• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@pupicka přesně a prej státní rozpočet je v deficitu tak odkud na to vezmou penize?
30. srp 2012 ve 23:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No maminky!Ještě že Vás mám.Právě jsem si stáhla ten formulář pro potvzení trvalého pobytu do Pc a příští týden ho jim tam vyplněný hodím.Počkají ,ne? :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zítra jdu k doktorce na výsledky výtěru ať jsem už konečně fit .Jo a musím se pochlubit.Malá od dnes chodí za 1 ručičku.Krásnou dobrou noc
30. srp 2012 ve 23:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Máte super kurzy... já zkusím taky najít nějaké montessori, jinak cvičíme a zpíváme na plavču, tak za to zvlášť se mi platit nechce. Ale to hravé malování zní taky dobře. A znakujeme bez kurzu... ale ty jsou prý celkem fajn, taky zpívací a hrací...
31. srp 2012 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka na znakování jsme chodili když měla malá asi půl roku,ale moc nám to nedalo,nebyli to pro nás žádné užitečné znaky,ale vyšlo to na zimu tak jsme se alespoň zabavili.pár znaků začala předvádět cca v 11m,ale teď už začíná povídat tak je postupně zas vypouští
my chodili na plavání,ale u nás je jen jeden klub a nemá konkurenci tak si nasadil ceny dost vysoko a nechce se mi je dál podporovat,to co jsem potřebovala jí to dalo a občas si zajdeme na bazén sami a bude.v pátek se jdeme podívat na zkušební hodinu angličtiny tak jsem zvědavá,docela mě to zajímá.no a při volné chvilce si zajdeme do "cvičení" pro dětičky.
31. srp 2012 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda gratuluji k těhu to už jsi druhá i denndy se zadařilo ;)
holky co je montessori?
31. srp 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, co čekáte mimča - moc gratuluji a přeji hlavně zdravíčko a aby bylo vše bez problémů. :wink:

Nás už v pondělí čeká se starší dcerkou školka, tak se docela těším, že bude trochu klid. :slight_smile: Ale nevím, zda mi neukápne slzička.... Přeci jen, je to změna v našem dosavadním společném životě.
31. srp 2012 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj,jdu vás po strašně dlouhééééééé době pozdravit,a hned koukám že už tu mátě těhulky,takže moc gratulací :dizzy_face: :dizzy_face: já jsem v jednom kolem,vše mi hrozně rychle uteklo a teď ani nemluvím.....
přídám nějaké fotečky
a snad si na mně ještě někdo pamatuje :grinning: :grinning:
31. srp 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@saminomimino Jasmínka je blond? Já nějak myslela, že je taky tmavá :slight_smile: Máš ale krásné dětičky... tak ať se vám daří. Olivce je už měsíc, no uteklo to....
31. srp 2012 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino nádhera.Velká gratulace.Asi to máš ted hoooodně rozlítané.Tak at děti rostou a nezlobí :slight_smile:
31. srp 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jj Jasmínka nám zbloňďatěla :grinning: nevím po kom to má,Olivie se ale narodila černá jak bota a sna djí to zůstane má to po chlapovi a vůbec je celá on :grinning:
moc díky :wink:
31. srp 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jj mám doma svůj soukromí blázinec :grinning: ale někdy se i nudím :wink:
31. srp 2012 ve 14:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino věřím :slight_smile: mě kolikrát stačí ten jeden zlobivec,co teprv tři děti :confused:
31. srp 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik montessori je takový pedagogický přístup (jmenuje se podle Marie Montessori ) a jde tam hlavně o to, aby děti naplno realizovali svůj potenciál, učitel má být jen pomocník (heslo "pomoz mi, abych se to naučil sám") a používají se věkově přiměřené a smysly využívající materiály :slight_smile:....no prostě teď je to v kurzu :grinning:
31. srp 2012 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino týý jóó´, tak já neveřím, že se můžeš někdy i nudit :slight_smile:! gratuluji ke krásným ratolestem a hlavně ať se vám vyhýbají nemoci!
31. srp 2012 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka díky,nemoci mně děsí,brzy začne bacilové období,tak doufám že to přežijem ve zdravý
a fakt se i nudím,a nejvíc když třeba odjede syn k dědovi,najednou nemám co dělat :grinning: 2 děti žádné děti :grinning: :grinning:
31. srp 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino jsem si říkala jak se asi máš a jak zvládáš :slight_smile: ale na fotce vypadáš dost v pohodě :slight_smile: jinak co se týče blondýnek nám se narodila malinká cikánečka a teď máme doma bloncku.hold člověk nikdy neví co se z toho vyklube
@pupicka no já si stejně pod tím nedovedu moc představit.co jako konkrétně mám od takového kurzu očekávat?co se tam jako dělá?jinak co se týče pedagogiky přemýšlím u nás o kurzu efektivního rodičovství.vedou to maminy co se hodně zabývají metodama Jiřiny Prekopové.jestli to někomu něco říká.
31. srp 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nestěžuju si fakt ne,jako je to náročné ale malá v noci spí,naštěstí... :wink:
31. srp 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda gratulace to vam pekne vyslo, no ja se tou dobou budu pripravovat na kvetnovy nastup do prace...:astonished:
31. srp 2012 ve 23:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no on to není kurz....to, kam bych konkrétně já chtěla s Víťou chodit, je centrum, které pořádá různé kurzy. Jinak bývají Montessori školky či školy.
A na efektivní rodičovství mám taky zálusk anebo možná spíš Respektovat a být respektován....
2. zář 2012 ve 22:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky. Mám dotaz. Jdete na očkování priorixu? Nebo dáváte odklad? My jsme se dočetli, že ze zákona je možné očkovat od prvního dne 15měsíce (proto se tam ty děcka naženou), ale může se i později. Dr. mi říkala, že to klidně odloží a máme se přihlásit až budeme očko chtít třeba po 2 roce. Prý už se tu stejně spalničky ani příušnice nevyskytují. Prý je toto očko obrovská zátěž na organismus a pokud je dítě nějaké často nemocné nebo něco, tak to odkládá. U naší malé by do toho prý ale šla a hned tento týden, dokud je pěkné počasí a nejsou epidemie, tak já váhám.
3. zář 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Byli jsme a měl 10. den reakci, asi dva dny horečky...
3. zář 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka My jdeme na něj zítra.
3. zář 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka my meli jit 17.9 ale sme na dovi tak dame az prijedem
3. zář 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka Agi už taky byla... rekace zrovna tento víkend - teplota, vyrážka, průjem...
3. zář 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@hribek
@lolla79
@germaine děkuji, my budeme odsouvat aspoň na ty 2 roky aby měla
3. zář 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka odložili jsme na říjen, vůbec se mi do toho nechce :frowning2:
3. zář 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak jsem si tu namátkou přečetla nějaké názvy témat ve snažilkách typu chceme otěhotnět jak často se milovat atd vzpomínám si na dobu před více než 2 lety jak jsem bláznila,měřila si teplotu nohy dávala nahoru a souložila na povel aby to konečně vyšlo.nakonec jsem se na to vybodla a byla z toho Dorinka.Dnes mi to příjde fakt absurdní takhle šílet.neříkám u holek který mají velký problémy (my se snažili 3 roky,ale to bláznění bylo zbytečný a jen mě stresovalo),ale je tu spousta takových co vysadí prášky a už měří teplotu.
3. zář 2012 v 15:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
teda vůbec jsem nepřemýšlela o odkladu,ale je fakt že malá je teď pořád nachlazená.asi se o tom pobavím s dr
3. zář 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka my jsme odložili na 2 roky, kvůli vojtovce a hlavně neurologickýmu nálezu co jsme měli atd. Nejsem vůbec odpůrkyně očkování, kor povinnému bych se nevyhybala, ale Priorix netřeba cpát do dítěte v 15m, myslím si a doktorka je se mnou zajedno.
3. zář 2012 v 15:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka taky sem to neska přemýšela, starší to nemá vůbec kuli tomu že je v rizikové skupině a museli by se jí vysazovat zdlouhavo léky, do mladší se mi to nechce cpát taky vůbec, čím pozděj tím líp, klidně až před nástupem do školy by mi stačilo...
3. zář 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek