• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@monny89 to je hezký, že jsi darovala, vím že je to přísně anonymní, ale dozvíš se aspoň, jestli se z toho podařilo příjemkyni otěhotnět? Kamarádka darovala v Anglii 2x a ví, že poprvé paní porodila dvojčátka, ta druhá taky otěhotněla, ale potratila asi v 10.tt:frowning2:

jinak já jsem vlastně nepsala míry z roku od nás, tak 77cm, 9.18kg :wink:
12. čer 2012 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Nedozvím se vůbec nic právě...
12. čer 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 škoda
12. čer 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky, co nového?
14. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine u nas nic, dite rve ja rvu sem pomalu na prasky:astonished: dneska uz sem zakricela i na malou a lupla ji lehce po prdeli ted si to vycitam. boli me dnes fest hlava a mam vseho pokrk, no klasicka depka:astonished: jdu si otevrit limetkovy pivo:slight_smile: chjooo
14. čer 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Neboj, to máme všechny..jsou horší i lepší dny. Hele a hlava mě bolela dneskaa ráno taky, tak jsem si po O s malým schrupla a ustoupilo to :wink:
14. čer 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jojo ja vim jen to na me v tu chvili vsechno dolehlo, rano sem byla na krvi kvuli stitce, pak rychle dom, uspat malou, uklidit, uvarit, nakrmit, dat spat malou nabalit veci a jet k nasim. pokecala sem s mati a pak zase vse nalozit do auta a zpatky domu, vykoupat nakrmit a spat, uspavala sem pul hodky, pritel nezavrel dvere volal mu kamos a uspavani bylo na ho.no tak sem byla nastvana do toho ta hlava. jeste ze se tu muzu beztrestne vypsat a vykecat
14. čer 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jéé, tak já jsem v úterý a ve středu na malýho taky ječela :(....byl šíleně protivnej. Dneska už to naštěstí bylo lepší, ale za to po dlouhé době byla šílená noc...nevím, co se s ním děje...asi nějaký erupce na Slunci nebo co!
@germaine jinak u nás nic nového...vše při starým. Jen Vítek nás teď baví tím, že když vidíme pejska (v telce nebo na živo), tak začně hulákat "af" "af"...je to docela vtipný. Jinak samostatná chůze v nedohlednu, což je pro mě asi dobře :slight_smile:, zkoušíme trénovat spánek v posteli, ale úspěchy nic moc :frowning2: Zítra jdem poprvé k zubřce, tak ji už teď lituji a už teď jsem z té představy opocená až na zádech :slight_smile: Jak jste zvládli vy se Štěpím zubaře, byli jste už?
14. čer 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Znám tohle všechno...zrovna včera manža malýho vzbudil, když volal :angry: jsem myslela, že ho zabiju :grinning:
A ty máš něco se štítkou?
14. čer 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, min, jeden den v týdnu bejvá hroznej...ječí na mě z ohrádky, něco ničí, já jsem nasra...a ječím na něj, vždycky si ráno říkám, jestli to bude zrovna dneska :grinning:
14. čer 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jéé to znám :grinning: ....až na to, že já si netroufnu Víťu dát do ohrádky (postýlky)...to by ho tak nas...., že by to byl hysterák na půl hoďky :grinning: . No, musím sebekriticky říct, že výchovně selhávám a to jsem si já bláhová myslela, že pro mě nebude problém být důsledná :grinning: :grinning: ....a docela začínám chápat mou mamku, která mě tak hodně dovolila, protože až jsem byla větší, tak jsem naše debaty končila "a stejně tě ubrečím"!....Tak Víťa sice ještě nemluví, ale o to důsledněji se tím řídí :grinning: ....a vždycky mě ubrečí!
14. čer 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka My máme ohrádku relativně velkou, takže není problém, sice na mě většinou chvíli dost ječí, ale někdy se nedá nic dělat...občas taky musím uvařit nebo něco poklidit...a většinou jsem tam s ním a hrajeme si tam :wink:
Jinak s výchovou, člověk míní, dítě mění :grinning: taky ustoupím, teďka určitě, až bude větší, nechci si nechat sr...t na hlavu, až bude chápat víc, musí pochopit, že jsou mantinely...třeba včera mi roztrh dvě stránky v jedný knížce, tak dostal přes ruku, že se to nesmí a dneska už jí zas otvíral, tak dostal znovu...symbolicky, málo, ale už nyní musí pochopit, že nesmí všechno!
14. čer 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda koukám, že to máme všechny asi stejný. Já měla ještě před 14ti dny úplně pohodovou princeznu. Pak jsem si poprvé dovolila ji nechat u našich - vyrazila jsem si na koncert Temu, vrátila jsem se k našim, a mamka mě líčila, jak malá vyváděla, nedala se zklidnit, a od té doby to stojí za prd. Malá na mě doslova visí, nechce být ani u přítele a to podotýkám, že na mě vidí, prostě spustí takovej hysterák, že to rve až uši. Do toho jsem se přihlásila do autoškoly, takže když jdu tam, tak jezdíme s holkama k našim, ti hlídají a abychom tu malou potvůrku závislou obalamutili, tak po dobu co nejsem s ní, tak naši musí jezdit po venku s kočárem - jinak by vypukl koncert.
Dneska to měli chudáci naši hodně náročný, pač jsem měla jak autoškolu, tak ještě jsem musela zajít do školky, starší dcera od září nastupuje a dneska byla rodičovská schůzka. No a aby toho nebylo málo, tak starší holka byla celý den v pohodě, řádila a vrátila jsem se ze schůzky a měla vysokou horečku. Tak teď čekám co bude dál.... :frowning2: No je celkem jasný, že za dva dny můžu čekat to samé i u Verunky. :frowning2:
Omlovám se za ten romám, ale když to tu bylo tak nadhozeno, co nového, tak mě to nedalo, abych se nevypovídala. :slight_smile:
14. čer 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak ohrádka je u nás teď tabu. Takový hysteráky co spouští když si ji tam dovolím dát, tak to nepřeji nikomu. A už vůbec nechápu, to moje děcko kolikrát přes den nespí ani minutu. Mazec. Je jak vyměněná.
14. čer 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no nevim, jak sem byla u vyz.poradkyne na hubnuti tak mi kleslo vse - tuk v tele, obvody, vaha a zvysil se podil svalu jen mi neklesl vnitrni tuk coz se ji zdalo divny v porovnani s vysledkama plus ze posledni mesic mi vaha stagnovala tak me doporucila si ji nechat zmerit, tak sem naklusala na gyndu a vzali krev na stitku plus na testosteron, ze to taky muze ovlivnit. tak uvidim, max mi rekne ze moc zeru a mam se vic hejbat:grinning:

no u nas ohrada ani omylem pokud nechci prijit o usi, takze ma volnost po celym byte a vetsinou je stejne okolo me tim ze mame obyvak s kuchyni dohromady. pritel ji ted naucil i vylezt a slezt na schodek u okna takze uz se ani moc nebojim je zatim hrozne opatrna. tak snad to vydrzi
14. čer 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 to sme meli taky mamankovani, pomohlo az castejsi pobyt pritele s nama a zvykla si tak uz neni problem. a u nasich ji zvykam od nejakych 7 mesicu co zacala tak nejak vnimat a komunikovat ted uz byva i na 2 noci a v pohode.
14. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé a to jsem ještě zapomněla dodat to hlavní, že se z ní stala strašná vzteklina.
Jinak abych podala kompletní informace, tak naše míry v roce a devíti dnech byli 9250g a 71cm.
14. čer 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tý jo, tak to je luxusní ohrádka! A jak je tam krásně uklizeno :grinning: :grinning: ...to já už asi nikdy doma mít nebudu, Víteček má dosti rozdílnou představu o pořádku než já :grinning: ! A co je to tam za pěknou mladou dámu :grinning: ? Hele a u Štěpího to funguje, když mu dáš třeba přes ruku? Já na Vítka už doskrát hukla nebo mu dala přes ruku, ale zatím bez efektu. Taky si říkám, že až se s ním půjde trochu domluvit, že mu to snad všechno vysvětlím, ale obávám se, že to nebude tak snadné. A ještě ke všemu mě zase začal bít...buď mě štípá do rukou (jsem samá modřina) nebo mlátí hračkama po hlavě...no fakt síla....nevím, jak mu to mám vysvětlit. Když dělám "au" a jakože brečím nebo jsem smutná, tak mu to přijde hrozně vtipný :frowning2:
14. čer 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek u nás to bývalo taky v pohodě, když jsem byla u našich, tak jsem klidně mohla odskočit nakoupit nebo kamkoliv a byl klid, ale tou nocí co jsme tam strávili a já tam nebyla po celou dobu tak se to v ní zlomilo a od té doby ty scény. Snad to brzy přejde - je to na mrtvicu. Když to napíšu blbě, tak si skoro nemůžu ani odkočit na wc.
14. čer 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 No mě právě přišlo, že sem nikdo nepíše...a bylo mi to divný :wink:
Tak mamana míváme taky, ale spíš večer když už chce nakojit, jinak je mu absolutně jedno, s kým je :grinning: naštěstí...o víkendu šupajdí k babí na hlídání (mám v plánu Ikeu v Praze a nákupy..-.to je na celej den) tak uvidíme, minule tam vydržel 8 hodin a ani si na nás nevzpomněl :wink:
14. čer 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 jo tak na wc chodime spolu pokud sem sama doma:slight_smile: chudinka moc ji nezavidim ale v ramci klidneho vykonani potreby musim v posteli by se asi vyrvala
14. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Jste prcci, máme 80cm, ale zas kluci bejvaj větší...
14. čer 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo štítka je sviňa...mohla bych vyprávět, léčím se už léta...
14. čer 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak u nás je mamánkování tak od 6-ti měsíců a když už to začínalo kolem 11měs. být vklidu, tak si manža zlomil pravý rameno, takže malou od tý doby nevzal do náruče :frowning2: , takže začla být na mě totál upnutá. Sice se snažil si k ní alespoň třeba sednout, že si s ní bude chvíli hrát, ale ona jak okusila kouzlo chůze, je k nezastavení. A taky se bál, aby ho něčím do toho ramene nepraštila, protože hračky u nás taky docela dost lítají vzduchem :wink: Teď už má ortézu sundanou ,ale rameno stejně nepohyblivý, tak furt není o co stát. Já začínám mít záda na padrť, ráno vstávám tak, jako kdybych večer skládala uhlí. Malá furt lítá jako zběsilá a přes den nespí téměř vůbec. Dneska mi zvadla večer u kaše :wink: , dala pár lžiček a spadla do talíře :slight_smile: , tak jsem se vrhla na žehlení. No co Vám tady budu vykládat o žehlení. 5lidí doma a já 14dní nežehlila :confused: No hrůza. Když jsem přitáhla tu haldu do obýváku, tak jsme byly normálně v obležení :frowning2: . Ale v půlce mě začaly tak bolet záda, že jsem to vzdala. Holt někdy příště. Uf. Za 14dní jedu k fyzioterapeutce, tak pak budu jak laňka :grinning: :grinning:.
14. čer 2012 ve 22:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a když je řeč o štítce, tak já už jí nemám a mám pokoj :wink: Zobu sice prášky ,ale mám klid.
14. čer 2012 ve 22:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No jsou jak přes kopírák...taky ještě moc nechápe plesknutí přes ruku, ale říkám si, že jednou pochopí :grinning: :grinning: :grinning: pleská nás většinou v posteli ráno hned po probuzení oba :grinning: smraďoch, vykasá mi košili a pleská na pupek :grinning: a s tím úklidem s mě pobavila...já tam několikrát za den naběhnu, poskládám to tam a za 5 minut je to tam jak bylo, že se tam ani hnout nemůže a to jsem tam nechala už jenom pár hraček :sweat_smile: a když tam lezu za ním, tak si musím naořed udělat místo na nohu, minule jsem si klekla na takovej ten tvrdej kelímek ze skládací pyramidy, to je bolest jako sviňa :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. čer 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jo a na fotce je bobík s nalezenou čelenkou a nedal jinak, než že si jí musí zkusit :grinning:
14. čer 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek taky to tak občas praktikuju. Než bych za dveřma čekala, co vyvede, tak jde radši se mnou :slight_smile:
14. čer 2012 ve 22:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak o žehlení ani nemluv...tuhle činnost fakt nesnáším :rolling_eyes: nechápu, že se už neprodávaj roboti na žehlení prádla, hned bych psala Ježíškovi...
14. čer 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 A tys měla zvětšenou, nebo nějaký autoimunní onemocnění? Já mám sníženou funkci, to na operaci není, pouze zřejmě doživotně beru hormony...a nemůžu zhubnout, žel moje tělo jede v jakémsi zpomaleném režimu...
14. čer 2012 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek