• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Zdarec many, ještě čeká aajda nemýlím-li se :grinning:
22. říj 2012 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Díky díky :wink:
22. říj 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda Ježíš, já čtu a nečtu :grinning: :grinning: :grinning:
22. říj 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:

@elana jooo to si pamatuju :frowning2: to bylo hrozný, chudáček, taky to byl nápad s tak malým dítětem v takových vedrech na fesťák a ještě do takovýho pořádnýho rachotu :frowning2: pipina :frowning2:
@badik nééé třetí ani Boha, to bych musela porodit i nový nervy k tomu :grinning:
jéé holky synek se budí :frowning2: mizím
23. říj 2012 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky nejak zaostavam neni cas jak se mate?
25. říj 2012 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej žádost o hlasování do jiných témat".
26. říj 2012 ve 14:38 • andysek111
Ahoj!Taky jsem se tu už dlouho nejukla.Tak aspoň něco pro lepší náladu :wink: Jožka
5. lis 2012 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, jak se všichni máte? Je tu nějaké mrtvo. Jak se chystáte na Vánoce? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Mimochodem, potřebovala bych asi natisknout nějaké ty barevné papírky různých hodnot, nevíte o někom :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. lis 2012 v 17:34  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 hele taky bych brala :wink: já zkouším štěstí se sportkou :sunglasses: nedávno jsem vyhrála :slight_smile: celých 91Kč :grinning: tak jsem si řekla že je to jen taková předehra a příště to bude lepší :sunglasses:
5. lis 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no vidíš, dobrej začátek :wink: Asi to taky ze zoufalství zkusím :grinning:
5. lis 2012 v 18:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Zoufalství je správný název :grinning: dřív jsem jen sem tam zkusila štěstí,ale co nám došli prachy na stavbu (bydlíme provizorně v 1+1 a začíná nám tu být dost těsno :frowning2: ) a přesto že manžel po práci běhá po fuškách takže ho pomalu ani neznáme,já se taky snažím nějakou kačkou přispět -po tom všem už jsem fakt zoufalá a říkám si že je to snad jediná naděje :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale pak si říkám že mi máme tolik štěstí,že je snad až rouhání chtít víc.máme jeden druhýho,máme úžasné zdravé dítě,máme střechu nad hlavou a taky co jíst.co může chtít člověk víc.
5. lis 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik no já si taky nestěžuju, mám rodičák :wink: , k tomu ještě pracuju,šikovnýho manžela, ale tři děti a k tomu ještě dvě ve věku dost náročném, hodně sportovně založený, tak se mi na vánoce už taky nějak nedostává . Peníze lítají na školy téměř denně (a to máme bezplatná studia :wink: ), na sporty, na parádu, na zdraví, občas na dovolenou ,ale bezedný už ty peněženky faakt nejsou :grinning: . No holt zkusím ještě tu sportku :sunglasses:
5. lis 2012 v 18:44  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Já bych šla taky moc ráda někam na brigádu,ale bohužel mám to těžký s hlídáním :frowning2: ještě před těhu jsem si udělala několik masérských kurzů a přivydělávala jsem si masážema.kurzy jsem si dělala hlavně proto abych si mohla přilepšit při mateřské,ale to jsem netušila že s hlídáním bude taková bída.No ale mám pár známých kteří si na masáž přijedou k nám když malá spí,žádná sláva,ale aspoň něco.taky si přivydělávám prodejem Dedry, tianDe a essens.nic lepšího prostě dělat nemůžu.práci domů je zázrak sehnat a myslím že i kdybych něco našla tak si v našem pidibejváku nedovedu představit mít ještě něco roztahaný :frowning2: je to těžký i když by člověk chtěl něco dělat hold nejsou možnosti :frowning2:
ale fakt si nechci stěžovat,nemáme se špatně,situace je blbá jen kvůli tomu baráku.bylo tam mnohem,mnohem víc investic než bylo v původním plánu.ale pořád věřím že se to nějak vyřeší :sunglasses:
5. lis 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, my jsme opět od středy nemocní...v pátek na KO dle DR horší, máme opět ATB, je hrozně zahleněnej (během jednoho měsíce už druhý a to měl ještě jedny přímo do nosu) má zánět v oušku (naštěstí ho snad nebolí) a hnisavej zánět spojivek...kašlal až zvracel, teče mu z nosu a nejhorší jsou ty spojivky...v neděli jsem mu málem ani neotevřela oči, jak je po noci měl chudák slepený a už nakazil i mě a manžela...
Jinak řešíte Vánoce, já mám zhruba 1/3 pokoupenou, a musím uznat, že vlastně od loňskýho října co jsem nastoupila na rodičák je to poprvý, co mi zbylo na účtě prd :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejspíš mě vyčerpal právě nákupy dárků :grinning:
6. lis 2012 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Jéjej, no to si užíváte se Štěpíkem :frowning2: , zánět spojivek je pěknej lump, zažívala jsem ho několikrát s Adamem, když byl mrně a na oči si nechtěl nechat šáhnout, natož něco kapat nebo mazat. Chudák malej, tak ať jste brzy fit. :slight_smile: :slight_smile:
6. lis 2012 ve 21:39  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 No když si tak vzpomínám, tak má zánět spojivek už potřetí :angry: a kapeme 3x denně Ophtalmoseptonex a pokaždý řev jako blázen...no už se to trochu lepší, snad jsme si ten blbej podzim už vybrali a bude klid.
6. lis 2012 ve 21:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Týý jo, to je teda pruda! Fakt blbej podzim! Dovedu si představit, jaký to je 3x denně kapat do oka, když se mu to nelíbí (my jsme teď dávali 2x denně ATB a 3x denně sirup a bylo to žůžo :slight_smile: )! Vítek byl teď taky strašně dlouho nahromadě - 1,5 měsíce kašlal, až mu doktorka nasadila ATB a ty naštěstí zabraly, ale ještě musíme 14 dní být v klidu a nikam bychom neměli chodit, ale přiznám se, že to fakt nedám!
7. lis 2012 ve 22:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a nestraště s vánocema...ještě nemám nic (ale já jsem chronickej pozděkupovač všeho a vždy)....co budete děckám kupovat? Hodíte sem nějakou inspiraci? Jo a budete dětem plést hlavu s Ježíškem nebo přiznáte dětem jak to je?
7. lis 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tak jsem tu napsala velkej komentář a on si zmizel :frowning2: chudák Štěpík,tolik toho najednou je i na koně moc ne tak na takovýho drobka.a zánět spojivek je i bez kapání pěknej hnus já to měla loni na vánoce a doufám že už se to nebude opakovat.ať je bobiškovi brzo líp.jak to vůbec zvládá?je spavější nebo protivnější?asi oboje co.
7. lis 2012 ve 22:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
co se týče dárků tak až na tchánovce a manžílka mám už téměř vše,normálně nenakupuju tak dopředu,ale litat někde v davu s kočárem se mi fakt nechce.
7. lis 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky, tak se s váma musím podělit o kouzelnou historku...dneska nám Vítek udělal z našeho černého labradora dalmatina:slight_smile:. Vítek miluje Sudocrem, vždycky ho rád jedl, ale protože už je zřejmě rozumnější a pochopil, že je to na mazání prciny a ne na papání, tak jsem ho dnes přistihla, jak s velkou trpělivostí natírá naší labradorce pacičky Sudocremem a u toho se pěkně pochechtává a když byl přistihla, tak se do toho opřel ještě víc a poslední zbytky krému rozpatlal všude kam dosáhl :slight_smile:....no musela jsem se smát jako malý děcko:slight_smile:
Jo a taky krásně mluví až z toho někdy bolí hlava:slight_smile: Dnes ráno třeba chodil a neustále hledal myšku se slovy "myško, kde seš"?!....no fakt sranda
8. lis 2012 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@pupicka tak to je opravdu šikula. Ondra sice taky pusu celý den nezavře, umí i hrozně moc slov (nepočítám zvuky zvířat), ale jednak je dost patlá (skříň je kí, balon bambam atd.) a druhak rozhodně nespojuje, vrcholem slovních spojení je např. hap hají (pes spí, a to hap není překlep :sweat_smile: ).
9. lis 2012 v 07:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teda seš dobrá já bych se asi moc nesmála :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale Vítek je fakt šikula,že dá dohromady i větu,my jsme na tom obdobně jako elana,slovní zásoba veliká ale hodně komolí,ale zas je to prča.dohromady dá max-aa nee,teta není,Mel pššš (to už v podstatě je věta protože v překladu to znamená Melinka spinká nesmíme křičet :grinning: ).ale jinak její bakika-bačkory,pokika-ponožke,naky-naschle,tatika-tatínek........to mě fakt baví.a když si chce hodně pokecat rozjede svůj monolog v čínštině,to všichni nestíháme :grinning: ale strašně to letí
9. lis 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik ale jo, věřím,že by ses smála :slight_smile:....to bylo fakt nádherný a navíc to dělal s dobrým úmyslem :slight_smile:!! Vítek samozřejmě taky nevyslovuje všechna slova dobře, např. místo "balon" říká "bajoj", slepičce říká "kokodák", místo "koala" říká "koja" ale zase některý, a to docela těžký slova zvládá dobře třeba "koťátko". Jo a r taky ještě neumí.
9. lis 2012 ve 23:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím, že mě na té rodičovské dovolené asi už hráblo....už jsem se několikrát přistihla, že si s Vítkem hraju s takovou chutí a tak jsem se do toho ponořila, že i manžel zapochyboval o mé příčetnosti (naposledy dneska ve vaně u koupání jsme tak plácali ve vodě, až byla během chvíle celá koupelna pod vodou a nebo taková schovávaná to je hitovka!!)....tak jen doufám, že mi to nezůstane
9. lis 2012 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka no tak "R" to už bys chtěla moc ne :D
no a o hrabání mi ani nemluv.to že neumím mluvit o ničem jiným než o malé,je děs.teď když si jdu sednout s nějakou bezdětnou kamarádkou zjišťuji že si s ní nemám co říct a dost mě to mrzí,ne od ní,ale ode mě.ale když já fakt nic nevím :frowning2: včera jsem se teda přistihla že je ještě jedna věc o které dokážu mluvit,o té kosmetice a drogerii co prodávám.až včera mi došlo že to asi dost vypadá že se snažím někoho k něčemu nutit,nebo že je tím otravuju,ale já to tak nemyslím.je to fakt tím že mám jen dvě témata.
poslední dobou už mi fakt začalo festovně hrabat a jak chodím na ten kurz efektivního rodičovství tak jsme minule měli říct čím jsme si za poslední týden udělali radost.já nebyla schopná nic říct ani za poslední měsíc a nejspíš i dál.manža se teď vrací pozdě z práce,babičky nefungují,takže já nemůžu ani nikam třeba do cvičení.jsem s malou pořád.a jelikož jsme teď bez auta a bydlíme v díře tak poslední dobou dost trčíme doma.tak jsme se s manželem domluvili že si jeden den vezme volno,já si ráno skočím k holiči (už to fakt potřebuju odrosty mám tak 10cm),pak s kámoškou na nákupy a na oběd,no a pak zkusím možná i masáž.už jen ten pocit že něco takovýho bude mě tak nabil energií :grinning:
10. lis 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka
@badik Holky, máme to jakžtakž za sebou...sice ještě pořád chrčí, ale z očí už mu hnis nekape...tak ještě to doléčit, ať se to opět nevrátí...
Jinak já mám větší půlku dárků taky za sebou...
Vítek je fakt šikula, když už dává věty, to docela čumim :grinning:
U nás teď skoro každej den je jedno, dvě nový slovíčka....třeba pití, kaťata, kaštan, kluk, beruška...sice to vyslovuje trochu jinak, ale sranda je, že to zkouší...jinak mi hrozně pomáhá s myčkou, pračkou a naučil se, když dojí jogurt, tak odnese lžičku, hodí jí do dřezu a kelímek od jogurtu do koše, prohodit to prohodí jenom občas :grinning:
11. lis 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Čau vespolek, právě jsme se vrátili z kontroly...naše DR nás poslala k ušnímu.
Má zánět středouší jako prase, píchala mu obě uši, bojoval jako lev, skoro jsme ho ve třech neudržely, pak dalších 15minut řev jako blázen, pak na mě vyčerpáním padnul, já ho rvala v ruce pěšky, do toho tlačila kočár asi 1/2km od nemocnice...potom do lékárny pro odsávačku na vysavač, dál k babi do krámu(prodává u Vietnamců) a tam najednou ožil a vůbec nevypadal, jako když mu něco dělali... :slight_smile: potom nákup, příchod domů, dostal kaši a Sspal tři hodiny...a ve středu na KO na ORL, zda dostane další ATB, už mě picne....a to jsme v sobotu měli jet do Práglu na oslavu ségry a šváry 40tin....to jsem odvolala...
12. lis 2012 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jejda ten fakt musí zkusit všechno.tak snad si to vybere na celý život.
12. lis 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Stačilo, kdyby si už vše vybral následující zimu :wink:
12. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek