• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
Holky jaký je to pocit cejtit pohyby plodu???
19. led 2011 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holkyyy,já vím že je tu milion témat na kočárky,ale já jsem v pasti...nedokážu si vybrat :slight_smile: Když už se mi líbí,tak stojí přes 20 tisíc apod ...pomoooc,co máte za kočárky?
@many Vydrž do května,tedka je venku zima,malýmu se určite nechce jet do zimy...v květnu bude hezky teploučko.....
@tasmailla1 srandovní...prvně je to jen takový bublání a pak už jsou to nekompromisní údery na citlivá místa jako je močák :slight_smile: Ale je to úžasnýýýý.Já je cítím asi třetí týden a nejlepší je to když si lehneš a natáhneš nohy...tak je to cítit nejvíc
19. led 2011 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
dostyna Já ješte nemám žádnej ale zrovna včera sme se o tydle téme bavili tady....
19. led 2011 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna tak to jo :wink:
tak je fajn mít dobré postavení ale ono chvilku počká že :wink: :wink:
@tasmailla1 já raději nic takovýho nesleduju :frowning2: brečela bych u toho furt :frowning2: a pokud to ví, tak na jejím místě bych ho dala určo pryč :frowning2:
@krisstyna no pokud cítíš třeba trošku bolesti jako při měsíčkách, tak to je tím, že se zvětšuje děloha :slight_smile: ale kdyby tě něco bolelo víc, tak raději skoč na ultrazvuk, pro klid :wink:
@dostyna tak tak a hlavně večer :slight_smile: pak nemůžu chvíli usnout, jak řádí :grinning: no je to krása ,že :grinning:
19. led 2011 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Takže si je ejtila od 18 tejdne?to už moc času nemám,tak za 2 tejdny,no pokud se mu ale do toho bude chtít jít,třeba to budu cejtiti až pozdejc
@saminomimino na postavení prdím,nejsem kariéristka.Svou pozici jsem si poctivě odmakala a beru to jako přirozený pochod.Pro mě je rodina na prvním místě a nikdy tomu nebude jinak :slight_smile:
@many no jako při měsíčkách ... tak to jo, jsou to takový tlaky. člověk je z toho takový nesvůj když to všechno zažívá poprvý :slight_smile: neví co je dobře a co špatně
19. led 2011 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 to přijde zničeho nic...a hlavně když se po celým dni chystáš chvilku odpočinout a mimčo ti začne vracet to celodenní vyrušování :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já ten svůj nemám tady zrovna nikde na fotce, ale mně se vždy líbila ta klasika :slight_smile: na ty moderní moc nejsem :slight_smile: ale každá má jiný vkus :slight_smile:
http://www.mimi-kocarky.cz/cz-detail-100982-kombinovany-kocarek-roan-marita.htm
mám podobný :slight_smile: akorát ta korbička - tam je to proutěný :slight_smile: a mám takový šedý s bordó :slight_smile: jsou super, prostorný a sami o sobě tak jemně houpou :grinning: tady v okolí je má dost mamin , jsem čučela :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,teď navíc panáček začal divočit i ráno kolem páté :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna a já pořád nic :slight_smile: jen takový tlačení z boku
19. led 2011 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky a jak chodíte na záchod co :wink: taky máte problémy :frowning2: já si myslím, že je to tou větší dávkou hořčíku i , jsem to četla v letáku, že to může způsobovat, beru i lactulozu co jsem brala po porodě a teď přes týden piju tu syrovátku a cítím se líp
19. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já na to mám stejný názor,skoro po škole jsem šla rodit děti a neměnila bych :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: u mě divočil před chvílí, někdy je to trošku protivný, takový šourání :grinning: :grinning: :grinning: nepříjemný :grinning:
19. led 2011 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no záchod je pro mě kolikrát tabu :frowning2:(
19. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo,klasika.Já navíc potřebuju něco lehčího a snadno ovladatelný.Mám to u nás z kopce do kopce,byť bydlím v Polabí :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@krisstyna a i to mi říkala doktorka, že může ještě přispívat k té podrážděné děloze :frowning2: že musím chodit každý den a dobře :confounded:
19. led 2011 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna je lehkej akorát zabere místo v autě :slight_smile: ale to i jíné kočárky s korbičkou, že :slight_smile: no hodně holek taky zkoušelo při koupi, zda se jim to vleze do auta nebo ne :wink: co si pamatuju
19. led 2011 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no povídej mi o tom.Jinak teď jak jsem byla tři dny fakt fest nemocná,tak se moc chudáček nehýbal,asi byl taky unavenej...ale už zase jede jak o život :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
19. led 2011 ve 13:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no je fakt že si hlídám lehce stravitelný věci, protože pak je to fakt nepříjemný nejít třeba tři dny.. to pak nemáš chuť ani jíst jak ti je těžko... musíč hodně vlákniny, ovoce a zeleninu :slight_smile:
@many no já si vyhlídla easywalker,ten je fantastickej v tom,že jdem složit i korbička do polacata,ale ta trojkombinace stojí 23 tisíc :slight_smile:
nachvíli mizím, dorazí mamka - babička :slight_smile: na kávu :slight_smile:
19. led 2011 ve 13:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna napiš pak odkaz ať juknu :wink: to jsou páky no :confounded: to porodný by na to bodlo :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nešlo,tak jsem si vyguglila přes název :slight_smile: Koukala jsem,že má i prostornou korbičku,to je taky hodně důležitý
19. led 2011 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many http://www.kocarky.cz/kocarek-easywalker-qtro.html navíc prodejna je přímo v Kolíně.Jsou tam výborní prodejci,skvěle to předvedli a fakt me dostal jak je jednoduchý na rozložení a manipulaci
19. led 2011 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek