• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana to by mě taky zajímalo :slight_smile:!!! Bylo to opravdu velmi nečekané :slight_smile:...ale už jsem to zpracovala, teď už jen trnu, jak to vezme Vítek :slight_smile:
20. bře 2013 v 01:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik to zní fakt zajímavě...a myslím, že jsem v Brně na něco podobného narazila při brouzdání na netu, ale za Boha si nevzpomenu kde :slight_smile:... a jak dlouho jsi čekala než ten kurz otevře (od přihlášení)? Já jen jestli bych to teoreticky mohla stihnout do porodu :slight_smile:
20. bře 2013 v 01:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka u nás se to jmenuje soulad práce a rodiny tak to zkus najít pod stejným názvem.přihlásila jsem se v prosinci a úvodní kurz byl koncem ledna.co vím ten úvodní měl být celkem 4x ale dělali ho nakonec víckrát aby všechny kurzy zaplnili.tento celý projekt končí na jaře 2014 a pečovatelka o dítě je u nás už naposledy,takže jsem to tak tak stihla.na podzim bude ještě taková všeobecná pečovatelka,teda ta bude spíš zaměřená na seniory,ale i děti.na podzim jsem ještě přihlášená na angličtinu a ta bude do jara.
20. bře 2013 v 06:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jinak taky moc gratuluju a neboj Víteček i ty to zvládnete :slight_smile:
20. bře 2013 v 06:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky tady jsou naše novinky:"Trhač domácí" :wink: :grinning:
20. bře 2013 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@andilekjoja ups :stuck_out_tongue_closed_eyes: žije ta hodná holčička ještě? :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
@pupicka tak předpokládám že jste souložili a že děti nenosí čáp už taky víš :grinning: :grinning: :grinning: Ale je to super překvápko, jestli jsi s tím nepočítala :wink:
20. bře 2013 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja no máte doma veselo :slight_smile: mě dnes malá při čištění zubů ukradla řasenku,všimla jsem si toho až když jsem za sebou slyšela "na očičko" otočím se a ona celá od řasenky mířila si to už k oku,naštěstí jsem to včas stihla.to je prostě hned :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. bře 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana ne to ne :grinning: dala jsem jí spinkat k obědu
21. bře 2013 v 06:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Týý jo, fakt:slight_smile:?! A já už chtěla začít vyhlížet jestli přiletí čáp nebo vrána :slight_smile:! No já jsem tím myslela, že jsem si byla jistá, že dítě bez pomoci doktorů nepočneme :slight_smile:...a ono ejhle, je to tam :slight_smile:
21. bře 2013 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik hmm, taky dobrý:slight_smile:! Tak vidím, že Víťa je žabař :slight_smile:
21. bře 2013 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja tak to klobouk dolů! Stát se to u nás, tak jeden z nás už není...bylo by to buď já nebo Vítek :slight_smile:!Jsem totiž nervák!! A ještě jsi to stihla duchapřítomně zaznamenat:slight_smile:!
21. bře 2013 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jasný. Ale znám hodně takových párů, co první dlouho nešlo, třeba bylo i po IVF...a první cyklus co to zkusili naostro s tím, že oni jsou přece neplodní bez doktorů, tak to vyšlo a mají děcka rok po sobě :sweat_smile: U nás se ten zázrak asi nestane...ovulace mi evidentně ani po porodu nenaskočila a moje hormony nezačaly jet jak mají...ale tak uvidíme. Jak člověk už jednoho brouka doma má, tak je prostě klidnější a snad se taky někdy dočkáme :slight_smile:
21. bře 2013 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to já taky znám, alespoň z doslechu, hodně takových párů, ale prostě jsem si myslela, že u nás se to nemůže stát:slight_smile:! Zvlášť když poslední kontrola na gyndě vyznívala spíš tak, že u mě je vše při starém a nic nenasvědčovalo tomu, že by to mohlo být jinak (na můj cyklus necyklus není moc spoleh, takže mimi2 je dle MS o 1,5 měsíce starší než dle UTZ, tak jsem sama zvědavá, kdy se na svět vyloupne :slight_smile:). Takže určitě neházej flintu do žita:slight_smile:! U mě to bylo tak, že jsem se zcela sžila s myšlenkou, že budem jednodětní, začala jsem se těšit na poslední rok RD a pak nástup do práce, udělala si plány na sebevzdělávání a ...prd :slight_smile:! Tož tak :slight_smile:
21. bře 2013 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana JJ to znám taky mám dny kdy bych neraději :angry: všechno a všechny kolem seberozrhala.A pak mi na to tatínek řekne:"Budeš mít už zachvíli menstruaci,že jo?" Tak už to fakt neřeším.Už vím,že být dokonalý neznamená dělat chyby ve výchově.Ale dělat jenom co nejmenší a poučit se toho. :wink: A taky si vždy spomenu na to jak jsem vyváděla já v pubertě :sunglasses: :grinning: :Takový rozbitý talíř nebo roztrhaný polštář,nebo ... :zipper_mouth: :wink:
22. bře 2013 v 06:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka jééééé veliká gratulace k dalšímu těhu :grinning:
24. bře 2013 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak vás všechny zdravím :grinning:
24. bře 2013 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Jé Víťa bude mít sourozence, tichá gratulace a závist :wink:
děvčata, s mým nástupem další rok to taky nejspíš vypadá bledě, nejspíš pro mě nebudou mít práci, mají za mě už náhradu a práce je málo, mám z doslechu od kolegy, takže já snad ukecám manžela a budu chtít taky druhý....přece jenom nejsem už nejmladší a přesto, že mi Štěpa dává celkem zabrat, tak bych ráda ještě jedno :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. bře 2013 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ahoj holka :wink:
@badik musím na to mrknout....seš dobrá, že to zvládneš, já nevím, ale kam bych dala malýho...
@andilekjoja teda Ladunka...asi bych jí roztrhla jako hada :grinning:

Jinak holky, nám se doma nashromáždilo nějak moc softshellu :grinning: tak vkládám sem ,kdyby měla některá zájem, dala bych to levnějš...snad mi ten spam odpustíte :grinning:
růžová bunda McKinley vel. 86-92
červená vesta Fantom vel. 86
modrá bunda Ono vel. 86-92
24. bře 2013 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine ahojky, jsem vpodstatě ve stejné situaci.navíc jsme přišla o svou pozici a vracet se opravdu nebudu. Takže ted upracovávám tátu na druhé. ještě čas máme, ale ráda bych navázala hned další mateřskou, hlavně kvůli prachům.Jinak náš Tonda je taky číslo,dost velká osobnost s tvrdou hlavou,takže jsem v tempu celý den :slight_smile:
24. bře 2013 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@andilekjoja ta tvoje princezna je teda pěkný číslo. To by mě asi trefilo.No ale ten náš si taky vymýšlí.S oblibou mi dává prádlo do pračky. A mezi to nahází autíčka apod. takže pereme auta :slight_smile:
24. bře 2013 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine Jinak škoda ,že ty bundičky nejsou větší,já už kupuju 98. Ta černá by se nám líbila.
24. bře 2013 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine a kolik peněz chceš za tu růžovou?
holky tak u nás je to s druhým dítkem naopak.já se mám kam vrátit (doufám) a já i táta by jsme šli do druhýho hned.ale dokud jsme v jednopokojáči tak to nehrozí tak si ještě chvíli počkáme :frowning2:
@dostyna máte doma auto myčku jo?to se hodí vždycky :grinning:
jo holky s těma kurzama je to asi v každým městě jinak,nebo spíš v každým městě probíhají jiný tak jsem to alespoň pochopila z toho když jsem se to snažila najít na netu.jinak @germaine já měla taky hrůzu z toho jak to bude s malou.vzhledem k tomu že je to pro maminky na mateřské tak je k tomu i placené hlídání v nějakém mc.ten kurz co teď dělám probíhá přímo v tom centru kde má malá hlídání.já dva dny nespala a trnula hrůzou že bude dělat scény a další 2 měsíce budu vymýšlet kam s ní.a ona byla naprosto v pohodě.naopak dává jim tam svou akčností pěkně zabrat.dokonce každý ráno vstává s tím že jde do školky :slight_smile: takže bude mít i dobrou průpravu.
24. bře 2013 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
tady máte na to odkaz http://www.esfcr.cz/modules/projects/index.php?lang=1 jen si tam zadáte region a můžete i oblast,nás by se měli týkat oblasti jako rovné pracovní příležitosti pro muže a ženy a sladění pracovního života,ale je tam toho víc tak si pohledejte,nebo dejte jen region a vyjede vám toho hrůza,pak už si najdete která firma to pořádá a tu kontaktujete o podrobnosti :wink:
24. bře 2013 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak já taky musím taťku zpracovat...zatím se mi to s tím naším ďáblem nepodařilo :grinning: tak si budem vzájemně držet palce.
24. bře 2013 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Teda, jak je Tonda velkej? My začínáme s 92, něco je mu i ta 86...má necelejch 13kg a 92cm.
24. bře 2013 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik každá máme jinou situaci, my zas bydlení máme už vyřešený :grinning:

tu růžovku prodávám kamarádce, no říkala, že by jí prodala za 300,- včetně pošty(ta bude kolem 50,-Kč) je v dobrým stavu, akorát na těch odrazkách u dou zipů je to trošku odřený, je to miniaturně vidět i na fotce....jinak je super.
24. bře 2013 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky děkuji za gratulaci k mimi2 (pracovní název je Kamilka...tak uvidíme, jestli se to podaří). Tentokrát máme objednáno dítko klidné, hodné, spinkací a neblinkací a hlavně méně svéhlavé než Vítek !!! A teď už se to v zájmu duševního zdraví mě i obou dětí musí podařit :slight_smile:
Jinak jsme byli na víkend v Praze se podívat do Mořského světa a druhý den cestou zpět do Aquapalace a byli jsme s mažou vyřízení....měli jsme s sebou ještě sedmiletého synovce, ale to byla pohodička, o tom jsme ani nevěděli, ale ten náš čert nám dával zabrat!! Takže bilance : utraceno cca 6 tisic, my dospělaci nevyspani a vyrizeni :slight_smile:, ale aspon Filipkovi se to libilo :slight_smile:
25. bře 2013 v 07:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a jinak mame nemilou novinku! Vitek cca od 8 mesicu spaval sam v pokojiku ve sve postylce (to byla jeho jedina deviza) a posledni cca 3 mesice se vylozene vecer tesil do postylky a ted najednou ze dne na den dela silene sceny jen kdyz uz vidi ten spaci pytel a u postylky zacina srdceryvny rev a proste odmita spat sam.....takze uz jsme opet musetli pristoupit k tomu, ze tam aspon jeden z nas je a drzi ho za ruku nez usne (bohuzel to trva cca 45 minut)....tak fakt nevim co s tim a hlavne proc se to deje a jsem o to vic zvedava, jak to bude jeste s tim dalsim.....to se s manzelem uz asi vubec nepotkame :(. Jo a taky je z Vitka sileny tatanek, kdyz je k dispozici manzel, tak ja ho nemuzu prebalovat, oblikat ani nikam odnest :slight_smile:...fakt sila....
25. bře 2013 v 07:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pupicka Tatánek lepší než mamánek, toho si važ... čím víc budeš těhotná, tím víc to oceníš :grinning: U nás bohužel proběhlo dlouhé a náročné mamánkové období. Ale teď už jsme to snad překonali a bude to ok, i když teda nevím, jak bude, až budu v porodnici :unamused:
25. bře 2013 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Tonda má jak co. něco 92,něco 98. No ten náš má 13,5 Kg a kolik měří netuším. Ale věci mu kupuju trochu větší
25. bře 2013 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek