• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Jinak naše Amča objevila mojí kabelku a byla to láska na první pohled. :sunglasses: Hodí si jí přes ramena, někdy i kolem krku (ty uši) a vláčí jí za sebou. A běda, když jí na ní někdo sáhne. No docela komický :grinning: . A to nemám žádnou malou , nosím obr kabelu.
14. čer 2012 ve 22:09  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Já měla normální funkci, jen jsem měla uzel a punkce nedopadla dobře, tak mi doporučili operaci, takže jsem během třech měsíců skočila pod kudlu a modlila se, aby to nebylo zhoubný a naštěstí to dobře dopadlo. Operace byla docela "prkotina", asi týden jsem dost chraptila, pak úplně vpohodě. Akorát trvalo asi půl roku, než mi nastavili správnou dávku hormonů, pořád jsem byla předávkovaná a dost trpěla,ale prý jsem byla výjimka, normálně se to nestává. Potom už to bylo fajn, sportuju, nepřibrala jsem ani deko, spíš bych potřebovala trochu přibrat :wink:
14. čer 2012 ve 22:14  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak to jo, no aspoň máš od ní pokoj...já mám problém s váhou, docela teď bojuju s únavou, i když dle DR jsou hormony v normě, no nevím...v červenci jsu na KO, jsem zvědavá, co mi řekne :unamused:
14. čer 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak si zkus třeba jednou týdně trochu přidat hormonu, počkej co Ti vyleze z KO a když Ti řekne, že je máš v pohodě, tak bych to zkusila trochu si přidat, jen nepatrně jednou týdně a uvidíš, co to s tebou udělá. Ono kolikrát pomůže trošku a v krvi se to stejně ani neobjeví. Důležitý je, abys byla ty v pohodě. Doktoři mají jen tabulkové rozmezí a když jsi mezi, tak musíš být dle nich prostě vpohodě. Já jsem si s tím dávkováním docela užila ,doktorka mě moc rychle nasazovala dávku a já si na to nemohla zvyknout, prostě jsem měla hrozný stavy, vyklepaná, bušilo mi srdce, nespala jsem, prostě stavy, jak kdybych měla mít infarkt a dle krve jsem měla být vpohodě.Tak mi moje obvoďačka řekla, ať normálně na týden vysadím hormon úplně, tělo se sklidní a pak nasazuju po malých dávkách a na těch zůstanu vždycky min. 14dní a fakt úplná pohoda. Od tý doby vím, že když se necítím vpohodě, nechám si udělat krev a když jsem podle endokr. vpohodě, tak si to mírně upravím dle sebe. :wink: Prostě oni mají tabulky ,ale nemají většinou ty osobní zkušenosti :wink:
14. čer 2012 ve 22:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jdu chrnět. Musím načerpat síly na další žehlení :grinning: Dobrou :pensive: :pensive:
14. čer 2012 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 týý jo, tak jo je síla, že se to takhle zlomilo za jeden den! No já už ani nevím,kdy se to stalo u nás, ale my máme doma taky vzteklinu (kromě pěny u pusy má všechny příznaky :slight_smile: ). Mamánkování teda neznám, někdy mám dojem, že je Vítek raději s kýmkoliv jiným než se mnou. Ale neboj se, na záchod taky chodíme ve dvou - on totiž nesnese představu, že bych mohla dělat něco zajímavějšího než on a ať dělá cokoliv a já si dovolím odejít nebo dělat něco jiného než na něj koukat jak si hraje (to je povoleno), tak je zle, okamžitě je u mě a otravuje anebo ječí jako tur! No jo holt, doma se strašně nudí v obýváku, kde jsme většinu dne...nejraději by furt někde vzpouzel!
15. čer 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ale že mu to sluší, fešákovi!!
15. čer 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tak smekám...jsi supermanka ...nebo spíš supermamka :grinning: :grinning: ! Já se přiznám bez mučení, a teď mě klidně ukamenujte, že nežehlím. Jen Vítovi věci, nám dospělákům jen výjimečně :slight_smile:
15. čer 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ty brďo, kamenovat? Jen tiše závidím :wink: Já bych taky táááák nežehlila :frowning2:
16. čer 2012 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska je tu tak nádherně, až skoro moc vedro, ale hlavně, že je !!!! Dneska je u nás ve "velkoměstě" povyražení :sunglasses: Máme slavnosti a beeeezva program. Třeba Standa Hložek je tu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: To se tu město zase vytáááhlo. No hlavně nezáviďte :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Naše puberťačka se ptala , jestli zpívá dechovky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: . No skoro jo :wink: . Jinak mi dneska v noci porodila kamarádka. Byla v nemocnici dlouho, kvůli předčas.porodu až do 34. týdne a pak jí propustili , tak jí po 5-ti dnech doma praskla voda a jeli. Má Honzíka, narodil se ve 35.týdnu a má 45cm a 2500g. Je zatím na JIP preventivně,ale je asi vpohodě. Tak snad budou fit. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. čer 2012 v 16:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no, tak nežehli :slight_smile:.....je to docela jednoduché:slight_smile:. No vídíš to, jaké máte pěkné kulturní povyražení. My jsme byli na výletě a pak jsme se chvíli placatili u vody, ale na mě je teda vedro až moc! Jak je nad 25 stupňů, tak začínám mít osypky:slight_smile:
16. čer 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jejda to je maloušek, ale určitě bude v pořádku, když už vydržel tak dlouho bojovat, tak to bude šikulka a jistě to zvládne! Gratulujeme
16. čer 2012 v 18:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: konečně jsem si udělala čásek za váma juknout :grinning: sorry, ale dvě děti dají zabrat, není tolik času co dřív a ještě k tomu, když ten starší nechodí do školky, mám ho doma už druhý měsíc a ještě bude doma celý rázdniny , takže až v září nastoupí a snad nebude tak marodívat.... teď ho hodně trápily uši ...... a další naše veliká chyba :frowning2: šli jsme na bez na šťávičku a tatin jel s Ladíkem vedle nás - kočárku pomalu a proto jsme nedali přilbu, bylo teplo a pojedou pomalu vedle nás, ale co se muselo stát :frowning2: byl bourák a Ladíček skončil v nemocnici s prasklou lebkou a otřesem mozku, museli ho prřevézt do Olomouce, ale vše dobře dopadlo, díky Bohu, tatin tam sním byl , 4 noci tam leželi a teď už je to 14 dní, snad rychle zapomeneme, bylo to něco hroznýho :frowning2: chvíli ležel v bezvědomí.... a ten strach, aby neměl krvácení do mozku... no snad na to časem a snad brzo zapomeneme, teď ho hlavně musím hlídat, než se hlava zahojí..... a Lukyš, to vám říkám, ten půjde s odrážedlem ven, jedině s helmou, bez ní ani ranu :frowning2: tak jsem na to byla přísná, polevila... a jak to mohlo dopadnout..... no tak jsem si užila nervů, strachu... o dítě, hrůza, snad už nikdy nic takovýho nezažiju...... a Lukyšek, ten se drží, nedávno měl zase furt horečky, no jak byl Ladík v nemocnici, asi ze zoubků, nic mu zase nebylo, ale dostal antibiotika...snad teď bude nějakou dobu klid, kéž by nadýl, jinak už ujde tak 4 metry :grinning: a na odrážedle jezdí :grinning: to mu jde :grinning: jinak furt říká jen máma :grinning: sem tam baba a nebo ka ka - to je asi kytara :grinning: tu miluje :grinning: tak ve stručnosti jsem vám něco napsala, snad se vám všem daří a jste všichni zdraví...
18. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 tak se snažím aspoň trošku pročíst a čtu, že ten můj není jedinej maman :grinning: to je síla no, nečekala bych to, Ladík takovej nebyl , ale Lukyš mě nenechá pomalu jít ani na záchod :wink: jak jdu pryč, tak začne řvát, stoupne ke dveřím třeba od koupelky a čeká a řve ať otevřu....
18. čer 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je šííílený :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ještěže to dobře dopadlo, to se anděl strážný teda zapotil :unamused:
18. čer 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda to muselo být něco děsnýho. No člověka nenapadne, že by se něco mohlo stát. Důležité je,že to všechno dobře dopadlo :slight_smile: Brrrr, mám husí kůži
19. čer 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Božínku, to je tedy nadělení, ale hlavně, že to dobře dopadlo :slight_smile: Tak držím pěstí, ať máte na hooodně dlouhou chvíli klid. :slight_smile: :slight_smile:
19. čer 2012 v 11:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, tak davídek už chodí každý den na nočník a vždycky něco vytvoří :slight_smile: Přitom se ho zezačátku bál, nevydržel na něm sedět :grinning:
Zuby máme 4, stále nechodí sám,jen za ruce a jinak nic nového, vlastně jo, teď byl marod, měl 38čky teploty.. :frowning2:

Jinak jestli vás můžu poprosit o SMS hlas, byla jsem jako modelka na jedné kadeřnické soutěži a moc bych to "mé" kadeřnici přála, proměna se jí povedla, tak na www.aichi.cz/sms-hlasovani pro tým č. 20. Díky moc :dizzy_face:
19. čer 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many hlavně že jste v pořádku :slight_smile:
19. čer 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ufff, no teda, vy si užíváte nervů! Hlavně že to dobře dopadlo a přejeme ať se Ladík brzo uzdraví!
19. čer 2012 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jejda chudacek, tak preju at uz mate vse v poradku a uzijes si klidku. jojo odted uz bude vse dodrzovat. znam to jednou polevis a hned to je.

@monny89 peknej uces:slight_smile: malej je sikula, ja se snazim davat malou po ranu ale nez to nachystam pokajdi se do pliny:frowning2:
21. čer 2012 v 07:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Díky, no já ho tam dávám vždy po snídani, to se 100% pokadí, a pak vždycky když si hraje s nočníkem tak poznám že se mu něco asi chce, tak ho na něj posadím a je to :grinning:
21. čer 2012 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 no ja to nestihnu vylezu z postele a nachystam ji to jdu pro ni a uz z dalky cejtim ze smrdi jak tchor':frowning2:
21. čer 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Aha, tak nočník vedle postýlky a hned ráno šup tam s ní :grinning:
21. čer 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 uz sem ho tam soupla:slight_smile:
21. čer 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak ať to brzy vychytáš :slight_smile:
21. čer 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
čau holky, kam se chystate na dovcu?
22. čer 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
když tak koukám na to mrtvo tady, tak už asi jste na dovči :grinning: ?!
22. čer 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nazdár, já jsem tady :wink:
22. čer 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka My máme volno kolem začátku července, ale jestli je něco v plánu jsme se zatím s tátou nepobavili...on nejspíš bude chtít na chalupu, a to zas nechci já, je to chata jeho rodičů a je tam neskutečnej bordel a představa, že celej tejden lítám jako hadr na holi a uklízim anebo lítám za bobíkem, aby nešahal tam či tam mě fakt neláká!!!
22. čer 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek