• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Holky, uklidněte mě některá, že máte také mlsné děti a nejí vše. Ten náš lump chce jíst vše sám,což je fajn,ikdyž kolikrát je kolem něj pohroma,ale nechce mi moc zeleninu. Brambory a maso jí pěkně,ale jakmile mu dám zeleninu, nechce :frowning2: ovoce taky jí minimálně,jen jablíčka abanány,hrušky ted vůbec a jahody a červený ovoce vůůůůbec. je to s ním děs
25. bře 2013 v 11:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna uklidním tě naše dítě nechce jíst skoro nic,kdyby neměla přísnou mámu krmila by se jen párkama a šunkou.nejlíp bez pečiva.jo a ještě polívky ji docela jdou.
25. bře 2013 v 15:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine tak já bych ji asi vzala,písnu ti večer do zpráv ju.
25. bře 2013 v 15:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Jo, písni, budu ráda a myslím, že tu ještě něco v téhle velikosti budu mít, tak přibalím :wink:
25. bře 2013 v 15:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no slušný. A jak to děláš, aby jsi do ní něco dostala?mě štve to ovoce, zbytek nějak rozchodím. Ale on nerad zkouší něco nového.
25. bře 2013 ve 20:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna tak se zeleninou problém nemáme,ovoce už je horší,ale když ji to dám do misky tak něco pozobe.moc nechtěla banány,ale lektorka na angličtině je dětem nakrájela na talířek a ona baštila s ostatníma,když je viděla.takže teď banány krájím a když nechce tak řeknu papej jak na angličtině a ona baští.do jogurtu házíme lentilky aby jedla,nebo ji krmím u pohádky a vyhrožuju jestli nebude papat tak to vypnu.no prostě dělám všechno co jsem tvrdila že nikdy dělat nebudu.no a na oběd se snažím dělat to co jí chutná-masíčko :slight_smile: takže s tím jediným nebojujeme.ale někdy si říkám z čeho je.od ségry malá je takovej drobek ale jedla by pořád,tam zas nevíme kam to dává.ale my to se ségrou jako děcka měli stejně. mamina vždycky říkala že ségra žere a já z toho tloustnu.ona byla zdechlina a já buřtík :grinning:
25. bře 2013 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostynaJooo autíčka do pračky ?Tak to mě napadá jenom jedno:" Čistota půl života... -Co se v mládí naučíš...".No co bude z té mojí malé? :grinning: :grinning: :grinning:
26. bře 2013 v 08:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine pěkný věci, ale pro nás už malá velikost :grinning: my spíš už 92-98 :grinning:
26. bře 2013 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna tak u nás je teď rozežranej ten skoro 5ti letej, to je hrůza co dělá :frowning2: ale asi to chytá ve školce :confounded: Luky ten sní teda asi vše a sám už papá hodně dlouho, Ladík jedl sám už od 14ti měsíců a Lukyho jsem taky tak nějak nechala :slight_smile: ale jak píšeš, někdy to kolem pak vypadá pěkně, většinou teda po polívce :grinning: jinak jí pěkně :grinning: a neboj, každý dítko je nějaký, třeba zachvíli zachutná :slight_smile:
26. bře 2013 v 11:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna a to červený ovoce, to si pamatuju u mých bratránků,když byli malí kluci :slight_smile: taky nejedli nic co mělo červenou barvu :grinning: to si pamatuju dodnes :slight_smile:
26. bře 2013 v 11:15  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak vás teda všechny zdavím holky :grinning:
26. bře 2013 v 11:17  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@andilekjoja no bude z ní šikovná holka. Holt je podnikavá a prostě se nenudí, a pomáhá mamince škubat peří :slight_smile:)))
26. bře 2013 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky, tak dnes mi snědl polívku se zeleninou a řepou. Ale měl u toho na stole 5 autíček. On totiž miluje auta, dokáže si s nima hrát fakt dlouho. A kostky Duplo,krásně skládá. Jinak
@badik Tonda jogurty miluje, mohl by sníst i dva velký, bílý Holandie a Choceňský miluje, takže tohle naštěstí u nás jde i bez lentilek. A ta metoda jak píšeš, taky jsme si myslela,že to dělat nebudu,ale jedině tak ho donutím udělat co chci. večer se mu nechtěj čisti zuby, tak mu seberu lodičku a vrazím do ruky kartáček a řeknu, že mu ten člun dám,ale bude čistit zuby...no a ono to jde. Člověk si naplánuje jak bude všechno dělat a ono to je pak všechno jinak :slight_smile:
26. bře 2013 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@dostyna no mě ani tak neva že ji vyhrožuju že jestli nebude jíst tak... ale to krmení u televize a vůbec ji nechávám čučet na pohádky dle mého zbytečně moc.ale na druhou stranu jak ji teď v tom počasí zabavit.jak se oteplí budeme pořád venku tak to už bude jiná :slight_smile: jinak když jsi vzpomněla čištění zubů,no u nás je to sranda.malá sice jde ochotně,ale kartáček v lepším případě pokusuje,ale většinou spíš vycucává pastu.když se jí snažím dočistit,funguje to tak že ona čistí mě a já jí.ale pusu mi pořádně neotevře.tak se mi podaří každou stranu přejet tam a zpět a to jen z vrchu.víc mě nenechá.no doufám že ji nezadělávám na problémy se zubama.nebo to máte taky tak "nedokonalé čištění" a já zbytečně plaším?
26. bře 2013 ve 13:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda no právě my jsme žádné mamánkové období neměli, takže to tatánkovské nás trocbhu zaráží. Ale asi to bude i dost tím, že manžel mi teď dost pomáhal, protože mi bývalo cca 2měsíce od páté hodiny až do noci pekelně blbě...takže tatínek byl v zápřahu
A co ty? Už se ti to blíží, ne? Jestli dobře vidím, tak už každou chvílí můžete vyrážet do porodnice:slight_smile:!
27. bře 2013 ve 20:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka No vidíš, nám to mamánkovské období začlo přesně se zvracením, cítila, že jsem víc unavená a nedávám to, takže si mě začla víc žádat...
Jinak já jdu v úterý na císaře, tak snad žádná nečekaná cesta nebude...
27. bře 2013 ve 20:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna tak to ja te klidne uklidnim....Vitek je taky rozmlsanej,ale jaksi zvlastne...on naopak ji vyhradne syrovou zeleninu (hlavne okurek, papriku, rajcata), ovoce (hrozny, jablka, hrusky, banan mene, ananas, merunky.....), miluje jogurty a tvarohove dezerty, ale nedostanu do nej zaboha pecivo (tedda ted obcas vezme na milost chleba s marmeladkou a obeda jako takoveho si zobne a sni cca 10 lzicek (teda pok)ud to neni sklenicka od Hami - tu slupne celou, obzvlast pokud je tunakova). Jo a miluje jeste polivecky (hlavne aby tam byly nudlicky) :slight_smile:. No a samozrejme ho babicka pokazila susenkama a Brumikama, takze to taky miluje :slight_smile:. Ale od vseho jen tak zobne....priklad dnesni vecere: 1/2 toustovyho chleba s marmeladou, 4 kolecka okurku, 2 kousky rajcete, maly trs hroznu a zajedl to korkovou podlozkou :slight_smile:
27. bře 2013 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda jejda jakto? Mimi se nechce otocit? A Agi jsi rodila prirozene nebo taky cisarem? Ale je zase dobry, ze vis kdy to vypukne, ze si zaridis hlidani pro malou atd
27. bře 2013 ve 20:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Nakonec se i otočilo, ve 36tt a bolelo to jak prase :grinning: Ale Agi byla císařem, odstup je menší než 2 roky, tak mě nahnali na váhový odhad, tak minulé úterý mimčo vážilo 3840g, tedy porodní váha se čeká víc než 4kg, navíc se mi prý minule natrhla při císaři děloha. A taky je riziko opakování téhož nepostupujícího porodu v mém případě cca 80%. Tak mi nakonec ani nedali na výběr. Na jednu stranu jsem ráda, je to taková jistota, vše se dá naplánovat... Ale na druhou stranu je fakt zvláštní vědět, kdy se mimino narodí...
27. bře 2013 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka no tak to je taky boj s jídlem. no štve mě,že nemá třeba tak velkej přísun vitanínů,ikdyž pravidelně dostává ještě večer Nutrilon. No je to boj :slight_smile:
27. bře 2013 ve 21:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Ty kráso,tak to uteklo a ty budeš rodit. No tak to moc držím palce, císaře zvládneš a pak už dvě děti. No já plánuju tři roky od sebe,takže před prýzdninama začneme. uvidíme zda se zadaří :slight_smile: Držím v úterý palce a těším se na reportáž :slight_smile: a fotku
27. bře 2013 ve 21:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Ty jo to uteklo,tak držím palečky a těším se na zprávu že je prcek na světě :slight_smile:
holky taky se vám zdá že ten druhý rok utekl ještě rychleji než ten první?to nechci vědět jak rychle poletí ten třetí :frowning2:
27. bře 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik srašně :frowning2: proto se těším na druhé, abych si to pořádně užila.ikdyž začátek asi bude náročnější
27. bře 2013 ve 21:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda tý jo, tak to bude teda kus mimča :slight_smile:! Tak to jsi asi raději,že bude císař, co? Já jsem rodila taky císařem, ale teď bych moc chtěla zkusit přirozený porod....no uvidíme, jestli Kamilka bude hodná holčička už v bříšku a otočí se tak, jak má :slight_smile:. Každopádně v úterý držíme palčáky a hlavně ať jste zdraví a spokojení :slight_smile:
28. bře 2013 v 08:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda Taky vám budem v úterý držet palce, ať jde všechno jako po másle :wink:
28. bře 2013 v 08:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda TAk držím palečky ať vše dopadne ok.Budeme se těšit na fotečky. :wink:
28. bře 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ano nestíhme furt něco řešíme
:slight_smile:
28. bře 2013 v 11:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Tak tyhle ještě
nemáme :slight_smile:
2. dub 2013 v 11:40  • Odpověz  • To se mi líbí
Holky potřebuju radu.Jak jsem psala že chodím na ty kurzy a malá tam chodí na hlídání a je tam spokojená.tak je vše jinak.jeden den se špatně vyspala a prostě chtěla maminku.po 2 hodinách řevu mi ji nakonec dovedli.A jak malá zjistila že si to může vyřvat a že jsem tam taky,tak teď tam řve pořád.Ty hlídací tety,říkají že nejlepší by bylo nenechat ji vyhrát,protože pak to bude zkoušet pořád.Já jsem na jednu stranu pro,jsem pro důslednost a nenechat ji vše si vyřvat.ale na druhou stranu ona má fakt děsnou výdrž a to se prostě nedá vydržet.Vím že ona to fakt jen zkouší,je totiž paličák po mě,nic ji tam nechybí,může tam dělat vše co má ráda a kdyby jí tam něco vadilo nebyla by tam ani ty první dny.Ale zase si říkám jestli to stojí za to ji dělat takový nervy,že je ještě malá.Ale až bude ve školce taky tam bude muset být řev neřev.Já fakt nevím,kurz mě baví nechci se toho vzdát,přece jí nebudu tak moc ustupovat.Můžu ji tam sice mít v nejhorším sebou,ale pak z toho nic nemám protože se věnuju jí a rozptyluje i ostatní.jsem z toho hodně špatná.
4. dub 2013 v 16:01  • Odpověz  • To se mi líbí
no a právě se to ještě vystupňovalo tím že to začala zkoušet i na mě.přišli jsme z venku a když jsem ji vyslíkala začala kňourat že chce ven na houpačky.když jsem ji vysvětlovala že je venku zima na houpání chytla hysterák a nebyla k utišení.tak jsem ji řekla že zítra se bude houpat na koníkovi ve školce tak začala řvát že chce jít do školky.pak do toho začala vymýšlet že chce umýt ručičky a pustit mickyho.uklidnila se až když začala kouzelná školka a do toho stejně sem tam pořád něco kňourla.na tohle fakt nejsem zvyklá a doufám že to byla jen nějaká zkouška z její strany a když to neprošlo bude klid.to jsem naivní co :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. dub 2013 v 18:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek