• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Dekuju,snad se zadari :slight_smile: Holky,jak zvladate to druhé těhotenství s dítětem?
6. led 2014 v 00:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Blbě...nic moc nevnímám, není čas a hlavně nic moc neřeším oproti prvnímu :grinning:
Jsem 35tt a nemám ani sbalenou tašku...
6. led 2014 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jeje, no tak to už budeš mít brzo za sebou :slight_smile: Tašku doveze taťka když by to přišlo rychle :slight_smile: A co bude, holka?
6. led 2014 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukam blby rok:slight_smile: sorryyy:slight_smile:
6. led 2014 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak pokud je jen na jednom vaječníku tak šance jsou dost velké.já mám jen jeden vejcovod a jeden vaječník je úplně obalenej srůstama po mimoděložním těhu a koukej už jsem podruhé v jináči :wink: pravda na Dorku jsme si trochu počkali,ale to bylo nejspíš tím jak moc jsem ji chtěla a nemyslela na nic jinýho.Zato tentokrát to nebylo ani plánovaný,jelikož pořád bydlíme v 1+1 tak jsem chtěla na chvíli do práce ať jsou zas penízky a někam se ten náš baráček pohne.teda chtěla není to správný slovo,chtěla jsem spíš druhý dítě,ale situace si žádala peníze.no osud rozhodl jinak a my jsme šťastní i když jestli se nám nepodaří se přestěhovat,asi si hodím mašli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@germaine Dorka je úplně posraná,pořád pusinkuje pupík a říká miluju tě miminko.slibuje jak bude pomáhat,když vidí mimino pořád ho hladí,když jím říká že miminkovi to moc chutná (maminka není důležitá) takže se do finále bojím že až to příjde,úplně otočí a bude to peklo.
6. led 2014 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine mě nevystrašíš horší než první 3 měsíce už to určitě nebude :grinning:
6. led 2014 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna hrozně,ze začátku jsem byla děsně unavená,pořád blbě a malá to pak docela odnášela.ale zaplať bůh za déčko to ji teď vychovávalo (podotýkám že jinak jsem odpůrce neustálýho čučení na TV).navíc to mám trošku zkomplikovaný tím že od září chodím do školy,takže jsem se ke všem těm běžným starostem musela ještě zvládat učit.ani nejde popsat jak to u nás doma vypadá (návštěvy nezvu :wink: )
6. led 2014 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik :slight_smile:)) úklid není důlkežitej. No snad se nám zadaří, já zase něřešila to první,až to přišlo samo.Ted spěchám i kvůli mateřské. Už tak když otěhotním budu vesměs celé těhu na nemocenské.V práci totiž už na mě nečekají, skončila mi smlouva na mou pozici.Zaměstnanaec jsme stále,ale díky zástupu za nateřskou jsme přišla o vedoucí pozici :frowning2:. jsem trochu v prekérní situaci. A co bude, holčička?Nebo si necháte překvápko?
6. led 2014 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna zatím nevíme,ale říct si to necháme už kvůli malé
6. led 2014 ve 21:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jo taťka,,,ten ani neví, kde máme schovanej toaleťák :grinning:
My opět kluka....bohužel.
6. led 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik Štěpí taky vyhrožuje, že to skoro vypadá, že budu mít leháro a všechno za mě obstará on :grinning: ale spíš se bojim, že bude hodně žárlit...dneska mi říkal, že žádnýho M doma nechce...co čuješ, další holčí?
6. led 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Teta, to si povíme za pět měsíců :grinning: co bylo horší....zda začátek, nebo konec :grinning:
6. led 2014 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Jsou nějaký zdravotní problémy? Já to, co jsem měla při Štěpovi nemám a přišli mnohem horší :grinning:
6. led 2014 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Všude stejný :slight_smile: taky bych chtěla druhé ditko holčičku,ale kdyz bude kluk,budu i tak srastna
6. led 2014 ve 23:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Ale já jsem...jenom proběhlo mírný zklamání, že jí nebudu kupovat šatky, náušnice, řešit holčičí věci atd....bohužel. Ale na mímo se samozřejmě těším.
6. led 2014 ve 23:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda:sweat_smile: ....dneska je jí týden. Teda u Vás už se stoupá, to snad neni možný. My jsme včera přišly z porodnice a je to teda fičák, upřímně už se fakt těším, až se to trošku zajede a bude jí aspoň měsíc.

jinak jsem zatím nestihla dočíst, tak až bude chvíle času, budu reagovat i na ostatní. Jdu si změnit profil.
7. led 2014 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Gratuluju! Ať vám to doma šlape jak hodinky, za pár dní se to všecko zajede a bude klídek...
7. led 2014 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to snad ani není možný že už má prcek 9 měsíců,toto letí,no brzy se rozutíká :slight_smile:

koukám že se tu taky pěkně rozrůstáte dámy :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
7. led 2014 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no pořád jsem říkala že teď bude holka a až do třetice kluk,ze začátku jsem hodně chtěla holku,ale nějak se začínám těšit i na kluka,tak se možná tělo a mozek smiřuje s tím že je to kluk :grinning: děda si dokonce poručil kluka (měl dvě dcery a teď dvě vnučky) a v opilosti slíbil že když to bude kluk bude od září hlídat :grinning: tak jsem trošku i začla toužit po klukovi,ať nemusím řešit hlídání když pojedu do školy :grinning:
jinak zdravotní problémy ne (snad jen záda a neustálí migrény což spolu asi souvisí) ale ty těhotenský problémy :frowning2: s Dorkou to nebylo tak hrozný,nebo mi to možná nepřišlo,když jsem sebou mohla kdykoliv praštit do postele a na starosti měla jen sebe.
7. led 2014 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana moc gratuluji snad se brzo zajedete :slight_smile:
7. led 2014 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino co tady,ale u tebe se to rozrůstá :slight_smile: jak ty to zvládáš?tuším že tys měla taky nastoupit do nějaký školy ne?klaplo to nebo jsi to vzdala?jestli nevzdala tak by mě zajímalo jak to zvládáš,já se toho úplně děsím a to řeším jen dvě dítka.
7. led 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No jo ,nás to chytlo :grinning: ale už máme stop stav :grinning: školu zvládám,ale musím přerušit úplně z jiného důvodu :frowning2: muž nemůže ten celý den kdy já jsem ve škole,být doma,má problémy s naděláváním toho dně a když se v měsíci sejdou 3 -4 dny,tak plácá dovolenou,nebo hrozí že dojde o peníze,nejde o to že by zaměstnavatel měl problém,spíš že práce je tak akrotát a ne vždy to v sobotu naddělá,no každopádně mám náhradní plán a studia se nevzdám jen se to posune a bude k tomu mít děti 4 :grinning:
8. led 2014 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ale jinak škola jo,vše šlo,až kvůli učitelce ČJ ta si prostě trvala na tom i i dálkaři musí umět na 100% max na 99% jinak je za 5,taková posedlá svojí prací,tak doufám že až se do školy vrátím budeme mít jinou :unamused:
8. led 2014 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky koukam sem po delsi dobe a tady to zase pekne zije :slight_smile: ptat se jestli planujete dalsi asi nema smysl podle popisku ze cekate miminko :slight_smile: no my se chystame zacit nejak na podzim aby zase snad vyslo jarnatko nebo letnatko :slight_smile:
8. led 2014 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata, tak dávám i k vám...ať nejste o nic ochuzené, včera 34+2tt.
@hribek A vám ať to vyjde co nejdřív...
9. led 2014 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@elana Velká gratulace k Majdalence, jakpak prospívá?
9. led 2014 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine no Tebe je kousek teda :sweat_smile: , už abyses rozsypala, co? Já to druhý těhotenství fakt už tlačila ke konci, sice jsem milovala pohyby uvnitř, takovýto intimno s tím človíčkem ve mě...ale náročný to bylo, s prvním se to nedalo srovnat.

děkuju za gratulaci, Madlík zatím hezky přibírá, tak snad se to nezastaví. Ondra ji pořád oprašuje, ale při krmení atd. zlobí jak prase a upozorňuje na sebe, tak to bude ještě veselý :slight_smile: Ale jinak je to prima, tak přeju, ať je prcek taky co nejdřív už venku.
9. led 2014 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Já první asi 2 měsíce kojila jen vleže a Agi mi seděla na boku... no sranda musí být :grinning:
9. led 2014 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
no vidím že si ještě užiju legrace :grinning:
9. led 2014 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nechcete někdo Nutrilon HA1 nebo AR 1? Mám tady 400g balení jedno AR a dve HA, uz ho nevypijeme. Prodavam za 200,- vsechny tri baleni, nebo jednotlive, jak se domluvime. Staci napsat:slight_smile:
26. led 2014 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek