• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Holky i když předčasně tak už začínám pokukovat po dárku na vánoce.máte nějakej typ?já přemýšlím nad dětským vysavačem,ale aby alespoň trochu vysával a objednala jsem jí takovýho koníka co se jím provlíká šňůrka.taky dost přemýšlím co neteři ta bude mít v prosinci 10m,napadlo mě od FP hroch odrážedlo-chodítko,ale co dál?
26. srp 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ahojky, jsem vánoční maniak a dárku kupuju ve velkým a s předstihem.Letos jsem ale ještě neměla chut a ča nějak přemýšlet.Určitě koupíme tatrovku, to velký auto. Jinak siy myslím,že nějaký ty domácí spotřebiče jsou dobrý nápad, aspon na chvilku :slight_smile: Ráda bych nějaké naučné hračky,ale vůbec mě nic nenapadá
27. srp 2012 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak jste tu psaly jaký odstup mezi dětma,tak já chci zkusit tak za půl roku druhého prcka. Poprvé se zadařilo hned a tak doufám,že to tak bude i podruhé. Bohužel nemám ted jinou možnost, do práce kde jem byla se nevrátím,už tam není nic zajmavého a poloviční peníze, tak zkusíme druhého prcka :grinning:
27. srp 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky!Dlouho jsem tu nebyla.Užíváme si léto a lítame furt někde venku.Ale teď jsem už 2 týden nemocná a začíná mě to štvát.Nejdřív jsem jenom kašlala bez teplot.Pak jsem si nasadila Coldrex a když ten nezabíral tak jsem si šla pro antibiotika.Ale co čert nechtěl dostala jsem po nich minulou středu takovou alergii :frowning2: no hrůza.Tak jdu dneska znova a uvidíme co mi doktorka napíše.Koukám,že řešíte 2 mimi.No já si zatím chci "užívat" radostí s Ladunkou.Teď začíname chodit.Objednala jsem jí hrací chodítko.A taky houpacího koníka.Tak se těším na ty její očíčka až to bude rozbalovat.Tak zatím pa všem a krásny den přeji.Dohodím postupně fotečky.
27. srp 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, posílám důležité info,hned na začátku strany.Nutnost dodat potvrzení o trvalém bydlišti pokud pobíráte rodičák http://portal.mpsv.cz/upcr/
29. srp 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna díky :dizzy_face: ...teda ale už mě vážně s.rou, fakt neví, jak to zpříjemnit, co si myslí, že má člověk furt náladu a čas lítat na debilní pracák. To byla nejdřív buzerace s S-kartou (teď je ticho po pěšině, ale určitě jen načas), teď zas tohle, copak si nemůžou baby vytáhnout tak explicitní informaci z jakékoli centrální databáze?! :rolling_eyes: Kamkoli člověk vleze, tam aby dával pomalu číslo bot a podprsenky a stejně je to furt málo.
29. srp 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana jj, je to na po.rání. hlavně jsem se to dozvěděla fakt haluzově. A ted co ty maminy,co se to nedozví, tak budou protě bez rodičáku. No a ted se snažím dovolat a pořád mi to pokládají a nebo přepínají na fax :slight_smile: A zábavný je, že prý je ten formulář i na jejich webu. Já ho ale nemůžu najít :grinning:
29. srp 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já jsem slyšela, že zatím ke stažení na netu není...byla jsem dneska na úřadě, týká se těch, co šly na RP před 1.1.2012, podepsala jsem jednoduché prohlášení, že jsme občany ČR a v ČR bydlíme a bylo vymalováno. A ty, co žádaj o přídavky, ty podepsat nemusí, ptž na tom formuláři se podepisuje, že jste občany ČR a máte v ČR bydliště.
A ke slavné S kartě, do konce roku přijde papír, že si máme vyzvednout, dostavit se na úřad, kde jí převezmem a stačí jednoduché prohlášení, že chci přeposlat na svůj účet a vše bude jako dřív...akorát se prachy nejspíš zdrží, což je pěkně k nasrání!
29. srp 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna díky moc za odkaz....já teda fakt nevím, kde žiju,ale obča mi připadá, že asi v jiném státě :slight_smile:...tato informace se ke mě dostala až včera na dětském hřišti, ale myslela jsem, že je to nějaký hoax, tak jsem tomu nevěnovala moc pozornosti. Teď ale vidím, že je to asi fakt pravda! A přesně jak psala @ elana...to si to nemůžou najít někde v systému...no jo holt zase levá ruka neví co dělá pravá: :angry: ! Tak holt naklušu..
29. srp 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ha, copak je to S-karta ? Uáá já jsem asi fakt mimozemšťan :slight_smile:...to bude asi tím letním režimem...jsme s Víťákem každý den až do večera venku, tak moc nestíhám sledovat zprávy v telce a zjevně na netu koukám po blbostech, že jsem nezaznamenala takové duležité věci :slight_smile:. Ještěže mám vás, holky!
29. srp 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka S S-kartou vyjeli někdy kolem června, zkusmo pro pár vybranejch lidí...je to karta u ježíš, myslím České spořitelny, kde zříděj všem, ko čerpá nějaký dávky účet a na ten budou posílat právě dávky...jedno za chceš, či ne...ale dá se to ochcat právě tím prohlášením, akorát mě sere, že se tím pádem o pár dn í dávky zpozdí...
29. srp 2012 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine týý jo, tak to si teda Česká Spořka pěkně namastí kapsu :angry: !
29. srp 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a chápu to teda dobře, že když svatosvatě prohlásím, že žiju tady já i dítě, tak se mě žádná S-karta netýká?
29. srp 2012 ve 22:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
29. srp 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Prohlášení o pobytu je kvůli lidem, co žijou trvale v cizině (např česká mamina z Británie) kde čerpaj příspěvky tam a zároveň i u nás...což je celkem dobrý, kdyby to ty kurvy nahoře, co ušetří zase nerozkradli!!!
29. srp 2012 ve 22:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine :grinning: :grinning: jéé, to mi mluvíš z duše! My se budem uskromňovat, aby měli z čeho krást! A co Štěpík? Jak válčíte :slight_smile:?.....mě asi začínají krušné časy. Normálně, ten náš čipera, vydrží doma cca 30 min. (dobře naladěn) až hodinu (to už je nevrlý) a pak už to nevydrží, donese mi svoje boty a zahlásí "dem ven! :grinning: :grinning: ...a musíme jít ven nebo bychom měli z baráku kůlničku na dříví :slight_smile:! Se trochu obávám, co budeme dělat v zimě :confounded:
29. srp 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky, jake mate v planu krouzky s deckama? Ja jsem to asi trochu prehnala, ale jestli vsecko klapne, tak mame krom patku vse plne :confounded: ...toz nevim, jestli to neni trochu moc :sweat_smile: ....
29. srp 2012 ve 22:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem to byla podepsat, je tp raz dva :slight_smile:
@pupicka no náš malek taky začíná doma protestovat a ted to završil tím,že nechce do autosedačky.Vzpříčí sejak luk a posadit ho je zápasnickej chvat :slight_smile:
30. srp 2012 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka A na jaké kroužky budete chodit? Já bych právě přes zimu ráda někam chodila, ale nevím, co vybrat... zatím teda chodíme jen plavat. A zvažovala jsem ještě montesorri...
30. srp 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jé, koukám že bude druhátko...gratuluju, ať vše dobře dopadne :dizzy_face:
30. srp 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Děkuju :wink:
30. srp 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda je to super,že bude druhé mimi.Plánovali jste?
30. srp 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Plánovali, ale až na květen, to zas vyšlo nějak rychle :slight_smile: No ale reklamovat to teda nebudu :grinning:
30. srp 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@aajda :slight_smile: tak to bude o měsíc dřív koukám.No taky zvažuju, ale asi až tak za 5 měsíců,jsem na tom špatně s váhou a nemůžu počít dítě s tolika kily.Takže zahajuju další očistnou kůru-nežraní :grinning:
30. srp 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Já jsem taky tučňák, takže chápu, břicho mám teď jak s Agátou ve 23tt... se to vyvalilo... Aby ti pak nebylo líto, že poté co shodíš, zase nabereš :wink: Já mám očistnou kůru teď, zvracím jak o život...
30. srp 2012 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to nebude.Sama cítím,že to potřebuju.Už jsem jednou hubla,celkem i shodila a pak začala grilovavcí sezona,návštěvy a vše je v prdeli.No já mám strašný břicho,co ti mám povídat :slight_smile: A poprvé jsi taky zvracela?
30. srp 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jojo, poprvé taky a taky dost, ale teď je to horší...I tím, že už nejde jen o to pracovat a postarat se sama o sebe, ale že je tu Agi... No nějak to budeme muset přetrpět.
30. srp 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no musí to být zápřah, a až se mimi narodí,asi to taky nebude žádná procházka růžovou zahradou. Z toho mám trocu strach.přeci jen jsem tu sama a rodina daleko.Tak držím palce at ty nevolnosti rychle zmizí.
30. srp 2012 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak my bychom meli chodit do zpivanek, cviceni, montessori dilnicky, hrave malovani a pak orientalni tance (to jen ja a Vita si tam bude hrat) :slight_smile: a jeste asi zkusim kurz znakovani s batolaty
30. srp 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jéé, tak taky moc gratuluji. Hlavne at jste vsichni zdravi!
30. srp 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek