Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
badik
14. led 2011
@germaine tak to ani nevím že je to zas letos jinak,člověk to vůbec nestíhá sledovat jak se to pořád mění.
germaine
14. led 2011
@badik Jo je, to jsem sledovala zas já 😉 co děláš? Já se nudim u PC, hledám cipískovi něco do výbavičky :-N
badik
14. led 2011
no já se dnes nějak nudím celej den a nic se mi nechce dělat,manžel jel dnes pryč,ale má se každou chvíli vrátit.jinak nedělám nic a čumím na šreka,ale už mě to ani nebaví už jsem to viděla mockrát.
germaine
14. led 2011
@badik Já jsem celej den něco dělala a pak šla na cvičení a přijde mi, že teď po novým roce večer po osmý nedávaj vůbec nic...
vdovec
14. led 2011
@badik taky se nudim u Shreka 🙂.
badik
14. led 2011
mě se zdá už delší dobu že je tam prd,ale já zas nejsem pro čumění na bednu.My máme jen tři programy.Manžel chce pořád setobox ale já jsem proti i když se tomu časem nevyhnem ja postupně vypínají vysílače 😞
badik
14. led 2011
hurá táta je doma tak se s váma loučím
miste
15. led 2011
Ahoj holky, dneska jsme se vrátili z lyžovačky v Krkonoších, teda lyžoval muž a malá to zkoušela. Takže jdu Vás dočíst......
miste
15. led 2011
@julyanne Perfektní tabulka, jsi opravdu šikulka...... Gratuluji k druhé holčičce, taky jsem tajně doufala, že Laurce pořídíme brášku (teda Laurka si ho i moc přála), ale nakonec to vypadá, že budeme mít druhou holčičku. Tak teď u nás začíná boj o jméno 😃
janadudy
15. led 2011
@julyanne super šikula
badik
16. led 2011
holky hlásím,že už mám přírustek 2kg 😃 ale včera jsme byli na oslavě taťkových 50tin tak uvidím co zůstane 😉 zítra nás čeká kontrola tak jsem zvědavá jak je Dorinka veliká a jestli nám potvrdí tu holčičku.doufám že jo už mám pár růžových věciček.sice opravdu jen pár nebyla by to velká škoda,ale i tak.
patty1
16. led 2011
Ahoj holky, tak hlasim vysledky z amnia, vse je v poradku 🙂 , vsechny chromozomy, a cekame holcicku! Spadl nam kamen ze srdce, a holcicka je jeste radostna zprava navic 🙂 . I kdyz vysledky z gennetu beru uz po zkusenostech tak nejak orientacne.
S tou telkou a mimcem, jak jste resily, to taky budeme muset nejak vymyslet, taky jsme v malem, no pujde do kuchyne, telka samozrejme :-N . Peknou nedeli.
janadudy
16. led 2011
krásnou něděli všem,je tak nádherný počasí ,že se odvážím na malou procházku 😃
miste
16. led 2011
Ahojky hoky, taky přejeme ještě nádhernou neděli, tak my jsme se před chvílí vrátili z procházky, malá už nevydržela a musela jít i na dětské hřiště. Teda vůbec by mi nevadilo, kdyby už bylo jaro. 😉
trija
16. led 2011
Ahoj holky, tak já mám už nějaké oblečky pro mimčo, zatím neutrální, mamka mi je donesla po ségře, která tam stále něco nosí po malé 🙂 takže když to bude holčička, tak mám další tašky oblečků 🙂 jinak jsem si objednala set do postýlky, tak se moc těším až přijde. byla na něj velká sleva, tak snad ještě bude. když tak mám fotečku v albu.
many
17. led 2011
Dobré ránko těhulky 🙂
many
17. led 2011
@miste jéééé jste byli na dovče 😉 a Laurince to šlo ?
many
17. led 2011
@patty1 super zprávy 🙂 velká gratulace 🙂
many
17. led 2011
@trija jukla jsem 😉 krásný 😉
many
17. led 2011
kde jste kdo 😉 spinkáte ještě 😉
tééda holky nám to ale letí co 🙂 zachvíli bude květen, červen 😃 cuby dup 😃
many
17. led 2011
no těhulky kde jste 😉 odpočíváte.....................
julyanne
17. led 2011
Hezké odpoledne, se tu hezky míjíme🙂
Děkuju všem za pochvaly, změny jsem v tabulce aktualizovala.
julyanne
17. led 2011
@miste Jojo, u nás boj o jméno není, ba naopak. Já jsem si vybojovala jméno pro Natálku, tak jsem teď nechala jméno pro druhou na manželovi. To jsem zvědavá, s čím příjde =-) Zatím se pořád ptá, jaké jméno bych dala já. A já fakt nevím.
julyanne
17. led 2011
@badik Tak co kontrola? Vše OK?
@patty1 Super! Gratulace!
@janadudy Taky jsme se odvážili na prochajdu🙂 Naty je po antibiotikách, tak to bylo jen na chvilku, ale bylo krásně...
@trija Moc hezké. Škoda, že už mám nakoupíno po Naty, jinak by z toho byla i ta nebesa 😎
julyanne
17. led 2011
Včera jsem si vyaukcovala ohřívačku na kojeneckou stravu. Tak doufám, že jí hodně využiju. Viděla jsem jí na aukci a vzpomněla si, jak jsem ohřívala mlíko v láhvi v kastrolu na sporáku (v kastrolu věčně vyvařený vodní kámen) nebo v mikrovlnce, která už má ta nejlepší léta za sebou... Tak snad to bude pohodlnější. A navíc je i na cesty do auta.
Kdo čekáte druhé, nemáte s ohřívačkama zkušenost?
many
17. led 2011
@julyanne ahojky 🙂 já tu ohřívačku neměla, takže zkušenosti nemám 🙂
tasmailla1
17. led 2011
Ahojte, 🙂 jsem tu nová a ráda bych měla otázečku.Dělá se už standardne glukozotoleranční test v tehotenství,anebo jen když je v náběrech vysoká hodnota cukru?pokud se nabíra,prosím v kolikátým týdnu se to provádí???děkuji za odpověd.... 🙂 🙂 🙂
many
17. led 2011
@tasmailla1 ahojky 🙂 vítáme tě tu 🙂 no my chodíme na ten test cukru vždy a je jedno kolik přibereš, jestli 5 nebo 15 kg 😉 a většinou se chodí myslím kolem 26 t.
many
17. led 2011
@tasmailla1 jinak na netu to bude někde přesně napsaný, protože tu už nevím která těhulka psala, že na tom byla a přitom mimi čeká až v červnu, tak to mě překvapilo 🙂
tasmailla1
17. led 2011
@many:děkuji moc za odpoved......

Začni psát odpověď...

Odešli