• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@badik U rodičů? Neee, ty mě vyhodili v 18ti :grinning:
šťastná rodinka? S tím co provedl? Ty jeho aféry, dluhy, a násilí? Grr... Ať už to je za mnou... :angry:
@elana děkuju, snad to bude OK..

Práci mám na plný úvazek, takže finančně lepší.. je to těžký, ale zvládám to..
12. zář 2012 v 10:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 a kde je Davídek? Máš ho v jesličkách?
12. zář 2012 v 11:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 tééda. A jak to děláš s malým, když máš práci na plný úvazek? Každopádně přeji hodně sil a více štěští do nového začátku.
12. zář 2012 v 11:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 no jestli je to jak píšeš tak jsi to měla asi udělat už dávno :wink: ale s dítětem to chce fakt kuráž :frowning2:
12. zář 2012 ve 13:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@monny89 Jéje,tak se opatrujte a at to zvládáte i bez táty. Asi to je makačka,ale pokud jste šťastnější,není co řešit.Držím palce
12. zář 2012 ve 14:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@elana bydlím u paní, která mi ho hlídá, je doma, sama má dvě děti, takže v pohodě, má barák, zahradu, bazén atd :slight_smile:
@badik já už to chtěla udělat, ale vyhrožoval mi, a pak slíbil že bude sekat latinu.. a jak jsem dopadla.. :frowning2:
@dostyna děkuju..
12. zář 2012 v 15:57  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
A ja že prečo je tak ticho v byte? Tak dobrú noc !
12. zář 2012 ve 23:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja jj jak je ticho tak je to fakt nebezpečný,já boty už lovila ze záchodu a včera tam skončili i klíče :stuck_out_tongue_closed_eyes: jindy zas rozlila mýdlo,neustále na sebe vylívá psí misku,takže ji musíme dávat bokem a pes trpí žízní,pořád někde šplhá atd.
14. zář 2012 ve 13:25  • Odpověz  • To se mi líbí
takhle to vypadá u nás když si Dori hraje :grinning:
14. zář 2012 ve 13:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@andilekjoja
@badik Teda koukám,že se vaše děti umí zabavit :grinning: :grinning: :grinning: To já si pořád říkám, že Tonda je strašnej co to vykramuje,ale jak koukám na fotky,tak jsem klidná :grinning: :grinning: Já našla mezi vařečkama a naběračkama jeho auto.
14. zář 2012 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jéé, ta my to máme přesně taky tak! Chudák naše pejska taky trpí žízní:slight_smile:. Jo a Dorinka je kočka. A kolik má vlásků!! Vypadá dospělácky:slight_smile:!
Jinak já lovím po celým domě různý věci...v záchodě už taky skončila Vítkova bota, tak už záchody musíme zavírat. A stále ještě jsme nenašli manželovu botu (asi skončila v krabici s papírem, která byla nachystaná na vyhození a už tam zůstala).
14. zář 2012 v 16:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna takže Toník spíš uklízí než rozhazuje :wink: ti chtěl asi naznačit že ten šuplík by byla príma garáž na jeho auta a že by sis měla naběračky přestěhovat :grinning:
@pupicka taky dobrý :grinning: já minule našla v odpadcích mobil,ještě že mi manža volal jinak bych smetí vynesla a nevšimla si ho
no prostě nás ty dětičky nenechají se nudit :grinning:
14. zář 2012 v 19:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Čau holky, opět po delší době se hlásím :slight_smile: dneska opět o rok starší, ale připadám si poslední dobou spíš na čtyřicet, jak mi Štěpí dává zabrat :grinning: :grinning: :grinning: začalo období vzdoru a odmlouvání :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2012 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine gratuluji! Štěpík začal s odmlouváním až teď? U někoho jeho kalibru bych to čekala dřív :slight_smile:! My už máme období vzdoru skoro půl roku :slight_smile:.....takže neboj, bude hůř :slight_smile:! A k tomu věku...si říkám, že až bude Vítek v pubertě, tak já se budu asi mentálně cítít na smrt :grinning: .
20. zář 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, už mají vaše dětátka proklubaný špičáky? Jestli jo, jak to děcka snášely? Nás už to trápí skoro dva týdny a jestli to brzo neskončí, tak se z toho asi pominu....Žádný jiný zuby ho tak nepotrápily!
Jinak je to teď už docela sranda s těma našema cipískama, že?! Vítek se už celkem rozmluvil, tak je to hodně veselé:slight_smile:.
20. zář 2012 ve 22:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Díky :wink:
Já to blbě napsala...vzdor už nějakej měsíc trvá, aler s odmlouvá :wink: ním začal asi před měsícem...a tak nějak hrozný je to asi 14 dní, jedeme oba s manželem na doraz...a přijde mi, že to je čímdál tím horší :confounded: nebo spíš už to trvá vlastně víc jak rok a půl a začínaj ale jako opravdu docházet síly :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. zář 2012 ve 23:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Já ani nevím, dobrovolně pusu neotevře ani za zlatý prase...nějspíš už nějaký má prořezaný.
A za slov používá hlavně máma, táta, babí, děda a nejoblíbenější slovo je jasně NEEE :grinning:
20. zář 2012 ve 23:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a v čem je to teď jiný to odmlouvání než jen ten vzdor (pro případ, že je to ještě něco jiného, než máme my, ať vím na co se mám připravit) :slight_smile:. My valíme "táta, děda, bába, Áka (to je Agátka - náš pejsek), koko, papá, boty (to je asi nejoblíbenější slovo), hop, balon ...a samozřejmě do zblbnutí opakujeme gaga, baf, kokodák apod. ..a občas když je v dobrém rozmaru, tak řekne i máma (asi protože ví, že mě to vždy dojme a jsem pak povolnější a ledacos mu odpustím a dovolím).
20. zář 2012 ve 23:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Dá se říct, že posledních 14 dní odmlouvá úplně ve všem...a neposlechne, dám příkaz, prosím a stejně je mu to putna...přijde mi, že jaksi vůbec ale vůbec nevnímá...až když zařvu, tak pak se zarazí, ale většinou neposlechne stejně...
20. zář 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a jak čistíte zuby? My máme taky šílený boje, o všechno - čištění zubů, teď už bohužel i jídlo (jedl docela hezky, ale teď mám dojem, že nejí vůbec), odsávání, kapání do nosu, přebalování....
Jo a teď máme ještě super novinku - asi se nějak konečně naučil ovládat vyměšování, takže u přebalování se nás snaží záměrně počůrat...a královsky se u toho baví...my už méně :grinning: !
20. zář 2012 ve 23:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine aha, tak to máme už delší dobu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....jsem se lekla,že může přijít ještě nějaký upgrade :slight_smile:...u nás taky nefunguje nic....občas když začnu hystericky řvát (chudák kluk po tom asi má, že :slight_smile:?!), tak se zarazí a přestane v nežádoucí (pro mě) činnosti, ale bohužel chytne hysterák par excellance a ječí třeba půl hodiny....no je to docela síla. Už jsem se zapsala na kurz " respektovat a být respektován" a uvidím, třeba to ponese nějaké ovoce v podobě snížení počtu hysterických střetů :slight_smile:..samozřejmě je mi jasné, že na tom mám velký podíl tím, že jsem nervák a nedaří se mi zachovat klid
20. zář 2012 ve 23:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine gratuluji k narozkám.
co se týče mluvení tak Dorka pusu nezavře,vetšinou je to teda čínština ale pořád mele a mele.ale i v češtině má dobrou zásobu.mimochodem NEE bylo jedno s prvních slov a velice ráda ho používá,dokonce i když myslí ano.takže ať se ptám na cokoliv řekne nee někdy nene a já stejně vím prd.
co se týče období vzdoru a odmlouvání,tak jsme někde udělali velkou chybu protože nás nikdy nezačala poslouchat.Ať řeknu,přikážu,zakážu,nebo poručím cokoliv totálně mě ignoruje a když začnu být přísnější začne se smát.například když řeknu Dori tam nechoď vrať se otočí se,zamává,řekne pápá a někdy tomu dodá korunu a pošle pusu a jde přesně tam kam jsem zakázala.
21. zář 2012 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka špičáky už máme 2 celý a 2 čerstvě prořízlý a nic strašnýho to nebylo.bylo sice znát že jí lezou,ale stoličky nás potrápili víc.ale i tak jsem ze zubů měla větší hrůzu docela jsme to vše zvládli.
čištění je v pohodě,čistíme si společně tak má pocit velké holky,když si u toho sednu na vanu ona musí taky,sice to jen tak pokusuje a občas se mě snaží napodobit,ale pak já to trochu pošudlím i já a je to.
22. zář 2012 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Tak zuby u nás celkem jedou...ráno a večer, když ho posadím na nočník anebo při přebalování, dostane kartáček a šudlá :grinning:
Tak až budeš mít po kurzu, budeš referovat, jsem zvědavá, zda ti to aspoň trošku něco dá :wink:
22. zář 2012 ve 23:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Díky za gratulku :wink:
Jsi mě pobavila hláškou, někde jsme udělali chybu...nikdy nás nezačla poslouchat :grinning: když jsi to tak napsala, došlo mi, že u nás je to vlastně úplně stejně :grinning: :grinning: :grinning:
A s tím slovem NEE je to celkem jasný...celej den říkám ne, nesmíš, nedělej..je logický, že ho používá pořád,,, :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. zář 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak se musím pochlubit tohle jsem dostala ke svým ... narozeninám :grinning:
22. zář 2012 ve 23:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@badik jé, to mě taky pobavilo "někde jsme udělali chybu...nikdy nás nezačla poslouchat"...a též jsme si uvědomila, že ani u nás vlastně nikdy žádné období neposlouchání nebylo :slight_smile:, protože tím, že Víťa se začal aktivně pohybovat až cca kolem desátého měsíce (lezení), tak od té doby se datuje naše neposlouchání a vztekání (dřív byl totiž na místě, tak nebyly moc spory o to, co smí a co ne) :grinning:
23. zář 2012 v 00:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak to já jsem taky zvědavá :slight_smile:...za ty prachy si aspoň užiju osobní volno, kdy se bude o dítě starat delší dobu někdo jiný než já :slight_smile: (bohužel ani teď to nebude babička, ale zase táta, který si "od huby utrhne" sport, takže bude dost mrzutej...tak i z toho důvodu doufám, že to bude pecka :slight_smile: ).
23. zář 2012 v 00:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine a vy už nočníkujete? Fííha, tak tohle jsem teda úplně zaspala :slight_smile: ! Nějak si nedovedu představit, že by tam Víťa vydržel!
23. zář 2012 v 00:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Ne, nenočníkujeme, občas ho tam zkusím posadit, když vstane rozhodně neposazuju, nenutím...nabízím. Občas se mu povede vyčůrat, dvakrát jsem vychytala i bobík, ale dost často z něj uteče :grinning: vidím to tak na příští léto...
23. zář 2012 v 08:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek