• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Amča zrovna na chvíli usnula, tak jdu honem pracovat, páč odpoledne vyrážíme do Plzně do ZOO. Snad nezmokneme. :wink:
15. črc 2012 ve 12:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no pockej muze byt hur, muze prijit do jinyho stavu a z tebe bude babicka s 2-3 letym prckem to by byl gol co:grinning: neboj ted sou pro nas ty decka strasny a kdyz sme byli mladsi to byl nejvetsi mazec:grinning: ale reknu ti ze uz bych se do 18 let nevracela ted je mi akorat:slight_smile:
15. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No vzhledem k tomu, že teď ukončila prvák na gymplu, tak by mohla počkat až po něm a to jí bude skoro 20 :wink: Ale dle profesionálního horoskopu, který dělala švagrová, se od ní prý moc vnoučat nedočkáme. Na to prý budeme mít Adama :grinning: , no tak to jsem zvědavá, jak nás bude zásobovat :wink: :wink: Jinak já bych se taky do 18tky nevrátila, mě je nejlíp teď po třicítce - no skoro čtyřicítce :grinning: , člověk vidí spoustu věcí jinak.
15. črc 2012 ve 13:15  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
No a my jsme vzhůru - dneska dala 30minut - no to je její skoro rekord :grinning: :grinning: , normálně spí 20min. :wink:
15. črc 2012 ve 13:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 my dneska skoro hodku a trictvrte a kdyby babka s dedem nervali na zahrade tak mozna i ty dve:slight_smile:
15. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 teda já se tady rozplívám nad svým úžasným miminkem a ty mi nasadíš brouka do palice s tím co si za 15 let dotáhne domů,už teď se děsím,zvlášť pokud bude mít štěstí a vkus na chlapy po mamince.no já naštěstí dostala rozum a vzala si toho nejskvělejšího,ale co když ona ho dostane pozdě :unamused:
jinak já bych brala zpátky 20 to bylo super a kdybych k tomu věděla to co vím teď žila bych to i trošku jinak,ale mám na co vzpomínat.já mám za 14 dní 30 a musím říct že mě to dost děsí a mám z toho depky.a to jsem si říkala že tohle se mě týkat nebude že 30 není žádný věk,ale dnes to vidím jinak.Ne že by mi vadila ta 30. ale mrzí mě že už nemůžu zažívat to co ve 20 a že už je to všechno fuč.prostě na mě jde nějaká krize :stuck_out_tongue_closed_eyes: snad bude brzo po ní :frowning2:
16. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já to mám stejně. Taky chci tak 20 let aspoň. Mě je už 33 a mám krize taky. Přesně jak jsi psala. Mrzí mě, že jak kdyby všechno fuč , právě to, co jsem zažívala dřív. No úplně mi hovoříš z duše. Už tuhle krizičku mám docela dlouho, ale teď to na mě padá ještě víc, říkám si co bude za pár let. Nemám ani s kým jet na výlet. Kamošku co mám nebo měla, s tou se nikám nepodívám, ani za mnou nechce přijet jako kdysi. Nějak se uzavřela a kašle na mě od té doby co mám malou. Pořád nad tím přemýšlím proč. Jestli ji vadí, že ona děti nemá a mít nebude. Zase mě vždycky přišla taková vyrovnaná a nepřipadalo mě, že by po dětech prahla. Setkala ses s tím? Já už přemýšlím co jsem ji udělala. Přitom já se nezměnila. Kdybych něco chtěla podniknout můžu, manžel malou pohlídá, tak nevím.
Holky setkaly jste se s tím?
16. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo a stejně. Dědinu máme projetou milionkrát dokola a je tu nuda!
16. črc 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@ikopretinka Čauves holky, tak jsem asi jediná, ale já jsem spokojená, i s chlapem, i s dítětem doma, jediný, co mi nyní vadí je to, jak stále vypadám po porodu...zůstalo mi obr břicho, jsem tlustá, a neschopná něco s tím dělat..bobeš mi dává tak zabrat, že večer si nedovedu představit, že bych ještě šla nebo začala cvičit :unamused: bude mi 32 a mám nemocnou štítku, tak je docela problém něco shodit, navíc se cítím hrozně unavená, to je jedinej problém...malej je dost náročnej, a vlastně se skoro celej den věnuju jemu, a večer dohnat resty :sweat_smile:
16. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka
@badik holky neblbnete me bude 30 v rijnu a myslim ze prozivam nej obdobi, ve 20 sem porad resila penize ze chodim do 26 do skoly a nemuzu si vydelat jak kamosky co pracovaly. ne ze bych ted mela miliony ale vydelam si a muzu neco koupit, sem rozumnejsi a tim ze mam dite se citim i vic potrebna.
jinak kamoska taky ma radost ze mame s druhou kamoskou deti ale chvilkama ji mrzi ze nema ani chlapa ani deti a je ji pres 30. snazime se o detech moc nebavit jenze se to k nim vzdycky stoci chte nechte:frowning2: ted ceka mimino i dalsi kamoska a tu bezdetnou to docela sebralo. tezko ji neco poradit
16. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ja sem taky spokojena temer se vsim. jeste mi chybi trochu ta svatba ale slibenou ji mam tak se snad i dockam:slight_smile: a co se tyka vzhledu, ja zhubla za pul roku 12 kg a ted se to moc nehyba. dite temer hyperaktivni, nastesti mam obcas hlidani tak se to da ze muzu jit cvicit. ted sem si usetrila penize a objednala bezecky pas. stahnu si sex ve meste a budu slapat kdyz mala bude spat:slight_smile: vzhledem se netrap a bud rada ze si (relativne) zdrava mas zdravou rodinu. a na bricho sou dobry lehsedy a posilovaci cviky. kazdej vecer, ale jde to pomalu
16. črc 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Jo a já mám skoro jenom kámošky s dětma, akorát zas maj děti starší, takže maj jiný starosti...co se školou, s dítětem o prázdninách apod...takže se stejně moc nevídáme...a co jsem si našla známý přes malýho s podobně starýma dětma, tak mám asi 4 a jsou všechny naprd...sejdem se na prochajdu jen když se ozvu a napíšu já, jinak po nás nikdo neprahne a mě už to sere, tak jsem se na šechny vyprdla a chodíme ven sami...
16. črc 2012 v 17:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek
@germaine tak já jsem jinak taky spokojená, jen mi nějak chybí ty všechny aktivity co kdysi. Já začala pracovat v 17 ještě při škole a nestěžuju si, práci mám výbornou. Jen mě prostě štve, že se ode mne jakoby všichni vzdálili a to pozuruju od té doby co jsem porodila. Těhu jsem proležela a měla nervy abych donosila, takže jsem vnímala spíš jiné věci a snažila se zabavit v posteli. Nemusím trajdat kdo ví kde, ale takový sem tam nějaký výlet někam na odpoledne bych ocenila, jako dřív. Nevím no, prostě si tu připadám jaksi sama, nikdo nepřijede, nezavolá ,nic. S postavou problém nemám , to mě vyšlo, nepřibrala jsem ani deko, naopak mám o 2kg méně než před otěhotněním. Takže tak nějak :unamused:
16. črc 2012 v 17:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo tak nějak. Když se ozvu, tak by možná něco i šlo, ale taky mě to s... Nechci se ozývat pořád první a doprošovat jestli má čas nebo náladu.
16. črc 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka jj taky si obcas postesknu ze nemuzu vypadnout ven kdy chci ale musim brat ohled na malou ale snazim se to nejak prebit. kdyz uz je to neunosny tak mi pohlidaji malou nasi na vikend a jdem s pritelem do kina a udelame si vecer pro sebe. minule sme takle byli na 2 filmech za sebou a veceri:slight_smile: ja chodila brigadnicit od 16 ale neni to tak jak kdyz chodis do prace. tak sem zavidela kamoskam ze si vydelavaji a tak.
no ja si ted nasla pres konika par mamin a kdyz chcem jit ven tak vetsinou nam nevychazi spolecnej termin a kdyz uz tak zas pocasi ale kdyz se potkame tak je to fajn pokecat.
16. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Já mám štěstí, že o víkendech nejsme doma vůbec a pořád jezdíme po výletech..sbalíme kočár, frknem ho do auta a tradá, někdy jen po okolí, teď jsme byli během jednoho týdne, co měl táta dovolenou dvakrát v Německu, dvakrát na Šumavě, v Mariánkách atd...jsme celkem akční, takže se o víkendu nenudím a všední dny mi tak nějak nepřijdou :slight_smile:
16. črc 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to vypadá že jsem svou depkou rozjela klub zoufalých maminek :grinning:
no musí přiznat že vlastně nevím z čeho má krize pramení chlapa jsem si nemohla lepšího vybrat (i když bych ho občas zabila :wink: ) po dítěti jsem toužila snad od malička a malá je vymodlený dítě a je úplný zlatíčko,nad kterým se pořád rozplívám (i jí bych občas naplácala :grinning: ) po nějakých pařbách netoužím a jít si někam na vínečko s kámoškou by nebyl problém manža pohlídá,ale mockrát jsem to neudělala (asi bych měla) spíš mi chybí takový ty čerstvý lásky,to jak jsem byla co chvíli čerstvě zamilovaná a bylo to krásný,jak jsem někam šla a kluci o mě stáli,platili panáky a chtěli se mnou tančit.dnes už o mně nikdo nestojí jsem obtloustlá mamina :frowning2: ne že bych stála o cizí chlapy,ale o ten pocit co ti zvedne sebevědomí (co si budem vykládat,ale ani ten nejskvělejší chlap těm lichotkám a romantice po 10ti letech moc nedá).jsem sice spokojená mám vše o čem jsem kdy snila ale když si vzpomenu na ty čerstvý lásky nebo se dívám na romantickej film a vedle mě dost hlasitě chrápe manžel tak prostě mám depku.Ale vše je o tom že jsem spokojená a vím (nebo alespoň doufám)že se svým mužem budu navždy.Kdybych byla nešťastná mohla bych snít o tom že jednou potkám znovu nějakou lásku,ale takhle je pro mě vše pasé :wink: pro to mě štve že nemám 20.no nevím jestli jsem ty svý pocity napsala srozumitelně asi budu znít jak magor :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám depku,ale neměnila bych
jinak co se týče kámošek tak mě mateřství vyšlo se spoustou z nich stejně a pravidelně se navštěvujeme chodíme do parku na plavání,byli jsme na dovči a je to super.dokonce i švagrová má o půl roku starší a ségra má o 9m mladší (datum jejího početí sedí na den mýho porodu :grinning: ) takže o tohle nemám nouzi,ale má to nevýhodu,nemám nikoho s kým bych se bavila o "normálních" věcech.vše se točí jen kolem dětí.
jsem se rozepsala ani to po sobě nebudu číst :confused:
16. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Bože ženskýýýýýýý, to se to tu teda rozjelooo :wink: :wink: :wink: :wink: . To tu máme teda mejdlo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Já už se tedy (snad mě neukamenuteje) těmhle vzdychům tak nějak trochu směju :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: . Právě proto já bych nevrátila tu dobu, kdy mi bylo těch něco po dvacítce. Já měla Verču, když mi bylo 21,5 , byla jsem ta nejšťastnější na světě, ale pak tak po roce a půl to na mě taky dolehlo, přesně jak Vy tady , vše se motá kolem dítěte, pořád je to vše dokola, už to není jak to bývalo apod. Ne , že bych se nějak hroutila, to ne, ale v hlavě to prostě bylo, trvalo to tak 3roky a pak člověk tak nějak "dospěl", přišel na to, že jsou na světě jiný věci nebo spíš ty samý, jen si je vychutnáváš jinak a fakt tak kolem těch mých 28let začal pro mě ten nejprímovější život (člověk musí něco prožít, něčím blbým třeba projít, co tě poznamená a co Ti prostě otevře oči víc dokořán) , který si už jen a jen užíváme :wink: :wink: :wink: . Mám taky toho nejskvělejšího chlapa na světě, ty nejlepší dětičky , čtyřicítku na krku, malý mimčo , puberťačku a prostřední péro , možná budu za pár let babička :grinning: , ale taky mám moře krásných prožitých let a stále svých 48kg, které jsem měla , když jsme se s manžou seznámily.......................................Tak se tu už nehruťte a těšte se na stááááří :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 22:08  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
tééda, to se to tu najednou rozjelo :slight_smile:!
16. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik docela ti rozumim, taky na me obcas padne takovato depka, ale vzdycky si reknu, ze chlapa mam nejlepsiho co vubec jde (uz to, ze to se mnou vydrzel tech osm let mluvi za vse :slight_smile: ), vymodleny dite, ktery je vesela kopa a ze uz nikdy nebudu bezstarostna a nezaziju to vzruseni z nove lasky?...uz mi tolik nevadi...vzdycky si reknu, ze je ted pro me a dite mnohem dulezitejsi vedet, jak se zachova ten muj chlap v te a te situaci (a to bych u novyho nevedela), ze me podpori (i kdyz bych ho taky nekdy zabila)..a taky se mi nechce vse budovat znovu :slight_smile:....Naopak mam kamosku, ktera v 31 letech nema ani partnera ani dite a dost ji to trapi...a uz ji nebavi chodit parit a uzivat si :slight_smile:.....tak si vzdycky rikam, ze jsem rada, ze uz tohle nemusim resit :slight_smile:
Me spis trapi to, ze jsme se pred 3 rokama prestehovali do male obce a ja tu moc lidi neznam, zadna z mych kamaradek nema dite, ktery by vekove odpovidalo Vitkovi, takze me tak trochu hrozi socialni izolace :slight_smile:....nebyt toho, tak si myslim, ze si zijeme spokojene :slight_smile:
16. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminy změna tématu :wink: :grinning: Depky pryč Spí vám ratolesti pod peřinou a případně jak velkou. Ta naše nee a neeeee, má z toho akorát hračku. Maximálně v tom spacím pytli ji udržím, ale bude už malý, nevím co s tím. Spává zatím bez peřiny, ale teď se ochladilo a zima tu bude co nevidět. Jak ji to naučit??? :confused:
@jana974 dobře napsané :sunglasses:
16. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 já mám tak cca 51 , ale stojí mě to usílí, jak nežeru sladké okamžitě to letí pod 50. Kolik prosím tě měříš? Já mám 170 cm a právě se bojím už jít pod těch 50 , aby mi nezmila MS a já nevím co ještě. Nemluvě o prsách, které mám mini :grinning: + hrudní koš, kde vidíš všechna žebra :grinning:
16. črc 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 tři roky????já doufám že to za měsíc přejde :slight_smile: no chápu že se směješ mě to taky příjde směšný být šťastná i v krizi naráz :grinning: ,ale už to že jsem se tu vypsala mě pomohlo a je mi mnohem líp :wink: a hlavně to že jsem zjistila že nejsem jediná takhle cáklá :grinning: ale je to přesně jak píšeš nehroutím se a v hlavě se to furt honí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Neboj, oni se to časem naučí spát pod peřinou, ale řekla bych až tak po roce a půl. Zatím když je zima, tak dávám teplejší overal na spaní, protože stejně ty fajfky hned vykope. Když jsou pak starší, tak stačí peřinu pořádně zasunout pod matraci ze strany, to taky občas zabírá. Anebo pořádnej spacák od Hannahu :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 22:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě typ. Objevila jsem spirulinu, koupíte v lékarně nebo zdravé výživě, je to sladkovodní řasa a je bohatá na vitamíny a minerály a taky aminokyseliny , dobrý detox a prý je to dobré i na vlasy a na hubnutí, pročistí údajně všechno, Zatím ji beru týden a cítím se líp.
16. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Já měřím 169cm , jím normálně , funguju normálně, nepřiberu, neshodím, ale žebra tedy vidět nemám :sunglasses:
16. črc 2012 ve 22:46  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já myslela, že mám něco jako maniodepresivní psychozu. Tak asi ne :grinning: :grinning: :grinning: Tož uvidíme za pár let :grinning:
16. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no mluvíš mi z duše
@ikopretinka jakmile ji přikreju začne se vztekat a odkope se,přikrývat můžu až je tuhá,ale to je taky jen dočasný,ve vedrech jsem to ani nezkoušela,ale ona deku nechce ani když je chladno
16. črc 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No jasně, já to nemyslela zle, ale je fakt, že podělená starost je poloviční starost. :wink: Prostě je to asi normální období u ženy, nejdřív velká volnost, pak je najednou hrozně svázáná a pak je zase období, že se těšíš až budeš mít někdy období, kdy děti někam odjedou a stejně si to neužiješ, protože už neumíš být bez nich a nevíš co dělat a stejně pařit nepůjdeš páč tě to už nebaví :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 22:49  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik právě, prostě nebude přikrytá a ne , potvůrka jedna :grinning:
16. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek