• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@jana974 Jdu tě kamenovat, prej stáří :grinning: :grinning: :grinning: dyk seš v nejlepším věku :wink:
16. črc 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 normálně chytám ještě větší depku :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jééé lidi, já jdu radši spááát :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nebo Vám budu volat Chocholouška :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No já jsem blízko od Dobřan :grinning: :grinning: :grinning: (pro ty zdaleka je to něco jako Bohnice)
16. črc 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine No jasně, vždyť jsem říkala, že teď je ten pravej věk na všechno :grinning: :grinning: :grinning: Ještě bych mohla začít něco studovat :wink: :wink:
16. črc 2012 ve 22:54  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A víte co holky? Já si depku nepřipouštím, si vždycky řeknu, že jsou lidi ve větším srabu :wink:
16. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 a já myslela že takový období mají jen chlapy :wink: no ale až děti vypadnou tak to se netěším, to bude další známka toho že budu stará :slight_smile: jsem si říkala že teď mám depky s tohodle a za 10 let příjdou depky z toho že mám definitivně odkojeno :grinning: tož si budem užívat toho že ještě můžu kojit kolikrát chci ne :grinning:
16. črc 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Ty si dobrej blázen, tři děti a má roupy...jediná má depka je, že nestíhám a nezvládám jedno :grinning: nechcete se někdy s Amčou přijet podívat?
16. črc 2012 ve 22:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Víš, co? Jdi si okamžitě otevřít nějakou čoko a úplně nejlíp jí celou sežer :grinning: pak určitě bude líp.
16. črc 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky jdu raděj spát a dnes už se mi bude spát mnohem líp,dík holky :slight_smile:
16. črc 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No právě proto jsme si pořídili ještě třetí :grinning: , taková ta záchrana, aby člověk věděl, že se musí někomu věnovat, kdo ho potřebuje a nepřipouštíme si pak ten věk :wink:
16. črc 2012 ve 22:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 Na tom něco bude, taky jsem nejmladší benjamínek :grinning:
16. črc 2012 ve 23:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Já a blázen? To jako podívat se jestli by mě nechtěli v těch Dobřanech , jo :grinning: :grinning: :grinning: Tři děti musíš brát s nadhledem., :wink: Prostě není vždycky všechno ťip ťop ,ale hlavně, že jsou všichni spokojení. S tím přijetím to bude problém. Autem vládne manža a ten je furt v práci :confused:
16. črc 2012 ve 23:03  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jsem si vzala s dovolením taky jednu čokošku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 ve 23:04  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou, jsem mrtvá :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
16. črc 2012 ve 23:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Ty si můžeš dovolit kolik hrdlo ráčí, stejně nepřibereš :wink:
16. črc 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Tak chápu, že tři děti jsou jiná liga a nedá se to všechno udělat na 100%, možná, že kdybych měla hnedka druhý, tak nebudu mít roupy :grinning: a čas myslet na blbosti.
16. črc 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,zdravím vás po dlouhé době. byla jsem ted hodně ve shonu,pak dovolená a tak jsem nestíhala ani číst. Snad se daří všude dobře. No u nás děs běs.Říkala jsem,že až nám vyrostou všechny zuby, tak se asi fakt regulerne opiju :slight_smile: prožezávají se nám ted dvě stoličky a já se fakt picnu.Malej nechce jíst, pořád se rozčiluje, týden an dovlené prostonal, první dva dny čtyřicítky horečky. je to u vás taky podobný? Prostě jí strašně málo,přitom energii má a když ho nebolí ti zubáci, tak lítá jak šílenej
17. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka me mala spi pod perinou v pohode kdyz je ji teplo odkope se ale vetsinou je zakryta, kdyz je teplo tak lehci decku
17. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, depky poslete do pryc!! Potrebujem silu na mimina a jine starosti :slight_smile:. Bohuzel o me se dnes depka pokousela dost slusne...od rana byl Vitek tak protivnej, ze jsem se odpoledne musela jit pred tim jeho hysterickym revem 2 x schovat na zachod :(...no fakt sila....taky je celej osypanej, ale nezda se, ze by ho to svedilo, teplotu nema...ach jo, at uz zacne mluvit, aby nam rekl,co mu je:slight_smile:! Jediny muj tip je, ze asi zuby, ma na dasnich dole takovy dve boule, tak si rikam, jestli se neklubaji ctverky :confounded:
17. črc 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Asi je to nakažlivý, Amča byla dneska taky na odstřel, akorát večer už to s ní šlo, došla sama do města a zpátky jsem jeli na kole, tak byla pak spokojená a patřičně utahaná. :grinning: Zuby u nás ale nehrozí, všechny čtyřky už máme vylezlý, u nás to spíš vypadá na blbou náladu z počasí. Od rána furt jeden lijavec za druhým. Snad to bude zítra lepší :slight_smile:
17. črc 2012 ve 22:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak o zubech nám povídejte stoličky má malá nateklí už víc jak měsíc dva tři dny vždycky hrůza a pak pár dní klid.včera jsem jednu objevila ale do toho nám začali otíkat i špičáky takže veselo asi začne.taky jsem si říkala jaká bude pohoda až budou zuby všechny,ale kamarádka mě vyvedla z omylu že její děti měli nějaký růstoví bolesti a to si stěžovali že je moc bolí nožky v noci se s pláčem budila a jedno dítě v té době odmítalo na nožky stoupnout tak se plazili po zemi.prý si myslela že si vymýšlí,ale pak ji její muž i otčím řekli že to měli jako děti taky.to jen tak co nás ještě může potkat
18. črc 2012 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak u nás sice zuby rostou nepozorovaně (zatím) a taky má zatím jich jen 6 (4 horní a 2 dole), ale trápí mě, že se naučil s nima hrozně vrzat...je to fakt děsný. Myslím že mě tím provokuje vědomě nebo to dělá hlavně když se nudí (v noci v postýlce, když se mu už nechce povídat si), protože ze spaní zatím naštěstí ne...ale je to fakt děs. Bojím se, že si je zničí a taky že mu to zůstane a nebude ho mít nikdo rád :unamused: (nemyslím nás, rodinu, ale děti třeba-my měli ve školce holku, co vrzala a bylo to opravdu ukrutný, nehráli jsme si s ní atd.)...tak doufám, že je to takový přechodný dětský vrtoch a zas ho to pustí, protože jinak nevím.
18. črc 2012 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v 15ti měsících nás čeká očkování , doktorka mi nabídla i očkování proti neštovicím.jak to plánujete vy?necháte pouze ten Priorix a nebo i s těma neštovicma?Sama jsem neštovice ještě neměla
18. črc 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já po konzultaci s doktorkou Priorix Tetra nedám-jen samotný Priorix (a to až ve 2 letech)...a domluvené jsme tak, že kdyby nedostal neštovice cca. do 8 let, nechám je píchnout potom.
18. črc 2012 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana to jde odsunout i běžný očkování Priorixu? Já totiž nejsem moc nadšen z toho,že do těch prcků toho tolik píchají.Vím,že očkování nějaký smysl má, jen si nejsem jistá, zda to není moc velkej záhul Náš malej má zatím reakce naprosto vpohodě,ale i tak. Právě vůbec nevím. navíc se děsím toho,že jsem eště neměla neštovice a tak když budeme chtít druhé,bude třeba abych měla protilátky, přeci jen už jsme víc v kontaktu s dětma
18. črc 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já rozhodně neštovice dávat nebudu. Obě děti je prodělaly Verča v 6-ti letech, Adam v 8 letech a měl je tedy hrozný, přesto je píchat zatím nedám. Když by je Amálka neprodělala do těch max.8let, tak jí je dám napíchnout, aby měla protilátky pak když bude v dospělosti těhotná, aby je nechytla. Ono Ti stejně nezaručí, že když je dáš teď napíchat, tak že je pak nechytne, sice slabší, ale znám takové už dva případy v okolí.
18. črc 2012 ve 12:06  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 no právě o tom čtu a jsem z toho jalová :slight_smile:)) To co se teď strhlo s očkováním je strašný, dřív bych nad tím tak nepřemýšlela a neřešila to tolik,ale ted to fakt jede.jedna strana jede očkujte, druhá zase ne. Směs farmaceutických firem,lékařů,maminek, no prostě babo ra´d.Takže asi dám na svou intuiici. Sebe ale nechám asi naočkovat co nejdřív
18. črc 2012 ve 12:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já neštovice dávat nebudu,leda jak píšou holky kdyby je neprodělala tak v pozdějším věku,ale teď nee.ale je fakt že kdybych je neměla tak bych asi jinak přemýšlela.vím že dr říkala že jí to dává smysl v případech kdy mamina neměla čeká druhý a první dítě jde do školky kde je velká pravděpodobnost že je chytne.ale já osobně bych možná spíš pátrala po tom jestli by nestačilo naočkovat sebe.to dítě by si to mělo prodělat v dospělosti jsou s tím velký problémy
18. črc 2012 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jde to, vše je na domluvě...těch 15m je nejnižší hranice a posunout jde. Já jsem zastáncem očkování jednoznačně (dávala jsem i Rotarix), ale konkrétně z Priorixu mám strach, tam ty reakce nebývají pěkný, je to navíc živá vakcína a my máme ten nález z neurologie (byť se lepší, tak přece jen v 9m měl středně těžkou CKP, v 11m už "jen" lehkou a snad v srpnu budem potěšeni ještě víc)...ale opakovaně jsem slyšela, že neurologové příliš nejsou pro Priorix před 2. rokem, takže jsme se domluvily takhle.
18. črc 2012 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek