• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Jinak holky, dnešní 18m kontrola ...11.120gr, 87cm a hlava 47cm :slight_smile:
12. lis 2012 ve 23:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine týý jo, tak to je teda hrůza! Chudák Štěpíno....ještě k tomu ty uši! Snad už si to vybral na x let dopředu ty nemoci!
13. lis 2012 v 01:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jasan, na "r" netrvám :slight_smile:. Jinak ti docela rozumím, pokud jde o tu sociální izolaci. My taky bydlíme v male vsi, kde nic není, ale je to naštěstí kousíček od Brna a auto mám k dispozici, ale bohužel nemám moc kámošek, který by měly dítě, vlastně jen švagrová a ještě jedna kámoška, co má teď malý mimčo a pak ještě skoro tříletou dcerku, ale s tou se moc nepotkáme kvůli rozdílným režimům :slight_smile:...a s těma bezdětnýma taky trochu vázne komunikace :slight_smile:
13. lis 2012 v 01:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak nám se asi taky vrátila choroba....1,5 měsíce kašlal, po ATB to bylo teď týden dobrý a teď už je třetí den strašně protivný (neklamné znamení toho, že na něj něco leze) a dnes začal kýchat a teď už od půlnoci zase kašlá...tak fakt nevím co to je?! jestli dělám někdě chybu nebo má nalomenou imunitu?!
13. lis 2012 v 01:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla u kamarádky podívat se na miminko.Matýsek je nedonošený a v měsíci má Dorčinu porodní váhu (3,10kg a 48cm) je možný že si nepamatuju že někdy byla tak maličká?ty maličký nožičky a ručičky :slight_smile: no přiznávám že mě to trochu chytlo a mít jiný bytový podmínky asi bych začala přemýšlet :slight_smile: zkusila jsem si i to prtě přebalit jen, trochu šok když jsem rozbalila plínu-sakra to je kluk co s tím :grinning: .ale zjistila jsem že zvládám i kluky takže dobrý :grinning:
14. lis 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jo jo, ja jsem nedavno mela podobne pocity, kdyz jsem chovala kamoscino mimco - a to je Julca poradny kus zenske....ty miry, co ma ona v 6ti tydnech mel Vita ve 4 mesicich :slight_smile:....taky me to rozneznilo....ale dve bych fakt asi jeste nedala:slight_smile:
15. lis 2012 ve 22:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Kolikrát denně vám děti jí? A kolik toho tak sní? Mně poslední dobou nechce snídat nebo večeřet. Už nevím co s ní.
16. lis 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka tak mi máme na snídani jen sunar,pak něco posvačí,jogurt přesnídávku...ale málo kdy to sní celý většinou jen půlku a někdy jen pár lžiček.obědu taky moc nedá i když občas překvapí,pak sváča nějaký ovoce,jogurt přesnídávka,někdy nějaký pečivo s něčím,nebo s ničím :grinning: nebo něco bez pečiva.pak večeře-to je různý -kaše, pečivo, zbytky od oběda taky jí jak kdy no a pak ještě dostane na spaní mlíko
17. lis 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky nemám nějakého velkého jedlíka...snídá půl krajíčku chleba s máslem (s ničím jiným ho nechce), svačí ovoce (to mu rozmixuju tak 3-4 druhy a do toho 2 sušenky, má to prostě jako přesnídávku), oběd-někdy sní vše, někdy jen pár lžiček dobrovolně, něco málo "dokrmíme" plyšákům a zvířatům a pak už se sekne. Odpoledne svačí bílý jogurt (ochotně) a večeří kaši (dřív ochotně, teď už občas taky musím nejdřív nabídnout Krtkovi, ale většinou ji sní). UM pije bohužel už jen v noci, 1x150ml.
18. lis 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik
@elana tak u nás doteď snídaně v 8h. 200 i přes 200 obilné kaše s ovocem, v 10h. 180 sunaru, ve 12h. 200 i víc obědu, kolem 16h. nějaká zelenina, ovoce nebo pečivo (skoro krajíc) a večer v 19h. 200 i víc obilné kaše.
Poslední dobou cca týden jí ale příšerně. Ráno pár lžiček, potom sunar jo, oběd porýpe, sváču nechce a večři podle toho jestli svačí nebo ne.
18. lis 2012 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ikopretinka ahoj, tak to my taky zname....Vitek cca pred 2 mesici taky zacal uplne stavkovat s jidlem...prestal jist vsechno krome jogurtu a UM a skoro tyden nevzal do pusy nic jinyho...a ja myslela, ze umre hlady....a pak se z toho vyklubaly zuby (rostly mu 2 spicaky) a pak jeste nejaka nemoc, takze nakonec nejedl poradne skoro tri tydny. Nemuzou ji taky rust nejaky zuby?
18. lis 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak špičáky ještě nemá. Má jen 4 zuby nahoře a 4 dole a tak 2 stoličky nic víc. Taky by to mohlo být zubama.
19. lis 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
cusik holky jak se mate? ja nejak presedlala na beremko, pak si taky dom beru kompletovani krabicek z prace a do toho izulda a nejak nestiham za vama chodit:frowning2:
19. lis 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj holky, tak co prohlídka v roce a půl? Jaký maj prťata míry?
20. lis 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musím se pochlubit Dorka včera z ničeho nic začala počítat do pěti,čuměla jsem jak péro.2x jsem ji zpočítala prstíky a po třetí už jela sama.nebyla to náhoda dnes počítala kostky.Teda vynechává jedničku to je pro ni podřadný číslo a občas přeskočí trojku :grinning:
@germaine my jdeme až ve čtvrtek :grinning:
20. lis 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik To je Dori šikulka :slight_smile: Štěpího naučil táta asi před 14 dny počítat, prej aby nikdo neříkal, že teď nikdo nemůže říct, že neumí do pěti počítat :grinning: a je to takovým způsobem, počítáme mu prsty na nohou či na rukou - první, druhej, třetí, čtvrtej a u pátýho Štěpa řekne pápej :grinning: :grinning: :grinning:
A dneska mu povídám chceš papat? A on nato nechci :grinning: to nevím, kde slyšel :grinning:
20. lis 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine 10,96kg a 85 cm :wink:

@germaine
@badik to jste dobří, my nemluvíme, nic, jen mama, bába.... a jakési jéééééééééééé, hodně takovéto žvatlání přes g
20. lis 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale musím se pochlubit taky. Sice nemluví, ale na slabiku ma zazpívá celou písničku pec nám spadla a skákal pes, podotýkám, že je to poznat, intonačně správně, napřed to zpívala na hm a ted rozšířila na ma. :grinning: :grinning: Poslední dva dny začíná opakovat i jiné jako prší prší, jedna dvě, Honza jde a já mám koně :grinning:
20. lis 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ikopretinka No vidíš, zpívat zas nezpíváme my :grinning: tady je jasně vidět, že každý dítě je na něco jinýho a srovnávat je nemá cenu :wink:
A my máme 11.120gr a 87cm, takže jsme jenom o kousek větší :grinning:
20. lis 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine my jdeme az pristi utery, jeste nam neni 1,5 roku :slight_smile:...to vis, jsme mladici:slight_smile:
20. lis 2012 ve 22:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik týýý jóo´, tak to je teda frajerka! Když to takhle půjde dál, tak do pěti let dělá přijímačky na vysokou :slight_smile:!
20. lis 2012 ve 22:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tema talentama....Vitek nezpiva (kdyby byl muzikalni, tak zacnu asi uvazovat o zamene ditete v porodnici, bo to fakt nema po kom podedit) ani nepocitame, ale je zase uchylnej na zvirata...mame takovou tu knizku z Alberta i s mluvitkem, takze kazdej den poctive projizdime zviratka....ted je favoritem pav a Vitek ho umi i krasne napodobit a taky kazdy den musime skouknout DVD s vydrou nebo s housatkem:slight_smile:...ale do plinek budeme delat asi az do skoly, protoze zatim odolava jakekoliv snaze o posazeni na nocnik a v pokakane pline si vylozene libuje:slight_smile:!!
20. lis 2012 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka No jó. to mi nedošlo :grinning:
20. lis 2012 ve 22:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ...jasan, Štěpíno je už mazák:slight_smile:!
20. lis 2012 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nedej na rady a porady zdejších supermatek, že dítě má kakat a čůrat nejlépe do dvou měsíců od prvního posazení se...je to hovadina, dostala jsem knížku od jakéhosi docenta, kterej tvrdí, že do pěti let dítě má čas se naučit vše potřebné, vím to proto, ptž moje neteř má problém zvaný enuréza (noční pomočování) žádná sranda, zjistili jí malej močovej měchýř, dokonce jí ho nějak roztahovali, žádná sranda pro 7letou holku, na gyndu chodí pravidelně na kontroly...takže klídek, příští léto to jistí, my jsme se zatím zvládli vyčůrat asi 6x a vykajdil se pouze jedenkrát!
@pupicka Jasan, nám už táhne na 19m :grinning: :grinning: :grinning:
@germaine však nedám-)....nočník máme sice půjčený, ale zatím to nehrotíme....občas to zkusím, protože lumpík už třeba zahlásí, že čůrá (kakání hlásit nemusí, to je většinou nepřehlédnutelné), tak jsem si říkala, že by bylo fajn toho využít :slight_smile:....ale holt budu muset počkat, až se laskavě drahoušek uvolí posedět na nočníku....nebo spíš rovnou koupím tu redukci na záchod - třeba si bude připadat jako dospělák a bude ho to víc bavit! No a taky hlavně to přebalování je už úplně katastrofálni, tak bych uvítala, kdyby jsme se toho zbavili..
20. lis 2012 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a stejně je to mazec, jak to utíká!

holky a už přemýšlíte o velkáčské posteli pro děcka? Já mám nějak pocit, že ta postýlka je Vítkovi jaksi těsná a to je Vítek prcek (půlroční přeměření se bude konat až za týden, ale tipuju tak 10,5 kg a 80 cm)
20. lis 2012 ve 23:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě se musím pochlubit od minulého pondělí jsme hrdými majiteli prvotřídního období vzdoru (já bláhová si myslela, že to, co máme cca od 10ti m byl vzdor, ale to jsem se šeredně mýlila)....a je to mazec :slight_smile:!!! Ale někdy se neudržím a musím se řehtat....on se někdy do těch negací tak zaplete, že pak už ani neví co s tím a zkouší různé paskvily jako "ane":slight_smile:
20. lis 2012 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak Š většinou zahlásí minut po akci, kakal...už tři dny je opruzenej jako blázen a nevysvětlím mu., že to musí hlásit hned...a já mám pořád rýmu a nic necejtím. :grinning:
20. lis 2012 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek