• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Ahoj, snad se nebudete zlobit za spam, ale sešly se Agátce k narozkám dvě stejné barbíny, blond a brunetka. Blond je nedotčená a nevybalená, je to blikající mořská panna, kdybyste některá chtěla, za 360. http://m.heureka.cz/panenky-barbie/mattel-barbie-morska-panna-svitici-blond-vlasy-v7046/
Je to asi trochu moje chyba, ptala se mě na ni tchýně i švagrová, oběma jsem řekla, že si Agi s panenkama nehraje, což obě pochopily tak, že ji mají koupit. No. Tak bruneta se válí na vaně a blondýnku ani nevybaluju.
18. čer 2014 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak pro oživení diskuze vam oznamují že včera v 10:01 se narodil nas Vilém.50cm a 3406g :slight_smile:
4. črc 2014 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik Baru, moc gratuluju k Vilíčkovi a těším se na fotky :wink: ať jste brzo doma.
4. črc 2014 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik veliká gratulace, přeju příjemné a rychlé sžití a zajetí do běžného provozu, zdraví všem a co nejméně sabotáží od velké sestry :slight_smile:
4. črc 2014 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Děkuji. Dorinka je zatím uzasna, chce pomáhat a porad by ho mazlila. Dokonce mu u kojení chce držet prso :grinning: ale začíná byt citlivější, nechce byt u babičky přitom dřív jsme ji z tama nemohli dostat, ted chce jen maminku a tatínka. No uvidíme co nás bude čekat doma
5. črc 2014 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@badik tak to velká gratulace :slight_smile: ať Vám roste jak z vody :slight_smile:
@aajda máte ještě tu panenku? malá bude mít coby dup narozeniny...tak bych jí kdyžtak vzala
18. črc 2014 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@akcijy Ahoj, je volná, pošlu... napiš adresu do ip :wink:
18. črc 2014 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jak se všechny máte? Co některé návrat do práce a dětičky ve školkách???
21. zář 2014 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine Ahojky,Tonik od záři ve školce a ja hledám praci na zkráceny úvazek,zatím bez úspěchu :frowning2: Jinak co je malej ve školce,tak ma pořad rýmu a kašel,děs :frowning2:
20. říj 2014 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ahoj, no já doma, už trošku se snažím do práce pomáhat, ale jen lehce a v rámci možností. Malýho ve školce nemám, nějak nemám pocit, že tříleťák tam musí, když jsem doma-za rok už ho ale přihlásím, teď si ještě užíváme pokupě :slight_smile: A co Ty, jak rostou klukani, hlavně mrňous, je to šikulka?
@dostyna co to druhé, zatím se nedaří nebo se manžel seknul a už nechce?
20. říj 2014 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana Ahoj, druhé zatím není.Manžel trochu povolil, ale i tak to zatím nevypadá, že by se zadařilo. Takže to nechám osudu a uvidím :slight_smile:
21. říj 2014 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@dostyna však jo. Tak ať nějaká práce brzo přijde-nepochybuj o tom, že následující den najdeš i // :grinning:
21. říj 2014 ve 12:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@elana no většinou to tak bývá :slight_smile:)) No ted se do práce neženu, jen kdyby přišla opravdiu nabídka del mých představ.Mám ted slušný peníze,tak uvidím.Ale ten zkrácenej úvazek bude kumšt sehnat
22. říj 2014 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Velká gratulace k broučkovi!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. pro 2014 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@saminomimino díky už to není brouček,ale velkej brouk :grinning: a co ty jak zvládáte tolik dětiček?a budete ještě pokračovat?my teda ještě jedno plánujeme,ale pak už bude stop stav.teda kdybych byla mladší,dala bych chvíli pauzu a pak bych možná ještě pokračovala,ale takhle už ee.
6. pro 2014 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já se sem ostuda skoro nechodím....nějak ubylo času :grinning:
Máťovi bude 10m, sedí, stojí, leze...nejspíš už pomalu začne chodit, je to rychlík a oproti Štěpovi je i drobek...
Štěpa, pokud to jde chodí do školky, ale je víc doma....už je to velkej kluk, chtěla bych napsat i rozumnej, ale to bych kecala :stuck_out_tongue_closed_eyes: dávaj mi zabrat...oba.
8. pro 2014 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@germaine u nás s chozením do školky úplně to stejné.nedoporučují ti dr nechat ho doma když jsi na mateřské?mně jo,ale nedovedu si to představit:Dorka je dost živá a já mám navíc ještě školu.bohužel to dost odnáší i Vilda.zatím jde jen o nachlazení,ale docela to zvažuju.jen nevím jestli by to něco řešilo.je neustále v kontaktu se synovcem,který do školky chodí a už loni od něj byla furt nemocná.A veškeré kamarádky mají školkové děti.to by jsme museli sedět doma :frowning2:
9. pro 2014 v 15:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a víš, že ne...? říkala, že mam počítat, že se nemocí zbavíme na jaře, teď, že to vidí tak, že dám Štěpu na tejden do školky a další tři neděle budem doma...ale že zas Matouš by díky tomu, že si to odmarodí teď by nemusel bejt první rok ve školce zas nemocnej... ale stejně jsme víceménně doma...v září chodil 12dní, v říjnu 4 a v listopadu zvládnul celý dva tejdny :grinning:
9. pro 2014 v 15:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: tééééda po letech nakukuju :grinning: krááásné vánoční svátky :slight_smile: vzpomínám na vás :slight_smile:
23. pro 2014 v 08:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Téda, ahoj many...jak se vám vede?
23. pro 2014 ve 23:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéje a Já si říkala co s tebou je jestli ještě zijes nebo ti kluci dávají tak zabrat :grinning: jinak i tobě a všem tady šťastné a vesele.
24. pro 2014 ve 23:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky přejem šťastné a veselé...my si Ježíška užili se vší parádou, i přes Matoušího teplůtku...
25. pro 2014 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
holky daří se :slight_smile: kluci řádí o 106 :grinning: Ladíček je v 1.třídě a LUky ve školce :slight_smile: a já už druhý měsíc makám :slight_smile: zase jen nakukuju a mizím, jak bude čásek, tak hodím aspoň nějaký foto :slight_smile: vánoce super, akorát jsme nachcípaní :-/ a Ladík měl včera večer 38.2 takže nevečeřel ani a my se přesunuli za ním s večeří do obyváku.... ale dárky ho probraly :grinning: no a teď ráno má i čevený oko :-/ takže kapu do oka ještě a Luky ten pokuckává a rýmuje, no je teplo, už ať příjdou mrazy a promrzne :slight_smile:
25. pro 2014 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojky a už čtu,že není teplota jen u nás :frowning2: tak aŤ je hej..... my letos máme po 6ti letech na Silvestra hlídání a máme razit do ulic, tak doufám,že budeme moct vůbec :-/
25. pro 2014 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééé další mimi, tak opožděně veliká gratulace :slight_smile: hlanvě to zdravíčko :slight_smile:

tak a už mizím holky, snad se tu ukážu brzo :slight_smile: mějte se :slight_smile:
25. pro 2014 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, ostuda...skoro 8m a nikde nikdo :grinning:
Jak se máte?
28. srp 2015 v 16:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
kluci rostou, Štěpa jde už druhej rok do školky, Matoušovi byl rok a půl...a krom toho, že je to s nima jeden velkej kolotoč, což nejspíš všechny znáte, se máme dobře...
28. srp 2015 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine tyjo, někdo se ozval, to je super. Vidím, že jsme tu zbyly asi jen my dvě už. No u nás to taky roste, malej jde zítra poprvé do školky (nechala jsem si ho ještě rok dozrát doma :slight_smile: ), a jsme spokojení.
31. srp 2015 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana @germaine Tak já se přidám :grinning: U nás vše ok, Agi sice loni (a předloni) už do školky chodila, ale mezitím jsme se stěhovali, letos jde poprvé do místní školky, tak se trochu bojím, ale je šikula, tak to snad zvládne. Půl prázdnin jsem se těšila, až školka zase začne, druhou půlku jsem si říkala, že ach jo, zase začne školka, myslím, že mi doma bude děsně chybět, to léto mi děsně uteklo.
Kromě školky bude chodit ještě na tanečky s prvky baletu a na gymnastiku.
Jinak je moc šikovná, v zimě krásně lyžovala, na jaře se naučila na větším kole, v srpnu se naučila plavat a teď asi týden krásně bruslí. Dělá mi radost.
Jediné co, tak jídlo je katastrofa, už jen proto se šikne školka, tam prostě jí všechno.
Tak ať si to děti zítra i další dny užijou, já už mám teda nervy, jak to všechno ráno stihneme...
31. srp 2015 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jejdááááááááá. Ty máš třetí? :grinning: A TO nezmíníš mezi novinkama? :sweat_smile: Gratuluju, to je super :wink:
31. srp 2015 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek