• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahojky, no tak my se chystáme posledních 14dní v srpnu buď do Chorv. nebo Itálie. Já bych radši tedy tu Itálii, s malou na písek. Představa jak lítá v Chorvatsku mezi kamenama a hází je po lidech :frowning2: mě děsí. :unamused: :unamused: Radši bych si užívala písek, klouzačky, prolézačky v Itálii. Tak mi nezbývá než přesvědčit taťku. Jinak mě za týden odjíždí ostatní děti pryč - Adam na 14dní na tábor a Verča na atl.soustředění, takže já budu mít jen jedno mimčo a to bude teprve ta pravá dovolená :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . To si ani neumíte představy holky, jaká to je paráda mít jen jedno :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale stejně se mi bude stýskat :wink: :wink:
22. čer 2012 v 10:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no to se Ti ani nedivím. Mě stačí být chvilku u tchýně doma , sice tam nemá bordel,ale všude něco a na nic se nesmí šahat, aby se tomu něco nestalo :unamused:
22. čer 2012 v 10:55  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak mi plánujeme dovču do Chorvatska. Vlastně už to máme zaplacené, odjíždíme 14.7., ale popravdě mám z toho trochu strach.
Jinak teď jsme marodili, už je to teda lepší, ale bylo to hrozný, napřed starší holka, a sotva skončila, tak to chytla Verunka, žádná rýma a nachlazení, ale "jen" vysoké horečky - kolem 39. Naštěstí už jsme bez teplot.
No už se bojím, jak to bude v září, Lucka začne chodit do školky, tak to budou na hromadě pořád. :-/
22. čer 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
my letos moře ne...pojedem do Rakouska k Salzburgu.
22. čer 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
My letos Rhodos a už skoro odpočítávám dny... ale letíme až v září.
22. čer 2012 ve 12:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine ahooooj, no to se nedivim, ze Te ta predstava nelaka :slight_smile:!
22. čer 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jéééé tak to bude pro tebe určitě veget :grinning:
22. čer 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana a máte tam nějaký tip na ubytko? Jsem slyšela, že je to tam fajn s karavanem...ten bychom měli mít půjčený na začátku září...tak vyzvídám :slight_smile:
22. čer 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak my letos (a asi uz nikdy) k mori jako rodina nepojedem, protoze nez to, co mi delal manzel u more predloni, tak radsi zustanu doma :grinning: . To bylo horsi nez s malym deckem ...no des. Takze my letos pojedeme k ceskemu mori...k Lipnu :slight_smile: Nebyl jste tam nahodou nekdo, nemate nejake tipy :slight_smile:. Jen doufam, ze jeste sezenem ubytko...my jsme v tomhle desni a vse nechavame na posledni chvili!!!
22. čer 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tyjo, na karavan-takoví dobrodruzi nejsme :grinning: Ne, jedem do penzionu uprostřed Bad Gasteinu, my tam byli už před 3 rokama sami s manželem, teď jedou i moji rodiče. Co Ti prováděl manžel u moře, že ho tam už odmítáš brát? :sweat_smile:
22. čer 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Ne neláká a jelikož jsme před měsícem kupovali druhý autí, tak moře letos nebude...a navíc si myslím, že letos bych kolem bobajse akorát lítala jako hadr na holi, takže moře možná příští rok...
A co ten tvůj vyváděl?
22. čer 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana U Salzburgu v kempech jsme byli asi před čtyřmi lety a super :wink:
22. čer 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no, my jsme holt takoví masťáci...jak to nemá záchod a teplou vodu na pokoji, tak to neni nic pro mě :slight_smile: Hlavně ten záchod, já jsem na tohle hrozná.
22. čer 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No to jste se ale museli zrovna u Salzburgu dost prohnout :grinning:
22. čer 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ale ono je to ne zrovna u S...je to v Gasteinským údolí, tak hodinu od Salzburgu. No to víš, přímo v S. na Getreidegasse 9 už bylo zrovna plno, tak jsme museli vzít zavděk míň lukrativním ubytkem :grinning:
22. čer 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana No nevim, nevim jestli bych do tohohle šla, hodinu od Salzu :grinning: :grinning: :grinning:
22. čer 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tak predloni jsme byli na jachte v Chorvatsku (teda ono to zni noblesne, ale byla to takova mala lodka a navic byla celou dobu zaparkovana v marine, takze jsme to meli jako ubytko jenom a na zachod a do sprchy jsme museli do mariny, ale socialky tam byly super, takze nevadilo) a manzel rano po probuzeni a nasnidani zacal..."ja se nudim, co budeme delat?". Ja na to: "jsme u more, co myslis?! Pujdem k vode"!, On na to: "ale tam bude horko"!..sli jsme k mori, manzel vlezl do vody, 5 minut plaval, pak sel na deku a za minutu :"me je horko, co budeme delat?!" Rekla jsem ze chvili opalovat a cist si, po dalsich 5 minutach, se situace opakovala....no na zabiti! Ja jsem si pripadala, jako v Shrekovi, kdyz jeli s oslikem do kralovstvi Za sedmero horama :slight_smile:. No,museli jsme aspon do narodniho parku (jeli jsme 3,5h v mega vedru), tam jsme dorazili a ejhle, tam bylo zase moc lidi :grinning: !! No fakt fiasko! Ale ja jsem si holt manzela naucila na hory a on se proste nesmi nudit! :grinning: . Ale mela to byt nase opozdena svatebni cesta (o 3 roky), tak jsem tam nemohla s kamoskou :slight_smile:
23. čer 2012 v 07:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana nemysli si, ja jsem taky fajnovka a manzel taky potrebuje svuj zachod :slight_smile:, ale on me tvrdi, ze v tom karavanu je zachod, kam muzem chodit a pak jenom v kempu vypustime :grinning: ..no uvidime jak to bude.
23. čer 2012 v 07:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
koukam, ze jste experti na Rakouskou dovcu, mely byste i nejaky konkretnejsi tip na to, jak si to uzit u Salzburgu?
23. čer 2012 v 07:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka á s panem manželem bych si rozuměla :sweat_smile: , takhle si se mnou užívali mořský dovolený naši celý moje dětství a pubertu. Mě to tááák šíleně nebaví, je tam moc horko a moře moc studený. Takže my sice moře jo, ale třeba na Krétě jsme z 10 denního pobytu dali válení 1 den a pak jsme jezdili, tam se to naštěstí dá. Ale i proto se tam s prckem nechystáme, aspoň zatím ne.

jinak u S. je plno krásných míst, akorát zase-s dětma se plno z nich nedá, na dětný program zatím tipy nemám (my budem asi hodně procházkovat a vzhledem k vojtovce se držet blízko domova). Nicméně co mě třeba uchvátilo a co stojí za výlet (za pár let), je Eisriesenwelt ve Werfenu, největší ledová jeskyně na světě. To je prostě bomba :dizzy_face:
23. čer 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě solný doly, ty jsou vyloženě i pro děti (ale až tak kolem 8 let nejdřív)...jsou tam takový vláčky, ve kterých se vykutaná sůl přepravovala, do těch se sedne, navlečou na Tebe obleček jak na permoníka a fííííííííí, už to sviští :sweat_smile:
23. čer 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana týýý jo, díky za tipy, to zní dobře :slight_smile:. Ještě si pár let počkáme a jupííí
23. čer 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ještě jsem si vzpomněla, až byste byli v tom Werfenu, tak hned vedle je Hohenwerfen-hrad, nádherná gotika a tam je centrum a muzeum sokolnictví, dělají se tam produkce, je to fakt pěkný.
23. čer 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Na dovču letos max. pod stan nebo do chatky (Slapy, Mácháč). Příští rok bych to viděla na Španělsko :slight_smile:
26. čer 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky tak to my sme odvaznejsi, pokud to zvladnem tak pojedem smer dansko. v nemecku mame kamarada tak se s nim potkame v berline a pak budem pokracovat dal. no sem na to zvedava, ja zas nejsem narocna takze zvladnem i pod stanem a tak. takze uvidime co a jak s malou. no a v zari snad na par dni s kamaradama a jejich prckem do chorvatska.
@pupicka na jachte je dobre uz se tesim az mala bude vetsi abysme mohli vyjet na more
26. čer 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek týý jo, tak to jste teda odvážný :slight_smile:! Ale zas to budete mít zajímavý
27. čer 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jj odvazny sme doufam ze to psychicky zvladnu sem krapet nervak:astonished:
27. čer 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek co ty tvoje testíky? :grinning:

Jinak Davídek má 13m dneska a já 23let :grinning:
29. čer 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@monny89 gratulace oboum! no testy nevim nevim uvidim zitra:slight_smile:
29. čer 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak co testíky?
A děkuji :wink:
30. čer 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek