• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ahojky holky :slight_smile: tak se vás pokusím trošku dočíst, mám chvilku času :grinning: Lukyš snad brzo usne a chlapi razili nakoupit a pak jdou na zahrádku do bazénka :slight_smile: a já s Lukym sedíme doma :frowning2: opět po třech týdnech máme zase antibiotika :frowning2: opět zuby a horečky, má červneý krk prý, tak má prý angínu :unamused: no teda ty vedra hnusný do toho :frowning2: tak je hotovej, furt mrčí a teda častěji spinká aspoň, je to hnus, už mě to nebaví, furt horečky, léky.... už bych chtěla , aby byl konečně nějakou dobu klid :frowning2:
1. črc 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 opožděně gratulujeme :slight_smile: a téééda já bych chtěla mít taky 23 :grinning: ikdyž to bych ještě nebyla ani vdaná :grinning: a neměla ani jedno dítko :grinning:
1. črc 2012 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 taky letos jedině pod stan :slight_smile: snad počásko výjde :slight_smile: a k moři pojedeme až budou děti větší, mám strach, aby tam něco nechytli kluci,..........................
1. črc 2012 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ááá tak vidím, že taky moc čásku na net není ani u vás, že jsem vás stihla letmo dočíst :grinning:
1. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je hrozná otrava ty vaše nemoci. Kluk jak řimbaba a pořád na hromádce brouček :pensive: Tak se brzo uzdravte, nechyťte to navzájem, ať můžete užívat léto.
2. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana díííky moc, jo je to na palici :angry:
2. črc 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ty zuby to je hnus, jedou mu teda tři 4 :unamused: tak čekám jestli nepojede zachvíli rovnou i ta čtvrtá :unamused: už ať jsou venku a je klid :unamused:
2. črc 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
pár foteček ofocených foťákem, cd paní fotografka nedává :unamused:
2. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@many to je pořízek pane:slight_smile: krásnej. Snad se mu ta imunita trochu upevní.
2. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many jéjda, tak to je hrůza! Přejem, ať jste brzo zdraví. A co Ladik s tou hlavickou? Uz je to dobre? Fotecky krasny, kluci se vam moc povedli a Lukynek je fakt kus chlapa!
2. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana
@pupicka holky díky, no tak nám fakt jedou všechny 4 čtverky zaráz :frowning2: dnes jsem to zjistila, snad bude brzo klid, no Ladík měl taky vždy u zoubků horečky :frowning2: jinak Ladík snad dobrý, ještě bere železo, ale na rentgen to vypadá, že nás nepošlou asi .... se jí pak zeptám.............. jinak Lukyš je kus chlapa po bráchovi :slight_smile: rostou stejně :slight_smile: dnes ráno jsem ho vážila a má přesně 12 kg :grinning:
2. črc 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj, bože bože, ty nemoci jsou hrůza. Snad už budete vpohodě, určitě si to malej zaslouží :slight_smile: :slight_smile: A fotečky jsou úžasný, pěkní chlapáci. To naše Amča nemá ještě ani 10kg :wink: . No jo, prostě chlap jak hora :slight_smile: :slight_smile: .
2. črc 2012 ve 21:38  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak my už máme 12zubů . 8 předních a teď vylezli všechny 4 stoličky naráz. Ale musím říct, že úplně vpohodě, žádné brečení ani teploty, tak to jsem sama ráda. A taky se musím pochlubit, že máme momentálně jenom jedno dítě :sunglasses: Hooolky , to je takováááá pohodička mít jen jedno dítě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Teda strašně se mi po nich stýská,ale nemusím vařit tolik jídla, nikdo mě pořád neotravuje se vším možným. No prostě paráááda.
2. črc 2012 ve 21:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a naše rošťanda :
2. črc 2012 ve 21:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana974 jé, tak to musí být super (teda ne že bych si dokázala představit, jakej hukot to musí být se třema dětma) si teď užívat na chvíli jen jedno dítko a ještě k tomu mimčo. Amálka je kočka a je úplně vidět, jak má čertíky v očích jako ten náš raubíř :slight_smile:
3. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many teda juknu po dlouhé době a čtu toto :frowning2: tak hlavně že je Ládík v pořádku,ale musela sis fakt užít strachu.a ta bezmoc co.Ale děti jsou naštěstí odolný a zvládnou víc než si myslíme
7. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak řešíte dovču tak tu už máme za sebou byli jsme v Mikulově v jednou pensionu,perfektně vybaveným pro děti.jen tam byly 3 bazény a museli jsme děti pořád hlídat ať tam nezahučí.bylo nás 5 rodin se stejně starými dětmi.pro všechny měli postýlky,byla tam herna,se spoustou hraček i venku byli hračky a pískoviště,super posezení na grilování,vínečko a úžasný a ochotný pan majitel.
7. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Nazdárek, pošli mi prosímtě odkaz pokud maj stránky do IP , táta je nyní na čtyřdenní tůře a zítra se vrací a od pondělka má dovo s náma a já stále nevím, kam...v okolí Mikulova jsme byli předloni :wink:
7. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine máš to tam
7. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky tak my se dnes vratili z rakouska tom ve ctvrtek zavelel v 10 ze pojedem a v pul 3 uz sme jelikupodivu se vse stihlo, klusala sem teda za ty 4 hodky nehoraznym tempem ale dobry. bala sem se co mala ale fakt byla super hodna, v aute to zvladla takze sme si uzili rodinnou dovolenou a nacerpali silu i kdyz to bylo kratky tak to stacilo. foto hodim zitra
7. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko všem maminkám co se jejich ratolesti rozhodli ,že 4.00 je ten správny čas na vstávání :wink: Neměla jsem čas se sem juknout.Jsme pořád někde venku nebo si chceme pořád hrát.Tak mi ho malá teď udělala?No uvidíme :sunglasses:
8. črc 2012 v 05:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many Úžasné nádherné
8. črc 2012 v 05:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja u nas budik 5.45:frowning2:
8. črc 2012 v 05:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás dnes 6:15 a to je pro nás extra brzo,normálně vstává kolem 8-9 tak asi si chtěla užít i trochu chladnějšího počasí,ty vedra jsou fakt na palici :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale je fakt že včera šla spát už v 8 a normálně usíná až kolem půl 10 takže čemu se divím že ;)
8. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, to zni dobre, prosim, posli mi take odkaz....Mikulov mame sice hooodne blizko, ale to by mohla byt vyhoda a je to moc pekne mesto..tak aspon na prodlouzeny vikend bychom mohli zajet :slight_smile:
8. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. črc 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem! :slight_smile:
Zapojte se do naší Velké letní soutěže o 4denní pobyt ve 4* hotelu Chopok!!!
Stačí jen odpovědět na tři základní otázky a vyhrát můžete třeba právě vy!

Více info a celá soutěž zde: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=390103934384660&set=a.390103341051386.88255.112909998770723&type=1&theater

Hezký den,
Jennyska
Asmira team
9. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
cau holky nejak nam to tu skomira:astonished: jste vsichni na dovcich asi co? 2 dny nacvicuju spani jen po obede a vysledek? dneska vstalva v 7.40 a v 9.40 uz je zas tuha... chjoooo
12. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek to ti nezávidím. Mě vstává kolem 7 a od 12-15 spí, teda většinou, jsou výjimky, když ji zlobí zuby a potom jde spát kolem 20.30. Jako kdyby nespala v poledne, ani se nenaobědvám, neuvařím, no nic. Ty jo jak to zvládáš???
12. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek my na dovču asi nikam nepojedeme :frowning2: . Počkáme až bude větší, snad příští rok. My totiž jezdíme radi na hory a s takovým batoletem asi túra nehrozí co? :grinning: POchybuju že ujde hřeben na malé fatře :grinning: Ale jako někam bych jela. Už mi to doma leze na mozek. Závidím ti to Rakousko, tam se chystám už nějaký ten rok, měla jsem jet v loni v létě, no jenže po těch prázdninách jsem byla v tom a už to neklaplo :grinning:
12. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek