• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@aajda No a o tom to je,vždy člověk jede jakože se kouknout a pak odchází s plnou taškou :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky :wink: tak tady se utrácí a to je dobře, já už taky nic tak moc nepotřebuju, ale jak se vidí něco pěknýho a levnýho :grinning: tak to lááááákááá :slight_smile: mamka moje - babička - minulý týden taky Lukáškovi koupila v tescu 2 bodyčka pěkný :slight_smile: 3-6 měsíců s dlouhým rukávem ať je frajer :slight_smile:
19. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já jsem 50 videla,ale opravdu jsou moc malé....
19. led 2011 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jo, pokud je z čeho,tak se pekne utrácí.... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já včera haluz narazila v sekáči na super košili 62 - z HM - kostkovaná, byla 50% sleva, takže za 25,- fakt super, tak se asi sem tam do toho sekáče budu muset juknout :slight_smile: a Ladíkovi super džísku za 50,- :grinning:
19. led 2011 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Tak já dneska koupila opičkovou čepičku a úžasnej overálek HM 68 - hnědej s tygříkem a jenom za 40,- Kč...super kup a sobě jsem si koupila tepláčky jako nový a jsou s gumou pod pas, takže něco jako těhotenský za 90,- dneska jsme měli dobrej den.
19. led 2011 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine super kup :slight_smile:
19. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a jak to je teda s tím porodním?opravdu teda nic nedostanem,jenom vtedy pokud jsem v hmotní nouzy,teda příjem do 17 000?A ješte jedna otázečka,kdy se rozhoduje,jak dlouho budu s malým doma-či 2,3 alebo 4 roky?To pred porodem už???Nebo stačí po nem?
19. led 2011 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 rozhodneš se až po něm a půjdeš si podepsat pak papír :wink:
19. led 2011 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem rozhodnutá pro 3 roky a na 2 roky musíš mít velký plat, takovou volbu jsem si ani vybrat nemohla, nevím, kolik to bylo už :slight_smile: třeba je to změněný :slight_smile:
19. led 2011 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já musím na 3 roky...nemám možnost hlídání,takže než mi vezmou prcka do školky,musím s ním být doma
19. led 2011 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s tím porodným,....................nechápu s fakt mě to štve teda :angry: protože např. u nás je rodinak , co se jim narodila teď čtvrtý dítě - nefakčenka, chlast, cigárka,..... a prý porodný dostanou, že se chlap chlubil :angry: :angry: :angry: tak co to je za bordel :angry: :angry: :angry: a nebo jsem zjistila, že ti co jsou na sockách,... např. moje sestřenka nemaká, ani její chlap, mají 3 děti a prý dostává dohromady 15 000,- prý , že není trvalý bydliště, tak mají příspěvek na bydlení ze socky 6 000,-................... no síla :angry: tak co by šli dělat ,že :angry: :angry: :angry: a prý když jsou ty sociální dávky, tak se vyžádá na městě papír a neplatí ani poplatky u doktora ani za recept v lékárně :angry: kurňa a přitom by mohli normálně dělat, já už jsem z toho fakt jojin :angry: :angry: :angry: a sestřenka , je sama s dvěma dětma, teď se na to tam ptala a oni tak zapírají a nic by nedaly na těch sockách ty ženský, tak jim řekla, že ví, že někteří berou tolik a tolik a přitom by mohli fakčit,................. :angry: :angry: :angry: no to fakt už nechápu aje to nespravedlivý, že nám , co jsme makali,..... vše berou s snižují :angry: tak jsem se trošku rozčílila zase :grinning: :grinning: :grinning: sorry :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já dám taky na 3 roky i skrz ty prachy, brát 9 měsíců 7 600,- a od 10. už jen 3 800,- to je síla :frowning2: tak honem do práce, jinak bych byla pro být doma i 4 roky, pěkně by mi to vyšlo, že Ladíka bych pak naučila pěkně chodit do školy, vyprovázet ho,...... tak pak to budeme muset zvládat nějak i tak,jeden na 7.00 do práce a kluky ráno brzo budit do školky a do školy do družiny................
19. led 2011 v 11:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky sorry za ty překlepy :slight_smile: teda jsem jich tam naflákala :slight_smile: rychle píšu a nečtu po sobě :slight_smile: a je jich tam fakt požehnaně :grinning:
19. led 2011 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no já jsem to teď studovala a nevím jestli to dobře chápu.Můžeš mi potvrdit že je to tak?Pokud si zvolím, že na mateřské budu 3 roky,tak je to tak,že po celou dobu beru těch 7600Kč?
19. led 2011 v 11:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo,jo :wink:
19. led 2011 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
na to naštěstí nesáhli :confounded:
19. led 2011 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já jsem rozhodnutá taky na ty 3 roky...a co se týče porodního,taky mě to štve,že nám nic nedaj...ale tak kdybych zustala v práci,tak by me taky od novýho roku snížili plat o 10 procent,takže to je všude tak,že berou prachy,,,,.....
19. led 2011 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
No ono je to jinak jenom pokud budeš doma 4 roky,vtedy se to snižuje zo 7600 na 3800 K4 od 10 mesíce dítete,ale když je 3-letá varianta,tak toho se to netýká...aspon něco.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many tak to budu pěkně ve vatě :slight_smile:))) A pak je ještě po dobu nevím kolika měsíců beru nějakých cca 70%platu,ale hlava mi to nebere jakým způsobem se to vyplácí když beru pevně těch 7600
19. led 2011 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já tak teď chodím pořád pozdě spát,ale ráno spím i do 10 :slight_smile: to jen na začátku těhu jsem chodila spát v 8 :wink: no když by malá spala do 10tak může být klidně dýl vzhůru :wink:
19. led 2011 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, jestli se můžu ještě přidat, tak já čekám 4.5. holčičku a pomalu jsem si tak četla, co probíráte :slight_smile:
19. led 2011 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostyna: tech 70% z platu se bere pul roku, je to materska dovolena, a pak nastupujes na rodicovskou a beres ty penize podle varianty, kterou si vyberes.
19. led 2011 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak porodu se teda docela bojím, každej říká, že tu bolest nemůžeš pochopit, až ji prožiješ, což mě docela straší, ale zase člověk se na toho prcka tak těší, že to vydrží. A variantu si beru na 2 roky, musím do práce brzo :frowning2:
19. led 2011 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tak čtu že řešíte penízky.já jsem hrozně ráda že nesáhli na 3.letou variantu,ale klidná stejně nejsem.každý rok něco někde seberou takže příští rok bude zase vše jinak.samozřejmě jen co se týče nás obyčejných lidí těm zazobancům nahoře se na plat nesahá.a to co píše Many ani nebudu komentovat,tak se prostě u nás podporuje zaměstnanost.jinak jsem někde četla nějakej článek jestli budeme mít nárok na nějaký příspěvky (bydlení,dítě atd)a nic,jsme hold pracující tak dostanem prd.když si spočítám co dostane sestřenice Many co nemaká tak s mateřskou co dostanu a manželovým platem na tom budem stejně,no a pak nebuď nasraná.A koho zajímá že máme hypotéku atd aby jsme mohli žít jako slušní lidi?no nemá to smysl řešit a zbytečně se rozčilovat to se člověk akorát nasere.
19. led 2011 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak jak jste řešili nakupování,všude je teď tolik slev a tolik hezkých věcí a mě pořád nepřišli penízky :frowning2: doufám že je nedostanu až příští měsíc :frowning2:
19. led 2011 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jenomže stejne mě není jasné,jak já po porodu se mám rozhodnout,jak dlouho budu doma,co když to díte se nebude vyvíjet tak jak má,co po tom....třeba se muže stát ,že ve 3 letech nebude schopné jít do školky....a já teda po 3 letech budu muset nastoupit do práce,protože mě zamestnavatel drží 3 roky místo.....třeba to pak jde změnit ze 3 na 4 roky,ale myslím,že až pozdejc,až to díte bude mít tak 2-3 roky???
19. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já bych si klidně zvolila dvouletou, chtěli bychom pak rovnou druhé, ale vezmu 3letou, protože co když to pak nepůjde, tak kdo mi bude hlídat 2 letého prcka... Takže taky na 3 roky.
19. led 2011 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek