• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
@aajda jeee moc gratuluju at jste zdravi
@dostyna no ja dostanu tedkom vypoved v kvetnu, mam RP na 2 roky a sef uz me tam nepotrebuje tak ceka azmi skonci rodicak... takze s pritelem ted davame dokupy firmu a pokud se bude darit tak me tam zamestna, pokud ne (coz snad nebude) tak na pracak a hledat praci. jinak ted v patek se mi narodila od brachy neterinka Sara tak se budu rozplyvat nad ni:slight_smile: zrovna zitra jim jedu ukazat koupani a tak nejak manipulaci s mimcem, sou ze vseho vyjukani...tak uz se tesim jak si ponuchnam mimouska
16. dub 2013 ve 20:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek Já jsem s prací úplně v háji. Vůbec nevím co budu pak dělat.pečení dortů mě neuživí, ak jsme v pasti. No když si vzpomenu jak jsem se poprvé bála malýho koupat :slight_smile: Ale pak už to šlo samo :slight_smile:
16. dub 2013 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no ja sem taky zvedava jestli to podnikani pujde....ale tak snad jo, potencial to ma ted uz jen to dostat mezi lidi... me to nastesti prislo nejak tak normalne jak kdybych to umela odmala.. tak snad sem to nezapomnela
a cos delala pred tehu?
16. dub 2013 ve 21:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@aajda především gratuluji k Lukáškovi a tak k tomu že Agátka je šikovná velká ségra.S tím prodlužováním intervalů já jsem pro,jenže teď nějak není jak to vše uskutečnit.Chtělo by to pár dní tam být s ní a pak postupně na delší a delší dobu odcházet.jenže já mám kurz 3x týdně a 4.den praxi u nás ve školce (tam si ji naštěstí můžu vzít sebou.) a než by jsme to celý dali dohromady tak my kurz skončí :unamused: jinak s tím že ji nemám lhát a mám dodržet co slíbím,souhlasím.Dorce ani lhát nejde na tohle je až moc chytrá a někdy mám pocit že mi vidí do hlavy.To co se bude dít jsem ji vždy říkala už večer před tím,pak jsme se o tom bavili v autě a ona vůbec neprotestovala.dokonce říkala že nebude plakat a že si bude hrát s kočárkem atd,ale jen jsme tam zazvonili už začala "nebojím,nebojím" (v překladu to znamená že se bojí) no a jen jsem zmínila,že za chvilku příjdu spustila hysterák.Ale věřím že kdyby byla možnost zvyšovat ty intervaly tak by to zvládla.
16. dub 2013 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek já s koupáním taky nějak problém neměla.akorát jsme si pak půjčili na koupání kyblík,ale nikdo mi neukázal jak na to jen jsem to tak nějak zahlídla někde v telce,tak chvíli trvalo než jsem to dostala do ruky.
16. dub 2013 ve 21:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Ty jo, tak Dorka je fakt Agi přes kopírák... Agi taky říkala, že plakat nebude, že si bude hrát s mašinkama :sweat_smile: Tak vám stačí jen zkusit ty intervaly. Ale chápu, že ve vašem případě to není tak snadné, jako s jeslema...
16. dub 2013 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@hribek podnikání je dnes risk, ale když je dobrý nápad a potenciál, tak je škoda to nezkusit. Pracovala jsem ve Vodafone jako vedoucí prodejny. byla jsem tam od roku 2001. Ted ale většinu prodejen VF prodal a mají to soukromníci. peníze strašný a mou pozici zrušili :frowning2: A vracet se na prodejce za pár korun nechci. je to šílená práce.
16. dub 2013 ve 21:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna aha no tak to je pekne naprd, tak to je fakt na to abyste zapracovali na dalsim mrnouskovi a az pak si sla pracovat. no my mame celkem potencial, uz to mame ozkouseny na 3-4 mistech a zatim uspech tak snad to pujde. budem podnikat v odvlhcovani prostor
17. dub 2013 v 06:02  • Odpověz  • To se mi líbí
holky, tak vidim, ze nam ty nase deti dospely tak zhruba do stejneho stadia....my uz to mame nejakou dobu a zatim jsme taky moc neprisli na to, co s tim:(. Ale my mame jednu specialitu..Vitek je totalni tatanek.....kdyz si muze vybrat (tzn. jsme oba doma), tak musi vsechno delat tatinek (prebalovat, oblikat, davat mliko...takze mam zdanlive veget :slight_smile: ). Blby ale je, kdyz to zkousi, i kdyz tata neni pritomen, ale vetsinou rychle pochopi, ze je to k nicemu. @badik s Dorkou si myslim, ze je to opravdu vyvojove - klasicka individualizace osobnosti....proste zkousi, kde jsou vase hranice, ale prijit na to, co funguje na to ktere dite je fakt alchymie a je potreba to vyzkouset. Jinak hysteraky miva Vita taky a je to mazec....taky se dostane do transu, ze kteryho ho nevytrhne nic....jediny, co pomuze je cas...proste jeci a jeci (nemuzu na nej sahat, to se akorat jeste dostane vic do raze, ani mluvit na neho nemuzu), takze ho dam nekam, kde nemuze tim kopanim nic rozbit, nemuze si ublizit, reknu mu, ze az se uklidni, najde me tam a tam a odejdu a cekam...nekdy je to pet minut, nekdy deset, ale bohuzel nekdy mame takove cele dopoledne s malyma svetlyma chvilkama...a to je pak ocistec. Takze asi jediny co ...tak si obalit nervy trpelivosti a zkouset a pokud mozno nepolevovat....duslednost je fakt dulezita, vytvari prave ty hranice, o ktere se deti potrebuji oprit....aspon toliko chytre knihy a psychologicke teorie :slight_smile:
17. dub 2013 v 07:19  • Odpověz  • To se mi líbí
@pupicka Tak s tou alchymií je to přesný :slight_smile: naštěstí Dorka tyhle hysteráky při kterých je mimo nezkouší na mě,ale dělá je protože chce mě.jediný co zabere je to že příjdu,ale pořád lepší něco než nic.Pro mě by byl očistec už 5 minut né tak celý dopoledne :wink: Dorka je sice paličák a myslím si že více méně se s ní vždy nějak domluvím a najdeme řešení,ale hrozně mě v tomhle štve mamka a trochu i ségra.pro ně už je neposlušná a už z ní dělají bůh ví jakýho nezvladatelnýhop sígra.Je mi jasný že každá mamka si hájí svoje dítě a vidí ho růžovějšíma brýlema,ale když mi zas jiný lidi chválí jaká je užasná a ve srovnání s jejich dětma hodná tak si říkám že to není jen má představa.Navíc já se snažím děti neškatulkovat,brát každého jaký je a podle toho k němu individuálně přistupovat (jasný že to nejde tak perfektně jak to zní,ale aspoň trochu se snažím).ovšem po dnešním dni na praxi ve školce,bych nejraděj vyhrála milion abych měla čas a peníze malou vozit někde do montessori nebo waldorfské školky :slight_smile: to jako nic proti učitelkám věřím že pro ně je to taky dost na palici tak někdy reagují podrážděně,ale některé reakce mi přišli zbytečné.
17. dub 2013 ve 13:33  • Odpověz  • To se mi líbí
holky musím se pochlubit.kurz pečovatelky mě nakopl tak že jsem začala zvažovat studium a dnes jsem úspěšně zvládla příjmačky na střední školu obor sociálně výchovná péče.chtěla bych sice spíš nějakej pedák ale tam se trochu bojím příjmaček.tak letos zkusím tohle,zjistím jestli na to vůbec mám a když to budu zvládat tak se příští rok zkusím připravit na ?něco víc" nemůže se stát nic horšího než že to nedám :slight_smile:
23. dub 2013 ve 22:25  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Tak to jsi dobrá. Mě už se nechce učit, už jsem dlouho ze školy a tak by to byl boj.Ale je fakt, že když mě něco chytne, tak se nadchnu a jedu. Držím palce at to vyjde :slight_smile:
25. dub 2013 ve 14:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik ahoj, to budeš studovat dálkově? To seš teda dobrá, já už bych do školy taky nešla...mě to teda taky stačilo, sice dneska matura není nic, ale nemám ambice něco dodělávat...takže klobouk dolů :slight_smile:
25. dub 2013 v 19:48  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jj dálkově.no jestli na to mám se teprve uvidí třeba to po měsíci vzdám.taky jsem si pořád říkala že už na to nemám a že bych stejně neudělala příjmačky atd.ale na druhou stranu jsem taky vždycky tvrdila že ačkoliv mám docela v pohodě a dobře placenou práci není to to co bych si dovedla představit celej život a co by mě naplňovalo.vždycky jsem snila o práci s dětmi.ale neměla jsem dost odhodlání udělat krok kupředu.Ale tenhle kurz mě fakt nakopl,spoustu lektorek co nás vedlo mělo původně školu úplně v jiným oboru ale nakonec se našli a začali studovat to co je baví.a mimochodem na příjmačkách byli asi ještě 3 lidi v mým věku zbytek tak kolem 40-50let.a to jsem si myslela že tam budu nejstarší.no tak snad to dám a za 4 roky budu maturant :slight_smile: manžel si ze mě dělá prdel že má doma středoškolačku :grinning:
25. dub 2013 ve 20:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik gratuluji k přijetí,já dělala přijímačky teď týdnu a zítra se dozvím ortel zda to vyšlo či ne,doufám že ano,když jsem se už k tomu rozhodla,sice netuším jak to vše zvládnu,taky dálkově ale těším se
25. dub 2013 ve 21:23  • Odpověz  • To se mi líbí
jo a ještě se musím pochlubit.na fb jsem vyhrála focení malé tak tady je malá ochutnávka.jen nechtěla moc spolupracovat tak má trochu uplakané oči :frowning2:
25. dub 2013 ve 21:24  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
@dostyna @germaine holky a vy mě obdivujete jo?no když do toho šla i @saminomimino se 3 dětma tak bych byla srab kdybych to aspoň nezkusila.vždyť co se může stát horšího než že to prostě nezvládnu.nic jen se vrátím ke starýmu stylu života a budu žít s tím že jsem to aspoň zkusila :slight_smile:
25. dub 2013 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino a na co ses dala?
25. dub 2013 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik
@saminomimino tak holky, já Vás obdivuju teda moc. Já jsem zvládla atestaci před dítětem a celou tu dobu, kdykoli si na to vzpomenu, tak si říkám, že je dobře, že jsem se tehdy hecla...dneska už bych to nedala. Ani před rokem. Jste dobrý...a aťse Vám daří :dizzy_face:
25. dub 2013 ve 21:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik dálkově si dodělám matruru,hold hříchy mládí se teď hůř napravují,ale dnes jsem zjistila že jsem přijatá :slight_smile:
26. dub 2013 v 11:54  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@badik to zvládneš,já nechápu jak jsem mohla dát přijímačky,sice nejhůř zcelé skupiny ale na to že mám místo mozku s plýny kostku,jsem na sebe hrdá,tři roky muka,ale budu se držet zuby nehty,hodě štěstí i tobě!
26. dub 2013 v 11:55  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@elana díky,no jsem na sebe zvědavá :grinning:
26. dub 2013 v 11:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@saminomimino Gratuluji a držím palce :wink:
2. kvě 2013 v 06:37  • Odpověz  • To se mi líbí
2. kvě 2013 v 10:31  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky
jedna infarktová od nás z minulýho týdne...

Ráno jdeme ven pověsit prádlo na dvůr, Štěpa si bere motorku a jezdí, najednou slyším klapnout dveře a následně otáčení klíčem...skokem jsem byla u dveří, chytám za kliku a zjišťuju, že mě sluch nezklamal...zamknul se. V první chvíli mě napadá, že popadnu něco kovovýho ze dvorku a rozbiju menší skleněnou výplň, v druhé chvíli si řikám, uklidni se...povídám Štěpánku, otoč tím klíčem, on opakuje otočit, ještě si to takhle zopakoval dvakrát a..........otočil a odemknul...no co budu povídat, byla jsem na frťana :sweat_smile: nikdy bych nečekala, že máme tak úžasný dítě, který ve dvou letech umí zamknout a následně odemknout :grinning: :grinning: :grinning: a už nikdá se mi nestane, že nechám klíče v zámku.
20. kvě 2013 ve 21:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine jo tak něco podobnýho se stálo kámošce.v zimě.malej ji zavřel na balkoně.byla tam skoro hodinu.malej si v klidu hrál sem tam se šel na mamku mrknout.Nakonec ji zachránil soused kterej bydlí o patro níž a šel si zrovna zapálit.zkusili to na malýho přes dveře do bytu slíbili mu velkou čokoládu a on otevřel :slight_smile:
mě teď malá začala dělat šoky s běháním na cestu,nemůžu ji vysvětlit že to nesmí,spíš to dělá naschvál a má z toho prču.u nás ještě dobrý,jsme malá vesnice,která není průjezdná.ale minule mi to udělala ve městě na hlavní cestu.utíkala jsem za ní jak nikdy.vydala se na cestu v tak blbým místě že by ji auto nemělo šanci vidět.viděla jsem v tu chvíli jen Dorku a to auto,měla zástavu srdce.naštěstí auto byla autoškola a jelo pomaleji než já běžela.no už slíbila že to neudělá,ale znáte to vlk taky sliboval :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. kvě 2013 v 07:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@germaine Ahojky, gtak to u nás to prběhlo podobně, zamkl se v koupelně.Odemčít mu to nešlo, protože ten klíč v tom zámku lítá. Tak vytáhl klíč z dírky a podal nám ho spodem pod dveřma. Takže ufff :slight_smile:
No a dva dny na to mám otevřenej celej barák a větrám.Začalo ale foukat, navíc Toník pořád běhal ven,tak jsem všude pozavírala okna i vchodové dveře a zamčela. Zjistila jsem,že jsem zapomenula pověsit mokrej ruční, tak jdu na terasu ven a za mnou uděla Tobda buch a zatáhl za kličku, čili francouzský okno nešlo otevřít. Zkoušel kličku dle mých instrukcí zvednout,ale nahoru mu to nešlo,tak zkoušel odemčít dveře,ale ty se odemknou až na druhé otočení. Takže totání průser.Naštěstí jsem na něj celou dobu viděla a přemýšlela co dělat. Náhradní klíče nejsou,ani by to nešlo otevřít když tam byl klíč. Máme bezpečnostní zámek,a to dle zámečníka je hodina a půl vrtání. Takže sousedka zalarmovala policii a bylo. Přijeli kluci, vymlátili okno v koupelně a bylo. Povím vám, že vprvní chvíli jsme myslela,že se strachy zblázním,ale zmatkovat se fakt nemá :slight_smile:)) Takže si vše už hlídáme.klíče ze všech dveří pryč a vchodové dveře mám permanentně otevřené.
21. kvě 2013 ve 12:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik to běhánín do silnice je děs. u nás ale domluva neplatí,minule se vztekl a letěl,takže jsem ho lapila a dostal na zadek. Bohužel já se tem fyzickým trestům nevyhnu, je tvrdá hlava a musí vědět, že tohle se nesmí.Naštěstí máme tu zahradu,kde se může vyběhat,ale u babičky v Olomouci je to horší
21. kvě 2013 ve 12:38  • Odpověz  • To se mi líbí
@dostyna no tak jasný že už za to párkrát taky dostala na zadek,nejsem pro fyzické tresty,ale když už jde o život tak si to prostě nějak zapamatovat musí.sice to není dobře,ale já to v tu chvíli tak cítila tak jsem to tak prostě udělala.
a když už jsme u zabouchnutých dveří:mojí ségře se stalo v zimě,když byli břečky a sníh,že vyvezla malou s kočárkem před dům ať jí není vedro,s tím že se honem ve dveřích obuje obleče a jdou ven.jenže jak vytáhla kočár ven průvan jí zabouchl dveře.byla jen v ponožkách,bez bundy,bez klíčů,bez mobilu.naštěstí o pár baráků dál má kámošku,a ta byla doma.půjčila jí boty a šla si k našim pro klíče.no teď už se tomu smějeme,ale nechtěla bych být v její kůži.
21. kvě 2013 ve 14:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jsou to šílený situace, dokud se do ni člověk nedostane,tak by nevěřil :slight_smile:
21. kvě 2013 ve 14:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek