• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak dámy...na ultrazvuku mi našli nějaké tělísko, doktorka se ptala jestli na to beru prášky a jestli se s tím léčím...název sem samozřejmě zapoměla :grinning: ale dál to neřešili... strašili mě mimoděložním, což se nepotvrdilo. Na základě krve mi sdělili, že těhotná prý nejsem a aplikovali mi injekci na vyvolání. Po víkendu mi končí 14 denní čekání na menstruaci po injekci. Co mě čeká dámy a nemine pokud se nespustí? A navíc mě zarazilo bolestivé vyšetření...jak při ultrazvuku tak u doktorky na koze....radši bych rodila než další vyšetření :rolling_eyes:
27. bře 2014 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě mi řekli, že pokud se nedostaví menstruace do 14 dní mám dojít a nebo pokud by mě cokoliv bolelo okamžitě naklusat...sem z toho jelen pak se neboj co ti je, když ti to ani nevysvětlej jen ti daj pokyny jak se chovat
27. bře 2014 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy škoda, že je krev negativní...(zas aspoň to zároveň vylučuje to mimoděložní, to je taky dobrá zpráva). Jinak pokud se MS nedostaví po vyvolávačce, tak se obvykle dá ještě jedna. Asi Tě budou zlobit ještě chvíli s krvema a ultrazvukama...to víš, gyndaři nic jinýho neumí :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile: Tak snad přeju, aby se MS přes víkend rozmyslela a přišla.
27. bře 2014 ve 23:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy co se děje když se po vyvolávačce nic neděje nevím,ale nedávno jsem tady četla článek o tom jak holčina taky byla na vyvolávačce,že prý těhotná dle dr není,po vyvolávačce nic další kontrola a nakonec ejhle těhotná byla :wink:
28. bře 2014 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko ženy :grinning: tak menstruace se dostavila ráno v pět...letím dolů po tmě samozřejmě sem magor.... sjedu po schodem strhnu si celou kůžu na polštářku na prstě dole...přetočím si celý prsty a pomalu se chystám do špitálu....furt to krvácí, teče z toho jakási voda plus nemůžu na to stoupnout já se z toho fakt už picnu :grinning:
31. bře 2014 v 08:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, letí to...prvnímu budou za 9 dní tři roky, druhýmu je dvaapůlměsíce...máme se hekticky, ale dobře :grinning:
2. kvě 2014 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@germaine krásný kluci :sunglasses:
2. kvě 2014 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana děkujeme :slight_smile:
2. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ty jo no jo,vždyť nám teď všem pomalinku začíná měsíc oslav co.to nám to uteklo,není to tak dávno co jsme probírali těhotenský příznaky a balení tašky a oni už ti raraši budou slavit 3 roky.
jinak ti tvý kluci jsou jednoznačně boží :slight_smile: A matoušek teda vypadá na víc než 3 měsíce,ale asi fotka klame co?nebo mě možná mate to jeho super háro.
3. kvě 2014 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Příspěvek byl pozměněn adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Nevkládej kontaktní údaje firem".
6. kvě 2014 ve 20:03 • badik
@badik děkuju za chválu :slight_smile: jo Matoušík je takovej vyspělej...nato, že ze začátku byl lenoch, tak se před pár dny ve 2,5m přetočil ze zad na bříško...dvakrát za sebou, takže žádá náhoda :stuck_out_tongue_closed_eyes: a háro má dlouhý, to je fakt :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jinak tohle se mi podařilo vyfotit dneska :grinning:
13. kvě 2014 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak takhle se Dorka válí a tulí k Vildovi taky.Tak uvidíme co bude až bude prcek venku.Zatím je z něj hotová,pořád mi vyslíká břuch,mluví s ním a tulí se.Jak to bere Štěpa?žárlí nebo je v pohodě?já se toho dost bojím :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. kvě 2014 ve 23:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Ty už to máš koukam taky za pár...neboj, bude to stopro v pohodě...
Štěpa je s Matoušem jedna ruka, viz. foto...pořád se k němu cpe, pomáhá mi, nosí mi věci apod. zapojuju ho, co to jde...M teda od něj bude mít školu, je dost hlučnej ale co, aspoň si zvykne odmalička, že je kolem něj ruch...
akorát v poslední době bojuje dost se mnou a Davidem, holt si to musí někde vybít...už aby to období přešlo :grinning: dneska jsem měla chuť ho roztrhnout jako hada...náročný to je, ne že ne.
13. kvě 2014 ve 23:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine tak přesně tak to očekávám i u nás.myslím že k malýmu bude zlatá,ale mi si to vyžereme.ale v podstatě se asi moc nezmění,protože s náma mávala vždycky.tak se nechám překvapit s čím příjde.
14. kvě 2014 v 00:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak nás zítra čeká velká oslava a v pondělí máme doma oficiální tříleťačku.je to mazec jak to uteklo.naštěstí díky tomu že nás brzy čeká přírustek mi to nepříjde až tak strašné ale trošku mě mrazí z toho jak ten čas letí :frowning2: asi nejhůř budu zvládat nástup do školky,ale tak hlavně aby ho zvládla Dorinka.
A co ostatní,jak prožíváte oslavy,co dostaly děti za dárky a jak se vůbec máte?
23. kvě 2014 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@badik Douám, že jste to pořádně oslavili :slight_smile: A gratulujeme. Mimochodem, já když přišla z porodnice, tak jsem najednou měla pocit, že Agi je o půl roku starší a tak o 20cm delší :grinning: Jak se mi dostalo do ruky miminko, tak mi došlo, že ona už je fakt velká koza :grinning:

Jinak u nás oslava proběhla celkem i ok, protože jsme přestěhovaní a konečně jsme se všichni pohodlně vešli. Agula dostala s Lukášem na půl konstrukci s houpačkama na zahradu. A pak tedy koloběžku, skákací balon, jakousi Barbínu do vany (s tou si hraje Lukan) a šlapací kolo. A na kole jí to skvěle jde, mám z ní radost, jen doufám, že se teď v začátku nějak víc nevyseká, aby k tomu pak neměla odpor. Takže zatím když jede, tak má kolem pasu ovázaný dlouhý šátek a já ho držím (na volno, ale kdyby nějak víc padala, tak snad trochu zbrzdí).
No a minulý týden měla první školkovou besídku, tak i slza mi ukápla, byť vystoupení byla taková malá přehlídka ťulpasů, kdy se během toho každé dítě stihlo zeptat, kde je jeho maminka :grinning:
24. kvě 2014 ve 23:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda A Agátka už jezdí bez postranních koleček?My právě taky Dorce koupili šlapací kolo a díky tomu že na odrážecím kole jí jde pěkně udržet rovnováha tak jsem tam kolečka dávat nechtěla.ale ona ze začátku nevěděla moc jak na to,tak jsme jí je tam dali a hned jí to šlo.Jen nevím kdy ji začneme učit bez nich,nebo spíš kdo ji to začne učit.Já se na behání v předklonu vůbec necítím a taťka teď bude pořád někde v práci tak fakt nevím :unamused:
Jinak Dorka dostala od kamarádky těhotnou bárbí a já jsem z ní úplně hotová :grinning: odklopí se břicho v něm je krásně poskládané miminko a vnitřek břicha se překlopí a panenka je zas krásně hubená :grinning: jo tak nějak si to představuju i já :grinning:
To s tím jak mi Dorka vyroste když se vrátím z porodnice mi říká každej,tak doufám, že né moc,protože už tak to moc letí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Na besídky se taky moc těším a je mi jasné,že budu taky děsně bulet :sweat_smile:
25. kvě 2014 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik My jí tam ta pomocná kolečka ani nedali, vlastně jsme jí ani neřekli, že je máme. Její 4 a půl letá sestřenka dostala kolo, dali jí tam kolečka jakože ze začátku a ona to teď bez nich úplně odmítá. A protože o těch kolečkách mluvili před Agi, tak my prostě předstíráme, že je nemáme.
První den učení jsem ji držela pod ramenama za trup, ale to bylo o záda, tak jsem druhý den dala ten šátek, kterým jsem ji ještě trochu přidržovala. A třetí den už byl šátek spíš jako jištění kdyby něco. Ale je fakt, že teď jezdí tak rychle, že si beru hadry na běhání a beru to jako trénink :grinning: A těsně před porodem bych to teda taky nedávala, mně stačilo, že jsem s ní chodila na plavání až do porodu...
Jinak teda ještě se úplně bez mé pomoci nerozjede a neotočí se na konci silnice, když chceme jet zpátky.
25. kvě 2014 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já si to s těma kolečkama taky představovala takto,ale prostě nebyl kdo by s ní běhal :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně tchýně začala prudit ať ji tam ty kolečka dáme že je ještě malá atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: no máme v plánu je tam nechat max týden a pak to zkusit,tak snad to klapne a sem tam si táta čas na učení najde,jinak se bojím, že už je pak nebude chtít sundat :unamused:
25. kvě 2014 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já bych jí řekla, že se rozbila - třeba jedno uvolnila a nechala před ní odpadnout :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já bych se taky bála, že už je nebude chtít sundat. Agátce na trénink stačí každý den půl hodinky, pak jsme obě servané... tak naplánujte, aby měl táta čas a šup na to. Jinak moje tchýně má taky takové dobré rady :grinning:
25. kvě 2014 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nás oslava zatím čeká příští týden 30. Vše mám nachystaný, tak jsem zvědavá. Amálka dostane nákupní vozíček s potravinama a kasu se skenerem, český peníze a tabuli na zahradu. Na kole už taky jezdí bez koleček, ale ona je takovej blázen bez zábran, že je to doslova o hubu :frowning2: . Je hrozně hyperaktivní, vše okouká od starších sourozenců a vše tudíž umí mnohem dřív než to uměli oni. Do školky se nehrneme, ještě rok jí nechám doma. Jednak vím, že by to blbě snášela a jednak si jí chci ještě rok užít. Jak nastoupí do kolektivu, za chvíli je ve škole a strašně moc to letí :wink:
25. kvě 2014 ve 14:11  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
a tady posílám naší rošťandu.
25. kvě 2014 ve 14:19  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Cau holky tak koukam ze vasi prckove dostali taky kola, poradte jak na nauceni? na odrazedle se iza vozi s nohama nahore a drzi rovnovahu suprove ale na kolo nam nechce ani s koleckama po stranach pac nevi jak na slapatka ikdyz se ji to vysvetluje...
27. kvě 2014 v 07:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek No já nevím, naše Amča je živel, takže ta když vidí, že Adam něco dělá, hned to musí dělat taky, takže ta je schopná se vrhnout na kole i po schodech, protože to jezdí Adam. Prostě si vyhulákala kolo se šlapkama , nandala nohy na šlapky a šlape a šlape. Chvilku jsme jí drželi jen tak zlehka a pak se rozčilovala, že sama, tak jsme jí pustili a od tý doby jezdí jako blázen. Asi musí chtít hlavně dítě, jinak nemá cenu nutit. :slight_smile: :slight_smile: A ty kolečka po stranách nejsou žádnej med tedy. Když kolo pořádně neušlápne, tak ty kolečka strašně brzdí jízdu, takže musí vynaložit mnohem větší úsilí a většinou to ani nejezdí , pokud není úplně hladkej asfalt, takovej ten hrbolatej je na nic, na tom to neušlápne. Jedině bez koleček :wink:
27. kvě 2014 v 08:30  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jana974 jj to chci taky bez kolecek jen ona je palicata a sedla na to neslo to tak slezla a nechce a radeji je na odrazedle :frowning2: no budem zkouset a uvidime..
27. kvě 2014 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Taky myslím, že musí chtít... Agi hrozně chtěla kolo se šlapkama, teď mám naopak problém, že nechce na odrážedlo (a zatím není na kole ve stavu, kdy bychsi mohla dovolit tlačit kočár a ještě jí hlídat).

Jinak my teda kolečka nedali vůbec. Všichni cyklisti kolem nás radili, že nedržet za řidítka, ale jen kolem trupu, no a pokud umí na odrážedle tak nedávat kolečka.. Agátka taky nikdy na ničem nešlapala, takže když sedla poprvé, tak nevěděla, jak šlapat, šlapala i dozadu, tak to pořád brzdilo. Takže úplně na první pokusy jsem stála obkročmo kolem kola, předklonila jsem se, že jsem Agi měla mezi rukama a přdržovala ji nadloktím a rukama jsem jí přitlačovala nohy, aby šlapala jen dopředu. To během pár pokusů pochopila, takže když už šlapala dopředu, tak jsem jí držela rukama za trup. Z toho mě bolela záda, tak jsem vzala tu kočárkovou deku a podvlíkla pod rukama. Nezdá se to, ale celkem dost se tím udrží. Pak jsem vzala dlouhý šátek, ovázala kolem pasu a tím už jsem fakt jen jistila. No a od včera teda jezdí sama.
Ale chce to mít tu motivaci. Agátka třeba chtěla jezdit s Míšou a jako Míša (7iletá kamarádka od známých). A Aničce že půjčíme odrážedlo (to je 4letá ségra od Míši, která ještě nejezdí na ničem).
27. kvě 2014 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek A mně se takhle Agi sekla na lyžích, zkusila, nešlo to, tak řekla, že chce radši sáňky. A nazdar lyže. A celý týden jsme s ní nehli, protože viděla ostatní kámoše, že taky nejezdí. Tak jsem to čekala i u kola.
27. kvě 2014 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@aajda jo tak nutit ji nebudem jen to proste zkousime, ale diky za radu, kolecka asi sundame at se nauci rovnou pac jak sem ted videla ty nase trable s dudlikem tak to rovnou zvladnem bez kolecek radeji
27. kvě 2014 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@hribek Dorka jezdila na odrážedle přesně jak píšeš,nohy hore a pohoda.ale kolo se šlapkama hodně chtěla,protože viděla ostatní děti že je mají,takže problém nebyl.Jen teda máme ty kolečka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. kvě 2014 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek