• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dendy88 Mě se celkem líbí ten poslední. Ale tuhle jsem viděla na MMB jak paní ukazovala svoje výtvory a ty mě zaujaly moc. Zkusím to najít jen tak pro inspiraci. Jinak my se brali před 18-ti lety a to už si ani nepamatuju, jaký jsme měli dort :wink: , hlavně ani nebyly takovýhle potahovací hmoty asi :grinning:
11. čer 2012 v 08:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 Jo, už jsem to našla :wink: , jsem ani nečekala, že to bude tak brzy http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4082893
http://www.mimibazar.cz/rodinne_foto.php?id=4082892

snad mě nikdo neukamenuje, že to sem dávám :wink:
11. čer 2012 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dendy88 no jasně, člověk ví, že o svatbě se bude mluvit a nikdo nechce, aby jeho den pomlouvali...zas tak divný to není. Ale stejně vidíš to-tisíc lidí tisíc chutí a to jsme se tu vyjádřily v počtu asi 5 a každá by vybrala jinej (a Germaine třeba žádnej). Takže je vyloučeno, abyses zavděčila všem, tak bude nejlepší udělat to prostě podle sebe.
11. čer 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no jedno vim, ta 2 se nelibila nikomu :grinning:
11. čer 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 ten prvni docela jde , ale neni to pro me ono :slight_smile: ale dekuju
11. čer 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 :grinning: :grinning: taky zjištění :grinning:
11. čer 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka krásný fotečky :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Malej je fešák a hlavně vlasatec :sunglasses: . My nemáme zatím vlasy ani na sponku :wink:
11. čer 2012 v 11:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@dendy88 Holky, ano nejsme tu žádná husa abysme nemohly napsat, co si myslíme...navíc ses ptala, tak jsem napsala, co si myslím :slight_smile: já osobně vybírala to, co se líbilo mě(manža zrovna dort nechal na mě) a bylo mi úplně putna, co si budou ostatní myslet...takže za mě když se ti líbí dvojka, nech si udělat takovej...je to tvoje svatba!
11. čer 2012 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@pupicka Vítek je smíšek a frajer :wink: jak válčíte? Pořád hyper? my ano, tchyně nejspíš nechce hliídat právě z tohoto důvodu :unamused:
11. čer 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 tak jak holky pisou je to tva svatba a delej si ji podle sveho (vaseho s pritelem) jako v necem ohledy na ostatni ano ale do neceho si fakt kecat nenecham a myslim ze dort neni zrovna neco co se tyka ostatnich stejne se sni. myslim ze hostum by melo byt jedno co a jak bude vypadat, ten den je o vas a ostatni by to meli respektovat. takze si vyber co se ti libi a na ostatni kasli. ja taky nemam predstavu jakej bych na svatbe chtela.
at se vyber povede!!!

jo jinak klube se nam 6.zub mala ma srajdu jako vodu a protivna je jako noc ale uz spi a snad se nevzbudi.
Holky jak vam prckove basti k veceri? My driv dali kolem 6 mliko cca 210ml a pak po 8 trochu kase do 150ml. pred 14 dny kase vypadla a bylo jen mliko a ted uz pije max 120ml mlika a nechce ani kasi ani chleba nic. tak nevim:frowning2:
11. čer 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek mám stejný problém. Mlíko už nějak nechce. Vypije mě tak 120 ráno a potom 100 večer a moc už nechce ani kaši ani chleba, taky nevím co s tím
11. čer 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj rano vypije jak kdy ale vetsinou kolem 180ml a vecer tu 120 a uz nic ale tak asi je to ok pokud nerve hlady.
11. čer 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky poradte, od unora jsem byla na hubnoucim programu, ten sem ted ukoncila a uz je to hlidani stravy a cviceni na me:astonished: Merili mi tuk v tele svaly a vnitrni tuk. krom toho vnitrniho tuku jsem ubytky mela jen ten vnitrni tuk mi neklesal ale zustal celou dobu stejnej tak mi doporucovala ta poradkyne ze mam zajit na gyndu na krev na profil. nevite co to? nejak na netu nemuzu najit co a jak. co se sleduje na hormonalnim profilu
11. čer 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@ikopretinka Máme opačnej problém...zhruba po půlroce se sám začal odstavovat a mlíko vyžadovat jenom večer před spaním, ráno a občas v noci...přes den si ani nevzpomněl...asi před 14 dny se mi začal sápat do výstřihu několikrát za den a dožaduje se mlíka :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: kdyby mu nebyl už rok, myslela bych, že máme růstovej spurt :grinning:
11. čer 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahoj. Jo jo, Vitek je porad divousek, ale hyper se nam jaksi promenilo na hyster :slight_smile:! No ona tchyne by si mozna i troufla hlidat (ale bylo by to spis tak, ze by to delala spis proto, ze se to ceka), ale to bych si asi teda netroufla ja :slight_smile:...ona je sice hodna, ale dost silna, takze se moc nemuze hybat a jeji predstava hlidani je asi takova, ze si sedne do kresla a na Vitu vola "pojd sem" :grinning: ...tak nevim...kdyz jsem byla minule u dr., tak jsem ji ho nechala, usla 100 m s kocarem a pak si muselana 1/2 h sednout a odpocivat. Moje mamka zase chodi do prace (cca 3x tydne), ma taky svych zdravotnich problemu dost, ale zase kdyz je s Vitou, tak se mu hodne venuje, porad ho chova a blbne s nim, ale pak je videt, ze je z toho vyflusla. Ale mamcu jsem uz pripravila na to, ze brzo ji ceka sladky pulden s nasim milackem :slight_smile:
11. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dendy88 jasan, vsak ja to nemyslela nijak zle :grinning: . Kazdopadne preji stastnou ruku pri vyberu a hlavne at se vse podari podle tvych predstav
11. čer 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jo, zatim ma vlasu dost (a to je uz i ostrihany)....jen aby mu vydrzely a nemel plesku po dedovi :slight_smile:. Neboj, vsak Amalka plesata nezustane a fesanda je i bez vlasu :grinning:
11. čer 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek na hormonalnim profilu se sleduje hladina jednotlivych hormonu (estrogen, progesteron, testosteron, prolaktin)
11. čer 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine nojo, on je totiž Sťěpí chytrej kluk a dovtípil se, že mlíčko z prsíčka by mohlo dojít nadobro, když se nebude snažit, tak zabral :grinning: . My jsme zatím, zdá se, ve fázi odstavování....vzteká se u toho, zajímá ho kdeco jiného, takže v podstatě dobře pije jen ráno, občas dopoledne na sváču a konec.
11. čer 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek nam Vitek na veceri papa krasne (teda pokud neni moc unavenej), zato rano je to bida...nedostanu do nej zadnou snidani. S obedem dela nekdy taky fory, ale svacu (cca 150g jogurtu s ovocem - 1/2 bananu nebo jabka nebo 100g ovocneho pyre) zblajzne jedna radost a pak, cca za 2 -3hodky do sebe nasouka jeste cca 200ml kase a nekdy hned pote jeste kojo (ale to uz hodne flaka). Takze Izulda je chytra a vi, ze by se nemela na vecer precpavat, aby udrzela stihlou linii :slight_smile:...to z Vitka bude asi puclik
11. čer 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka Tak my jsme pořád hyper s troškou hyster :grinning: občas...a s tchyní to mám stejně, je hoooodně silná, navíc má hodně zdravotních problémů (podle mě z té tloušťky) a je hotová jenom, když se na něj podívá :grinning: :grinning: :grinning: há už jí to ani nemám za zlé, že nemá zájem...a moje mamča sice dělá každej den od půl devátý do půl šestý, doma je až někdy po šestý hodině, tak by ho hlídala klidně každej víkend...sice jí taky vyčerpá, což samo nepřizná...ještěžě jí máme, zrovna o víkendu se chystáme do Ikey a to bude vejlet na celej den :grinning:
11. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka pravda asi kdyz vidi maminku tak si rika ze tu veceri radeji ozeli jen aby nemusela cvicit jako ja:grinning: ja rikala ze neni hloupa:grinning:
11. čer 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek a v noci se budí hlady nebo spinká do rána? U nás se stav zatím nezměnil...ve 20:00 pije z flašky 180ml nemléčné kaše řídké, ev. koupené Mlíčko s kaší (Nestlé, Hami) a obvykle se vzbudí 1x v noci (nebo nad ránem) na 150ml UM.
11. čer 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana vetsinou spi kolem 8 a do 4 rano vydrzi, nekdy i do 6 nevim na cem zalezi asi jak je unavena a kdy usne. tak ji dam 180ml a pak spi vetsinou do 7 pul 8.
11. čer 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak to je podobný jak u nás, akorát teď začal zlobit s obědem a tak chce jíst v noci už kolem 2...ale do 7 pak spí. Už před časem jsem vypozorovala, že noční spánek má hodně co do činění s tím, jaký měl oběd. Když se dobře a dosyta naobědvá, tak se třeba v noci ani na UM nevzbudí. Když sní pár lžiček, tak chce pít brzo.
11. čer 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to je náhodička, že to máme podobný:slight_smile:. A tos napsala pěkně...že je tchýně vyřízená, jen se na Štěpího podívá :grinning: ...mám pocit, že je to tak i s naší tchýní....asi proto ho viděla od narození jen asi 4 x (z toho jsme byli 2x my u nich)...a to bydlí asi jen 15min jízdy autem od nás...nu což ...už to neřeším.
11. čer 2012 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Taky bydlíme v jednom městě, a vidí ho jen proto, že jí ho chodím jako opičku ukazovat :grinning:
11. čer 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, skoro 2 měsíce jsem tu nebyla, jak se vám daří s prckama?

Davídek zrovna marodí, má teploty a zvrací... Jinak ťapeme za ruce, sám se ještě bojí :grinning:
Já jsem nastoupila do práce, pořád jsme u tchánovců, manžela jsem konečně ukecala taky na normální práci, takže hurá :slight_smile:
12. čer 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak v roce měl Davídek 11,200kg a 83cm :grinning: :grinning: Zuby má jenom tři - dvě dvojky nahoře a jednu jedničku nahoře, dole nic :grinning: :grinning:
12. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jo a já jsem darovala ty vajíčka, už je to měsíc vlastně, a vše v pořádku, budu darovat znovu, takže kdo se toho bojíte, tak směle do toho :slight_smile: :wink:
12. čer 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek