Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
Strana
z590
Dolů
PředchozíStrana
z590
Další
aajda
31. srp 2015
@elana To už není novinka, vždyť jsou jí 4 týdny 😃 Ale dík 😉
dostyna
30. zář 2015
Ahoj holky, tak se hlásím, že za měsíc rodím podruhé 🙂 Tentokrát to bude holčička. Tedy aspon polde doktorůl, tak se nechám překvapit 🙂 Jinak Toník už druhým rokem chodí do školky a opět jen co se ochladilo, tak je tu rýma a kašel. A to má za sebou i odstranění veliké nosní mandle. Tak držte pace at vše dopadne dobře a maličká je zdravá, to je mé jeidné přání. Jinak břichio mám obrovský a na rozdíl od prvního těhotenství nejsem schopná ničeho 🙂
elana
1. říj 2015
@dostyna no tak to je super, gratuluju a držím palce, ať to dobře dopadne a na Vánoce jste už dávno čtyři 🙂 Tak se ti nakonec povedlo manžela ke druhému přemluvit nebo mu to docvaklo samotnému, že to bude fajn, když bude mít Toník sourozence?
dostyna
17. říj 2015
@elana dekuju. No nedocvaklo.Proste di myslel,ze neotehotnim a ejhle 😊Jinak tehotenstvi v 38letech mi dává zabrat 😄
dostyna
15. lis 2015
Ahoj holky, tak 3.11. se ze me stala dvojnásobná máma. Jmenuje se Rozarka a je úžasná.
elana
19. lis 2015
@dostyna ta je kouzelná. Tak ať vám roste ve zdraví do krásy, dělá radost a celá rodina jste šťastný a spokojený.
germaine
28. lis 2015
@dostyna Gratuluju k Rozárce (moje jméno připravený kdyby Matouš nebyl Matouš) 😃 ať jste spokojení!
akcijy
15. črc 2016
Ahoj holky,dlouho jsem se na Vas nebyla kouknout.... Deti,prace,nemocnice,sestra v pestounske a v brisku treti 😉 jak se maji Vase ratolesti? Snad jsou zdravi a zlobi jako ty moje 😁
badik
16. zář 2016
Ahoj holky po sto letech nakukuji,a vidím že je tady mrtvo.Asi všichni už zaměstnáni dětmi a někteří i zaměstnáním.u nás je to divoké,já dělám školu,teď i praxi,děcka kroužky a chlap pořád v práci.ale užívám poslední rok doma.pak na chvíli do práce a třeba ještě zkusíme třetí.
@akcijy ty jo taky pěkně divoky,gratuluji k třetímu. co to bude?
badik
16. zář 2016
@aajda a koukám že u vás se to taky pěkně rozrůstá,gratuluji.
germaine
21. zář 2016
Ahoj holky, já užívám doma poslední půlrok a určitě třetí neplánuju 😃 dva Zlobři bohatě stačí...
akcijy
22. zář 2016
@badik bude to nejspis holcicka....zjistili mi poprve tehotenskou cukrovku tak valcim 😁
@germaine my taky neplanovali treti 😉
germaine
8. bře 2017
Ahoj, děvčata...tak jak se vám všem vede?
Strana
z590
PředchozíStrana
z590
Další