• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
http://krasa.ornate.cz/p59301-susena-syrovatka.html
ještě počteníčko :slight_smile:

jinak já si jí koupila v tesku, jak je ta zdravá výživa, 500 g myslím za 45,- v sáčku
18. led 2011 v 11:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@many tak to taky zkusím až tam budu mít cestu,chtěla jsem tam na plíny,měli tenhle týden v akci,tak že si pomalu začnu dělat zásoby,ale pořád mi ještě nepřišli penízky tak musíme teď obracet každou kačku :frowning2: snad příjdou co nejdřív.
18. led 2011 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
@many a na co že ta syrovátka prosím je?? :slight_smile:
18. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj těhulky !!!!! Tak my jsme dneeska trajdaly venku, ale fakt jaro asi zatím nehrozí.
@many Já jsme než se malá narodila neměla žádnou odsávačku, měla jsem doma jednu lahvičku 125 od Aventu a 2 dudlíky od Nuku. Odsávačku jsem si kupovala od Medely - tu mechanickou (ruční)přímo v porodnici. Na vyzkoušení jsem měla i od Aventu, ale mě od Medely vyhovovala více. Krém na prsa jsem měla bepanthen - není špatný, ale v porodnici nám doporučovaly dětské sestry Purelan (snad to píšu dobře), dělá ho taky Medela a je ze 100 % lanolinu. Jediná výhoda tohoto krému je ta, že se nemusí jako bepanthen oplachovat před kojením. A jelikož v Kladenské nemocnici jsou na klasickém šestinedělí pokoje až pro 4 maminky a bez sociálního zařízení, tak to určitě si tenhle krém nezapomenu přibalit - je teda trošku dražší, ale co na dětičky ( nastávající maminky) není. Pokud budete chtít poslat odkaz na tu odsávačku, můžu poslat.
18. led 2011 v 17:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik taky začnu kupovat plínky už pomalu :wink:
18. led 2011 v 17:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste jééééééééééé já slyšela, že bepanten se taky nemusí oplachovat :wink: jednu dobu jsem měla i krém na bradavky z rosmanu od Baby dream :wink: ten jsem měla teda jako první a pak bepanten :wink: jinak dudlíky jsem taky měla od NUk jsou nej :slight_smile: a flašenku taky, abych ho kdyby něco nemátla dudlama :grinning: a používala jsem silikonový :slight_smile: a bral je teda :grinning:
18. led 2011 v 17:27  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak ten rosmanský mám za to, že se taky nemusel oplachovat :wink: a nebyl drahý a pomáhal :slight_smile:
18. led 2011 v 17:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste a pamatuješ si , jak to bylo u vás v porodnici s těma podprdama :wink: nosila si jí nebo ne :wink:
18. led 2011 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojte,můžu mít prosbičku?Chtela bych poradit ve výberu kočárku...Koukala jsme na nete na různe značky,ale já nevím,ktere jsou dobré...Co říkáte na X-landery?Ráda bych chtela kombinaci hlukoký a sportovní......
18. led 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
18. led 2011 v 17:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@many Stejně jsem hodně často zapomínala ten bepanthen oplachovat. Spíše ten Purelan propagovaly zdravotní sestry, třeba z toho měly nějakou provizi, protože veškeré kojící prostředky nabízely od Medely. I třeba ochranné kloboučky měly od Medely asi za 350,- jeden pár a od Aventu seženeš kolem 100,-. Ale je fakt, že mi ten bepanthen moc nepomáhal a ten purelan byl super.
18. led 2011 v 17:47  • Odpověz  • To se mi líbí
@many v naší porodnici jsme měly nosit kojící podprsenky. Měly jsme teda nemocniční košile (samozřejmě kdo chtěl mohl si vzít svoji, ale vzhledem k tomu, že jsem si ji převlíkala tak dvakrát denně, tak jsem uvítala ty nemocniční), které v prádelně snad nějak škrobily či co, takže sestřičky doporučovaly nosit podprsenky. Já jsem si koupila dvě. Jedna byla značková od Anity, bez kostic a fakt super, stála asi 800, ale proplatila mi ji tehdy zdravotní pojiš´tovna. Druhá byla taky bez kostic, spíše taková lambáda s odepínacími otvory na kojení.
18. led 2011 v 17:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 v tom neporadím, ale jukni tady na diskuze :slight_smile: :slight_smile: tam budou psát maminy zkušenosti,................ :wink:
18. led 2011 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste to si musím pamatovat - Purelan - pak zkusím najít na netu :wink:
18. led 2011 v 17:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste no já si fakt vzpomínám, že mi řekla jedna sestra, že ji nemám nosit, když furt ležím a je fakt, že třeba když jsem šla do sprchy,.... tak mi kolikrát kapalo mlíko na nohy :grinning: no pro jistotu si sebou vezmu, ale poptám se i ségry, jestli si pamatuje :wink:
18. led 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@tasmailla1 my měli původně taky vyhlídlej x-lander,ale hodně lidí si na něj stěžovalo tak jsme ustoupili.z toho co mi doporučili (viz můj blog) jsme si vybrali jedo fyn někde jsem tu našla i nějakou diskusi o tomhle kočárku a všichni ho chválili.dokonce jsem teď potkala dvě kamarádky které ho mají a jsou spokojené,ale mají ho jen krátce ( 2 a 4 měsíce)
18. led 2011 v 18:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Ahoj, já teda nevím, že by někdo X-lander kritizoval, slyšela jsem jen chválu, já osobně jinej nechci :wink:
18. led 2011 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak jsem dnes byla v pordnici,včera se dvěma kamarádkám narodili kluci Kryštůfek 3,59 a 51cm a Kubíček 55cm a 4,39kg (mazec).tak jsem se schválně dívala zda mají podprdy.jedna měla bolerko (má hodně velký prsa takže si to ani bez nedovedu představit) a druhá nic.ten větší hned krásně pil a co hodinu ten druhej pořád spinkal.
18. led 2011 v 18:05  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 jasný to je každýho věc já na to slyšela dost negativ takže do toho nejdu
18. led 2011 v 18:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@many no mě se teda v porodnici nestalo, že by mi kapalo mlíko ve sprše, fakt se mi začalo tvořit až když jsem opouštěla brááány nemocnice :grinning: , tak snad to bude podruhé jiné...
18. led 2011 v 18:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik a jaké byly tvoje pocity ?
18. led 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik jj to je pravda, jenže má zase veškerou výbavičku u toho, u jinýho kočárku jsem toho tolik neviděla...mezi kterými kočárky se rozhoduješ? :slight_smile:
18. led 2011 v 18:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 Holky známá má X landra a mám pocit, že je moc spokojena. My máme casualplay S4 a taky vcelku spokojenost. Prostě na každém kočárku se dá něco vytknout, super perfektní kočárek podle mého neexistuje.
18. led 2011 v 18:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste no už bych tu naši princeznu taky chtěla pochovat když jsem si je chovala (zvlášt toho hladovýho ten mi pořád pokukoval po prsou)tak jsem měla chuť je nakrmit :grinning: ,ale představa že rodím dítě co má víc jak 4kila no nevím nevím.
@bizonka1 jak už jsem psala vybrali jsme jedo fyn
18. led 2011 v 18:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@miste jo to je pravda taky člověk může chytit jen špatný kus jinak skvělého výrobku a je to hned.mě jako první na x landeru odradila malá korbička a pak už to byli jen maličkosti,ale ta korba pro mě byla rozhodující,pro jiné to není rozhodující,zvlášt když dnes většina kočárků má malou korbu,ale já chtěla prostornější.Navíc neměli moc výběr v barvách,žádnej se mi nelíbil,ale to už taky drobnost.Každýmu vyhovuje něco jinýho.
18. led 2011 v 18:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik Teď jsem na ně koukala, myslím si, že nejsou špatný, když ono je to těžký, je to jako vybírat auto :grinning:
18. led 2011 v 18:28  • Odpověz  • To se mi líbí
@badik no ptám se proto, že my byli při Laurce na tom předporodním kurzu a součástí byla i prohlídka porodních boxu, do té doby bylo vše o.k. samé úsměvy a jakmile jsme vstoupili na porodní oddělení a tam zrovna rodila jedna maminka a jen jsme slyšeli jak u toho křičí, tak nás všechny maminky a možná i tatínky přešly ty úsměvy, celkem jsem poprvé za těhotenství trošku dostala strach, ale jakmile mi doma začaly kontrakce tak jsem byla úplně v klidu a pohodě až se tomu zpětně divím, ale ta příroda to má moc dobře zařízené...
18. led 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 to jo ale s autem člověk počítá na dýl :grinning:
18. led 2011 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@bizonka1 Přesně tak. S tím kočárkem najednou člověk žije nejméně tak rok a půl.
18. led 2011 v 18:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek