• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@elana To už není novinka, vždyť jsou jí 4 týdny :grinning: Ale dík :wink:
31. srp 2015 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak se hlásím, že za měsíc rodím podruhé :slight_smile: Tentokrát to bude holčička. Tedy aspon polde doktorůl, tak se nechám překvapit :slight_smile: Jinak Toník už druhým rokem chodí do školky a opět jen co se ochladilo, tak je tu rýma a kašel. A to má za sebou i odstranění veliké nosní mandle. Tak držte pace at vše dopadne dobře a maličká je zdravá, to je mé jeidné přání. Jinak břichio mám obrovský a na rozdíl od prvního těhotenství nejsem schopná ničeho :slight_smile:
30. zář 2015 v 16:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no tak to je super, gratuluju a držím palce, ať to dobře dopadne a na Vánoce jste už dávno čtyři :slight_smile: Tak se ti nakonec povedlo manžela ke druhému přemluvit nebo mu to docvaklo samotnému, že to bude fajn, když bude mít Toník sourozence?
1. říj 2015 ve 23:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@elana dekuju. No nedocvaklo.Proste di myslel,ze neotehotnim a ejhle :blush:Jinak tehotenstvi v 38letech mi dává zabrat :smile:
17. říj 2015 ve 22:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, tak 3.11. se ze me stala dvojnásobná máma. Jmenuje se Rozarka a je úžasná.
15. lis 2015 ve 04:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@dostyna ta je kouzelná. Tak ať vám roste ve zdraví do krásy, dělá radost a celá rodina jste šťastný a spokojený.
19. lis 2015 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Gratuluju k Rozárce (moje jméno připravený kdyby Matouš nebyl Matouš) :grinning: ať jste spokojení!
29. lis 2015 v 00:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,dlouho jsem se na Vas nebyla kouknout.... Deti,prace,nemocnice,sestra v pestounske a v brisku treti :wink: jak se maji Vase ratolesti? Snad jsou zdravi a zlobi jako ty moje :grin:
15. črc 2016 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky po sto letech nakukuji,a vidím že je tady mrtvo.Asi všichni už zaměstnáni dětmi a někteří i zaměstnáním.u nás je to divoké,já dělám školu,teď i praxi,děcka kroužky a chlap pořád v práci.ale užívám poslední rok doma.pak na chvíli do práce a třeba ještě zkusíme třetí.
@akcijy ty jo taky pěkně divoky,gratuluji k třetímu. co to bude?
16. zář 2016 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda a koukám že u vás se to taky pěkně rozrůstá,gratuluji.
16. zář 2016 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já užívám doma poslední půlrok a určitě třetí neplánuju :grinning: dva Zlobři bohatě stačí...
21. zář 2016 ve 23:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik bude to nejspis holcicka....zjistili mi poprve tehotenskou cukrovku tak valcim :grin:
@germaine my taky neplanovali treti :wink:
22. zář 2016 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, děvčata...tak jak se vám všem vede?
8. bře v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek