• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@ikopretinka jim vetsinou az na tu hodku usne,snazila sem se ji davat spat jen 1x ale efekt stejnej spi hodku a pak je ve 4 unavena ale nechavam ji do 7 a pak teda po koupani usne. no snad se to zlepsi... a co se tyce dovci, proc ne do hor, kup nebo puc si krosnu a nic nebrani, jen to holt trochu uzpusobite diteti..
12. črc 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ahoj, taky si rikam, ze je to tu nejake mrtve :(. My jsme meli jet na dovcu v sobotu, ale ma byt skrarede, tak jsme to o tyden posunuli.
12. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka týý jo, to se máš! Mě Vítek taky spí většinou dvakrát denně, a vzhledem k tomu, že musím spát s ním na posteli nebo vyjet s ním ven s kočárkem, takže já nic přes den neudělám. Všechno musíme dělat spolu, vařit, jíst...chodíme spolu na záchod....no už mi z toho taky hrabe :slight_smile:
Jo a hory jsme taky měli moc rádi, ale taky to ještě asi na hřebenovku po Fatře nebude :slight_smile:...Fatra je naše srdcovka. Ale jak psala @hribek, s krosničkou se dá zvládnout leccos .-)
12. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Vitek jeden denni spanek vzdycky zvladne jeden den, maximalne dva za sebou a pak to tyden dospava :slight_smile:
12. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek tak šlo by to, nad tímto řešením taky uvažujeme. To bych potom ale já musela nést buď těžký bágl s jídlem a ještě potřebami pro malou a nebo malou vážící 11kg :confused: , ještě to zvážím. Abych nebyla víc zničená jak odpočatá :grinning: . Navíc mám taky strach aby dobře pila, musíme do ní cpát minimálně litr vody denně, měla totiž už 2x zánět močáku, takže proplachovat a proplachovat a ona v cizím prostředí pije ještě hůř jak doma a když to bude na víc dní.
@pupicka kam jedete pokud to není tajné?
12. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no musim to jeste nejak zkusit a vydrzet a bud bude spat nebo nebude tezko rict
12. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak to musíme podniknout spolu co říkáš? Fatra je taky naše srdcovka, jezdili jsme tam každý rok :dizzy_face:
To mně povídej s chozením na wc :grinning: , hlavně teď jsem měla vymknutý kotník, takže jsem chodila s malou v přízemí kde je wc asi tak metr na metr, fakt bomba :grinning: a šmatlat se za ní o berlích byla taky makačka :grinning:
12. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@pupicka zkuste je uhoupat kolem 12. Nedát spát před tím, sice je to dost řev , ale pár dní se to snese. Potom uhoupat a přenést do postýlky, no a za pár dní by to mělo být dobré, já to tak praktikovala
12. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka no me kolem te 12 usne kdyz ji nedam spat driv ale stejne spi jen hodinu:frowning2:
12. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že se tu zase řeší podobné problémy... Agáta spí jednou denně - dopoledne kolem desáté cca hodinku. Taky bych ráda, aby spala po o, ale na druhou stranu chápu, že je unavená už dopo - já taky :grinning: Ona vstává teď kolem šesté, takže v těch 10 už má fakt dost. A fakt si neumím představit, že jí udržím třeba do půl jedné - aby byla už po obědě, tak spíš do jedné.
Jinak když neusne dopoledne, tak prostě celý den nespí. Ale zase když jedeme odpo někam autem, tak si občas pospí v něm.
12. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka letos jedem na Lipno - pry je to tam pro decka super, tak uvidime. Jinak tu Fatru berem :grinning: ! My jsme tam sice nejezdili kazdy rok, ale byli jsme tam uz trikrat :slight_smile: (to je na nas vykon)! Sice je to tam docela masovka, ale stejne je to tam nadherny! A jestli bude Vitek takovy horolezec, jak to zatim vypada, tak si myslim, ze by se mu to jednou mohlo dost libit :slight_smile:
12. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Tyy jo a to Ti Agatka vydrzi pak cele odpoledne ? To je dobra
12. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka a s tim spanim....jak dlouho si mala zvykala na ten rezim? Ja mam totiz problem, ze Vita zatim zadny rezim nema :frowning2:...tak jsem se rozhodla, ze mu asi budu muset nejaky nastavit. A snad by to slo, ze bych ho nejak udrzela do toho poledne, ale zase pak nesni obed :(
12. črc 2012 ve 22:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Haha, prej dobrá :grinning: No Agátka dobrá je, ale doma se řídíme heslem - bordel v bytě, šťastné dítě... Někdy nespí vůbec a je v pohodičce... Taková malá tryskomyš.
12. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tím heslem jsem se začala řídit taky, nestíháááááám nic. To je fakt dobrá. I když je pravda, že pokud někam jedeme a ona usne třeba na čtvrt hodinku v autě, tak potom nespí až do večera.
@pupicka už si to přesně nepamatuju ale asi tak týden. Malá vstane v těch 7 zhruba napije se , o půl 8 ji dám kaši, v 10 sunar a o půl 12 oběd, ve 12 ji dám do postýlky a hned odejdu, do 10 minut nejdýl usne. Vzbudí se cca 15h. a pak dělá bordel až do půl 9 :grinning:
12. črc 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka lipno by mohlo být dobré a pěkné, tak uvidíš. No s tím obědem , možná nesní ten první den, ale snad si zvykne. mě ho někdy jí na 2x o půl 12 a potom ještě před 12 a někdy to dojídá až se vzbudí
12. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, problémy se spaním :grinning: :grinning: :grinning: . Co dítě to jiný spánek. Na některé prostě neplatí nic. Já už to tu řešila několikrát.Amálka prostě nespavec od narození, jesti si pamatujete , tak jsem řešila, že mi do 6-ti měsíců nespala vůbec. Byly to jen rychlovky na 5minut, jinak jen jídlo a neustálý řev. Ale nic jí prostě nebylo. Po šestým měsíci začalá spát v noci, to jsem si vážně oddychli, přes den nic moc,ale dalo se. Od 9-ti měs. mi spala jen jednou za den 20minut a od roka už bojujeme i s tím spánkem jedním. Prostě ona spát nepotřebuje celý den, tak je to mučení jednoho i druhého. V kočáru neusne vůbec, to bych jí musela nasadit tlumič před pusu, protože její hlasovej rozsah je slyšet na míle daleko a doma jí sice nakonec uspím v posteli,ale jsou to muka, zmlácená, vyškrábaný oči, skalpovaná, spocená a tak po hodině (cca po 14.hodině)teda zabere na 20min maximálně. :wink: , takže já závidím i ten Váš hodinovej spánek. Vstává mi ráno v 7hodin a usíná večer po 21h stejně ať jde spát po O nebo nejde. Do postýlky jí přes den dát nemůžu, protože ona mi z ní normálně vyleze, takže to bych jí musela přikurtovat :grinning: . Doma toho moc neudělám a to ještě pracuju, takže ať žije práce až po večerech :sunglasses:
13. črc 2012 v 08:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak naše spaní teda taky nic moc, spává jen jednou za den a to se pohybuje od půlhoďky do hodiny, dýl ne. Ale chodí teda po obědě spát, takže dobré aspoň to. Ale jsou dny, kdy nespí přes den vůbec. Takže obdivuji dětičky, které spí i dvě hoďky za den - važte si toho. :slight_smile:
Jinak dneska odjíždíme večer do Chorvatska, tak si dokážete představit jak to teď u nás doma vypadá - jak kdyby tu vybuchl granát. :-/ Celkem dostávám strach z cesty, jak to děcka zvládnou.....
13. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 Jo tak to znám - vybuchnutej granát - takovej stav u nás bývá často. A Chorvatsko závidím.My jedeme někdy po 17.srpnu až do konce srpna, tak už se taky těším. Hlavně na to balení :grinning: Náš malej potřebuje moře jako sůl, letos měl už 2 angíny a je celkově oslabený alergiema,takže už abysme tam byli. :sunglasses: :sunglasses: Tak ať se Vám tam líbí a cesta byla vpohodě :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
13. črc 2012 ve 13:29  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak vidím, že to je fakt dítě od dítěte...mě by to bylo fuk, ať klidně spí Vítek dvakrát denně, jenomže jsem vypzorovala, že když spí jen jednou denně, tak pak večer usně krásně a spí krásně a dlouho :slight_smile:. zatímco když dá dva spánky denně, tak jde spát pozdě, vzbudí se ve dvě ráno a do tří nebo do půl čtvrté huláká :(...a to se mi nelíbí
13. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak všem, co se chystají na dovču přejeme pěkné počasí, klídek a pohodu :slight_smile:.
@lolla79 obdivuju vás, že dáte cestu do Chorvatska s ročním mimčem....já když si představím x hodin v autě nebo v buse s naším ďáblíkem, tak mě jímá hrůza!
13. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka ale to se možná jen bojíš dopředu. My byli s každým naším dítětem , když mu byl přesně rok u moře , s Adamem i dál než jen v Chorvatsku a musím říct, že cesta byla největší pohoda. Nejlepší je na noc a vzbudí se až u moře. Přijde mi to mnohem pohodovější dovča s miminama než pak s těma polopuberťákama :grinning: :grinning:
13. črc 2012 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka a bych se taky dovci nebala ted po tom co sme si to vyzkouseli je to v pohode, pokud neocekavas dovcu jako za mlada:slight_smile: my to prizpusobili male kdyz bylo treba zastavit tak sme zastavili probehli se a jeli dal.
13. črc 2012 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda tak co čtu s tím spánkem tak máme fakt zlaté dítě :slight_smile: ještě minulí týden chodila 2x bylo to super,při dopoledním spánku jsem stihla navařit a uklidit a při odpoledním vegetit,douklízet nebo dělat na zahrádce.jenže poslední dobou nám uspávání trvalo dlouho a spaní stálo za prd tak jsem ji začala dávat až poo a spí tak 3-4 hodinky.a chodí i dřív spát.před tím chodila až kolem 22hod teď spí v 8 nejpozději v 9.jen nám začala dřív vstávat a to není nic pro mně já dost ponocuju a ráno vyspávám.Jediný co je že přes den nám neusne doma,leda v kočáře,ale to mě nijak neva,já bych hůř nesla kdyby byla naučená spát jen doma a v kočáře odmítala.
13. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik týý jo, fak spí v kuse přes den 3-4hodky? To je super...a když je v tom kočáře, tak s ním musíš jezdit nebo ne?
13. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no když ji uspávám tak jo,ale pak ji dám na dvůr a jdu si po svým,jezdit 3hod by mě nebavilo (máme hodně malou vesnici a tam i zpět to zvládnu za 15 minut tak nevím co bych 3 hod dělala :wink: ).občas se stane že se vzbudí,nebo spíš ji něco vzbudí,tak si udělám kolečko před barákem a zase spí.dnes teda spala "jen" 2.5hod,ale očividně jí to nestačilo protože byla pěkně protivná
13. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak ja hlasim ze uz vazne padam na hubu je to fakt na palici, njak sem na to nebyla zvykla a docela me to vykolejilo, dnes spanek 12.15-13.19 a pak 15 min nez sem v 7 prejela od babicky k nam. ted ji pritel uspava uz 20 min a snad uz spi je tam ticho.
14. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek neboj, ono bude lépe, nebo si spíš organizmus za chvíli zvykne. Dětičky holt umí vždycky něčím "příjemným" překvapit.Já už Amálku beru jako zpříjemnění těch horších starostí :grinning: :sunglasses: . Momentálně si říkáme s manžou - už aby skončily prázdniny :wink: , Veronika jak má teď mooře času , tak si našla přítele no a když jsme ho viděli, tak nás málem šlehlo. Naštěstí není od nás, tak doufám, že to bude jen takové pobláznění :confused: :confused: . Takže my máme nervy na pochodu a těšíme se na školu, až zase nebude mít na takovýhle voloviny snad čas. :wink:
15. črc 2012 v 08:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 no jo vsak uz ma taky nejvyssi cas:slight_smile:a neboj i pri skole se toho da hodne zvladnout.
jj ja si zvyknu jen je to ted nejaky divny obdobi... ale sme matky zvyknem si na vse ne?:slight_smile:
15. črc 2012 ve 12:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek No jasně že si zvykneme. :wink: On si člověk vždycky na něco konečně zvykne a za týden je to stejně jinak. No jo, Verče bude za 3týdny 17 , tak má nejvyšší čas :grinning: akorát kdybys viděla toho exota, tak bys měla si taky nahnáno :frowning2: Akorát že v dnešní době když člověk vidí ty mladíky, tak jsou to z 90% samí dle mého exoti, dle dcery jsou prostě COOL :sunglasses: :sunglasses: . Tetování, kroužky všude možně, v uších roztahováky, no jestli tohle období přežijeme , tak asi hodně zestárnu :grinning: :grinning: :grinning: .Jsem zvědavá, jak bude v 17-ti vyvádět Adam a co nás čekás Amálkou :sunglasses: - to už budeme bába s dědkem o holích :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek