Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
many
1. črc 2012
ahojky holky 🙂 tak se vás pokusím trošku dočíst, mám chvilku času 😃 Lukyš snad brzo usne a chlapi razili nakoupit a pak jdou na zahrádku do bazénka 🙂 a já s Lukym sedíme doma 😞 opět po třech týdnech máme zase antibiotika 😞 opět zuby a horečky, má červneý krk prý, tak má prý angínu :-| no teda ty vedra hnusný do toho 😞 tak je hotovej, furt mrčí a teda častěji spinká aspoň, je to hnus, už mě to nebaví, furt horečky, léky.... už bych chtěla , aby byl konečně nějakou dobu klid 😞
many
1. črc 2012
@monny89 opožděně gratulujeme 🙂 a téééda já bych chtěla mít taky 23 😃 ikdyž to bych ještě nebyla ani vdaná 😃 a neměla ani jedno dítko 😃
many
1. črc 2012
@monny89 taky letos jedině pod stan 🙂 snad počásko výjde 🙂 a k moři pojedeme až budou děti větší, mám strach, aby tam něco nechytli kluci,..........................
many
1. črc 2012
ááá tak vidím, že taky moc čásku na net není ani u vás, že jsem vás stihla letmo dočíst 😃
elana
2. črc 2012
@many to je hrozná otrava ty vaše nemoci. Kluk jak řimbaba a pořád na hromádce brouček |-| Tak se brzo uzdravte, nechyťte to navzájem, ať můžete užívat léto.
many
2. črc 2012
@elana díííky moc, jo je to na palici ]-(
many
2. črc 2012
no ty zuby to je hnus, jedou mu teda tři 4 :-| tak čekám jestli nepojede zachvíli rovnou i ta čtvrtá :-| už ať jsou venku a je klid :-|
many
2. črc 2012
pár foteček ofocených foťákem, cd paní fotografka nedává :-|
elana
2. črc 2012
@many to je pořízek pane🙂 krásnej. Snad se mu ta imunita trochu upevní.
pupicka
2. črc 2012
@many jéjda, tak to je hrůza! Přejem, ať jste brzo zdraví. A co Ladik s tou hlavickou? Uz je to dobre? Fotecky krasny, kluci se vam moc povedli a Lukynek je fakt kus chlapa!
many
2. črc 2012
@elana
@pupicka holky díky, no tak nám fakt jedou všechny 4 čtverky zaráz 😞 dnes jsem to zjistila, snad bude brzo klid, no Ladík měl taky vždy u zoubků horečky 😞 jinak Ladík snad dobrý, ještě bere železo, ale na rentgen to vypadá, že nás nepošlou asi .... se jí pak zeptám.............. jinak Lukyš je kus chlapa po bráchovi 🙂 rostou stejně 🙂 dnes ráno jsem ho vážila a má přesně 12 kg 😃
jana974
2. črc 2012
@many ahoj, bože bože, ty nemoci jsou hrůza. Snad už budete vpohodě, určitě si to malej zaslouží 🙂 🙂 A fotečky jsou úžasný, pěkní chlapáci. To naše Amča nemá ještě ani 10kg 😉 . No jo, prostě chlap jak hora 🙂 🙂 .
jana974
2. črc 2012
Jinak my už máme 12zubů . 8 předních a teď vylezli všechny 4 stoličky naráz. Ale musím říct, že úplně vpohodě, žádné brečení ani teploty, tak to jsem sama ráda. A taky se musím pochlubit, že máme momentálně jenom jedno dítě 😎 Hooolky , to je takováááá pohodička mít jen jedno dítě 😃 😃 😃 😃 Teda strašně se mi po nich stýská,ale nemusím vařit tolik jídla, nikdo mě pořád neotravuje se vším možným. No prostě paráááda.
jana974
2. črc 2012
No a naše rošťanda :
pupicka
3. črc 2012
@jana974 jé, tak to musí být super (teda ne že bych si dokázala představit, jakej hukot to musí být se třema dětma) si teď užívat na chvíli jen jedno dítko a ještě k tomu mimčo. Amálka je kočka a je úplně vidět, jak má čertíky v očích jako ten náš raubíř 🙂
badik
7. črc 2012
@many teda juknu po dlouhé době a čtu toto 😞 tak hlavně že je Ládík v pořádku,ale musela sis fakt užít strachu.a ta bezmoc co.Ale děti jsou naštěstí odolný a zvládnou víc než si myslíme
badik
7. črc 2012
jinak řešíte dovču tak tu už máme za sebou byli jsme v Mikulově v jednou pensionu,perfektně vybaveným pro děti.jen tam byly 3 bazény a museli jsme děti pořád hlídat ať tam nezahučí.bylo nás 5 rodin se stejně starými dětmi.pro všechny měli postýlky,byla tam herna,se spoustou hraček i venku byli hračky a pískoviště,super posezení na grilování,vínečko a úžasný a ochotný pan majitel.
germaine
7. črc 2012
@badik Nazdárek, pošli mi prosímtě odkaz pokud maj stránky do IP , táta je nyní na čtyřdenní tůře a zítra se vrací a od pondělka má dovo s náma a já stále nevím, kam...v okolí Mikulova jsme byli předloni 😉
badik
7. črc 2012
@germaine máš to tam
hribek
7. črc 2012
ahojky tak my se dnes vratili z rakouska tom ve ctvrtek zavelel v 10 ze pojedem a v pul 3 uz sme jelikupodivu se vse stihlo, klusala sem teda za ty 4 hodky nehoraznym tempem ale dobry. bala sem se co mala ale fakt byla super hodna, v aute to zvladla takze sme si uzili rodinnou dovolenou a nacerpali silu i kdyz to bylo kratky tak to stacilo. foto hodim zitra
andilekjoja
8. črc 2012
Dobré ránko všem maminkám co se jejich ratolesti rozhodli ,že 4.00 je ten správny čas na vstávání 😉 Neměla jsem čas se sem juknout.Jsme pořád někde venku nebo si chceme pořád hrát.Tak mi ho malá teď udělala?No uvidíme 😎
andilekjoja
8. črc 2012
@many Úžasné nádherné
hribek
8. črc 2012
@andilekjoja u nas budik 5.45😞
badik
8. črc 2012
u nás dnes 6:15 a to je pro nás extra brzo,normálně vstává kolem 8-9 tak asi si chtěla užít i trochu chladnějšího počasí,ty vedra jsou fakt na palici :-p Ale je fakt že včera šla spát už v 8 a normálně usíná až kolem půl 10 takže čemu se divím že 😉
pupicka
8. črc 2012
@badik ahoj, to zni dobre, prosim, posli mi take odkaz....Mikulov mame sice hooodne blizko, ale to by mohla byt vyhoda a je to moc pekne mesto..tak aspon na prodlouzeny vikend bychom mohli zajet 🙂
jennyska
9. črc 2012
Ahoj všem! 🙂
Zapojte se do naší Velké letní soutěže o 4denní pobyt ve 4* hotelu Chopok!!!
Stačí jen odpovědět na tři základní otázky a vyhrát můžete třeba právě vy!

Více info a celá soutěž zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=39010393...

Hezký den,
Jennyska
Asmira team
hribek
12. črc 2012
cau holky nejak nam to tu skomira:-o jste vsichni na dovcich asi co? 2 dny nacvicuju spani jen po obede a vysledek? dneska vstalva v 7.40 a v 9.40 uz je zas tuha... chjoooo
ikopretinka
12. črc 2012
@hribek to ti nezávidím. Mě vstává kolem 7 a od 12-15 spí, teda většinou, jsou výjimky, když ji zlobí zuby a potom jde spát kolem 20.30. Jako kdyby nespala v poledne, ani se nenaobědvám, neuvařím, no nic. Ty jo jak to zvládáš???
ikopretinka
12. črc 2012
@hribek my na dovču asi nikam nepojedeme 😞 . Počkáme až bude větší, snad příští rok. My totiž jezdíme radi na hory a s takovým batoletem asi túra nehrozí co? 😃 POchybuju že ujde hřeben na malé fatře 😃 Ale jako někam bych jela. Už mi to doma leze na mozek. Závidím ti to Rakousko, tam se chystám už nějaký ten rok, měla jsem jet v loni v létě, no jenže po těch prázdninách jsem byla v tom a už to neklaplo 😃

Začni psát odpověď...

Odešli