• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda Jéje, ty čekáš mimi, tak velká gratulace :slight_smile: bude to březňátko?
5. říj 2012 ve 12:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Děkuju :dizzy_face: A bude začátkem dubna. No chtěla jsem zase květen, ale zadařilo se už v tréninku :grinning:
5. říj 2012 ve 12:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Tak to je dobře, že se povedlo takhle brzy :slight_smile: to budeš mít z plen do plen :grinning:
5. říj 2012 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak jsme byli na kontrole a dostal celkové ATB a doma musíme být další týden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: už jsme doma od čtvrtka!
5. říj 2012 ve 12:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine No doufám, že z plen do plen, a ne dvoje pleny najednou :wink: To je hrůza, být doma... já se úplně děsím té zimy, jako na procházky chodit budeme, ale nebude to na celé dny venku, tak nevím, jak jí zabavím...
5. říj 2012 ve 12:27  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@aajda Jo, už máš bříško? Já včera dodělala albíčko s těhu fotkama a Štěpí, když je viděl, tak furt ukazoval na břich, tak mu vysvětluju, že tam bylo mimi a on mi chodil celý odpo nadzvedávat tričko a hledal :grinning: ale vysvětlit, že tam mimi nemám, že to je špek nešlo :grinning:
No pro nás je to hrůza už teď, chodíme ven 2xi 3x denně a teďka jsem už přes týden zavřený...no jo nezbejvá si než zvyknout.
5. říj 2012 ve 12:31  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine No už mám, jak s AGi ve 23tt :sweat_smile: Agátka už ví, že mimi je v bříšku, pusinkuje ho, hladí, bafá na něj, dává mu papat.... jen nevím, jestli to až do dubna vydrží...
5. říj 2012 ve 12:34  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@aajda Tak to je dobrá, že to chápe :wink:
5. říj 2012 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda souhlasím se vším a myslím že SIDS je právě mnoha případech jen důslekem toho co rodiče v dnešní době s dítětem provádí,dřív neexistovala dítě nekde tahan na dovolený za ocenán na festivala pod,dnes je to běžné a i mnohem horší věci s úplnými miminky,SIDS je jen pojemnování něčeho ale vlastně možná toho jak si sami děti usmrcujeme,kdyby se jí to stalo doma v postýlce bude to neštěstí obrovské takto to je šílená tragédie ke které rozohdně rodiče přispěli,když se chtějí bavit na co mají děti a teď znova další,a přesně jak zmiňuješ ty lítostné komety,jen asi dva odvážlivci ty ne ošklivě ale naroviny tenkrát řekli co si o tom myslí a byli kamenováni,přitom si to muselo myslet 90% lidí
5. říj 2012 ve 13:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@germaine článek od ní jsem nečetla,a podle toho co říkáš si evidentně sama před sebou obhajuje že to není její vina a sama moc dobře ví že nebýt toho mohla mít své díě živé,já jí to za vinu dávám a ty komenty u jejich krátkých zpráv o tom že je těhu jsou ubohé a vlezdoprdelkující,já jí to zkrátka nežeru,je mi té malé děsně líto,co si asi chďátko zažila než umřela
5. říj 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
No já jsem o tom do teď neměla ani páru jen to že jí umřelo dítě,ale teď když tu píšete,nějaký podrobnosti tak mi to fakt přestává hlava brát.jak už jsem psala,já měla tehdy problém jen odjet na chatu a to jsem jeli 3 rodiny se stejně starýma mimčama na chatu pro děti jakš takš vybavenou.jak píše aajda,honilo se mi v hlavě jak to zvládne spát jinde a navíc bez toho monitoru.no spát 4 dny někde v autě....to snad ani nejde okomentovat,a jestli ke všemu bydleli kousek tak nechápu.mě stačilo když jsme letos jeli z dovči a ačkoliv jsme vyjeli ráno tak ten den byl snad největší pařák co pamatuji,my máme auto bez klimy a malá sedačku s pultíkem kde se o to víc paří.myslela jsem že dostane infarkt,plakala tak že i já málem brečela.pitomci jsme se snažili to dát na jeden zátah ať jsme co nejdřív doma než bude ještě větší vedro,nakonec jsme sice pochopili že musíme zastavovat a větrat ji venku.tím chci říct že jestli v období těchto veder jel někdo na 4 dny na fesťák s mimčem a ještě tam spal v autě,byl by snad i zázrak kdyby to dítě přežilo.A kdybych já přišla o dítě tak MK by bylo poslední místo kam bych byla schopná se podívat.Přijde mi jako by té holce ještě nějak nedošlo co se stalo.
5. říj 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Dorinka posílá Štěpíkovi pusinku ať je brzo fit :wink:
5. říj 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik No já myslím, že jí to došlo záhy, proto se taky snažila to tu omlouvat a že jsem četla i diskuse na jinejch serverech a byly dost drsný! A tady má dost přidržtašek, tak se sem ráda vrací, plácaj to, co chce ona slyšet.

Jinak Štěpímu ráno vyžídím a předám a jakpak Dori nyní vypadá? Už jsem dlouho neviděla žádný foto :grinning:
5. říj 2012 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no já spíš měla na mysli že jí nedošlo že přišla o dítě né o štěňátko,které může nahradit novým.
5. říj 2012 ve 22:48  • Odpověz  • To se mi líbí
5. říj 2012 ve 22:53  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tak takhle nějak vypadá :wink:
V úterý jsme absolvovali oční vyšetření a byl to horor.Malá se tak bránila a brečela až se z toho pozvracela.Mě je z toho do breku ještě teď.A to nemluvím o rozkapávání očí,což jsme museli dělat už 3 dny do předu,atropinovýma kapkama ze kterých měla šílenej průjem a následkem toho je hrozně opruzená.No očka naštěstí jakš takš v pořádku,ale úplně ok to není takže nás čeká co půl roku kontrola.naštěstí teď nějakou dobu bez rozkapávání.no a pak jsem zjistila že budeme muset v nejbližší době znovu kvůli tomu že malá spí s pootevřenýma očima.Já to teda nepovažovala za extra zvláštnost,ale pak mi známej řekl že se jí tím vysušuje oko a že by se to mělo mazat.Samozřejmě jsem se v tom chaosu dr nezeptala,tak jsem tam pak volala a ptala se.prý pokud jde vidět bělmo je to ok ale pokud zornička je to špatně.no a Dorince jde vidět zornička :( je to prý spíš neurologická vada,takže nás pošle i na neurologii,ale nejspíš dostane i nějaký masti,který obsahují nějaký sráče,který způsobují alergie. tak už se děsím co nás vše čeká.
5. říj 2012 ve 23:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik juj, DOrinka je teda kočka! A můžu se zeptat, proč jste byly s očkama? Jak se pozná, že tak malý děťátko má něco s očičkama? Jinak to "zaječí oko" měl Vítek, když byl malej, ale teď už to je snad dobrý....teda doufám, v noci ho nesleduju :confounded:
6. říj 2012 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Štěpíkovi taky posíláme soucitné pozdravy a přejeme brzké uzdravení! Vítek už má taky třetí týden kašel a trochu rýmu, ale teplotu nee...tak nevím...asi v pondělí zajdem k mudře :frowning2:. To je určo tím počasím.
6. říj 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
holky teda o te slečně (paní), které umřelo miminko teda nic nevím, stejně tak neznám žádné podrobnosti o tom, jak to bylo a jak se to seběhlo, ale myslím, že každý soudný člověk, který se nad tím zamyslí, tak je mu jasné, že fesťák a k tomu ve vedrech není rozhodně to pravé ořechové pro mimiko.....takže s váma plně souhlasím.....a nezbývá mi než doufat, že druhé děťátko, které do jejich rodiny přijde na tom bude lépe!
6. říj 2012 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka díky :slight_smile: a ta malinká v srdíčkovým body je neteř-od ségry.říkáme jí žolík,ona se pořád směje pusena naše :slight_smile: třetí holčička je půjčená od sousedů :wink:
s očima nás poslali protože jí ujíždí a občas zašilhá,nic strašnýho,když to někomu řeknu tak na mě hledí že si ničeho nevšimli,já to nejvíc pozoruju na některých fotkách.Podle vyšetření je prý dalekozraká,ale nic hroznýho,brýle mít nebude a nejspíš se to srovná,ale hlídat se musí :frowning2: jen asi zkusíme jinou dr,protože jsem na ni slyšela že často určí špatnou diagnózu což u dětí není dobrý.správou diagnózou se může dítě úplně vyléčit,špatnou zas až oslepnout.Nechci riskovat a navíc když tam teď máme jít znovu,malá si bude tu hrůzu pamatovat tak stejně by jsme nic nevyřešili.
6. říj 2012 ve 21:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik díky za info. My máme totiž s manželem špatný zrak (hlavně on má fakt moooc dioptrií), takže očekávám, že Víťa bude taky s brýličkama..a jen dumám, jak to poznat, dokud nebude mít "rozum" a neřekne nám, že hůř vidí. Hlavně přeji, ať se to upraví a ať kápnete na dobrou doktorku!
6. říj 2012 ve 22:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Děkujeme za soucit :grinning:
7. říj 2012 v 00:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tyjo, Dori je úplně jiná, než byla...pamatuješ, jak si dítka byli podobný a tys podstrčila mámě fotku Š???
7. říj 2012 v 00:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Dorinka je moc hezká holčička, a ty vlásky... závidíme, Agi má pořád takové to chmýříčko :grinning:
7. říj 2012 v 09:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no naše dětská říkala že některý děti třeba i vráží do nábytku,ale to už je podle mě extrém.asi je nejčastější to ujíždění jak to dítě nemůže zaostřit,prý nejlíp je to vidět když už je dítě unavené.
7. říj 2012 v 09:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jj pamatuju,však vždycky když přidáš fotky tak zkoumám jestli tam ještě je nějaká podoba :grinning:
@aajda jj vlásky na ty jsem myslela už když jsem malou vyráběla :grinning: dělala jsem kudrnatou blondýnku s očima po tátovi,oči tam byli jeho hned,ale jinak byla úplně černá,ale měla jich už při narození spoustu.vlastně byla celá chlupatá.nakonec teda blondýnku mám a ty kudrlinky oželím.třeba budou příště :wink: když jí udělám culíčky příjde mi už tak velká.už jen dát batůžek a poslat jí do školky.táááák strašně to letí :frowning2:
7. říj 2012 v 09:34  • Odpověz  • To se mi líbí
holky nějak mi to nedá,ale musím se vrátit k oné mamince co jí umřela ta holčička.jako já fakt nechci nikoho soudit nejsem v té strašné situaci a nikdy bych něco takového nechtěla zažít.jde o to že jsem právě na BRMS viděla její svatební fotky.jako je jasný že svatební den je jeden z nejšťastnějších dnů v životě a člověk se jen usmívá,ale já si nedovedu představit že bych 2měsíce po tom co příjdu o dítě dokázala něco takového prožívat.budu se opakovat,ale to je fakt jako by jí umřelo štěně.možná truchlí na tolik jako by přišla o babičku,to je z toho člověk špatnej,o měsíc odsune svatbu jako to udělala ona,ale dokáže jít dál.ale dítě je přece něco mnohem horšího (tím nechci zlehčovat smrt babičky,ale jako matky asi chápete co tím chci říct).
10. říj 2012 ve 14:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tos neměla psát...jsem se musela podívat, i když tam normál nechodím.
No skoro to vypadá, jako kdyby se nic nestalo... :confounded:
10. říj 2012 v 15:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Veškerá podoba je fuč...ty más blondýnečku a já světlýho bruneta :grinning:
10. říj 2012 v 15:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine no uvidíme zase za rok jak na tom prďošci budou :grinning: každopádně Štěpí mi příjde pořád kouzelnej.sice už pár ženichů máme,ale i tak si na něj děláme zálusk :grinning:
10. říj 2012 v 16:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek