• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna Tonda je taky pěknej kousek :slight_smile: vy jste byli u Štěpána? My jsme se s nima předloni sešli na Zakynthosu :grinning:
31. črc 2012 v 19:27  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jj, byli.Strašně jsme se tam chtěli stavit. A byli jsme nadšení. Maso bylo fantastický, sice už trochu podražili, ale stojí to za to. Hlavně super servis, do 10 min steak na stole, paráda. Nikdy jsem nejedla tak jemný maso.
31. črc 2012 v 19:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine ty jseš pěknej čahoun, tak se není čemu divit. To já mám jen 173 a manžel přes 190cm, takže Tonda asi tak nebude žádný malý pivo :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 19:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no, osm velkých, devátý malinkatý a dásně naběhlé nahoře i dole,takže čekám smšť- ale musím to zaklepat, zatím všechny bez teplot, pláče, průjmu apod. prostě najednou byly :slight_smile:
31. črc 2012 v 19:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna týýý jo, tak to budete mít čahouny, já 173, manžel 176 (tvrdí, že 178, ale to mu nevěřím) a tchýně nám kazí i tento průměr svýma 154 :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna
@horakovatereza
@germaine no tak jam vam to taky zkazim:grinning: ja 161cm a pritel 176cm....
31. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek jéééé,tak na tohle jsem ještě neměla odvahu :grinning: Ale super fotka.No asi mu taky koupím tu pláštěnku a budeme zkozšet papt sami :slight_smile:
31. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@horakovatereza to máte super, že tak krásně přežíváte růst zubů. U nás víme o každém zubu a prvnní stolička byla se čtyřicítkama horečkama.Ale jinak je náš Toník statečnej.
31. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jj byl od ni aspon chvilku pokoj:slight_smile: jinak my mame 2 dole predni, 2 stolicky a nahore 4 predni a 2 stolicky, ted se myslim klube neco dole
31. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek no Tondovi se klubou stoličky dole už dva měsíce,má tam boule a porád nic :slight_smile: Ale on to zvládne ,pašák. Jinak jak vidím, že malá hezky papá, co tak za celý den sní?vůbec nemám inspiraci co pořád vařit a dávaat mu k jídlu.
31. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna jo ji pekne celkem, rano ma mliko a kousek chleba s maslem a sunkou, na svacu ovoce nebo jogurt vetsinou si ji kostky ovoce sama, obed neco zeleninovyho s masem dneska napr.mrkev s kurecim masem a testoviny, svacina zas ovoce, nebo pecivo, jak kdy a na vecu mliko (18hod) a bud stihne jeste kasi nebo ne a usne. jinak stolicky vylezly vsechny behem 3 dnu a byla jen mirne protivna:slight_smile:
31. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
jéé tak to já vám taky zkazím průměr : já 168cm a manža jen 170cm :slight_smile:..takže Víťa bude malý pivo a je to vidět už teď :grinning: . Holky, hoďte sem nějakou inspiraci co vařit prckům :slight_smile:. Mě se zdá, že Vítkovi furt dělám dost podobný věci...tak aby měl nějakou změnu :slight_smile:. Jo a pečivo do toho našeho chlapíka dostanu jen velice zřídka. Dnes jsem taky zkusila, aby snídal sám...a katastrofa, ani jsem neměla sílu to vyfotit....měl pečivo s žervé...a během chvilky, co jsem šla pro pitíčko, si to žervé stihl namatlat do vlasů až mu stály a půlku rohlíku si rozdrobil všude po obličeji, vlasech a kolem sebe....no fakt síla! Ale byl na sebe evidentně pyšnej:slight_smile:
31. črc 2012 ve 22:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna taky na tohle ještě nemám odvahu, je to čuniňák, budeme zmatlaný oba dva.
1. srp 2012 v 07:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka tak já tu zkoušku udělal dnes, chleba s máslem dokonale rozmatlal v rukách, máslo mu teklo do rukávu :slight_smile: Jinak s tím co mu dávat k jídlu je děs, pořád vymýšlet aby nejedl to samé.
@hribek jinak mě Toník ted nějak nechce jíst ovoce.Vždycky jsme mu dalajablíčko,hručku a jedl, a ted to nechce. zeleninu sní jedině uvařenou :frowning2: Ale je blázen do bílýho jogurtu :slight_smile:
1. srp 2012 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna tak to izula ma rada vse ovoce i zeleninu, treba rajcata ze zahrady uz si chodi pomalu trhat sama, ja ji to umyju rozkousnu a ona to pak sni, je pravda ze je pak jak prase ale to se vykoupe a je to ok
1. srp 2012 v 09:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek rajče jsem zkoušela vyplivl mi to.A to máme taky naše na zahrádce.No musím ho nějak obelstít :slight_smile:
1. srp 2012 v 15:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna taky?! Tak koukám, že Tonda je taky pěknej gurmán:slight_smile:. A to si vždycky říkám: "klídek, miminka musí experimentovat s jídlem...to k toumu patří..." ale moc na to ty nervy nemám :slight_smile:
1. srp 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka jj,je to hodný andílek :grinning: Akorát zvláštní je, že dřív jedl úúúúplně šechno, ale od doby, co ochutnal rohlík se to změnilo. Tak jsme to oddalovla, nechtěla jsem mu ho vůbec dávat,ale někdy se to prostě nedá a když jsme v obchodě a nebo jedeme autem, tak potřebuju aby neječel :grinning:
2. srp 2012 v 07:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna a ty ho obelstis rohlikem:slight_smile:?! Tak to by me u Vitka neproslo...ten se da utisit jedine susenkama :slight_smile:...a to jsem taky nechtela davat.
4. srp 2012 v 11:35  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, jak dlouho tak muze trvat prujmik u prorezavani stolicek? Vita ma ridsi kako a prorezavaji se mu dolni ctverky a mozna i trojky, tak jsem diagnostikovala, ze to bude z toho? Uz to ma treti den..tak nevim
Jo a uz jste s deckama presli uplne na dospelackou stravu?
4. srp 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Ondra má řidší klidně i týden před zoubkem, myslím že to vůbec nevadí a je to jedno, asi u každýho indivindi. Průjem jakože "nemocný" bys poznala. My jsme na dospěláckou nepřešli ani náááhodou a hnedtak ani nepřejdem. Jako co do kvantity jí všechno, to ano, ale pořád mu to víceméně mixuju nebo aspoň mačkám vidličkou, máme i zbytek skleniček (asi tak 40 :grinning: ), co jsem ponakupovala po různých akcích, on není velký jedlík, ta 220g mu na oběd stačí, takže i ty pořád jí.
4. srp 2012 v 11:59  • Odpověz  • To se mi líbí
cauky holky tak ve stredu naklusame s mladou k zubarce sem zvedava... uz ste byli s detickama?
4. srp 2012 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek my jsme byli už asi před 2 měsíci :slight_smile: byla to legrace, jen vožení nahoru-dolů, sprška, hvízdání vrtačky atd. Ale pusinku otevřel a prohlídnout se nechal. Chodí k babičce, tak je na ní zvyklý. A dneska si uštípl kousek zubu :stuck_out_tongue_closed_eyes: , ani nevím kdy a kde, nijak nebrečel, ale prostě je pryč. Tak nevím, asi tam taky zajdem, ani netuším, zda se s tím něco dělá, kor když je to první zoubek a evidentně to nezasáhlo žádnou tu vnitřní strukturu-ale asi pro klid duše, aby se to třeba nezačalo kazit, ji na to nechám znova podívat.
4. srp 2012 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana no tak k babci to mate supr. my dem k sousedum
4. srp 2012 ve 13:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek my jsme objednaný až na září, taky jsem zvědavá, je to mamánek a jen tak někomu pusu neotevře :wink: .
4. srp 2012 ve 14:14  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana Zub(jedničku nahoře) měl uštíplý Adam od roka a nic se s tím nedělalo,jen se mu časem (kolem 4.roku) začal udrolovat víc,jak už byl načatej,ale nic hroznýho.V 6-ti vypadnul a to jsem se modlila, aby novej taky hned neuštíp a zatím dobrý. :slight_smile:
4. srp 2012 ve 14:16  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Jinak já mám teď dilema - 9.srpna jdeme s Amálkou na očkování proti spalničkám a 14.odjíždíme do Chorvatska, tak mám strach, aby to očkování nedělalo nějakou neplechu :frowning2: . Se budu muset domluvit s doktorkou, co ona na to. Mě se to zrovna nelíbí. :confounded:
4. srp 2012 ve 14:25  •  3 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 zkusi si to radeji posunout po. my meli jit 17.9 pac ma v srpnu dr dovcu a nakonec jdem az po dovci v rijnu. ja bych neriskovala je to ziva vakcina a kdovi jaky bude mit reakce. pry vetsina deti miva horecky a tak
4. srp 2012 ve 14:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@jana974 já bych to před dovolenou nedávala.ikdyž je malá odolná a zvládá vše vpohodě, nikdy nevíš. Jiný ovzduší, změna prostředí, navíc co vím,tak se dá očkovat kdykoliv po 15. měsíci, takže to raději přesuň. Náš prcek vše zvládal dobře a očkování měl bez reakce, ale vždycky ho očkuju když vím,že se nikam nechystáme, pořád někde cestujeme.
4. srp 2012 ve 14:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek