• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@tasmailla1 není zač, hledala jsem přesně a nenašla :wink:
17. led 2011 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jinak já jdu za 4.2 takže to už budu asi 27t. začínat :confounded:
17. led 2011 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já jsem na to koukala na nete a tam hezky napsali,co se za vyšetření po celou dobu tehotenství delají a teda ten test delaj ve 27 týdnu,tak to mám ešte času a stejne neumím si představit,jak chutná tá hodně sladká voda,asi mě z toho pak nebude 2-krát dobře.....
:frowning2: :frowning2: :frowning2:
17. led 2011 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no já to u Ladíka zvládla, ale jednu dobu na začátku mi bylo dost zle a pak to přešlo po pár minutách a už bylo hej, ale je dost holek, co to vyzvracelo :frowning2: a musely pak znovu třeba :frowning2: jinak nechutná to zle, s kámoškou jsme to přirovnaly k hodně přeslazenýmu Spritu :grinning:
17. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jééé tos mě uklidnila,když to chutná jak Sprite,tak me to bude chutnat určite,ješte chybí ,at je trošku tá voda sycená..... :grinning: Kolik se doplácí za 3D ultrazvuk?Kdy ho dělají?
17. led 2011 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no jinak u nás se to pije 0.3 a někde prý půl litr, tak to mají asi víc zředěný :wink: jinak ten 3D se asi dělá v tom 20.t to mi doktor na genetice udělal tu pěknou fotečku, jinak jsem nic nechtěla ani to videjko ne :grinning: ale holky ti tady napíšou, který si to nechaly dělat :wink:
17. led 2011 v 17:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jinak až to budu mít za sebou ten cukr, tak napíšu, jestli mi i po těch 3 letech to furt chutnalo jako přeslazený sprit :wink:
17. led 2011 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to jsem bylá já,byla jsem na tom testu před vánocema,a duvod byl že mo´je mamka je na izulínu a já jsem měla okolo 6,ale tes mi dopadl dobře
17. led 2011 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 neboj se toho,mě po celou dobu tehotenství zvracím a dala jsem to taky,podle mě na čase kdy se to dělá nezáleží,udělají ti to kdy je třeba,na každou kontrolu bys mela nosit moč a sestra ti kontroluje cukr jestli se jí nbude neco zdát pošlou te hned
17. led 2011 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo koukala jsem na tvý fotečky chlapečka i toho malýho a je to fakt hezký,ja si to nechám udelat taky....no mě úplne postačí fotečka,ja nepotřebuju video nebo neco jinýho....právě za 4 týdny jedu na UZ,to budu ve 2O týdnu,tak to nesmím prošvihnout a hnedka mu dát najevo,že budu chtít fotečku...Ale pohlaví nechci vědet....To už vlastne ve 2O týdnu je videt,co to bude,že?Ale ja to i přesto nechci vědet,tak doufám,že doktor se nepřeřekne......To by už pak nebylo překvápko..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A já se právě na to teším,že co to pak bude,či kluk nebo holčička.....
Jojo pak napíš,jaký to bylo.....
17. led 2011 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janadudy No já jsem měla tú výhodu,že mě vubec nebylo špatne,ani jsem nezvracela,tak i proto doufám,že to ustojím a neudělám v čekárne nejakej bordel :grinning: :grinning: :grinning: ....ale taky dnes me nabrali krev,co jsem ve 16 týdnu,tak tam určite taky zjistujou hladinu cukru.....a moč vlastne taky kontrolujou....
17. led 2011 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahoj many. Byla to jen taková hodně rychlá dovolená. Laurce jsme půjčili lyžičky a vydržela na nich asi 1minutu, začala teda plakat. Spíše si chtěla sedat. Ale vážně je ještě hodně malá. Příští rok tomu ale neunikne :grinning: :grinning: :grinning: . Když se jí teďka zeptáme co dělala na horách - tak odpoví, že sáňkovala a lyžovala - hned ale uvede že plakala.
17. led 2011 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@julyanne Ahojky, tak my jsme ohřívačku dostali od babi a dědy - tchýně, tchána, ale bylo to -když Laurka měla tak 3 měsíce. Já ji plně kojila těch šest měsíců. Čajíčky mi nechtěla, takže jsem ji použila párkrát při masozeleninových příkrmech, třeba, když jsem jídlo potřebovala ohřát v autě - tak to bylo super.
17. led 2011 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dekuji za gratulace.
Holky, ktere mate uz ditko, to mate super, ze uz budete vedet co a jak, a uz trochu vite, co mate s mimcem cekat... :slight_smile: Ja se toho docela desim, nemame ani zadne male deti v rodine, blizke kamosky bezdetne, no proste mimca jsou pro me tak nejak spanelska vesnice :confused: I kdyz se snazim neco nacist, nevim moc, ktera bije...Divala jsem se i po kurzech Pece o miminko, ale temer nic neni, no bude to zabava :grinning: Jedine, co jsem uz trochu z netu pochytila, jsou jake oblecky budou potreba.. :slight_smile:
@ Trija - ten set s mantinely do postylky se mi taky libi, i kdyz bez tech volanku a nebes, ale asi ho taky objednam, nemas nahodou v pameti, kolik bude stat postovne na ten set? diky.
17. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já už to vím od 13t. ,že to bude Lukášek :slight_smile: ukázal nám to na screeningu :slight_smile: nechala bych se překvapit, ale šlo mi o to, jestli má sestra pro mě schovávat věci po malé nebo si je může prodat :slight_smile: tak jsem byla ráda, že to hned ukázal :slight_smile: Ladík ho schovával a ukázal až ve 20t. :grinning:
17. led 2011 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste my zkoušeli Ladíka jen tak vloni a to byl malý a taky nechápal :slight_smile: a kámoška co nám je pučila, tak vlastně měla tak starou holčičku jak ty a taky jí to nešlo, jsou fakt malý a nejlepší až tak ve 4 až se pevně drží :slight_smile: ale tak někdo už i ve 3 no :wink:
17. led 2011 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 nebojky :slight_smile: na koníkovi se dozvíš nejvíc :grinning: já tady byla a četla někde něco furt :grinning: ale je fakt, že nejhorší jsou třeba ty první horečky,..... pak už se otrkáš a dobrý :slight_smile: a hlavně vydržet v kojení, kdyby byly nějaké problémy, já si taky trošku pobrečela, ale hlavně to nevzdávat a vydržet :slight_smile: neboj vše budeš pěkně zvládat :slight_smile: a jinak já už mám třeba oblečky velikosti 56,62 a 68 - vypraný, vyžehlený a nakomínkovaný :grinning: a plínky nějaký taky :grinning: vzala jsem si od ségry prášek na praní dětský trošku a pak si budu muset koupit další, stejně budu muset vyprat postupně i věci do kočárku, zbytek plíhnek, osušek,...... :grinning: ale ty oblečky :slight_smile: to mě bavilo žehlit :grinning: a třídit velikosti :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste kdo :wink: já uspávám synka :slight_smile: leží tady na posteli a čekám, kdy vytuhne, ale zatím mu ta pusa jede o 106 :grinning: nevypadá na spaní :grinning:
17. led 2011 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nazdar...tak to seš dobrá, že už to máš připravený...já jsem dneska snesla z půdy asi patnáct igelitek z oblečením po ségřinejch dětech a vytřídila to, co použiju...a jsem úplně hotovson.
17. led 2011 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo, začala jsem už, protože se nezdá a utíká to :slight_smile: a začne jaro , tak ať se pak můžu dost věnovat Ladíkovi a chodit sním ven než porodím :slight_smile: abych pak nemusela až bude teplo vše prát a žehlit,.... tak pomalu postupně :slight_smile: počkám do 30.t a zajedu si k sestře pro kočárek :grinning: a dám se do něj a do postýlky :slight_smile: a tak dva měsíce předtím už chci mít i zbaleno do porodnice :grinning: jsem ale co :grinning:
17. led 2011 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ale jo, já to chápu..taky mám ráda všechno připraveno dopředu. Stát se může předtím cokoliv a myslím, že manža by tohle nezastal, kdybych se třeba octla v nemocnici...nikdy nevíš. Akorát jsem lenora a nesnášim žehlení :frowning2: ale budu se muset překonat a udělat to, až to všechno doperu...
17. led 2011 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo a dneska jsem se úplně zbláznila a rozhodla se, že pokojíček bude mít malej stylizovanej do džungle, tak hledám na netu samolepicí dekorace se zvířátkama z džungle...a todle řeším místo příprav k porodu :grinning: to jsem celá já...kdyby měl někdo nápad, kde sehnat levnější věci s těmito motivy, beru...
17. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo to žehleníčko tě bude pro mimi určo bavit :grinning: ale věřím, že tě už nebavilo to třídění :grinning: já když si to teď vše taky třídila z těch pytlů, tak jsem byla taky hotová a někdy když už tam není vel, 56,62,............. a jsou tam měsíce, tak pak přemýšlet, kam si dát třeba 3-6 měsíců,.... :grinning: tak jsem furt porovnávala.............. :grinning:
17. led 2011 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jak se znám, tak nebude...kdyby se normálně prodával robot na žehlení prádla, byla bych první kdo si ho koupí :grinning: jsem děsná, ale pracuju na sobě.
17. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine krááááááááááááásný :slight_smile: šikulka :slight_smile: no Ladík má zatím pokojík nic moc, takový přepleskaný vším, protože tu máme zatím i počál, tatin kytary, .................... ale má teda postel - domeček a záclony s medvídkem Pú a na zdi taky nějaký obrázky :grinning: ale taky chceme časem jiný a pořádný pokojík pro oba dva kluky :grinning: chci ten koberec s těma silniceme, policajtama, hasičema,..............nikdy jsem to nechtěla a teď jak vím, že budu mít zase kluka, tak jim to časem pořídíme :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :grinning: :grinning: :grinning: joj, tak počky až to bude furt blinkat :slight_smile: budeš prát každý den a žehlit taky :grinning: nebo zaměstnáš tatina :grinning:
17. led 2011 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo to nebude každý den, ale ob den :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Nestraš! Povoláme zálohy.
17. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. led 2011 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek