• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
tak jsem tu, chtěla jsem ať synek v klidu vytuhne a vypadá to, že už nebude chodit spávat po obědě :confounded: po 11 ležel už v posteli a ještě teď není tuhoš, takže ho nechám a uvidíme no :confounded: budu se mu muset pak co nejvíc věnovat, aby nemrčel :grinning:
19. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
téééda jste toho za tu chvilku nakecaly :slight_smile: jdu dočítat :wink:
19. led 2011 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda tak HBO nechytnu ale stejně bych na to nekoukala,je to opravdu hrozné :unamused:
19. led 2011 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 jojo to berou hodně krve v 16tt,fujjj :grinning:
19. led 2011 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna jjooojo mám hodne kamarátek i segru,s kterou brázdime mesto,takže se fakt zatím nenudím,s našimi si každý týden telefonuju,takže v pohode...ale ja bych nešla třeba na Slovač,když jsem na neschopence...co když by se mě tam neco stalo,bud me nebo malýmu???tak to radší zustanu tady a až po porodu me manža zaveze na slovač,až bude trošku věčší..a mamina tá me příde navštívit koncem března.....takže smutno me není......a chudák mamka tá se malýho nemuže dočkat,nakupuje o sto šest.....no jo bude to její prvé vouče,tak se musí vybouřit... :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@germaine :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Placenta a deloha jsou 2 rozdíný věci.......
19. led 2011 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 Jakou délku si zvolíš, tak ta platí. Měnit to nejde. Chtěla jsem si to u malé taky změnit ze tříleté varianty na čtyřletou, ale není to možné. Nakonec jsem to vyřešila tím, že jsem otěhotněla.
@pavlluska4 vítáme tě tu :slight_smile:
@badik je to fakt, nemá cenu se rozčilovat a to ten sestřenčin taky ještě bere socku :angry: no to nasere, je to velká nespravedlnot a fak pro nás akorát na rozčilování :grinning: tak na to kakáme :grinning: :angry: jinak holkám co chodí rodičák slouženkou, to taky chodilo pozdě, penízky měly až včera a mně to chodí na účet , tak jsem to měla kolem 11.
@saminomimino No já na to teď taky nemám, ale viděla už jsem myslím velkou většinu. Ty rodiče to prostě tak mají, já bych asi rozhodla jinak, ale na druhou stranu je chápu... Ale i oni sami říkají, že kdyby se jich před tím někdo zeptal, tak by řekli, že potrat, ale když v té situaci najednou byli, tak to prý nešlo a nechat si malou byla jasná volba. Ale i tak do porodu pořád živili naději, že ta vada bude menší. Nicméně tu péči zvládají, i když krize asi měli. Já bych to nedala. Ale bůh ví, kdybych se to najednou stalo, tak co by zbývalo.
19. led 2011 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda nasaď volné pátky :wink: ať ti ten pracovní týden rychle uteče :wink:
@krisstyna u prvního jsem cítila pohyby až ve 21.t :wink: u druhýho v 19.t :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
se mi asi nějak zasekl noťas, odpovídám na otázku, kterou už někdo odpovídal, tak promiň. Najednou se mi načetly další dvě stránky, co jste stihli probrat.
19. led 2011 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda jsme opravdu ráda že před takovou volbou nestojím,potrat nebo postižení dítě a to velmi nebo bude umírat na přístrojích,logicky je potrat asi nejmilosrdnější ale dokázat to,jít a nechat si dítě vzít,strašná představa,já tedy nevím jak ta holčička vypadá,jak vážně postižená je ale chce to asi velkou odvahu a sebezapření,nevím jistě jetli jim vše takový život stojí za to,asi to tak má být
19. led 2011 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já doufám,že budu mít neomezené.Chci jezdit k rodičům do Olomouce a hlavně jdu na neschopenku kvůli dojíždění do práce,denně dojíždím skoro hodinu do práce a to samé večer.A už jsme unvená.Takže si myslím,že doktorka nebude mít problém a hlavně o tomto důvodu ví...tak uvidím
@saminomimino No tak tos me uklidnila o tom,že placenta třeba ješte pojede do porodu nahoru.....A to že me brali asi 6 skumavek krve,tak me krev nic nedelá,jsem zdravtoní sestra,takže krev a já sme kámošky..... :grinning: :grinning: :grinning:
@tasmailla1 no to je jasný... ty babičky se z prvních vnoučátek můžou po*srat :grinning: tak to je dobře že tu nejsi sama...
19. led 2011 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 mě krev vadí tak jako normálka,spíš mi vadí ty jehli,a docela to bolelo,au :grinning: :grinning:
jj s té placenty si zatím nedělej těžkou hlavu,jen se fakt nenamáhat na břicho kor když jsi špinila,ale já se nijak neomezovala....
19. led 2011 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Tak ty už jedeš na neschopenku?No dojíždení je naprd a hlavne tak dlouho jezdit,to by me nebavilo....hlavne že človek je ze všeho tak rychle hotovej....
@many tak uvidíme za dva týdny.. ono u těch druhých dětí je to všechno dřív co? :slight_smile:
@saminomimino Naprosto souhlasím. Ta holčička je na tom podle mého dost špatně, chodit a mluvit nejspíš nebude, soběstačná určitě nikdy nebude, oni si poměrně brzy poté pořídili druhé mimčo, taky holčička, zdravá, a právě tam říkali, že v podstatě už se ta starší učí věci od té mladší...
19. led 2011 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no bohužel mi nic jinýho nezbývá.Navíc mám hodně náročnou práci na psychiku a ve firmě se jede na 150% tak to už přestávám dávat.A hlavně dojíždění je na prd...kolikrát má vlak zpoždění a já mrznu 30 na zastávce a o to je to ak větší psycho.Jinak se cítím dobře,ale stres a únava z dojíždění je velká
19. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna no nejsem tu sama,a hlavne človek si už v Čechách zvykl,když jsem tady skoro 10 let.......a segra?tá je taky jak vo vytržení,už me taky nakupuje hadříky pro malé a tedka má zálusk na to lehátko od fischerprice,že me ho koupí...no zlatá je.....kdybych ji tu nemela,tak tady nemám nikoho zo Slovenska....
19. led 2011 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna jo,jo :slight_smile: teď na poslední kontrole mi řekla, že mám podrážděnou dělohu, že bych se mohla začít otvírat a dřív porodit :frowning2: takže mám zvýšenou dávku hořčíku - 6 tablet a prý co nejvíc klidový režim, tak se snažím odpočívat, ale moc to nejde no :slight_smile: ale u počálu jo :grinning: akorát neležím, ale sedím a myslím, že ležení by bylo lepší :grinning: ale modlím se a doufám, že za 3týdny bude na kontrole vše ok :slight_smile: začala jsem pít i tu sušenou syrovátku a fakt se cítím líp, už mi tak moc netvrdne bříško :slight_smile: takže určo se to lepší, doufám :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna jo, ale chtěla jsem napsat, že je prý pravda, že u druhýho jde vše rychleji, tak uvidíme :slight_smile: ale rodit chci prosím až v květnu teda :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak píšete o postiženým miminku,tak mám z toho pěknou husinu..... :frowning2: :frowning2: :frowning2:
19. led 2011 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 :frowning2: taky mi z toho není dobře tak se na to téma raději vyprdněte... všechno bude ok
19. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna myslím že by bylo dobré toho nechat na čas,stres se to nejhorší pro dítě,vyvolává to prý i u dětí určité poruchy,ať už poruchy řeči,neob disleksie a pod.máš přece nárok být doma na neschopence...
19. led 2011 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Jak píšeš o práci,že jedete na 150 procent,tak je fakt rozumnejší s tím skoncovat,jít na neschopenku,nožky nahoru a dát se do klidu a odpočinek a lehárko pěkne.......já jsem kvuli tomu zhonu taky nechtela dál pracovat...a ted jsem doma a v klidu :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
o.k končíme s postiženýmy dětmi :wink:
19. led 2011 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no to máš ještě čas tak vydrž do května.... já ještě necítím pohyby ale jen takový tlačení.... jako když tě píchá v boku.. tak nevim jestli je to ok?
@saminomimino no právě proto valím na neschopenku....v práci se rozčiluju každej den...Mám pod sebou hodně nových lidí a ne všichni fungují jak by měli...tím pádem se hodně chybuje a jde to na mou hlavu :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek