• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many Já vlastně taky pořádně nevim, do čeho jdu...a navíc budu muset doma mlčet, jinak manža řekne, vidíš já ti to říkal :unamused: ale matný tušení teda mám...moje dvě ségry maj dohromady 6 dětí, ale stejně je to jiný, když jsi na návštěvě a vidíš to...
17. led 2011 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine počkej, ten bude pokakanej už v porodnici, jak si ho poprvé pochová :slight_smile: a pak bude pomáhat o 106 :grinning: Laďa se hned naučil koupat, párkrát jsme koupali spolu a pak už koupal jen on :slight_smile: a jak přišel z práce, tak i přebaloval :slight_smile: fakt mi dost pomáhal a pořád pomáhá :slight_smile: musím zaťukat, mám zlatýho chlapa :slight_smile: a snad mu to zůstane :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Tak trochu se obávám, že tohle u nás moc nehrozí...sice se těší, ale nejsem si jistá, zda tohle bude dobrovolně sám od sebe podstupovat, i když samo se ho od začátku budu snažit taky zapojit, ale na druhou stranu si moc nedělám iluze...spíš si myslím, že ho bude brát jako parťáka až když malej bude větší...ale snad se mýlím.
17. led 2011 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@many I když je pravda, že když jedeme k ségře do Prahy - ta má tři děti - 10letýho kluka, 5letou holku a dvouletýho klučíka, tak se na manžu všichni tři sesypou a je problém je z něj dostat :grinning: a to drží a nechá se...tak u svýho to snad bude ještě lepší :slight_smile:
17. led 2011 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine uvidíš, já to taky nějak nečekala, ale on sám chtěl :slight_smile: a byla jsem ráda a v noci , když ze začátku špatně sál a já odstříkávala a ještě dokrmovala, tak jsem ho třeba nakojila v 20.00 a šla spát a kolem 22.00 ho nakrmil tatínek z flašenky a pak jsem ho kojila po té půlnoci :slight_smile: to mi hodně pomohlo, že jsem se trošku prospala :slight_smile: ale teď se budu snažit, aby mi ho po porodě dali co nejdřív přisát, abych už takový problémy neměla, dali mi ho po porodě později no, myslím, že tím pak špatně sál :confounded: ale je to fine, když ti někdo pomáhá..........
17. led 2011 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine určitě :wink: :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:01  • Odpověz  • To se mi líbí
jsem se rozkecaly co :slight_smile: a nikdo další se nepřidá do diskuze :wink: všichni už asi chrupkají :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Ještě se chci zeptat, kolik budu potřebovat kojících košil a taky podprsenek? Od každýho minimálně asi dvě, co?
17. led 2011 ve 21:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jééééé, já neměla žádnou kojící košili a na podprdu jsem se taky vyprdla :frowning2: protože jsem si koupila kojící a jak ty prsa rostly,.............. tak to prostě ty prsa pořádně nedržela a měla jsem strach, abych je pak neměla nějak svěšený :frowning2: já furt nosila i teď nosím s kosticema, prý to nevadí, hlavně tě nesmí tlačit, mohlo by to tlačit na nějaký ty prsní žlázy a pak by se mohlo špatně tvořit mlíčko, ale já kupovala normálně u ťamanů s kosticema :slight_smile: a dobrý , kojila jsem 15 měsíců, tak uvidíš, můžeš ozkoušet, třeba narazíš na nějakou co ty prsa drží pěkně, já nenarazila, tak se na to vyprdla a doma jsem nosila i na spaní tatinove trika :slight_smile: protože já ty větší velikost neměla :slight_smile: ale taková košilka na ty knoflíky není špatná :slight_smile: i v porodnici mají super, já se bála a nevzala si, dost holek si nenápadně vzalo domů :grinning:
17. led 2011 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Právě jsem jednu vyhrála na Aukru...sice použitou, ale vypadá pěkně...no asi mi bude stačit jedna a tu podprdu mám taky strach si jí koupit teď, pak se mi ještě víc nalejou prsa a bude mi stejně malá...asi si jednu koupím až po porodu.
Minule v Tescu jsem si koupila ve slevě nějakou pushupku a manža mi řek, že v ní vypadám jak Dolly Buster, že si jí radši nemám nikam brát :grinning: a po pohledu do zrcadla jsem musela uznat, že má pravdu :sweat_smile:
17. led 2011 ve 21:11  • Odpověz  • To se mi líbí
já chci hlavně na jaře sehnat třeba šatečky na ven dobrý, abych mohla sundat ramínko a nakojit, u Ladíka jsem toho pohodlnýho moc neměla :confounded: no ale taky jsem dost nabrala, třeba teď už ne, no uvidí se
17. led 2011 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine to věřím :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: taky mám ráda push up :grinning: ale teď to chce už ty slabší jen s kosticema :grinning: to jsou pak balóny :grinning: a teda ještě budou :slight_smile: se to tak o číslo až dvě zvedne :grinning: :grinning: :grinning:
17. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jo to já taky doufám, mám +4kg..zatím :unamused:
17. led 2011 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine já 6 ale u Ladíka jsem měla už 12 :grinning:
17. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jéžiši, já mam normálně B až C podle výrobce tak to budu určitě jako křovačka :frowning2: se na to mooooc těšim :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. led 2011 ve 21:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Já mam takovej strach přibrat moc, že se dost krotim. K mý normální váze přibrat ještě 20 kg by byla vražedná kombinace... :frowning2:
17. led 2011 ve 21:17  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsou pak dobrý v těch zdravotních potřebách nakoupit ty jednorázové kalhotky, koupím si jich raději víc, ale je fakt, že tatin nebo kdokoliv pak může dokoupit, kdyby byla potřeba, ale u Ladíka jsem moc krvácela a měla jich velkou spotřebu, taky taková rada na vložky - koupila jsem si ty nelepící, ve zdrav. potřebách, prý jak jsou super a horor, jak jsem moc krvácela, tak sestra, že si tam mám dávat 3 a ještě, když nelepily :unamused: horor, furt to pak padalo,..... to spolubydlící mamina to měla vychytaný - ona byla silnější, ale to neva, měla normálně ty plínky nebo vložky na únik moči, co mívají babičky,..... super, byla moc spokojená, tak to si pořídím i já :grinning: už mám jeden balíček od babičky doma :grinning: a klidně juknu i po vložkách i pak na doma, ale fakt lepící a nejlepší, ty jak byly dřív, ty hodně silný :grinning: snad to ještě vyrábí :grinning:
17. led 2011 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine neboj, pak při kojení to půjde dolů :wink: tuky jdou do mlíčka :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Takže proti úniku moči, jo? Jsou nějak větší, je to vidět, když je máš na sobě? Jsem ráda za rady...a co ty vložky do podprsenky proti úniku mlíku, případně ty polštářky...?
17. led 2011 ve 21:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine hele ty do podprdy jsou super do nemocnice ty jednorázový :slight_smile: ale na doma jsem si koupila pratelný :slight_smile: paráda a ušetříš, pak si je vždy přemáchneš v ruce a bude teplo a rychle uschnou, měla jsme myslim 3 páry a stačilo, teď mi dala i ségra po ní :wink:
17. led 2011 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a kecala bych, ale mám za to, že jsem měla v porodnici tu kojící blbou podprdu pro jistotu, aby sestra neřvala a ještě normální, ale mám za to, že jsem ji pak vůbec nenosila, protože vím, že mi při kojení řekla, že tu podprdu nemám mít na sobě, když furt ležím :wink:
no poptáme se pak i dalších mamin, co jsou tady a čekají druhý :wink: na jejich zkušenosti :wink:
17. led 2011 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
Ok, děkuju i za todle...už jsem si sepsala seznam a po malu odškrtávám, co už mám...
17. led 2011 ve 21:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak jsem kvůli tobě ten balíček rozdělala a jukla :wink: Tena Lady - normal - 24 ks - vložky a vypadají suprově :wink: a teď nevím kolik tak sebou, ale i na doma budou třeba dobrý pak, tak možná ty 3 balíčky raději :wink:
17. led 2011 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
taky si pak napíšu zase seznámek co vše do porodnice :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
a hlavně tmavý ručník na utírání, kdyby něco, a´t tam ta krev nejde vidět :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
no pak dáme hlavy dohromady tady a sepíšeme vše :grinning: ale bývalo to hodně i na netu :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem zbouchla teď Delissu :grinning: jéé ta byla a dala bych si další :grinning: nic budeme muset pomalu jít chrupkat :grinning:
17. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Jo tak ten by mě fakt nenapad...a za pleny děkuju, ty budou mít určo v lékošce...
17. led 2011 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Já měla před chvílí tři tyčinky čokolády před spaním super...
17. led 2011 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo,jo :slight_smile: není zač :wink: jááá děkuju moc za pokec :wink: konečně větší čásek na netu, že bych tak uspávala každý den :grinning: no super, je tuhoš a ve své posteli, tak by mohl spát až do rána, on jak je sám, tak se vždy probudí a příjde k nám :confounded: se mačkat a já pak skončím v jeho posteli :slight_smile:
17. led 2011 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek