• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many No tak na tohle se už taky těším :wink: tak dobrou noc a zase někdy.
17. led 2011 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jééé tys měla víc než já, tak že bych si šla ještě něco dát :grinning: no to teď večer je největší chuť :grinning: musíme jít spát :grinning: a to jsem si kolem 20.00 po sprše hned čistila zuby :grinning: tak na novo :grinning:
tak dobrou noc a sladké sny a děti ať v bříškách neřádí :grinning: ale to určo budou :wink: tak páááá
17. led 2011 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda člověk tu jeden den není a nestíhám číst :wink:
18. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
včera jsem byla u dr.vše je v pořádku,děvčátko potvrzeno (díval se na pohlaví a říkal že je celá maminka,no jo gynekolog) máme 400g a je hrozně hyperaktivní (po tátovi)
včera jsme měli 8 let výročí co jsme se dali dohromady a jako dárek dostal tatínek první kopaneček do ruky :slight_smile:
18. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many
@germaine JežišiMarjá, holky vy me děsíte...Many - nakominkovane obleceni :fearful: ? Ja jsem ted zacala kupovat prvni veci, a mam toho minimum, a od nikoho me nic neceka, takze jen kupovat, nove nebo bazarky. Natoz kosile nebo kojici podprdu, to mam taky problem, ze netusim kam dal porostu..
Ale super, z takovychle diskuzi ma clovek sanci se dozvedet neco praktickeho, tak pujdu do toho a zacnu si psat seznamek, na netu jsou ruzny, snad se ty veci daji koupit v lekarne nebo v drogisce.
Holky a co odsavacky mleka, nemate nekdo uz zkusenost, rucni, elektrickou..?
18. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já se na 3D chtěla objednat jak jsem šla ve 20.týdnu na genetiku,ale paní mi řekla že je to hezčí v 25.týdnu že má miminko už víc tuku a je všechno líp vidět.
@patty1 já chodím cvičit na balony a po cvičení máme vždy nějakou besedu.vede to porodní asistentka a i během cvičení nám říká spoustu zajímavostí a zážitky z porodu.besedy máme na různá témata od těhotenství,porod,novorozence.....minule dokonce přišla dětská doktorka a mluvila o očkováních a tak,taky tam má přijít paní s šátkama a jednorázovýma plenama.Takže teď jsem po teoretické stránce profi mamina :wink: je jasný že realita bude úplně jinde,ale snad mi to aspoň občas bude platný :wink:
18. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile:
18. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jéééé gratulace veliká ke všemu - k dobrým výsledkům, k cerunce, k výročí,.................... :wink:
18. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
dcerunce :slight_smile:
18. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 odsávačku bych asi do předu nekupovala třeba budeš kojit krásně a pak ti bude ležet doma,a co vím aspoň u nás je většina asistentek půjčuje za nějakej poplatek.No vím že asistentka říkala nějakou značku,kterou rozhodně nebrat,ale už si to nepamatuju,nebylo to pro mě důležitý.
18. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 já si koupila tu úplně obyčejnou ruční co měly naše mamky a byla jsem sní velice spokojená :slight_smile: dost jsem odsávala a stála kolem 70,- - 80,- :wink: ta balonková - myslím se jí tak říká :slight_smile: ale kámoška si třeba stěžovala, že ji z ní bolela ruka,............. no i má segra i sestřenka jí měly a stačila jim :wink: když je prso nalitý, ta odsávačka saje jak o život :grinning: akorát málo místa v ní, že jsem měla vždy po ruce přesnídávkovou skleničku a přelívala :slight_smile: protože když ti vystříklo zařáz plno kanálků :slight_smile: tak to jelo :slight_smile: a po ránu jsem pak mívala i 100ml ..... když v noci krásně spal a já měla plný obě prsa :slight_smile: takže jsem pak použila večer na kašičku, ale to teda až v půl roce, do 8 měsíců jsem mu dělala kaše nemléčný s mým mlíčkem :slight_smile: pak už tolik mlíka nebylo :wink: no jsem to trošku rozvedla :grinning:
18. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik já bych raději měla doma, budeš mít dost nalitý prsa třeba, a rukou ti to půjde špatně a co pak :frowning2: aspoň tu ruční levnou pro jistotu :wink: když bude mimčo spát náhodou dlouho a prsa budou téct,.... :wink:
18. led 2011 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak nám pak budeš referovat :wink: co ses dobrýho dozvěděla :wink:
18. led 2011 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já třeba měla problém, že špatně sál, ale mlíka jsem měla, to valilo, tak mi v porodnici dávaly sestry sběračku a jak jsem kojila tak z druhýho prsa mi valilo mlíko do sběračky a přelívala jsem do přesnídávkové skleničky a pak ho sestry tím dokrmily :wink: a pak byl ten problém, že mě pouštěli v sobotu a já neměla sběračku, co by mi bodla doma a bylo :confounded: tatin jezdil po lékárnách, teda otevřený byly jen dvě a v žádně sběračka :confounded: že objednají :confounded: tak já nervy, jak to budu dělat a pak sestra, že jich mají fakt málo, ale že mi tu jednu pujčí a manžel ať jí pak v pondělí vrátí, jak budu mít koupenou :wink: tak to bylo fine, tak já mám i sběračky doma a jsem ráda :slight_smile:
18. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jsem se zase rozkecala co :grinning: neva, kdyžtak mě zabržděte :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
no začátky jsem si užila :slight_smile: ale je fakt, že už se zase moc na to kojení,.............. těším :slight_smile: akorát ten porod :grinning: otom jsme se včera bavili s tatinem večer v posteli, že to zase bude :confounded: :grinning: ale hold každá vydrží, musíme, jsme silný ženský :grinning: :grinning: :grinning:
18. led 2011 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no třeba když jsi u toho mlíka,tak říkala že je dobrý fakt na všechno,když má někdo nadbytek.Kromě schovávání do mrazáku na kašičky je dobrý na popraskaný bradavky,nebo když má miminko něco s očičkem (nějaký zakysaný,zahnisaný či jak to nazvat)tak mlíko na tampon a vytřít,na rýmečku pomazat kolen nosánku,a když má někdo fakt moc tak je dobrý místo olejíčku dávat do vaničky,je to prý 100x lepší než olejíčky.
18. led 2011 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many co je to sběračka to slyším prvně
18. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tééééééééééééééda super rady :wink: dííííky :wink: o těch bradavkách to vím, to je nejlepší a nebo kdyžtak dětský bepanten ten je super i na zadeček mimču, je dražší, ale super :wink: a na nosánek a do koupele a na očičko :wink: to jsem neslyšela, tak to si musím pamatovat a nebo jednou třeba bude potřeba a připomeneš :wink: jinak já nedávala na mražák :slight_smile: bála jsme se toho :slight_smile:
18. led 2011 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik zkusím najít na netu a dám odkaz, taky jsem to neznala :wink: podívám se jakou mám značku, co jsme teda sehnali :slight_smile: a pohledám na netu :wink:
18. led 2011 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.pacipaci.cz/674-set-specialnich-prsnich-kloboucku.htm
ale to chce hledat, jinde budou třeba i levnější,....................... ještě juknu :wink:
18. led 2011 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ja se taky právě obavám, že ručně to nebudu mit šanci zvladnout, tak radši třeba tu manualni odsavacku pro jistotu už mít doma, abych byla připravená..
To mlíko na bradavky jsem četla, ale že třeba do očiček, nebo okolo nosánku při rýmě, to je zajímavá info :slight_smile: , díky!
18. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak aspoň tak :wink: na netu by sis pak v porovnání cen našla ty nejlevnější a nebo je budou mít někde i u vás :wink: no nevím, jak holky co čekají druhý tady u nás :wink: třeba to neměly a nepotřebovaly :wink: až se tu ukážou , tak se můžeme poptat i jich, ale mně teda bodly :slight_smile:
18. led 2011 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@patty1 raději jo, pro jistotu aspoň tu ruční :slight_smile:
18. led 2011 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu vařit dnes bude špenátek pa
18. led 2011 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak si nech dařit, špenátek jsme taky dlouho neměli :slight_smile: my máme dnes rizoto a rajskou polívečku :grinning:
18. led 2011 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak výhoda, nemusím vařit, mamka uklízí na internátě ve škole a jako zaměstnanec má obědy jen za 17,- takže neber to a vař, že :wink:
18. led 2011 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
nikdo nikde :wink:

holky já si teď minulý týden koupila poprvé tu sušenou syrovátku a bomba, normálně se cítím líp, četla jsem, že je fakt dost dobrá i v těhotenství,...... a už je mi líp, sice beru velkou dávku hořčíku, ale i ten ona obsahuje,.... chodí se líp na záchod,...... no jedno k druhýmu a není špatná, nesmí se dát moc, tak akorát, jak se to naučíte a bomba :slight_smile: někdy si udělám i tu masku na ksichtík :slight_smile: a prý i na akné je dobrá,........................... a pro děti teda až od 3 let
18. led 2011 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. led 2011 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek