• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@akcijy jé tak taky gratuluji :slight_smile: se to tu nějak rozmáhá :slight_smile:

@hribek hledáš práci?já myslela že jste se vrhli do podnikání,nějaká změna?tak ať brzy najdeš.tys měla tuším mateřskou na 2 roky že?
8. črc 2013 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jojo meli sme podnikat, jenze potiz byla v tchanovi. veri vic "kamaradovi" nez vlastnimu synovi... no je to nadlouho. pro jistotu kdyby to nevyslo si hledam praci at nejsme zavisly na jedne firme... snad neco najdu. jo mela sem rd na 2 roky a asi to byla nej blbost:frowning2: bohuzel sem nemela tucha ze mi zrusi misto:frowning2:
8. črc 2013 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek aha tak to je mi líto,ale určitě to všechno dobře dopadne :slight_smile:
8. črc 2013 ve 23:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, tak vám všem těhotným gratuluji, je to velká krása. Ať to těhotenství prožijete co nejpohodověji :slight_smile:
9. črc 2013 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky všem moc gratuluji :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: , dětičky jsou třeba :grinning: , někdo nás musí v tom důchodu financovat :grinning: :grinning:. Hlavně hooodně zdravíčka všem a co nejhodnější dětičky.

My už žádné nechystáme :stuck_out_tongue_closed_eyes:, u nás vše při starém, snad jen , že má Amálka právě první angínu :frowning2: , ale nějak i pochybuju, že jí vůbec měla, protože měla 1den teplotu, jinak nic, úplně vpohodě, ale před 10ti dny měla klíště, tak jsem s ní mastila hned k Mudr. a vyfásli jsme ant.na angínu. Ještě ten den byla fit a lítá nám doma už 8.den doslova po stropě, takže binec až hrůza.
Zítra slavíme Amálky svátek, za měsíc máme doma velkou oslavu velké dcery - 18tiny :confused: a za 14dnů Adam 12tku. No holky letí to, letí - od září nám nastupuje taky na gympl.
Na dovču se nechystáme, protože přistavujeme Amálce pokojík a ještě jednu místnost a máme rozvrtaný půl bytu, tak to asi nehrozí, ikdyž potajmu sníme o Chorvatsku na konci prázdnin, aby děti trochu nabyly síly po antibiotiákách a alergiích.
Tak se tu mějte a držte se. Pa
9. črc 2013 ve 21:42  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Já až do pátého měsíce na tom byla blbě, pořád mě bolelo břicho a bylo to tím, že jsem měla placentu z přední strany a ještě hodně nízko...zaplaťpánbů, že tohle těhu je jiný, já krom toho, že mi břich roste megarychlostí a jsem furt hotová bych ani nevěděla, že jsem těhu...
10. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda
@badik
@hribek holky, díky za přání..i když teda zatím není moc k ničemu, ještě pořád se může leccos stát, já starej skeptik...
a hnulmi žlučí manžel, když jsem si postěžovala, že mi ze dne na den roste břicho, tak mi odvětil, že nemám špek schovávat za těhotenství...blb, jak asi teď mám hubnout? Před měsícem mu ještě nevadilo...fakt podpora todle :grinning: zaa trest dostal zeleninovej salát s tím, že ho teď budem mít častějc :grinning:
10. črc 2013 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@akcijy teda gratuluju, třeťátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: jak se cítíš?
10. črc 2013 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek jo, já bych se taky do práce nevrátila, takže jsem jenom ráda, že to vyšlo takhle...a držím palce, ať brzo najdeš něco a pak se mužete pustit Izu do sourozence :wink:
10. črc 2013 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna díky a četla jsem tvůj příspěvek...neboj, třeba ještě není vše ztraceno, můj manžel taky nechtěl ani slyšet, že mu jeden Štěpulda bohatě stačí a taky aniž jsem tlačila, tím, že nám ho nevezmou do školky, pozvolna změnil názor...takže u nás platilo netlačit...držím palce, třeba za půlroku změní názor....mmch, já taky už nejsem dvacítka :wink:
10. črc 2013 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 Jani, to není možný, už osmnáctiny? To je mazec,,,a Amče přejem všechno nejlepší k svátku :wink:
10. črc 2013 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky já se dnes byla mrknout na miminko v porodnici.byla jsem tam i s Dorinkou a ta ho pořád chtěla hladit a oťapkávat :slight_smile: no taky bych si dala říct,ale bohužel si se snažením ještě alespoň rok počkám :frowning2:
procházela jsem tam kolem přijmu na lavečce seděl zhroucený asi tatínek ve dveřích stála paní (asi babička) a hrozně brečela zahlídla jsem tam paní v noční košili a slyšela porodní asistentku jak jí říká ať klidně pláče ať to ze sebe dostane ven :frowning2: nevím co se tam stalo ale bylo to hodně smutné :frowning2: člověk tam jde ohledně nějaké radostné události a vidí toto.to by se nemělo stávat :frowning2: A pak v novinách vidíte článek o tom jak někdo hodí novorozence do odpadků :frowning2:
10. črc 2013 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine aha tak to jo. Já měla s placentu Ondrou taky na přední straně, ale nějaké omezení jsem nepociťovala, i pohyby jsem cítila na prvorodičku hodně brzo (17.tt) a intenzivně až do konce. To u Tebe asi bylo tím, že jsi měla teda dole jak píšeš-já sice jak říkám vpředu, ale "normálně" vysoko. Teď ji mám vzadu, což říkal dr. že je fajn, kvůli jizvě po císaři.
11. črc 2013 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Já díky té placentě jsem zaregistrovala první pohyb až 24tt, naštěstí se mi pak vytáhla a rodila jsem normálně, ale do pátého to žádnej med nebyl :slight_smile:
11. črc 2013 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine to je fakt zvláštní, já vždy myslela, že dělá potíže hlavně později, když je pak velká. Já ji kolem 16.tt měla taky níž, měla jsem to i ve zprávě, ale doktorka na genetice říkala, že se nejspíš vytáhne, že to na budoucí patologii nevypadá a taky že jo-v tom 20.tt už byla ok a pak šla stále výš.

když jsme u placent: kdo si pamatujete, kde jste ji měly uloženou? Mě to totiž zajímá, přijde mi, že tak 80% mých kamarádek pokud ji mělo vzadu, tak čekalo holčičku a vpředu chlapečka. Já taky, první byla vpředu a malej je kluk a teď je vzadu a podle NT uzv, kde už je pohlaví při optimálním postavení vidět, tak se mimi zdálo být na holčičku. Neplatí to určitě paušálně, to už by si toho dávno někdo povolanější všiml , ale prostě mi to přijde ne úplně půl na půl:sweat_smile:
11. črc 2013 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
díky dámy :slight_smile: @germaine no cítím se strašně.... připadá mi, že každý těhu je upe jiný :grinning:
16. črc 2013 v 07:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Zdravím Vás těhulky a snažilky :slight_smile: Tak já po čerstvé kyretáži.... co myslíte jak dlouho dodržet klidový režim? :grinning:
13. srp 2013 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy tak to mě mrzí :unamused: Já po kyretáži v r. 2010 dodržela klasický 6N, i tak mi to říkali a i je to logický, čípek roztáhli, tak aby se tam něco nezaneslo.
13. srp 2013 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy To je hrozný, mrzí mě to...jak se s tím srovnáváš? :frowning2:
13. srp 2013 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy :frowning2: je mi to líto :frowning2:
13. srp 2013 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana no mě doktor nezakázal vůbec nic v nemocnici. Akorát klid, žádný stres a netahat těžký věci.... děloha není roztáhlá a čajíky mi pomůžou hned dát se dohromady. ono těhotenství trvá devět měsíců, takže 6N chápu... ale po jedenácti týdnech čili vlastně ultrazvukově osmej, prý 6N není potřeba. Ostatně každá z nás asi víme jak se cítíme a na co máme :slight_smile:
@germaine no není to nic moc, ale mám doma už dvě zlobidla. Zaměstnávaj mě dostatečně :slight_smile:
@badik to i mě :slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy to mně moc mrzí,hodně štěstí do dalšího snažení:slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino děkujeme :slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino koukám,že chcete velkou rodinu :slight_smile: to já chtěla vždycky taky,ale máš můj velkej obdiv že takhle po sobě.to si fakt nedovedu představit :stuck_out_tongue_closed_eyes: jelikož se nám dobu nedařilo,teď nějak nezvládáme bytovou situaci takže s druhým to ještě chvíli nepůjde,tak když u nás dojde na 3 děti bude to úspech.ovšem když si vezmu problemy s prvním otěhotněním i za dvě budu šťastná :slight_smile:
14. srp 2013 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ano chceme,ale 4 tým bych to asi ukončila :wink: ,tak ať se to u vás brzy urovná a podaří se druhátko :slight_smile:
15. srp 2013 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino no jo už aby to bylo :slight_smile: ani mě tak neštve že to druhý ještě není jak to že se bojím že na 3. budu už stará,když je nechci moc po sobě
15. srp 2013 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy děloha roztáhlá samozřejmě není, ale čípek ano (šli tudy tou kyretou, aby to vyčistili) a tudíž je to otevřená brána do dělohy a dalších ženských vnitřních orgánů. Ale tak samozřejmě jak říkáš-každá víme na co máme a na co se cítíme, já tehdy taky neměla ani jedno dítě, bojovala jsem s neplodností...tak prostě jakékoli, i jen teoretické riziko, že si tam něco zanesu a ještě si způsobím patálii mnohem větší, bylo pro mě naprosto neúnosné a nepřestoupitelné a tak jsem 6N dodržela úzkostlivě :wink:

každopádně ať jsi brzo fit a zadaří se rychle znova a už to dopadne dobře :slight_smile:
17. srp 2013 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jakto, že sem žádná nechodíte? :grinning:

Co je u vás nového? Jak rostou pinďata?
Já jsem momentálně přesně za půlkou a stále mě nepřešly chmury, jak to všechno zvládnem...dokonce mi jedna známá na cvičení, kam s malým ještě docházíme, řekla, že se docela diví, že jsme šli do druhýho po Štěpovi :grinning:
7. říj 2013 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Zvládnete levou zadní :wink: Já o tomtak yobčas přemýšlela, ale ono vám nic jiného nezbyde. Navíc já mám pocit, že mám snad víc pohodu a klid než jen s Agi. A kromě toho, sourozenec dodá rodině úplně nový rozměr, Agátka má najednou další "podnět", krásně si vyhrajou, ona ho miluje, on jí taky, je to fakt moc pěkný na ně koukat.

Jinak já už mám doma půlročňáka, hrozně to letí. Děti jsou zlaté, oba krásně spinkají, dělají mi jen radost. S Agátou je ohromná legrace, s Lukášem svým způsobem taky. A jako druhomatka už taky neřeším blbiny a jsem víc v klidu.
7. říj 2013 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda Asi máš pravdu, že je nejlepší do toho skočit rovnýma nohama a nepřemýšlet...
Akorát se trochu bojím, jak to Štěpa zvládne a přijme nového člena rodiny...
7. říj 2013 ve 22:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek