• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
nakukuju, ještě jsem zkysla na fb :grinning: :grinning: :grinning:

@badik aha :grinning: jsem to špatně přečetla asi :grinning:
@miste taky předchvíli vytuhl a stím spaním :confounded: vidím, že je to v tomto období všude stejný :confounded:
@tasmailla1 ničeho se neboj :slight_smile: vše bude ok :wink:
18. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobrouuuuuuuuuuuuuuuu
18. led 2011 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many-to doufám,že vše bude ok........dekuji......dobrou...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
18. led 2011 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 teda musím říct že já vyplašená vůbec nejsem.počítám s tím že se udělá spoustu chyb,ale spoléhám na instikt.
18. led 2011 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko :slight_smile: budííííííííííííííííííček :grinning:

holky já se na první porod moc moc těšila, furt jsem si říkala, že když se budu těšit, tak to bude určo dobrý :grinning: a není asi dobrý mít velký strach dopředu :frowning2: a pak , když nějaká porodila předemnou a já jí řekla, že už chci taky, že se těším, tak ona - jooo , tak počkej :grinning:
19. led 2011 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tobě se nějak nechtělo do postele co :wink: hele, žádný ponocování nebo malej nebo malá pak bude taky ponocovat :grinning:
19. led 2011 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem včera skoro do pulnoci brázdila net a koukala na všechny možný kočárky,tedka jsem byla v tescu na nákupu,k obedu bude kuře na paprice a mimoto jsem zabrouzdila mezi malé hadříky...a tam se me teda zalíbily 2 soupravičky body-kalhoty a ješte k tomu čepičky 2 a ponožky....to je hrozné jít do krámu s lístkem na nákup a v konečný řade pak koupit ješte jiný věci navrch... a pak to praní malých věciček,ja už jsem tedka do toho malýho nebo malý pekne zaláskovaná.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Mně práve švagrová docela na férovku řekla,že at se na porod neteším,že je to příšerné,nebo že ona když rodila svý první,tak to bylo příšerné.....tak když mě takhle postraší,tak to je fakt povzbuzení.......a tedka má druhý a nemohla si porod vynachválit....tak teda nevím...hlavne si furt říkám,abych byla v pohode.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jéééé to je radost nakupovat věcičky , že :slight_smile: já taky nedávno v tesku, jak jsou velký slevy , vzala zase Lukáškovi dvoje ponožečky jen za 27,- no nekup to :wink: sice mám dost po Ladíkovi , ale je to raz dva žmolkatý, tak ať má na ven pěkný :slight_smile:
jinak s tím porodem, znám i nějaké holčiny, co si to chválily, že bylo mimi raz dva venku :wink: ale není jich teda moc :slight_smile: ale lepší je si říkat, já budu mezi něma :slight_smile: moje segra měla třeba i druhý porod hrozný :frowning2: takže se moc neutěšuju, vím už do čeho jdu :grinning: ale nemyslím na to a doufám, že to bude třeba lepší a přirozený a půjde rychle ven :slight_smile: musí musí musí :slight_smile:
19. led 2011 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Ahojky holky, čtu že řešíte porody. Víš tasmailla, když jsem se chystala k porodu laurky musím říct, že mi to nějak nedocházelo. Jen jsem nechtěla aby mi porod vyvolávali a bum bác dva dny před termínem, že mám vysoký tlak - takže hositalizace a strašily mě vyvolávačkama a dokonce císařem, jéééžíš já to ještě doma před nástupem obrečela, že jsem si to tak nepředstavovala, že by tímhle způsobem malá měla přijít na svět, ale ležela jsem v porodnici 3 dny, tlak v pohodě tak mě pustily domů - to byl pátek a v neděli v pět ráno už jsme jeli z kontrakcema, fakt jsem byla strašně klidná a v pohodě, až jsem se divila, protože já jsem strašná citlivka. Spíše teďka mám trošku obavy, přece jenom už víme do čeho jdeme a do toho budu řešit, kde nechat malou až začne porod - toho se děsím asi nejvíce, jak to beze mě zvládne.
19. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, které chodíte nakupovat do DM drogerie, nezapomeňte se zaregistrovat, budete dostávat takové slevové knížečky, fakt se dost ušetří - na ubrouskách, plínkách, příkrmech fakt skoro na všem. Mají tam slevu na ten Persil senzitiv.
19. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak porodu se vůbec nebojím.je jasný že budu trpět a bude to bolet ale těch pár hodin to přežijem ne :wink: přežili to všichni tak proč bych já měla být výjmka.Myslím že v tomhle to mají opravdu druhorodičky horší,když vědí do čeho jdou.ale taky si myslím že je něco na tom že to stresování může ten komplikovanej porod přivodit tak jsem v pohodě.Stejně i kdybych strach měla nebude mi to platný.Jediný čeho se bojím je aby nebyli komplikace malá byla v pořádku.Taky doufám že budu rodit přirozenou cestou a bez vyvolávání nebo nějakých kleští atd.
jinak holky PA nám vykládala že existuje i něco jako orgasmický porod,ale prý se to stává hrozně vzácně.No tak nepočítám že bych si porod až tak užívala :wink:
19. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, delší dobu jsem se neozvala a konečně jsem vás dočetla. :slight_smile: Včera jsem byla na kontrole u dr. a výsledky triplů jsou v pořádku. Hurááááááááá. Jen mi dr. ještě neřekl pohlaví. Vždy z toho vybruslí a včera mě místo odpovědi řekl, že mě pošle stejně na 3D ultrazvuk na vyšetření srdíčka plodu - byla jsem na něm i u první dcerky, stálo mě to 500Kč a prý tam mě to řeknou..... Takže si ještě zhrba 14dní musím počkat.... Ale stejně tak nějak vnitřně cítím, že to bude zase holčička. Jinak k tomu porodu, ono je asi lepší na to zatím nemyslet a zbytečně se nestresovat. U prvního jsem se začala obávat asi 14dní před termínem a to jsem si ještě na netu vyhledala videa s porodem abych aspoň trochu věděla do čeho jdu.
19. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste jééééé taky se bez Laďouška zblázním v té porodnici asi :frowning2: jsem říkala, pár dní ho nevidět, to bude hnus :frowning2: bojím se, že když dovolím , aby zamnou přijeli, tak pak bude plakat , že chce být semnou a já budu taky řvát jak malá :cry: takže spíš to nedovolím a budu muset bez něj vydržet a pak spěchat za ním :grinning:
19. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak u nás DM není :frowning2: škoda , jen rosman a teta
19. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lolla79 ahojky :slight_smile: super, že jsou výsledky v poho a snad se teda brzo už dozvíš , kdo je v bříšku :slight_smile:
19. led 2011 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já pomalu gruntuju byteček a sem tam si odpočnu a juknu za váma :wink:
Ladík se mezi tím kouká na youtube na včelí medvídky :slight_smile: tak ho jdu zase pustit :grinning:
19. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Je tu někde Marcifer? Jak jsi dopadla s tím výtokem s krví? Už jsi byla na kontrole a zmínila jsi to tam? Já byla včera, přes víkend jsem si užila strachu, taky jsem dostala výtok a v něm krev, takže jsem poctivně ležela a obávala se nejhoršího, dokonce jsem si zbalila tašku kdybych musela do nemocnice a naštěstí se jedná jen o kvasinkovou infekci. Dostala jsem léky a šíleně se mě ulevilo, že mimi je v pořádku a není to nic závažného. Navíc bývám vždy večer šíleně nafouknutá jak balon (pořád se mi nedaří zjistit z jaké potraviny) a když jsem tak nafouklá, tak ani pohyby moc necítím, spíš jen střeva, tak jsem fakt byla vystresovaná, že se něco děje s mimískem. Ale díky Bohu je vše v pořádku. :slight_smile: Mám šílenou radost.
19. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@miste Jo zrovna včera jsem v DM byla a přede mnou jedna mamina kupovala toho hafo pro malé plíny,ubrousky ,Nutrilon a tak a dala tu kartičku,nebo co to je a měla pak slevu....to teda pokud to pak ješte bude,ráda bych to využila......
19. led 2011 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jo je to velká radost kupovat věcičky,hlavne ty takový neutrální,když nechceme vědet co to bude,tak moc tych neutrálních nemají......ale tak dá se vybrat docela dobre a sleva v tescu pořád pokračuje...tak jsem to mela za super cenu.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Taky si nedokážu představit, jak to bez malé vydržím když budu v porodnici. Jsem na ni myslím závislá víc jak ona ně mě. :slight_smile: Ještě jsem ji ani nezkoušela přes noc nechat u babičky, tak se bojím, jak najednou bude muset být pár dní beze mě a já bez ní. Ale určitě budu chtít, aby za mnou přišla. Si vzpomínám, jak když se narodila, tak musela asi druhý den na noc na světla kvůli žloutence a já řvala jak želva, že to bez ní nevydržím..... a když jsem ji šla kojit, tak jsem byla dost na měkko a brečela jsem, že ji tam musím zase dát a odejít sama na pokoj. Ale ta radost, když mi ráno řekli, ať si pro ni jdu, to bylo k nezaplacení..... Krásný vzpomínky. :slight_smile:
19. led 2011 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik orgasmický porod to slyším poprvé,ale hodne holek ,třeba i u nás v práci říkají,že když rodili,tak ty hormony,jak se vyplavovali,tak to moc ani necejtili,že byly jak v tranzu...jeee to bych chtela mít já..... :grinning: :grinning: :grinning: a pak mít mimi na bříšku, po těžký práci hezká odměna.....
19. led 2011 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všem,tak já se na porod těším,myslím, že to bude zážitek na celej život :slight_smile: Nevím do čeho jdu a to mě uklidňuje.Těším se až uvidím toho špuntíka na světě-na ultrazvuku mi ho chtěl pan doktor vyfotit ale pořád nám uhýbal,jakoby tušil,že ho chceme vidět :slight_smile:
Jinak jsem se chtěla zeptat jak jste na tom s nakupovíním oblečků?Já už jsem asi ujetá,ale pokaždé když jdu z obchodu,minimálně 2 kousky hadříků si odnáším:slight_smile:
Teď jsem navíc na netu objevila nádherný oblečky z biobavlny,ale je to tak nehorázně drahý :frowning2: Tak mě svrbí ruce že si něco objednám http://www.baby-eshop.cz/naturespurest Kéž by existovaly takové oblečky ale krapet levnější :frowning2:
19. led 2011 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda všem,
tak jsme po kontrole...do práce už nepůjdu, budu doma už do konce, ozvy jsme měli v pořádku...a i když ještě stále necítím ty pohyby, tak doktor řekla, že se nemám znepokojovat...akorát mám nízko položenou dělohu, tak musím doufat, že se ještě zvedne, jinak mi hrozí císař..ale já budu doufat, že se to ještě spraví...mám +4kg a taky jsem dostala něco na křečový žíly...už se mi začínaj trhat. Jo a dneska jsem dostala bylíček s propagačníma materiálama od doktorky :slight_smile: a s těma nákupama...já taky už nakupuju docela zdatně, přece to nebudu nechávat na poslední měsíc...do tý doby se může stát takovejch věcí, že nechci nic ponechat náhodě.
19. led 2011 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostynaNo to sme na tom uplne stejne,ja se v tom vyžívám,ale zatím moc toho ešte nemám..tak mám ešte čas,ale už nakupuju......
19. led 2011 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jaký velikosti kupujete?50 mi přidou moc malý,tak kupuju 56 alebo 62.I když ze začátku si myslím mu to bude veliký,ale doroste do toho hodne rychle.....
19. led 2011 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
A co třeba zavinovačka,bude mi stačit jedna,nebo mám koupit ješte jednu??? :grinning: :grinning: :grinning: Jsem v tom jak Alenka v říši divů.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já hlásím, že jsem konečně objednaná k obvoďačce a k zubařce, tak to budu mít za sebou. A teď už se těším na úterý do poradny, snad už nám prtě ukáže, co je zač. Jinak to Tesco, to je mor :slight_smile: Včera jsem tam šla, že jen tak nakouknu, a nakoukla jsem asi za 500,- :grinning:
19. led 2011 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já toho mám celkem dost, ale spíš ve větších velikostech..většinou kupuju 68,74---už teďka jsme docela velký, a s tím co mám už po ségrách nějak vystačíme...zavinovačku budu mít jednu, navíc je to v létě a to schne všechno tychle :wink:
19. led 2011 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Prý jsou lepší 2 zavinky, když ti jednu poblinká :slight_smile: Ale taky jsou mimča, co v zavince spát nechtějí... Takže my máme jednu, a pak podle potřeby přikoupíme... A jinak kupuju taky 56 a 62. A taky toho teda nemám zase tolik :slight_smile: Ale 50ky jsem snad ani neviděla...
19. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek