• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
čau holky je tu nějak mrtvo tak pro oživení napíšu včerejší rozhovor s manželem na téma toho že nějací chlapy si zkusili porodní bolesti.Já-to by si měli zkusit všichni chlapy.On-mě bohatě stačí že jsem to viděl.Já-a vážíš si mě za to (teď čekám něco romantickýho) On-jasný,mlátím tě snad? prostě chlap no hned se vším hotovej :angry:
24. led 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik a co bys chtěla? :grinning: jak dlouho jste spolu? Mám dojem, že xlet, ne? Tak by tě to nemělo tak překvapit :grinning: :wink:
24. led 2013 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
včerejší postřeh...ráno se sprchuju a chtěla jsem si oholit i třísla...rozkročím se ve vaně a holím...projde kolem mě bobík a stojí a kouká...tak mu říkám, kam koukáš? Odpověď s nataženým ukazováčkem TAM mě naprosto dostala :grinning:
24. led 2013 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine no tenhle měsíc je to 10let a dokonce jsme na to i zapomněli.no jo po svatbě už se hraje na jiný výročí že :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale jo máš pravdu zas tak mě to nepřekvapilo,děsnej romantik byl asi první 2-3 roky taď už se to s ním jen veze.někdy fakt přemýšlím kde se to v něm tehdy bralo,protože teď je hotovej buran,muselo ho to stát hodně úsilí,asi mě tehdá hodně miloval :grinning:
Ale přidám ještě jednu hlašku:dala jsem se na civčení Jillien,když jsem měla za sebou asi 15dní říkám mu-taky by ses mohl trochu hecnout a něco obětovat,třeba se konečně vzdát cigaret,já se tady dřu a místo toho se každej den tu půl hodinu můžu válet u počítače.On-vždyť se válíš u počítače (cvičení si pouštím na PC)
A hlášky malé no ta mě něčím dostane několikrát denně,kolikrát vůbec nevím kde k tomu přišla.
Třeba jedna:večer před spaním má ve zvyku vyjmenovat členy rodiny.Začala děda fusy (jako že děda má fousy),maminka pička.No chvíli mi trvalo než jsem pochopila že pokračuje dalšími členy jako je maminka a strýc Pišta. A dnes na procházce,vysomrovala zapalovač kterým jsem zatápěla v kotelně a hned do pusy,než jsem stihla reagovat potáhla vytáhla zapalovač vyfoukla,a takhle frajerka absolvovala celou procházku.No dnes mi to ještě přišlo hrozně k smíchu,ale za pár let se asi smát nebudu :unamused:
24. led 2013 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Ahojky, ted tady čtu,že musíš odpracovat 270 dní aby jsi dostala druhý rpodičák?To je nějaký divný,ne?A jak kje to s maminama ,který přejdou hned na druhou mateřskou.ˇZila jsem v domnění,že druhým těhotenstvím a porodem jede vše znova.Stejná peněžitá pomoc v mateřství a pak rodičák.Ono je to jinak?:frowning2:
24. led 2013 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak zdravím holky.Čtu jak máte klidné a poslušné děti :slight_smile:
No u nás je to podobné.Toníček když jdeme ven,tak se po 20ti minutách začne válet po zemi a nebaví hio chodit navlečený a omezený na pohybu. Standartní hysterické scény když není po jeho( třeba běžet na silnic a koukat na auta,motat se kolem benzinové piumpy kldyž jdseme na vycházku atd) Vše končí pláčem,naložením do saní či kočáru a jekot minimálně 5 min.Někdy mám chut ho přetrhnout když se vzteká.Domluvíme se se sousedkou na vycházku a po půl hodině už ječí a dělá bordel.Svalí se na zem a leží :slight_smile:))) Pomooooc. Jinak s mluvením to máme tak,že zná slova,ale použije jen když je sám a říká si je pro sebe.Jinak stále jedeme nesrozumitelnou hatmatilkou :slight_smile:
24. led 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no pokud porodis nebo nastoupis na materskou v obdobi do konce rodicaku na prvni dite tak nic. tech 270 dni
je pokud zkoncis rodicak a jdes pracovat a otehotnis tak si musis odpracovat tech 270 dni na to abysis mohla zazadat o klasickej rodicak... a nedostala automaticky 4letou variantu
24. led 2013 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek ale to se týká jen toho když máš novou práci ne?jako že když se vrátím třeba na 3měs. do původní práce tak se mě to netýká ne?
24. led 2013 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to nevim to musim kdyztak zjistit. no zatim to vypada ze s pritelem zalozime novou firmu tak snad to dopadne a nebudu muset resit hledani prace. ale i kdyby ne tak se snad neco najde a ditko by bylo tak do 3 let
24. led 2013 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Maminky tak je to tak že když si byla na mateřské tak se to nepočítáva jako platba 270 před porodem.To sice platí stát za tebe ,ale neplatila sis to sama takže šup na 4roční.Tak to bylo před rokem.Řešila to švagrová.Ale stějně doporučuji se na to zeptat na socke alebo zdravotnej.
26. led 2013 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky mám prosbu,normálně tahle soutěže neuznávám,ale teď výjmečne-kdo má FB můžete dát Dorince hlásek prosííííím. https://www.facebook.com/photo.php?fbid=423172187757324&set=a.417577348316808.93453.107829379291608&type=1&theater
1. únor 2013 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahoj, já bohužel nemůžu, jsem antifacebookář :grinning:
4. únor 2013 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik včera jsem zaklikla :slight_smile:
4. únor 2013 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,jak se tu máte?U nás pořád stejné,už aby bylo jaro,to počasí je strašný :frowning2:
Jinak dnes celou noc Toník prozvracel a dnes průjem :frowning2: Takže asi nějaká střevní viroza.Snad až se probudí bude dobrej. K doktorovi zatím nejedu, pije dobře,takže by se neměl odvodnit,uvidím co zítra.
4. únor 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine snaha se cení :wink:
@dostyna dííík
4. únor 2013 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik bohužel, klido bych hlas dala, ale nemam FB :(
5. únor 2013 v 00:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky!Takhle teď řádíme. :wink: www.facebook.com/photo.php?v=4148018219905&set=vb.1267312541&type=2&theater
Doufám,že Vám to půjde i když nemáte FB
6. únor 2013 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja to je rachot :grinning: no jo když se ti broučci pustí do díla :wink:
6. únor 2013 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Foto pro lepší náladu! :wink: Takhle právě spí Ladunka.
8. únor 2013 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
8. únor 2013 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@andilekjoja diky taky sem si to tak myslela. no tak to treba stihnem. ditko planujem az na pristi rok a to nejdriv takze do te doby snad napracuju dost abych mohla mit dalsi bez problemu
14. únor 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky máte někdo zkušenosti s oblečkama české firmy Fantom? Teď jsem právě objednala Vítovi toto http://www.detske-obleceni-fantom.cz/detska-bunda-fantom-softshell-trojbarevna_z118/ a jsem dooost zvědavá.
22. únor 2013 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mám další otázku : už jste nějak řešily pro děcka odráždela/kola? Máte nějaký tip na odrážedlo? V okolí jsem slyšela jedině Firstbike, ale už moc jsem neslyšela proč :slight_smile:?!
22. únor 2013 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Nazdár, naštěstí jsme už fit...otázkou je jak dlouho :slight_smile:
Fantom máme dvě softky vestičky a jsou naprosto dokonalý, akorát, že nám už budou malý...
22. únor 2013 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tak my dávali kolo pod stromeček, sice teda čekáme na jaro, léto ale já měla poukázky z práce za porod a potřebovala jsem je udat, takže jsme v Bambuli před Vánoci koupily tohle
http://odrazedla.heureka.cz/odrazedlo-yupee-green/ vypadá super, First Bike je pěknej, ale drahej jak prase :grinning: zkus pohledat recenze, co jsem tak četla, tak celkem fajn...
22. únor 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka teda ty věcičky vypadají suprově,hned bych si vybrala.ale pak jsem začala přemýšlet kam by v tom chodila.na dvůr je to škoda a do města už ji jinak čančám.Kdybych měla kluka asi neváhám,ten by v tom vypadal suprově i do města.tak třeba příště :grinning:
22. únor 2013 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ještěže, že už jste fit! Hlavně, aby to vydrželo :slight_smile:! Tos mě potěšila s tím Fantomem....už se těším o to víc :slight_smile:. Já jsem úchyl na funkční věci (když jsme ještě mohli s manžou jsme dost rádi chodili po horách, takže jsme si "museli" :slight_smile: pořídit výbavu a softshell je náš kamarád :slight_smile: ). No, já jsem právě z okolí hodně slyšela, že nejlepší je Firstbike, ale nikdo mi nedokázal říct, proč je to to nejlepší (taky bych potřebovala nějak racionalizovat tu příšernou cenu). Dík za tip.
22. únor 2013 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no to je jasný, slečny se musí vyčančat jinak :slight_smile:. I když u sebe se obávám, že i holka by u nás chodila v teplákách...já jsem jako malá taky byla truc kluka a vlastně doteď trochu bojuju s tím, abych to dohnala....malovat se neumím, pečovat o vlasy a pleť pořádně neumím (ať chci nebo ne vždycky to skončí jen tím, že vlasy umyju a učešu :slight_smile: a na víc se nezmůžu), sukně se na mě objevují jen sporadicky...takže holčičku bych asi taky takhle "zkazila"...to by mě pak v pubertě proklínala :slight_smile:
22. únor 2013 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jo, teď koukám, že to kolo je od 90 cm...tak to nevím, jestli bychom si letos vůbec zajezdili :slight_smile:. My jsme pořád prcci, ikdyž teď mi přijde, že nějak přes noc vyrostl o velký kus :slight_smile:...takže možná do jara tu devadesátku pokoříme :slight_smile:. CO Štěpíno, ten už atakuje aspoň stovku, co?!
22. únor 2013 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jo tak to je jako bys popisovala mě :grinning: asi proto jsem z tech věciček byla na první pohled unešená.ale na ty malý princezny je takový krásný výběr že mi to moc problém nedělá.ale když pozoruji kámošky který dcerušky sladí od botiček přes oblečky až po gumičku do vlasů-tak takový blázen zas nejsem,už tak má malá nesrovnatelně bohatší šatník než já :wink:
23. únor 2013 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek