• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik - ahojky :slight_smile: a odkud jsi :wink: já přímo z Uničova :wink: kousek od Litovle :slight_smile:
jinak pod stanem super, riskli jsme to na fesťák - Náměšť na Hané - Zahrada, to možná znáš teda ne :wink: byli jsme tam dřív, 2x jen na otočku, ještě když jsme neměli Ladíčka a viděla jsem tam ve stanech mamky s ještě menšíma dětma a čučela jsem jak puk a to jsme tam tenkrát jednu noc přespali zrovna a ty děti ani nemukly v noci, jsme je vůbec neslyšeli, byly to tenkrát dvě mamky a měly vedle sebe postavený stan :slight_smile: no ale k nám :wink: v loni jsme se báli, že je malej v roce a letos jsme jeli a bomba, řekli jsem si, že se uvidí první noc a přinejhorším ráno zbalíme a vypadneme a náááářez, celou noc spal a to tam byl rachot, já se budila, nemohla spát a on nic, jen se sem tam převalil a tak jsme zůstali i druhou noc a zase super :slight_smile: takže s Lukáškem už určo vyrazíme v roce :wink: nebudeme čekat a uvidí se :slight_smile: fakt i kámoši hleděli, jak byl Ladík zlatej, jak to zvládal,.......... ono asi jak je to dítě celý den na vzduchu, tak večer spí, jak zabitej :slight_smile: odpoledne jsem jeli na prochajdu ho uspat ve sporťáčku a večer ve staně, byl raz dva tuhoš :slight_smile: takže už se těšíme zase pod stan :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jsem sledovala ty menší dětičky v kočárkách a třeba tam jela rodinka a už bylo večer kolem té 8 nebo už po a děťátko pěkně spalo na kočárku ve fusačku, to jsem říkala, že je super nápad, pak ho jen přenesou do stanu a je to :slight_smile: protože zrovna byli už chladný noci, jsme z toho měli trochu strach, kolem 14 myslím, ale pohoda, z domu pro Laďouška velkou naší peřinu, kuuurňa nám bylo teplo :grinning: fakt stanování je bomba :grinning:
15. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se rozepsala co :grinning:
15. lis 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chodíváme po obídku spinkat, ale dnes jsem nešli, čekáme na tatina, jak dorazí po 3 z práce, tak razíme na zahrádku opéct kabík :slight_smile: je tam dnes suprově :slight_smile: tak nachvíli než bude tma :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja bydlim v takove pidi dedine 5km od Prerova.Tak to je super,ze to malej tak zvladl,zvlast na festaku kde je takovej rachot.Jestli je to to co myslim tak jsme tam letos chteli taky,ale musela jsem do prace.Kdybych vedela,ze se nam konecne zadari bych se na praci vyprdla a jela bych,ale misto toho jsem setrila posledni zbytky dovci na vanoce :frowning2: No ale clovek nemuze predvidat budoucnost,ze.
Jinak vam to tehotenstvi pekne vyslo.Si reknes chci to na kveten a mas to :grinning: to my jsme si to pekne vychutnali :frowning2: Ale ja tak nejak po vsech zkusenostech verim na osud a rikam si ze to tak melo byt :sunglasses:
15. lis 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
vy jste taky dobre akcni v listopadu opikat kabanos :grinning:
15. lis 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo :frowning2: někdo má na to smůlu, mám kámošky, co by chtěly a nejde to furt :frowning2: a jedna teď byla na umělým a po 8týdnech mu přestalo být srdíčko :frowning2: je to hrůza
já u Ladíka vynechala prášky a do 3 měsíců jsem otěhotněla a jak jsem hodně četla tady na stránkách,...rady,...... tak jsem si řekla, že to snad výjde i u Lukáška :wink: poznám i kdy ovuluju, hodně mě bolívá vaječník a četla jsem ty rady jako od měsíčků první den sexovat - 10tý, 12tý a 14tý :grinning: jsme tak spolu spávali ob den a šup a bylo to :grinning: hodně jsem četla, že je lepší i po 3 dnech, aby se sperimie pořádně vyvinuli,.....................že pokud spolu spíte každý den, tak prd a něco na tom asi je :slight_smile:
15. lis 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
no my už chtěli tak před 14 dny, jak bylo pěkně a pak to jaksi nevyšlo, tak dnes to tatin navrhl, jak volal z práce, tak jsme pro, akorát jsme chtěli stáhnout známý a ty nemůžou, že až jindy :slight_smile: je teplo, já si vezmu deku pod sebe, abych neseděla na studeným a Ladík ten bude řádit :grinning:
15. lis 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ta Náměšť bývá vždy tak 4-5 dní a to je ten folk, country,blues ...... my jsme sice pořádní rockeří :grinning: ale i taková hudba je super :grinning:
15. lis 2010 ve 13:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
vidím, že jste obě dvě okres Přerov :wink:
15. lis 2010 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - a jak ti je :wink: už máš dnes odzvracýno? :frowning2: mě to čeká zase odpoledne :confounded: včera večer mi bylo dost na blití, ale šla jsem spát a ani jsem nešla na záchod, ale kdybych to zkusila, tak by to asi bylo venku :confounded: už ať máme klid co a jen si to užíváme :slight_smile:
já jak mám Ladíčka, tak na to ani moc nemyslím a rychle mi to utíká :slight_smile: ale jinak to krásně prožívá semnou :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak to ja prostudovala spoustu mouder o tom jak co nejrichleji otehotnet a stejne nic.Nejvic me vytaceli rady o tom jak na to nemam myslet,no poruc si,ze.Nakonec to dopadlo tak,ze se mi rozvadela kamaradka a potrebovala podrzet,tak jsem s ni chodila mezi lidi,na diskoteky,jeli jsme na vinobrani atd.a ja si uvedomila ze je jeste spoustu veci co bych chtela stihnout udelat a spoustu mist kam bych chtela jet no a bum ho jsem v tom a mam po vyletech :grinning:
15. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
a kdepak máme další těhulku :wink: ta je asi v práci co :wink: a autoškola, šikulka :wink: tak do té já se nedám ani v 50ti :grinning: bojím bojím :pensive:
15. lis 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo to se nedá na to nemyslet, já už před dovčou byla nervózní jestli otěhotním aby to bylo v květnu jak Ladíček a furt si dělala testy, sice o nic nejde, už jedno děťátko mám, teda podle jiných, co nemají, ale hrozně jsem chtěla aby to vyšlo, tak krásně na květen :grinning: květinové děti :grinning:
15. lis 2010 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - neboj, užiješ si i s dítětem :slight_smile: já už mám zase pár zábav prolezlých :slight_smile: mám zlatou mamku, takže přes léto párkrát hlídala a já vyrážela za tatinem pařit :slight_smile: on hraje v zábavové kapele :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
se dvěma už to bude horší, ale pokud to druhý bude zlatý jako Ladíček , tak babička určo zase sem tam pohlídá :grinning: a můžu vědět kolik ti je :wink: mně je 30 :grinning:
15. lis 2010 ve 13:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jo jo dnes klasicky hned rano a pak kdyz jsem se chystala odnyst zbytky slepicim,zustali u dveri necham to na muzickovi :slight_smile: jinak jsem se rano prevazila co mi zustalo po te zabijacce a ono nic :wink: Coz vubec nechapu protoze uz se nevlezu do zadnych kalhot tak kde se to bere.Jsem se ptala tatinka jestli se mi nezmensil zadek,za bysi to prcek bral tam,ale prej ne :frowning2: taky musi skazit kazdou radost :angry:
15. lis 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
no jooo vy jste měli zabíjačku, mňam mňam :slight_smile: babička zabíjeli před 14 dny, tak jsme taky ochutnali :slight_smile:
no určitě se ti zmenšil :wink: tatíni jsou někdy nevšímaví :wink: chlapi :grinning:
15. lis 2010 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
mne je 28.my to asi nebudem mit s hlidanim tak jednoduchy ale zatim me to vubec neva.ja jsem si zivota uzivala se vsim vsudy a ted uz se tesim na maminkovani :slight_smile: navic myslim ze tatka rad pohlida kdyz si budu chtit vyrazit nekam na sedanek a sem tam se taky najde nejaka prilezitost vyrazit si spolu.Jinak mam kolem sebe ted samy maminy a mezi nema se taky najdou takovy akcnejsi se kteryma muzem podniknout nejaky rodiny akce.
15. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
a co chutě, nechutě, vůně,................ :wink: teda zatím nemám pomyšlení třeba ani na kapičku vínka červeného :slight_smile: nebo piva nebo kávy , fuuuuuuuuuuuj :slight_smile: a vůně jako u Ladíka, prací prášky, voňavky,...................bléééééééé a chutě na jídlo, zatím nic, u Ladíka jsem furt valila, každý den plechovku salka na posezení :slight_smile: proto jsem asi taky nabrala 23 kg :grinning: teď se budu trošku krotit :slight_smile: ale ulítala jsem na bramborákách, ty bylo skoro každý den :slight_smile: aspoň dva :grinning: a tak jsem přemýšlela a napadlo mě, že jsem s Ladíkem vůbec nezažila koliky,....... jestli to, že jsem jedla hodně česnek - v těch bramborákách, jestli si na něho nezvykal v bříšku, tak proto :wink: to mě tak napadlo, takže jak bude hej, tak doma rozjedu opět bramborákovou smršť a uvidíme :slight_smile:
15. lis 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - jo, to je super, když je ským vyrazit,................ já taky zezačátku neeee, jéééé bych se zbláznila bez něj a řeknu ti, dodnes, když dáme jednou začas Ladíka k babičce, ta bydlí za barákem, tak mám slzy na krájíčku, jak mi chybí :wink: to je jako by ti chyběla půlka těla :slight_smile: ale večer, když jsem si pak dala to vínko, tak se ulevilo trošku :slight_smile: ale teď co jsem těhotná, tak jsem zatím nikde ani nebyla, jak mi je navečer furt blééééééééé
15. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
ja mam spis nechute nez chute ale obcas me chytne mlsna na neco co dama nemam.Pak si to koupim,ale do te doby me prejde chut.Vubec ted nemusim sladky,prestala jsem pit kafe a o vinku taky nemluvim.Vzdycky jsem si rada vecer kdyz jsem byla sama doma otevrela lahvinku a k tomu bramburky,ted se mi krouti zaludek nad obojim.Ale vubec jsem nepila pivo a vcera jsme byli u nasich a deda si daval lahvacka tak jsem si cucla na traveni a normalne mi chutnalo.Vzdycky jsem pila bylinkovy caje a nesnasela ovocny ted je to naopak.No ne nadarmo se tomu rika JINY stav :slight_smile:
No a o vunich ani nemluvim mam pocit,ze vsechno kolem smrdi :unamused: Mamka rika ze to vsechno moc prozivam,ale proc ne uz mi to pak nikdo nevrati tak si musim vychutnat kazdy detail tehotenstvi.
15. lis 2010 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many a to pockej az ho budes muset kazdy den odkladat do skolky to ti teprv bude pukat srdce.Zvlast kdyz tam nebude chtit jit.
15. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak tak a jen to pěkně prožívej :slight_smile: mamka si už asi nevzpomíná, jak jí bylo co :wink:
15. lis 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je tady peknej zrout casu musim jit neco delat.uzijte si opikani pa
15. lis 2010 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo,jo se školkou to bude nářez :frowning2: ale on půjde asi pozdě, nedám ho, když budu doma s dalším, to by mi fakt srdce prasklo :frowning2: tak pááááá a zase se tu ukážu
15. lis 2010 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: už jsme z opíkačky doma :slight_smile: bylo suprově :grinning:
15. lis 2010 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
teda abych pravdu rekla vubec ti nezavidim nejak me kabanos nelaka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Tak nevim jestli se mrnous rozhodl pro zdravou stravu :slight_smile: vcera jsem si u tchyne dala rizek a taky nejak protestoval :unamused:
Jaky jste meli jmeno kdyby to byla holcicka?
15. lis 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak jsem se sem dostala až teďka navečer...dneska jsem byla u doktora a od čtvrtka zas nastupuju do práce, zítra mi držte palce...jedeme na genetiku a vlastně ani pořádně nevím, co nás čeká...snad bude všechno OK. Jinak jak jsem psala, tak mi nebývá vůbec dobře...dneska vlastně skoro celej den. No snad to přejde....jinak si to asi hodim. A jinak já taky normálně nejsem žádnej drobek, a zatím jsem nabrala asi kilo což myslím není až tak strašný, ale jinak břicho už mám podle mě celkem velký....
15. lis 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile:
dneska jsme měli budíček už v 5.30, ale není se čemu divit :grinning: po obídku jsme nespali,takže Ladík v 7 u telky byl tuhoš :grinning: to bylo ticho a klídek na balení dárečků :slight_smile:
badik - mě lákal, ale snědla jsem málo, protože už v tu dobu mi bylo zase zle, takže jsem nemohla riskovat, abych to nevyhodila :confounded: ale byl mňam :slight_smile: jinak holčička by byla Eliška :slight_smile: já mám ráda český jména naše :slight_smile: já ty cizí prostě nemusím :confounded: no každý mu se líbí něco jinýho :slight_smile:
germaine - jééé to jdeš na screening ne :wink: tak držím pěsti ať je vše ok :slight_smile: a třeba se dozvíš pohlaví :slight_smile: jako my :grinning: jinak metall aliance proplácí 1 000,- takže to je super :slight_smile:
16. lis 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek