• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna já neštovice dávat nebudu, až kdyžtak někdy později, to se uvidí. My dáme jen normální priorix
@elana to jsem nevěděla , že to jde posunout. Musím se na to naší dr zeptat, asi bych to taky raději odsunula kolem 2 roku. Nejsem z této vakcíny nadšena.
18. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Tak teď jsi mě celkem nalomila s tim Priorixem... myslíš, že mám cinknout našemu neurologovi a zeptat se ho? Jdeme k němu až týden po té, co máme jít na Priorix.... Ale nerada bych, aby to Agi nějak zbrzdilo :unamused:
18. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já bych zavolala, za to nedáš vůbec nic...ona teda konkrétně naše neuroložka taky Priorix "povolí", když je dítě už v pořádku, i když mu nejsou ještě ty dva...ale mnohokrát jsem četla, že to moc nedoporučujou.
18. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Hmmm, zkusím si o tom něco načíst... Agi už relativně v pořádku je, na rehabky už nechodíme, ale na neuro ještě ano, později nás ještě čekají nějaká dechová cvičení... tak si večer počtu a zítra cinknu...
18. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak uvidíš...ono na tu neuro se budete ještě chvíli asi chodit ukazovat. Já jsem se právě o tom domlouvala s doktorkou, sama mi řekla, že na Priorix není kam chvátat (ona je to mimochodem moje mamka, takže by neudělala nic, co by malého poškodilo), Priorix Tetra naopak nedoporučila a tak jsem se tím dlouho netrápila.
18. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Já ten Tetra taky rovnou zavrhla, dokonce mi ho ani doktorka nezmiňovala... My na neuro chodit budeme minimálně do těch dechových cvičení, která přijdou na řadu až někdy kolem 2-3 let. Jen doufám, že do té doby nebude důvod nás vracet rehabce.
A když je tvá mamka doktorka, tak jaká očkování navíc budeš dávat? Zajímá mě žloutenka, TBC, meningokok, klíšťovka...
18. črc 2012 ve 14:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já mám u prvních dvou dětí naočkovanou žloutenku (tu měli někdy kolem 10.roku), klíšťovku, to už mají 2. přeočkování a TBC měli ještě normálně od narození a pak přeočkování. Ani u jednoho očkování neměli žádnou reakci. Meningokoka mi říkala dr. že doporučuje u teanagerů, když začnou třeba chodit na diskotéky, kouří a vedou takový ten podobný život, což naše Verča není, tak jsem nedávala.
18. črc 2012 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 A Amálka TBC nemá a nedáš? Já žloutenku asi dám před školkou, klíšťovku hned jak to půjde a doporučí to doktorka. Ale právě toho meningokoka a TBC nevím...
18. črc 2012 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda TBC řeším taky, žloutenku dám určitě ořed školkou, tam si myslím,že je to vhodný a klíˇštovku zatím ne. Jinak s tím odsunutím mi to vůbec nenabídla.Považuju ji za velmi zkušenou doktorku a asi ví co dělá, Tonda snáší vše dobře a nemá žádný problémy,tak snad to bude OK.
18. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jak jste na tom s chozením?Ten náš ještě nechodí,kolem nábytku lítá jak ďas,ale chodit sám to ne :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Mně taky odsunutí doktorka nenabídla a taky jí věřím, ale pro jistotu si to ještě pročtu... Jinak s chozením je na tom dobře. Ale bylo to tak, že jsem myslela, že to ještě bude trvat. Protože pořád lezla, obcházela... v roku a 2 týdnech udělala první krůčky, ale vůbec jí to nebavilo, vždycky nám udělala pár kroků pro radost, ale bylo vidět, že jí to fakt nezaujalo. A najednou z ničeho nic měsíc po tom začla prostě chodit. A teď už lítá jak drak. Takže neboj, ono to přijde :wink: Navíc průměrně začínají děti kolem 15m a čas na to mají až do 18m. Takže nohy nahoru a klídeček :wink:
18. črc 2012 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Amálce TBC nedám.
18. črc 2012 v 15:33  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no je to pak raz dva, jsem zatím úplně vpohodě, čím déle bude lozit po čtyřech,tím líp pro všechny svaly. Když ho chci vést za ruku,tak se srašně rozčiluje :grinning: Všechno má rád po svém a nenechá si do ničeho mluvit :slight_smile:
18. črc 2012 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Amálka chodí od začátku 11.měsíce, od roka lítá jako urvaná ze řetězu :wink: Za ruce doslova nesnáší, takže ona letí a já za ní :grinning: Zlatý časy, kdy jenom lezla. :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna To je dobře, že nechce ani za ruku, Agáta právě taky nechtěla... akorát teď když chci, aby šla nějakým směrem, tak je to boj :grinning:
18. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 taky si to lezení náležitě užívám :slight_smile: No náš miláček si vše dělá po svém, je hrozný vidět, jak už ted má tvrdou hlavu. já i manžel jsme strašně tvrdohlavé povahy, tak to bude nářez :grinning:
18. črc 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo jo, to znám. Já jsem beran a dvě starší děti jsou lvi a ta nejmladší sice blíženec,ale všechny ascendenty má v býku, takže si s ní prý asi taky doooost užijeme :grinning: :grinning: . No co naděláš. Děti jsou naším obrazem :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 16:50  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak se tu pro dnešek mějte, já balím :frowning2: , jedeme na prodlouž. víkend do hlavního města :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
18. črc 2012 v 16:53  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda žloutenku dám-někdy kolem školky, o TBC neuvažuju, meningokoka bych ráda (1. stupeň ZŠ?) a klíšťovku zatím asi taky ne, uvidím podle situace a promořenosti klíšťat až to bude aktuální (tj. třeba nějaký dětský tábor, kde ho nebudu moct hlídat co má na sobě a mazat repelentem).

18. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, to jste me dostaly s tim ockovanim:(...ja bych taky nejradsi odsunula. Nase doktorka me uz v roce upozornovala, ze ten Priorix bude ziva vakcina = sila.Nestovice urcite davat nechci. U klistovky rikala,ze nikam nespechat a TBC bych asi chtela dat, ale dr. se na to moc netvarila, kdyz jsem se ji na to ptala...pry je to zbytecne. Ale svagrova, ktera pred materskou delala na infekcnim oddeleni, tak rikala, ze jejich doktorka TBC schvaluje. Jo a zloutenku urcite chci taky naockovat az to pujde
18. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeste k tem znamenim....my jsme s manzelem oba byci, Vitek je blizenec, ale vypada to, ze je zdaleka nejumanutejsi z nas ze vsech :slight_smile:.
Jo a uz od pondeli taky konecne chodime....ted uz tape sam a bavi ho to :slight_smile:
18. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak jsem se zrovna dočetla že saminomimino co sem chodila má holčičku.tuším že Olivie Ines.Takže mooooc gratulujeme :slight_smile:
20. črc 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jo jo, taky jsem četla, asi císařem myslím a něco přes 2,8kg. Taky moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: k třetímu :wink: :wink: a krásný a zajímavý jméno :slight_smile: :slight_smile:
20. črc 2012 ve 12:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ty brďo,tak to gratulace.Ted bude mít asi trochu kolotoč.já bych mimčo s nechodícím čertem asi dávala těžko :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jestli nechodící dítě není spíš výhoda :wink:
20. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to tedy je výhoda :grinning: :grinning:
20. črc 2012 ve 14:43  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to nevím, lozící dítě, který stejně jak chodící všude šplhá :grinning: :grinning: No i tak by to byl masakr
20. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak jsem si když jen lezla říkala ať už chodí že stejně všude leze atd že to výjde na stejno a nebudu ji muset tahat,ale prdlajs.však brzo poznáš :sunglasses:
20. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :grinning: souhlas...chodici je bonus v tom,ze kdyz se rozejde a nabere rychlost, tak ty pady jsou pak o infarkt :slight_smile:
20. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no nemaluju si to růžově. je mi jasný, že to bude mazec, hlavně frajer cvšude až moc dosáhne. ještěže mám tu klec :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek