• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@badik Však samy holky uvidíte, jak jsou potom maličkosti na kočárku důležité.
18. led 2011 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste tak já nikoho rodit neslyšela takže jsem v poho :grinning: ani sály jsem zatím neviděla.ale máme jen pár let starou porodnici takže je hodně moderní tak co se týče prostředí bude se rodit jedna báseň druhá věc je chytit dobrýho doktora mám tu s jedním hodně špatný zkušenosti.
18. led 2011 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste A ta nabídka je teď tak veliká :wink: člověk neví co dřív:slight_smile: a my prvničky jsme z toho pěkně vyblázněný :grinning:
18. led 2011 v 18:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem pochytala všechny moudra co jste probraly. Chytrost ze mě úplně září. Dnes jsem dostala nějaké hadříky na probrání na kup, tak jsem se v tom hrabala jako baba v koksu a nemůžu ty prťavý věcičky pustit z ruky jak jsou rozkošný. Holky já se tak těším až to malé budu oblíkat. Včera jsem zjistila, že ležení na pravém boku se mimínovi nelíbí a snažilo se prokopat ven :unamused: nic moc to teda nebylo. Prostě už si začíná na maminku dovolovat, ale manža položil roku na bříško a v tu ranu byl klid. No jo přirozená autorita se pozná :angry:
18. led 2011 v 18:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Úplně ve finále je ti to jedno, kdo tě rodí a kde rodíš hlavně, že ty bolesti už nebudou a budeš držet to svoje mimi nebo bude ležet na bříšku mamince a budete všichni zdraví a v pořádku
18. led 2011 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky fakt rada, které když se člověk drží tak si myslím je nejlepší: poslouchej u porodu, ale i potom své tělo, příroda to dobře zařídlila a postupem času si najdete svůj systém ve všem , v kojeníto,v koupání ad.
18. led 2011 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste no jestli chytnu toho dotyčnýho tak mi to nebude jedno,málem jsem kvůli němu přišla o život a jak se ke mě choval potom to byla taky pecka.takže věřím tomu že kdybych ho tam viděla budu tak vystresovaná že s toho bude 100% komplikovanej porod.jinak si na něj stěžuje hodně holek co je rodil.jedna mi dokonce říkala že šla s potížema v těhu a on ji odbyl ani ji pořádně nevyšetřil.Potratila.jenže co dělat kdybych rodila v noci to moc doktorů na výběr není.tak se budu modlit ať to není on.
18. led 2011 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik a ty budeš rodit v Přerově, já jsem 22 let bydlela v Hranicích, vím že skoro veškeré holky- kámošky rodily v Přerově a byly spokojené.
18. led 2011 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čau holky,
tak koukám, že jsem jedna z posledních kdo necítí žádný pohyby :cry: a to jsme ještě ke všemu nejspíš starší, než se původně předpokládalo :frowning2: a pořád nic....už si říkam, co budu za mámu, když tohleto nevnímam...žádnej ani malinkej náznak, prostě nic!
18. led 2011 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste já už 3x ležela u nás na gyndě a až na toho doktora si fakt nemůžu stěžovat na nic.sestřičky příjemný,prostředí taky.Vždycky jsou 2pokoje po dvou lůžkách a k těm je záchod a sprcha.takže člověk nemusí nikam lítat přes celou chodbu.Podle popisu porodní sály taky super.Navíc na novorozeneckým teď dělá kamarádka takže to pro mě bude o to příjemnější.jen nechytit toho vola.
18. led 2011 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine jak co jsi to za mámu?copak to můžeš ovlivnit?třeba máš klidnější mimčo a moc sebou nemele.Naše malá je moc aktivní hrozně sebou šije.Včera u dr byla hned na zádech hned jako by klečela,nohy si strkala pomalu až za hlavu a tahala se za uši.
18. led 2011 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine užívej si klidu, pokud to nezaráží doktora tak je to v pohodě. Já už v klidu nemůžu usnout jak kope a rozhodně to není nic příjemného. Nevím jestli jsem sama komu to přijde nepříjemné a bolestivé, ale myslím si že ne a když holky říkají jak si to užívají a jak je to krásný a příjemný tak je to lež. Neříkám že vždycky je to nepříjemné občas je to jen malé šťouchnutí, ale většinou se vyřádí.
18. led 2011 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Musíš věřit, že nechytneš. A stejně službu by vždy mělo sloužit (i v noci ) více doktorů než jeden. Já jsem rodila v neděli okolo poledne a u porodu jsem měla 2 doktory a 3 porodní asistentky. Nevím jak to teda chodí, když odmítneš službu konajícího lékaře. Zkus se pozeptat té svoji kámošky.
@badik No právě, že pokaždý na UTZ je vidět, že je dost čiloučkej...pořád se přetáčí a blbne a má už skoro půl kila tak je dost velkej, tak je mi divný, že já necítím nic. Přitom se snažím hlavně v posteli v klidu i s tatíkem na to soustředit a hladit a stejně nic.Zejtra jdu KO...tak zavalím paní doktor dotazama.
@germaine Neboj nic, třeba máš placentu na přední straně a pohyby miminka nejdou tak cítit
18. led 2011 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Děkuji moc,koukala jsem na ten jedo fyn a je teda fakt moc pěknej..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale mě se taky líbí co jsem tedka koukala na net i DorJan Danny Sport 2O1O......
18. led 2011 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste No na minulým UTZ mi jedna doktorka řekla, že mám nízko položenou placentu...to je další téma pro mojí doktorku, co to je a jestli je vše v poho...
18. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine ta kámoška co včera porodila to velký dítě taky cítila pohyby až ve 22.týdnu a to si prý ještě nebyla jistá jestli je to ono a malej byl od začátku větší takže nepanikař :wink:
18. led 2011 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky v čem perete mimčám věci?
18. led 2011 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 ten má kámoška co včera porodila,viděla jsem ho zatím jen na fotce,ale líbil se mi a prý je taky prostornej,ale ještě v něm nevozila tak nemůžu říct jestli je tam něco co nevyhovuje.
18. led 2011 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já jsem prala v Persilu gelu sensitiv, byla jsem moc spokojená. Moc hezky prádlo vonělo a pro miminka je prý lepší gel než prášek.
18. led 2011 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Já jsem koupila Lovelu, ale nějak mi smrdí,...
18. led 2011 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, jdu Laurinku uspávat takže pěkný večer. Papa
18. led 2011 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: jsem tu a zase budu uspávat synka u počálu :slight_smile:

@badik téééééééééda ti kluci mají náááádherný míry :grinning: týýýýýýýýý jo :slight_smile: u dvojčátek bývá většinou málo :slight_smile: co tak slyším :slight_smile: a to jsou obříci :grinning:
@miste tak já měla mlíko myslím hned ten druhý den, jak říkaly sestřičky, že se určo spustí a teda mně mlíko teklo hodně :slight_smile: a košilek jsem měla za den pár :slight_smile: a dost jsem teda pila :slight_smile: tatin mi furt vozil jablečný džus a neperlivou vodu, takže jsem v tom jela a taky mi doma vařil fenyklový čajík od Sunarky, co jsem začala pít už před porodem a řekla, jak mi to má dělat :slight_smile: prý je to dobrý na bolení a teda s Ladíkem jsem vůbec boleníčko nezažila, musím zaťukat a snad teda ani u Lukáška nezažiju , ťuk ťuk
18. led 2011 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste už spinká :wink: to uspávání mě fakt štve :frowning2: když jdu pryč, tak řve, když si sním lehnu, tak to stejně trvá dlouho :frowning2: pohádky, zpívání :confounded: pak do toho začne kecat................ :confounded: tak jsem se naštvala, že budu sedět sem tam u netu a usne za nějakou dobu,, hlavně že neběhá, ať sousedi nedržkují :angry:
18. led 2011 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no já dost kupovala Lovelu, teď jsem měla od ségry ani nevím jaký, ale dětský, tak zkusím koupit to co psala miste :wink: taky už hodně kupuju teď Pervol tekutý,.....
18. led 2011 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic, asi taky povalím chrupkat, dost mě to bere :grinning: tak si nechte dařit, pááááááááááá
dobrou noc a sladké sny a dětičky ať v noci v bříšku moc neřádí :slight_smile:
18. led 2011 ve 20:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ale nééé to nejsou dvojčata porodili dvě kámošky to by snad ani nešlo mít tak velký dvojčata,už ta co měla to větší měla buben jak kdyby jich tam měla 5 ani si nedovedu představit jak by vypadala kdyby měla mít 2
18. led 2011 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many my už taky spíme, je to čím dál náročnější, malá už nechce spát odpoledne a večer taky scény, no nic jdu aspoň na chvíli relaxovat, tak dobrou noc všem i mimi v bříškách :wink: :wink:
18. led 2011 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Souhlasím s bizonkou1,že prvorodičky jsou ze všeho tak velmi vyplašené......Přesne človek pomalu neví do čeho jde a všechno bude pro nej nové,všemu se učit a najít ve všem svuj systém...to bude ze začátku kopancu pokud si najdu v tom všem systém..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: Ale starch mám teda pořádnej a skoro ze všeho......
18. led 2011 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek