• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
holky nic proti ale když se tu neřeší deprese tak je tu mrtvo :grinning: to jste všichni na dovolených?
mi s Dorinkou odjíždíme v neděli na tábor pro maminky s dětmi.je to sice jen tady o 3 vesnice dál a jen do středy,ale myslím že si to užijeme.bude tam program i pro maminky (budeme batikovat,plést košíky z papíru a korálkovat) jsou zajištěny i dvě asistentky pro děti.a i kdyby to nebylo tak super jak si myslím alespoň nebudeme trčet doma.táta dělá v ZD a začínají žně tak by jsme tu byli pořád sami.
a co vy?jak užíváte prázdnin
26. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik no je tu mrtvo,vždycky když mám čas, tak se tu nic nedeje :slight_smile:
To je super,že jedete na tábor, to bude prima ,a jak jsi psala, hlavně že vypadnete z domu.
To my už máme po dovolené a ted jsme tu pořád sami, od rána do večera, žádní kamarádi, je to fakt těžký.
26. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky, tak my jsme si zatím užívali. V pondělí začal zvracet Adam, v úterý začala mít Amálka 39horečky,jinak nic, včera zvracela Veronika, Amálka teplotu 38st. a furt nic. Dneska už jsou všichni vpohodě, takže už zase řádí ostošest :slight_smile: Doufám, že to nechytneme ještě já s manžou, no to by mě šlehlo :confounded: . Prý to teď dost řádí - lehké střevní chřipky. No snad už je to fuč. O víkendu jsme byli v Praze, tak to jsme si nákupně zařádili :grinning: , oblečení dětem do školy, všelijaké školní pomůcky, sem tam nějakej ten hadřík pro sebe, no jsem zase na dlouho spokojená. Oslavili jsme Adámkovo 11.narozeniny, za chvíli má Veronika 17tiny,ale doma nebude, protože odlétá na 4dny do Paříže a pak má brigádu u nás v kavárně, tak taky konečně ochutí kouzlo práce :wink: a posledních 14dnů v srpnu chceme do Chorvatska, tak snad to vyjde a nic nás neskolí :sunglasses: :sunglasses:
26. črc 2012 ve 14:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to bude určitě fajn, když je takhle jedno dítě, tak bych také na něco takového jela, ale se třema a ještě takový věkový rozptyl - to prostě nejde. U nás se těžko všem zavděčíme. Když chceme do ZOO s Amálkou, tak Adam je ještě svolnej,ale radši by šel na házenou, což Amálku nebaví, Verča zase někam na koncert nebo pokud možno jela na Olympiádu do Londýna :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 14:51  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my se vrátili v neděli z Chorvatska a bylo to naprosto úžasný. Měla jsem docela strach z cesty, ale děti mě dost silně překvapili. Tam jsme jeli přes noc, takže pohodička a zpět jsme jeli přes den a opět pohodička. Měla jsem úplně zbytečné obavy. :slight_smile:
Říkala jsem si, že vás zřejmě nestihnu za 9dní dočíst a jaké bylo překvapení, že jsem se zmýlila. :slight_smile:

@badik - ten tábor docela závidím, bude to bezva. Taky bych chtěla ještě někam vypadnout..... Hlavně přijdeš na jiné myšlenky, pokecáš s ostatníma maminama a bude to super odreagování se. Tak si to hlavně užij. A i ostatním co se někam chystají přeji pěknou dovolenou.
26. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se přidávám, Maximek se narodil v červnu loňského roku, tak si ráda přečtu nějaké zajímavosti se stajně starými dětmi.
28. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza vitej, jen nevim jestli se tady bude tolik kecat jako driv. jak ty nase ditka zacinaji behat tak moc casu na vysedavani neni...
29. črc 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, vítám novou maminku :slight_smile:
Tak se musím pochlubit a od včerejška spí náš prcek sám ve svém pokoji. Zvládl to stejně jako kdyby spal s náma, v jednu vnoci nespal,půl hodiny poplakával a pak usnul a klasika v 5h mlíko. Jinak jsem mu bohuželk včera vytáhla první klíště. Měl ho mezi lopatkama.Prvně jsme si mysleli,že to má malý stroupek, byla to opravdu miniaturní tečka, mě to ale nedalo a jemně jsem ho oddělala a hele, klíště. Nebylo vůbec napité, asi se zrovna přichytilo. tak jsme mu to přetřela líhem a ted ráno tam nic červenýho neměl,tak snad to bude ok. Trošku strach mám, ale říkám si,že když se ještě ani nenapilo a nemá to červené, tak se nené snad čeho bát. Největší paradox je,že zrovna na záda na body jsme mu před vstupem do lesa stříkala repelent na klíšťata.
30. črc 2012 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek To jemi jasné, jsem vděčná mamce za ohromnou ohrádku, kam se před ním můžu na chvíli schovat :sweat_smile:
30. črc 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza není nad ohrádku, taky za ni děkuji :grinning:
30. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vam jeste ditka vydrzi v ohrade?ta nase uz od 8mesicu ne:frowning2:
30. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza Také vítám :slight_smile: :slight_smile: . A hned se tedy přidávám - naše malá ohrádku absolutně odmítala, tak jsme jí šupem prodali :frowning2: . Za nás absolutní zbytečnost :wink: Malá má ráda prostor, tak jsme vše uspořádali tak, aby mohla všude a nic se jí nestalo :wink:
30. črc 2012 v 18:58  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 máš pravdu, že jakmile dítě pozná "svobodu" tak nechce do klece, ale ten náš čert si musel zvyknout :grinning: :grinning: ted už má ohrádku průchozí a je spokojenej.
30. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza Ahoj, taky vítáme...tak napiš míry apod...myslím malýho, ne tvoje :grinning:
30. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Gratulujeme k první noci :wink: u nás to vypadá, že s náma v posteli bude spát až do puberty :grinning:
30. črc 2012 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ohradu máme taky velkou a využívám pouze, když ho potřebuju odložit, např. když jdu k pošťákovi a nechci ho brát sebou...jinak by mi z ní udělal kůlničku na dříví :grinning:
30. črc 2012 v 19:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
V ohrádce vydrží. Jakmile ho tam dám, tak se rozčílí,ale za chvíli zapomene, sedí,prohlíží si knížku něco si povídá.No a jinak, jmenuje se Maximek, narodil se 7.6. 2011 a na roční kontrole měřil 77 cm (ale naše setřička měří tak, že to bere od oka, my si -samozřejmě-myslíme, že je větší :wink: a vážil 10400g. Lítá od začátku května, takže jsem za tu ohrádku opravdu vděčná, protože je to nezmar, pár boulí máme za sebou a když žehlím apod. tak ho tam "umístím". Nebo jsme tam oba a čteme si :slight_smile:
30. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine No zvládl to dobře. Akorát dnes si zase rýpal do pusy,takže jedem zase zuby, tak snad nebudu lítat celou noc :slight_smile: Jinak s náma naštěstí nespal v posteli ani jednou, ufff :slight_smile:
30. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak to buď ráda, nám právě zuby když začly v půlroce růst, tak posra....y všechno - spaní, uspávání :angry: a teď se to blbě bude odnaučovat, no jo, dala jsem se na vojnu, tak musím bojovat :slight_smile:
30. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza Tak to je taky pěknej kousek :slight_smile: my chodíme zhruba asi měsíc a půl a je to docela honička, já mám magůrka, co pořád leze někde po vejškách :grinning:
A do ohrádky k němu taky chodím a musím si hrát, sám tam vydrží tak deset minut, jinak je hned bugr :grinning:
30. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Kolik malýmu je, vypadá už jako veliký kluk :slight_smile:
31. črc 2012 v 06:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza Je narozenej 11.5. a v roce měřil 80cm, což už neplatí, ptž je dlouhej jak tejden před vejplatou :grinning:
31. črc 2012 v 07:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty brďo, malej je teda fakt pěknej kus chlapa. Jste asi oba rodiče vysocí,viď? Jinak koukám,že kartáček jede i u vás :slight_smile:))
31. črc 2012 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@horakovatereza ahoj, vitej mezi nama...ale jak uz tu holky psaly....je tu posledni dobou dost mrtvo :slight_smile:.
@dostyna gratuluji k samostatnemu spanku :slight_smile:....Vitek spi sam cca od 7 mesicu a paradoxne je to taky problem, treba ted na dovolene, to byla sila, meli jsme jeden pokoj (sice veliky), ale jak nemohl byt v pokoji sam u spanku, tak vubec nespal :frowning2:...takze pro nas ta dovca byla spis za trest :slight_smile:
Jinak Vita uz taky lita jak das :slight_smile:....a do ohradky jsem se ho ani nikdy neodvazila dat, uz postylka pres den je docela sila (vyjimecne vyuziju, kdyz potrebuji, aby byl bezpecne nekde uskladnenej....ale uz to taky moc bezpecny neni, protoze se zacne tak vztekat a mlatit s tou postylkou, ze se bojim, ze se rozpadne - mame ji po sestrenkach cca 20 let starou). Jo a mate nekdo napad jak zabezpecit mrazak, aby ho malej furt neotviral?! :grinning:
31. črc 2012 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tyyy jo, cim toho vaseho chlapika krmite, ze roste tak do vysky a taky do krasy :grinning: ?!
31. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
To mě ani nenapadlo, že se dají nahrávat fotky, tam vám taky představuju "mladýho"
31. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tohle je ten náš zázrak. u Štěpána pózoval v lehátku :slight_smile:
31. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna Já mám 180cm a manža ještě asi o 5 cm víc, takže má bejt po kom :wink:
31. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Mlíčkem :grinning: čím jiným :grinning:
31. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@horakovatereza Fešák, kolik máte zoubků? Když se mu tam tak svítí :slight_smile:
31. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek