• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@many Jo a jinak si myslím, že moře pomáhá na kdeco,ale tohle se musí asi nejspíš nejdříve zlikvidovat a pak až se pokožka utuží v moři. Moře pomáhá , když jste u něj tak 3týdny. A nejlepší je Chorvatsko, jak na alergie, tak na pokožku. Pláže sice kamenité, sem tam se najde oblázková, minimálně i štěrk,ale o tom to právě je. Kde jsou písčité pláže, znečišťujou moře a to pak neléčí. Do Chorvatska jezdíme co máme děti a max.spokojenost. Sice ne do kempu,ale těch je tam spousty.
5. bře 2013 v 11:57  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@jana974 dííky moc, no každýmu právě zabere něco jinýho :frowning2: my už ozkoušeli pár věcí a teda neškrabeme, přešli jsme k jiné kožní a ta to dětem nedělá, že to pak můžou mít to trauma z doktorů.... a jinak co se hodně píše tak škrabáním se to někdy dost množí , jako u nás :frowning2: takže se neškrabe a stojí to, Ladík má nějaký ty prášky i a říkala včera, že fakt máme vydržet, chce to vyléčit tak , aby se to už nevrátilo :frowning2: že vyléčila všechy,..
pak jsem četla, že jedna mamča malou potírala propolisovou tinkturou, tak to děláme 14 dní, řekli jsme jí to včera a ona, že to můžem ozkoušet místo Jodisolu, takže potíráme tím propolisem a dnes bude hotová mastička, kterou budeme kluky ještě potom potírat, no vydržať a řekla nám, že by možná nebylo špatný to moře, určo prý lepší jak ty přehrady.... no to už jsem tu psala :slight_smile: no musíme vydržať je to boj :frowning2: a to škrabání, to bylo řevu na celý barák :frowning2: chudák a má to na ruce, na břiše, na stehnech a u šulínka :frowning2: a LUky naštěstí jen na boku a na ručce každé 2 molusky :frowning2: snad to zmizne, prý na západě se to neléčí vůbec, že to za dva roky zmizne a konec, nemáme si prý stím dělat hlavu a bát se..... ale co člověka štve, to piplání mastí furt :-P a hlavně, že nemůžou do vody :frowning2:
5. bře 2013 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No tak to si nedovedu představit, že se to neléčí vůbec. Hlavně to pak musí mít snad každý dítě, když je to tak přenosné. Naše malá to měla i na obličeji a na krku, tak si nedovedu představit, že bysme to neřešili. Trauma z toho neměla žádný, jizvičky taky ne a hlavně jí to pomohlo. Asi jsou teď jiné metody :slight_smile: Tak držím palce, ať se toho brzy zbavíte. :slight_smile:
5. bře 2013 ve 13:18  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Poznámka admina: “reakce jiné osobě”
7. bře 2013 v 05:58 • andilekjoja
ahojky holky :slight_smile:
@jana974 no Ladík teda řval jak blázen :pensive: si sousedi museli myslet bůh ví co, to byl děs, jsem mu držela ruce a nohy a tatin jel, no tak mají strach, tatin to vydlabával skalpelem, teče z toho krev, pak dezinfikovat to taky štípe :pensive: a pak jak se to tím začalo rozlízat, tak to jelo, no četla jsem na diskuzích, že některé děti stím šli i pod narkózu, aby je toho zbavili... ale to nechceme a ani paní doktorka ne, je to zbytečný a hlavně to chce vyléčit, aby se to už nevrátilo, no tak musíme jí věřit a čekat a doufat :unamused: je to naprd, když nemůžeme na bazén a ani v té vaně si nemůžou zařádit.... a jak říkala doktorka, každýmu zabere něco jinýho, kdyby bylo něco ozkoušenýh co zabere všem, tak to zabere a je klid, ale zatím ne, to jste měli dobrý, že jste se toho zbavili tak rychle
7. bře 2013 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda jinak vidím, že už moc mamin taky nemá čásek na net :slight_smile: že už se to tu neslízá, jak když jsme byly těhu :grinning:...... a pomalu nám začíná jaro :grinning: včera jsme byli na zahrádce, kluci na písku a na houpačce, a byla veliká chuť na kabík, ale foukal vítr studenej a nechtěla jsem tam být dlouho, když jsou po nemoci, takže hoďku a půl a valili jsme domů a kabík snad brzo opečeme :grinning:
7. bře 2013 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo, tak o moluskách mi říkala švagrová, měl je synovec, chytl je na kojo plavču a taky se jich nemohli zbavit a pomohlo až propíchávání u doktorky....měl jich taky prý hrozně moc, ale od té doby se, naštěstí, u nevrátily!
8. bře 2013 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tak mi po týdnu opět marodíme :-/ Ladík byl týden ve školce, zase donesl bacil domů a Luky to opět chytl :-/ takže včera celý den 39 i víc a dnes zatím zvýšená :-/ mě už z toho klepne, oba před týdnem dobrali antibiotika, no hnus
12. bře 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka tak snad se ani nevrátí :frowning2:
12. bře 2013 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Ahojky, ted čtu o té molusce co máte.To jsem nikdy neslyšela a zní to treda hrozivě. Chudáci kluci,. Tak budu držet palce at to brzo zmizí. Napadla mě zázračná mastička, z marijánky! Máme kelímek doma a cokoliv někde bolí,namažeme a je to.
Jinak u nás s mluvením je to tak, že umí hodně slov,ale moc je nepoužívá, jen na ztakjnačku pro sebe. Jinak jede tu svoji vietnamštinu :slight_smile:))
12. bře 2013 ve 13:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna ahojky :slight_smile: krémíček z marijánky máme taky doma :slight_smile: ale to jsem nezkoušela :-/ nikde jsem o tom teda ani nečetla :-/ a přece jen jsou malý, nevím jestli bych mohla... ale můžu se zeptat časem doktorky, kdyby nezabíralo to, co teď máme
14. bře 2013 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to můžeš klidně používat i pro kluky,já už tak před půl rokem mazala Dorince ekzém na pusince a pomohl.a doktorka rozhodně nebyla proti,naopak říkala že když jí to pomáhá ať pokračuju.
14. bře 2013 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@many
@badik pro děti to není škodlivé. Rozhodně stokrát lepší než kortikoidy apod. Nebála bych se toho. Ale rozhodnout se musí maminka sama :slight_smile:
14. bře 2013 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky jdu vas zase pozdravit a snad zas zacnu pravidelnejc chodit, jak sem asi psala tak mi sef oznamil ze v kvetnu do prace nenastoupim, resp.mozna jo na ty dva mesice vypoved.llhuty a pak koncim (nadbytecnost). takze sme se s chlapem domluvili na podnikani, nastesti mel vymysleno v cem jen nemel cas to realizovat, takze se to jaksi vyresilo zatim samo takto. do toho resim svatbu, svagrove problemy s chlapem co se vyhrotily tak ze u nas bydli a ja sem na prasky z toho kdy ten jeji ex zacne busit na dvere a volat socialku a podobne, uz sme to tu mely a to sme byly samy doma chlapy byli pryc no mazec. druha svagrovka ceka behem 14 dni mimco tak se tesim co to semnou udela. jinak Izulka je sikula rozvazal se ji jazyk (kolikrat az moc) vse opakuje a zacina davat do vet. nocnik zvladame rano vzdy, vecer nekdy pres den malokdy. kdyz sme ale na navsteve u babicek tak plina sucha a chodi na velkej zachod...
Pardon za vylev ale to je tak v kostce od novyho roku:slight_smile:
15. bře 2013 v 06:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No nenudíš se :wink: a ty máš mateřskou jen na 2 roky? tak ať se vám v podnikání daří.A v čem budete podnikat?jestli to není tajný.Jo ještě jsem se tě chtěla zeptat jestli ještě pokračuješ s Jill a jaký máš výsledky?já poctivě cvičila 1,5 měsíce a měla jsem ze sebe dobrej pocit.ale teď jsem byla 14 dní marod a nemůžu se dokopat.navíc příští týden mi začíná kurz který bude 3x týdně od 8 do 2 hod a já vždy cvičila když šla malá poo spát.
Jinak se už víc jak týden přemlouvám do umývání oken.ale venku je tak hnusně že se mi nechce,ale až bude pěkně budeme raděj pořád někde venku než doma něco pucovat.navíc mám na tento víkend zamluvený čistič na koberce a sedačky tak už to chci vzít všechno komplet.no ale chybí mi ta energie.
15. bře 2013 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no budem podnikat v odvlhcovani prostor, tchan vymyslel jak by to slo cenove nenarocne a fakt to funguje. zatim to mame na 2 mistech v praze + u nas v bazenu a mame supr vysledky. jinak s jill, rijen/listopad sem ji jela poprve a dobry, vysledky nevim na cm ale telo pekne zpevneny, ted ji delam zase, 7 dni mam za sebou takze 23 dni predemnou, a zase zpevneny telo ale cm neresim
15. bře 2013 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
@hribek tééééda u vás je veselo :grinning: a někteří chlapi jsou fakt kreténi....... nebuud sprostá :grinning: a kdy se budeš vdávat ? a jinak ať vám podnikání výjde :grinning: taky bysme chtěli něco vymyslet, když jseš svým pánem,je to lepší...

holky já před rokem začala dělat Dedru :grinning: je to něco jak avon,... ale je tam i super oblečení...... no ale neumím moc nabízet...... dám vám sem odkaz, jsou tam pěkný obrazy, věci do kuchyně, čistící prostředky........ no zatím nevydělávám, mám málo ženských, lákám, že dávám 10% slevu, jiank je na vše 25% nebo byla,teď už má být 30% to už se pak vyplatí to oblečení i....... no jukněte a kdyby jste se chtěly některá zvás zaregistrovat :grinning: tak byste tam mohly třeba dát moje číslo - jako koordinátora :grinning: a vy byste o nic nepřišly a jako já, že mám někoho pod sebou, tak bych mívala z té vaší objednávky 8% provize :grinning: bych měla kačku na víc :grinning: a jako vy onic nepříjdete :grinning: no pár holek si ode mě bere, jinak si tam dost nakupuju já a sem tam oblečení, teď jsou tam nádherný barevný kalhoty např. já si objednala fialový a super, stojí 600,- a odečtěte si těch 30% že :slight_smile:.................... no atd. jen tak to píšu, kdyby náhodou :grinning: třeba byste v okolí měli lidi... co by si od vás objednávali :slight_smile: a vydělali byste nějakou kačku a nebo jak já, to využiju a nakoupím si za to z dedry co potřebuju :slight_smile: ale to jen tak :slight_smile:
16. bře 2013 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozkecala co :grinning: dám vám sem ten odkaz on-line katalogu :grinning: .............

http://katalogy.dedra.cz/Catalogue-jaro-leto-2013/#page=1
16. bře 2013 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dedra.cz/cz/uvodni-stranka/

jestli se díváte na prosřeno,tak Dedra je sponzor :grinning:
16. bře 2013 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
a jinak když se někdo zaregistruje a udělá první objednávku za 2500,- ale tam se pak odečte ta sleva, takže budete pak platit třeba 1982,- tak dostanete 5 dárků :slight_smile: já si teď pod sebe zaregistrovala kámošku a dostala jar, aviváž, přípraven na koupelny, prášek na praní a krejčovký metr Dedra :grinning: ale to jen tak, ať víte, jinak objednávky se nemusí dělat každý měsíc..... a nad 1200, se neplatí poštovný :grinning: takže jak si posbírám pár ženských nebo co potřebuju já, tak pošlu, no znáte to vy, co děláte např. avon nebo oriflame.....
16. bře 2013 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.dedra.cz/cz/produkty/?detail=FC973828 tak ty mám doma :grinning: týden teprve :grinning: a jsou super :grinning:
16. bře 2013 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já dělám dedru taky,ale to už jsem ti kdysi psala,ze začátku nic moc,ale jak jsem sama začala výrobky testovat tak se mi to začalo docela prodávat.upřímně některý výrobky mě teda zklamali,ale některý jsou bomba.no ale hlavně bych tě chtěla upozornit na to jak je to s tou 30%slevou dřív bylo 25%sleva z prodejní ceny ale teď je to 30% marže k nákupní ceně a to je rozdíl.když si to spočítáš dělá to přibližně 23% z prodejky.je to výhodnější pro ty co dělali menší objednávky že teď je ta sleva pro každýho.jo a co se týče provize s lidí pod tebou je tam podmínka abys když udělá objednávku někdo pod tebou tak v daný měsíc měla taky objednávku jinak nic nedostaneš :-P jinak hadry jsou pěkný zrovna tam mám vyhlídlou jednu halenu :wink:
16. bře 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ahojky :slight_smile: téééda taky jsem to předchvílí pochopila,že se to nezveda, ale trošku snižuje, změťouři :-/ a stou provizí, to jsem teda nevěděla,tak díky za info, tento měsíc mám registrovaný dvě,tak jsem jim pomohla,tak si musím ještě teda objednat :-/ ale mám v plánu další kalhoty a ty legíny a kraťásky :grinning: je tam toho plno super :slight_smile: jsem spokojená s Dedrou a kééž by se mi rozjel ten prodej časem :slight_smile: zatím to nedělá tolik lidí jak např. avon , ten tu dělá lidí :grinning:
16. bře 2013 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: teda venku máme zase nadělení co :-P se člověk už těší na jaro a ono si nasněží :sweat_smile:
19. bře 2013 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ladík je ve školce a Luky spinká,tak jsem si řekla,že juknu za váma a tady nikdo :grinning: no tak zase můžu mizet :grinning:
19. bře 2013 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky, tak já se tedy taky přidám :wink: Po porodu nebyl čas, ale teď když přemýšlím o druhém dítku je ho zase docela dost. Problémy v rodině má snad každej ale hlavně že manželství klape. Ríša už je velkej šikovnej kluk, pěkně povídá, všechno opakuje, baští co mu dám a spinká od narození nádherně celou noc :slight_smile: takže já jsem spokojená maminka, jen ten nočník nám nejde ale to na jaře natrénujeme :slight_smile:
19. bře 2013 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky já se musím pochlubit.Jak jsme si tu kdysi psali o těch kurzech,pro maminky na mateřské,tak já na ně teď chodím.Nejdřív jsem absolvovala 3.denní úvodní seminář a teď chodím na kurz pečovatelka o děti ve věku od 3-15let.je to kurz na cca 3 měsíce 3x týdně od 8:30 do 14hod.no když jsem to zjistila měla jsem paniku z toho co udělám s malou.je tam hrazený i hlídání,ale já se bála že tam malá nebude chtít bez maminky být.kurz probíhá v mateřským centru do kterýho chodíme a i hlídání je tam.dva dny jsem nespala a přemýšlela jak to nejlíp vymyslet.no a jak to asi dopadlo?malá si na mě ani nevzpomněla a "hlídačkám" dávala pěkně zabrat.byla jsem šťastná že to tak pěkně zvládla,ale na druhou stranu jsem byla smutná že už je to taková samostatná "velká" holka
19. bře 2013 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik týýýý jo, to zní dobře:slight_smile:. A co to je za kurzy? Vzhledem k tomu, že se mi má původně plánovaná a v práci oznámená třiletá rodičovská dovolená neplánovaně protáhne na 5 let, tak bych na sobě taky měla trochu zamakat, kdyby mi v práci nechtěli podržet místo. A co se učíte v tom kurzu péče o děti 3-15 let...to bych taky potřebovala :slight_smile:...zachvíli to bude aktuální:slight_smile:
19. bře 2013 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka nojo, koukám na metřík :sweat_smile: Jak se to tak podařilo? :grinning: Velká gratulace samozřejmě:wink:
@badik to je paráda, tak ať jsi pořád spokojená. Co s tím budeš moct pak dělat?...je to třeba stupínek k založení si vlastní školky nebo tak něco?
19. bře 2013 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana
@pupicka holky jedná se o kurzy dotované evropskou unií,jelikož matky jsou brány jako ohrožený druh co se týče trhu práce tak pořádají různé kurzy,od té pečovatelky přes,účetnictví,počítače a jazyky.mělo by to být v každem větším nebo alespoň okresním městě.vše plně hrazeno.úvodní seminář je povinný a byl zajímavý.vedla ho advokátka a byl zaměřený na to co by nás maminy mohlo zajímat.od pracovního práva (diskriminace,co si nechat napsat do pracovní smlouvy,za jakých podmínek můžu nebo nemůžu dostat výpověď,kdy musím dostat odstupné,v čem mi jako matce musí zaměstnavatel vyhovět atd....)rodinné právo (to bylo spíš pro případ že bych se nedej bože rozvedla,vyrovnání majetku atd) a různé sociální věci jako přídavky příspěvky atd.
teď té pečovatelky mám ze sebou první den a brali jsme první pomoc,příště budem brát taky,ale už ze zaměřením na děti.pak by jsme měli brát hygienu,výživu,alergie,legislativu péče o děti,speciální pedagogika,rozvoj dětí,montessori a walfstorská pedagogika,hudební a výtvarná výchova....no bude toho dost.kurz je akreditovaný takže můžu klidně dělat i ve školce,ale je jasný že raděj vezmou holku s pajdákem,ovšem někde berou různé pomocné učitelky tak to bych třeba mohla.nebo v mateřským centru,v dětským koutku,v různých dětských centrech a hernách,nebo miniškolkách atd,ale jestli bych si mohla miniškolku otevřít to nevím,ale docela by mě to zajímalo,když poslouchám jaký je u nás problém sehnat školku.
pokoušela jsem se najít stránky kde by jste se dozvěděli kurzy ve vašem okolí ale nenašla jsem to.mělo by to být na www.esfcr.cz ale tam to nemůžu nikde najít vůbec se v tom nevyznám
19. bře 2013 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek