• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ahoj holky...tak jak se máte??? co vaši miláčkové??? :slight_smile: ani nevím, jestli jsem sem už psala..nebo nééé...ale máme taky květňátko ...:slight_smile: 16.5. :slight_smile: jinak ....co jsem četla....o ehm...tamté situaci s tím sids....tak s vámi souhlasím...a upřímně...hlava mi to nebere...plno z těch věcí....mno každá jsme asi jiná :grinning:
10. říj 2012 ve 21:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelkaprdelka je zvláštní že jsi to co se tu psalo si myslí kde kdo ale X lidí je tam v KZ leze do zadku,to mi hlava nebere především...
11. říj 2012 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino každopádně je tam tolik otazníků, co se stalo a nestalo...i když...ted nemá cenu to řešit...malé to život nevrátí...jen to pokrytectví některých....no jo no....
11. říj 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@saminomimino víš co ...já jsem jí taky slepě gratulovala...a všechno...no a pak jsem si všechno dočetla, přečetla a prostě mi plno věcí nesedí....a celkově jak se chová, jako kdyby se nic nestalo...což je nejvíce zarážející....mno.... :angry:
11. říj 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino teda myslím k narození dítěte....:slight_smile: ale.....
11. říj 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andelkaprdelka no právě chvová se jako že nic,mně teď umřít dítě jsem asi někde jinde a někdo jiný ,neumím si absolutně představit chovat se jak ona a to od začátku po smrti té malé,má k tomu zvláštní přístup,jako že jedno mi umřelo no a, uděláme další....možná jí křivdím ale stojím si za tím že si ta malá prožila peklo než zemřela a oni na to mají vinnu
11. říj 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino mluvíš mi z duše.....je to tak....taky mi to tak přijde...:frowning2: jedno je pryč...no co..uděláme nové...každopádně si malá prožila své...:frowning2: ach jo....je mi jí tak líto....
11. říj 2012 ve 12:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky jak to máte s nočníkama?my ráno v pohodě -pustíme pohádku vykaká se a několikrát vyčůrá,ale přes den nic.vydrží tam sedět dlouho když ji zabavuji,ale vyčurá se chvíli po tom co sleze.jako nějak to nehrotím.jen mě to tak napadlo,protože jsem dnes na jedné diskuzi natrefila na toto téma,kdy chtěla maminka holčičky (2r4m) poradit jak na to.některé rady mě dost šokovaly.hodně se tam objevovalo to že se dítěti smáli jako kiš kiš,počuranda,a že smrdí atd.a prý to zabíralo.ani si nedokážu představit co se v té malé dušičce musí odehrávat.jak ho to musí ponižovat.copak si neuvědomují že je to lidská bytost jako oni???jak by bylo jim kdyby se k nim někdo choval stejně!?
to jen ať máme téma k diskusi :wink:
15. říj 2012 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, no my zatim nocnik neresime, protoze si nejak nedokazu predstavit, ze by tam Vitek vydrzel byt jen chvili sedet na nocniku :slight_smile:. A k tem radam typu "fuj ty smrdis" apod. to je dost hruza....to bych teda nikdy neudelala! Taky to vubec nehrotim....proste az na to bude zralej a bude jevit zajem o vylucovani na pokyn, tak na tom zacnem makat :slight_smile:. Mmch jsem vnucka od mamcinyho pritele prisla do skolky a tam jedna ucitelka okomentovala jeji velkou potrebu stylem "fuj, tady to ale smrdi"...a pak museli resit zacpu! Fakt nechapu, cim premyslela, zvlast kdyz je to profesionalka :angry: ..
15. říj 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik U nás nočník taky zatím tabu. Amálka celý den jen lítá, nesedne si ani omylem snad ani k jídlu, furt na nohách, takže nočník? Pche, to bych jí ho musela přišroubovat k zadku :grinning: :grinning: . Jediný,co jí baví je, že si ho dává na hlavu jako klobouk a pozoruje se v zrcadle :angry: a děsně se u toho natřásá. Asi z ní bude nějaká extravagantní modní návrhářka :grinning: :grinning: . Myslím, že až bude čas, tak bude chodit rovnou na záchod. Holkyyy,času dooost, hlavně u toho žádný nervy a blbý kecy :wink: :wink: .
16. říj 2012 v 11:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky,tak jsem tu nějakou dobu nebyla. Dočítat asi nestíhám.
Holky,jak jsou na tom s jídlem vaše děti?Mě teď Toník opět odmítá jídlo.Už asi týden zlobí a kloudně se nenajé.Oblíbenou polévku nebo těstoviny prská ven,čert.Asi to bude růstem všech stoličeka špičáků zároveň,ale já ho asi přetrhnu.Vařím mu jak blázen a on to na mě pak flusne :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. říj 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jéé, tak to bude asi nějaké anorektické období...Víťa ho má už asi týdnů, ikdyž teď už je to mnohem lepší, ale byly dny, kdy vypil ráno mlíko, večer mlíko a mezitím si dal tak dvě lžičky oběda...semtam ještě pozřel jogurt. Teď by sice taky nejraději jedl pořád jen jogurty nebo Lipánky a mlíko, ale už se nají docela slušně i na oběd....nám pomohl, že Vítek jí sám...prostě mu dám lžičku a on dlabá sám a já mu mezitím druhou lžičkou futruju do pusiny, aby se najedl.
18. říj 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Taky mě to napadlo,že chce jíst sám.No zřejmě koupím igelitovej návlek přes hlavu a půjdem do toho.No a dnes mi zase vyplivl jídlo,tak jsem mu vrazila do ruky řízek a on ho snědl :slight_smile: myslím,že to není moc vhodné jídlo,ale co nadělám :slight_smile:
18. říj 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ha, zapomněla jsem tam číslovku pět :slight_smile:
18. říj 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo, igelitovej návlek je dobrej nápad...samostatné jezení je jen pro silné nátury...já už jsem se smířila s tím, že tu mám stabilne silenej brajgl:slight_smile:
18. říj 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky. TP mám 1.5.2013. Můžu se přidat? :grinning:
19. říj 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harcovka Ahoj, jo můžeš...akorát jestli ti nebude vadit, že se budem bavit už o školce a nočníkach :grinning: ale zas ti v lecčems můžem poradit :wink:
19. říj 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine To už jste tak daleko?? :confused:
19. říj 2012 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harcovka spíš tak vepředu, podívej na jaký TP koukáš...my máme děti z května/června 20...11 :sweat_smile:
19. říj 2012 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@harcovka Jo, daleko :slight_smile: spletla sis datum :grinning: jinak gratulace k těhu.
19. říj 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahaaaaaaa :grinning: Trapas. Tak to pardooooon. Já zas vypadnu :grinning:
19. říj 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@harcovka Klidně zůstaň, aspoň se dočteš co tě čeká :grinning:
19. říj 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
holky tak s jídlem bojujeme co jsme přešli na tuhou stravu.ale když ji nechám jíst samotnou tak aspoň trochu pojí.oběd zásadně jí sama krmení nehrozí.sváču se nechá nakrmit (někdy).ale jak píše pupička samostatné krmení je pro silné nátury.Dorinka s tím dělá fakt šílenosti,jakmile začne okamžitě ji to beru,ale než stihnu přiskočit mám to pomalu až na stropě.
19. říj 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@harcovka vypadávat nemusíš...jen zkrátka Tě to tu asi moc neobohatí :slight_smile: Užij si hezky zbytek těhotenství, ať vše dobře dopadne a třeba se nám pak přijď pochlubit :dizzy_face:
20. říj 2012 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tééda já jsem ostuda :grinning: už jsem tu nebyla pěkně dlouho :grinning:
22. říj 2012 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
nemáme tu nějakou mamču, co čeká druhý :wink:
22. říj 2012 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda jééééé veliká gratulace k miminku :slight_smile: tak pomalu se snažím aspoň něco číst a taková krásná zprávička :slight_smile:

holky a co to tu čtu za smutnou zprávu :frowning2: tady někomu zemřelo mimi ?
22. říj 2012 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many many, tady naštěstí díky Bohu ne, ale obecně jsme se bavily, asi jsi o tom slyšela v létě taky, bylo to i v televizi-jedné holce, co je registrovaná i na Koníku, umřela holčička na rockfestu, byly jí 4 měsíce.
22. říj 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj no to je dost že se ukážeš jak se máte?
22. říj 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jinak ještě jedna mamina čekatelka tu je dendy88 a co ty nechystáš se ještě do třetího? :wink:
22. říj 2012 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek