po zkusenostech tak nejak orientacne.
S tou telkou a mimcem, jak jste resily, to taky budeme muset nejak vymyslet, taky jsme v malem, no pujde do kuchyne, telka samozrejme :sweat_smile: . Peknou nedeli.
16. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
krásnou něděli všem,je tak nádherný počasí ,že se odvážím na malou procházku :grinning:
16. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky hoky, taky přejeme ještě nádhernou neděli, tak my jsme se před chvílí vrátili z procházky, malá už nevydržela a musela jít i na dětské hřiště. Teda vůbec by mi nevadilo, kdyby už bylo jaro. :wink:
16. led 2011 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já mám už nějaké oblečky pro mimčo, zatím neutrální, mamka mi je donesla po ségře, která tam stále něco nosí po malé :slight_smile: takže když to bude holčička, tak mám další tašky oblečků :slight_smile: jinak jsem si objednala set do postýlky, tak se moc těším až přijde. byla na něj velká sleva, tak snad ještě bude. když tak mám fotečku v albu.
16. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko těhulky :slight_smile:
17. led 2011 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jéééé jste byli na dovče :wink: a Laurince to šlo ?
17. led 2011 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 super zprávy :slight_smile: velká gratulace :slight_smile:
17. led 2011 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@trija jukla jsem :wink: krásný :wink:
17. led 2011 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :wink: spinkáte ještě :wink:
tééda holky nám to ale letí co :slight_smile: zachvíli bude květen, červen :grinning: cuby dup :grinning:
17. led 2011 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no těhulky kde jste :wink: odpočíváte.....................
17. led 2011 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezké odpoledne, se tu hezky míjíme:slight_smile:
Děkuju všem za pochvaly, změny jsem v tabulce aktualizovala.
17. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Jojo, u nás boj o jméno není, ba naopak. Já jsem si vybojovala jméno pro Natálku, tak jsem teď nechala jméno pro druhou na manželovi. To jsem zvědavá, s čím příjde :confused: Zatím se pořád ptá, jaké jméno bych dala já. A já fakt nevím.
17. led 2011 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Tak co kontrola? Vše OK?
@patty1 Super! Gratulace!
@janadudy Taky jsme se odvážili na prochajdu:slight_smile: Naty je po antibiotikách, tak to bylo jen na chvilku, ale bylo krásně...
@trija Moc hezké. Škoda, že už mám nakoupíno po Naty, jinak by z toho byla i ta nebesa :sunglasses:
17. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera jsem si vyaukcovala ohřívačku na kojeneckou stravu. Tak doufám, že jí hodně využiju. Viděla jsem jí na aukci a vzpomněla si, jak jsem ohřívala mlíko v láhvi v kastrolu na sporáku (v kastrolu věčně vyvařený vodní kámen) nebo v mikrovlnce, která už má ta nejlepší léta za sebou... Tak snad to bude pohodlnější. A navíc je i na cesty do auta.
Kdo čekáte druhé, nemáte s ohřívačkama zkušenost?
17. led 2011 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne ahojky :slight_smile: já tu ohřívačku neměla, takže zkušenosti nemám :slight_smile:
17. led 2011 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte, :slight_smile: jsem tu nová a ráda bych měla otázečku.Dělá se už standardne glukozotoleranční test v tehotenství,anebo jen když je v náběrech vysoká hodnota cukru?pokud se nabíra,prosím v kolikátým týdnu se to provádí???děkuji za odpověd.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. led 2011 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ahojky :slight_smile: vítáme tě tu :slight_smile: no my chodíme na ten test cukru vždy a je jedno kolik přibereš, jestli 5 nebo 15 kg :wink: a většinou se chodí myslím kolem 26 t.
17. led 2011 v 15:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jinak na netu to bude někde přesně napsaný, protože tu už nevím která těhulka psala, že na tom byla a přitom mimi čeká až v červnu, tak to mě překvapilo :slight_smile:
17. led 2011 v 15:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many:děkuji moc za odpoved......
17. led 2011 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek