• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@dostyna taky se mi do toho nechce
@badik však se pobav a promysli si to. Mi píšeš z duše :grinning: Taky jsme se snažili hodně dlouho. Měřila jsem jsem, nevěděla jestli ležet po akci na břichu, na levém boku, pravém boku či ve stojce :grinning: , dělala ovu testy, brala prednison. Až jsem si řekla dost, kašlu na to, budeme bezdětní, otěhotněla jsem a ten měsíc bylo jen jedno snažení, jelikož jsem neměla čas :grinning:
@elana taky si myslím, že je na to čas
@verapa chci ať má aspon ty 2 roky
3. zář 2012 ve 22:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky a budete k tomu Priorixu dávat i neštovice? Mě se nechce, páč si myslím, že když jsme je přežili my, tak to snad nebude nic tak hrozného, ale je fakt, že můžou zůstat jizvičky :frowning2: . Takže když to malej nedostane do 6 let, nechala bych potom naočkovat
4. zář 2012 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka já neštovice dávat nebude , možná pokud je nechytne , tak až bude větší
4. zář 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka mám na to stejný názor...navíc se to myslím nevyplatí ani finančně, kamarádka o tom uvažovala, že by dala rovnou P. Tetra, ale pak zjistila, že zvlášť Varilrix je levnější. Jako ony neštovice nejsou zas taková brnkačka, je fakt, že jsme to přežili a pamatujem si to spíš jako atrakci s pudrem...ale je to dost pro rodiče opruz, 3 neděle doma, horečky, o těch jizvičkách ani nemluvím atd....ale zatím mám názor jako Ty a konzultovala jsem s doktorkou a taky je spíš pro to počkat a když to dítě nechytne ve školce, tak dát potom.
4. zář 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Původně jsme o tom uvažovala,ale už mě to přijde hodně.Takže uvidím a kdyžtak nehám dodatečně naočkovat. řeším,že se nechám naočkovat jí,doposud jsme neměla neštovice a do půlroku uvažuju o početí druhého prcka
6. zář 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, já už jsem nešťastná. Náš prcek nesnáší klimatizaci.Před dvěma dny přestal kašlat a smrkat, a včera jsme jeli vlakem do Prahy,klimatizace samozřejmě frčela a dnes vnoci začal kašlat :angry: Mě fakt picne. No já sama taky klimu nesnáším a v autě ji pořád vypínám. Zítra má spát u babičky a snad nebude moc kašlat a budit se. jak to máte s nemocema a nachlazením?
6. zář 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Nám klima taky nedělá moc dobře, takže v autě ji vždycky na chvíli zapnem, pak hned vypnem a letos z toho nic neměl...
6. zář 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Mmch, jak cesta vlakem? Mělas sebou kočár?
6. zář 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jj,cesta z Kolína do Prahy osobákem.Jelo se přes hodinu,kočárn s sebou,jen golfáč co se dá složit. Jinak ale ve většině vlaků je oddíl pro matky s dětmi,kde ti průvodčí s kočárem pomůže.
6. zář 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No to možná při cestě do Prahy :grinning: u nás rozhodně nic takovýho není :unamused: zrovna včeras jsme byli na mašině a jedou tři obyč vagony...toť celej vlak :grinning:
A golfky sis vzala normálně sebou? Já myslela, že se musej jim dávat a oni to přepravujou v jiným vagónu...
6. zář 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna teda myslim, ze klima asi (pokud je nastavena na malo stupnu) nedela dobre nikomu, natozpak malym detem. Ale v aute klima Vitovi nastesti nevadi....mam ji zapnutou furt a zatim dobry.
6. zář 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda holky, tak to cucim...ja myslela, ze proste prijdu do vlaku a jedu a ted koukam, ze to neni tak jednoduchy:slight_smile:!
6. zář 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Možná, že je...já jela naposled vlakem za krále klacka :grinning: zato jsme nedávno jeli podruhý busem a to bylo maso! :grinning:
6. zář 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak to jsme na tom dost podobne:slight_smile:. Ja si vozim porad prdel v aute...ale je fakt, ze kdyz jede clovek busem, tak odpadaji starosti s parkovanim a pruda se skladanim a uklizenim kocarku :slight_smile:
7. zář 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem se sem po dovče konečně dostala, nějak nic nestíháme :slight_smile: , Příjezd z dovči v neděli večer a hned v pondělí ráno do školy :unamused: , do toho milion praního, na stole halda, co mám udělat do práce a pak ne, že by tu byla zima,ale přece jen jsme byli zvyklí 18dní na 35st a teď mě tu po ránu venku dooost zebou nohy :grinning: . Nějak se na ten podzim fááákt netěším :cry: Doufám, že jste tu všichni zdraví, dočítat Vás nemám čas, určitě jste toho nakecali :sunglasses: pár stránek, tak nějaké zásadní novinky ??????? ..................Jinak přikládám pár fotek z dovči, Amča je neskutečná kachna, celé dny trávila v moři a pak ve studený sprše :sunglasses: Každým dnem mi normálně začíná děsit, čeho my se u ní ještě dočkáme. Všechny děti u moře poslušně seděly u rodičů, aby náhodou nemuseli do toho studeného moře a ta naše kachna neskutečně vyváděla, když jsme jí vyndali :confused: , protože už byla celá promodralá :grinning:
7. zář 2012 ve 22:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@aajda jee tak konečně taky někdo :slight_smile:. Gratuluju k těhu. No my chtěli trochu později, ale jeden myslí :slight_smile:.
9. zář 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 jani krasny fotecky a tobe to nesmirne slusi. ja uz se taky tesim na dovcu no holt si jeste tyden pockam
9. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek díky a tobě přeji krásnou dovču. A kam vlastně vyrážíte? :slight_smile: No já jsem si tam bezva odpočinula, ale teď už bych klidně mohla jet na další :slight_smile: , akorát když už máme školou povinná dítka, tak to v září nejde, jinak to dříve bývaly nejhezčí dovči - už nebylo všude tolik lidí :sunglasses:
9. zář 2012 ve 23:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jedem s kamaradama a jejich 3letym prckem do chorvatska uz se tesim jak maly dite-zadna tchyne zadny povinnosti...prvni den chcem do benatek a pak prejet na chorvatsko asi nekam k zadaru a zpatky pres plitvicky ale uvidime co mladata:slight_smile: snad to bude fajn.chlapi slibili ze nam daji odpoledni siestu a vemou deti s sebou nekam na vylet abyme se mmohli trochu povalet na plazi a chytnout jeste barvu:slight_smile:
10. zář 2012 v 07:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 super fotečky, vypadáš báječně jako máma tří dětí. Muselo to být super.A co malá říkala na moře?mě naši museli vytahovat z vody násilím,už jsem byla celá modrá.Tak doufám,že nebude Tonda po mě :grinning: :grinning:
10. zář 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Díky, no právě že Amálka tam byla hroznej podvodní živel .Lákala jsem jí ven zásadně na jídlo, to jediné na chvíli zabralo, jinak jsme si nemohli jít vklidu sami ani zaplavat, protože Amča už byla sbalená i s brejličkama do vody a mastila za náma :grinning: Voda v očích jí naprosto nevadila a aby toho neměla málo, pak se hrnula ještě pod tu ledovou sprchu , co je na pláži :confused:
10. zář 2012 v 11:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Jo tak přesně tohle jsme absolvovali, když byly Adámkovi 2roky. Bacha na Plitvicích na zmije, dvě jsme potkali, na jednu skoro šlápli a jinak tam bylo tenkrát strašně vos. Nevím ,jestli nebyly ten rok nějak přemnožený, ale bylo to otřesný. Ale jinak příroda a vůbec zážitky tam krásný :slight_smile: Benátky mě vůbec nenadchly, takovej zatuchlej smrad všude, to já nemusím. A v Chorvatsku jsme teď byly také tam dole v Brele . Byl tam jak písek, tak kamínky. Pro děti ideální.
10. zář 2012 v 11:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@jana974 jee diky za tu brelu mrknu na to apon by e prckove vyblbli, no benatky chce pritel ja po tom nejak netouzim ale kdyz je uvidim taky neva:slight_smile:
10. zář 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ono se v té Brele také musí hledat, všude písek není. Jediná vada tam dole je, že ubytování není zrovna u moře, ale je tam všude ve velké výšce, jsou to samé prudké schody, takže se člověk pěkně namaká, než sleze i než vyleze :frowning2: . Ale to si nevybereš. U Zadaru je to tak normální , jsou tam hory, takže vše ve výškách :slight_smile: , zato tam je v 95% zaručené pěkné počasí, na Istrii můžeš natrefit i na 15st, když dole je zrovna 35st. :wink:
10. zář 2012 v 15:32  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@hribek Jo a ještě mě napadlo, že víc než Plitvický jezera se nám líbil Národní park Krka. Je tam fantastická příroda, nádherné vodopády , můžeš se tam pod nima vykoupat, lepší cesty třeba pro kočárek , krásné projížďky lodí. Byly jsme tam předloni a chceme tam jet časem znovu, protože jsme to vzali jen letmo, páč jsme neměli moc času a teď nás to docela mrzí :wink:
10. zář 2012 v 15:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 super diky moc za doporuceni, jedem na blind tak snad najdem ubytko i more tak jak ma byt
10. zář 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, dlouho jsem tu nebyla, jak se máte? U nás se vše změnilo.. rozvádím se, odstěhovala jsem se, a žijeme s Davídkem konečně šťastný život :slight_smile:
11. zář 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jéé, to jdou nádherný fotky, úplně na mě dýchla rodinná pohoda:slight_smile:!
11. zář 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 ajaj a já myslela že jste šťastná rodinka :frowning2: a kdepak bydlíš?zpátky u rodičů?
11. zář 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@monny89 u Vás je to teda jak na houpačce, ale teď už to zní dost definitivně. Tak buď spokojená i s Davídkem!
11. zář 2012 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek