• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@dostyna My nejspíš koupíme Dorjan Danny Sport 2011, stojí 3 kombinace do 10 tisíc. Výběr podle velikosti korbičky, podle velikosti složeného kočárku, taky aby se vešel do výtahu a samo podle ceny.

Jinak teda mé pohyby jsou pořád spíš takové legrační bouleníčko, rozhodně mě nekope tak, že by to až zabolelo... tak nevím, jestli to přijde... A cítila jsem je až od 20+3. A taky to není celý den, spíš třeba 10 minut a pak hodina nic...
19. led 2011 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda na ten jsem zrovna před chvilkou koukala -)
19. led 2011 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna Četla jsem poctivě skoro celou diskuzi k němu a vypadá dobře, žádné stížnosti... no a za ty peníze...
19. led 2011 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda no to každopádně...velkej výběr korbiček...budu o něm přemýšlet...
19. led 2011 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já mám taky zálusk na ten dorjan danny sport ale me se líbí i 2010 i 2011 je hezká a pak se me líbí jedo fyn 4ds
19. led 2011 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla. Tolik jste toho od večera naplkali
19. led 2011 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak už jsem psala včera u mě pohyby ne vždycky jsou to příjemné, ale občas si je pochvaluju :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
A kočárek kupujeme Quinny, je lehoučký, skladný a krásný. Chtěli jsme 3-kolku a tahle nám vyhovuje ve všech směrech, potřebujeme hlavně korbičku s medlem na boudičce aby se dala odnést v jedné ruce a pak taky aby se vešel do výtahu u tchýně. Koupíme použitou korbičku, autosedačku koupíme od sousedů takže víme že není bouraná a kořár asi nový, ale třeba najdeme nějaký použitý v super stavu. Nemám potřebu nakupovat nové věci když je to stejně na chvíli :wink:
19. led 2011 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
dorjan danny sport majú hezkou škálu výběru.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ale třeba dorjan danny sport prestige se me nelíbej,jsou takový divný....
19. led 2011 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna zajímavý :wink:
19. led 2011 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky mně se líbil tenkrát hrozně tady ten :slight_smile: ale ta cena mě odradila :frowning2:
jsme s tatinem nad ním slintali oba :grinning:
http://www.kocarkynec.com/85-inglesina-classica-kocarek.html
19. led 2011 ve 14:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ne každýmu se líbí,což chápu.Je takovej trochu jinej a rozhodně to není klasika,ale dostal mě na tu obslužnost,,,no snad si vyberu :slight_smile:
19. led 2011 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jasan, musíš koupit takový, jaký se líbí tobě a néé jiným :slight_smile: vidíš, že já mám trošku jiný vkus :slight_smile: ten se třeba nelíbí tobě :slight_smile: nebo některé jiné :slight_smile:
19. led 2011 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
nic, jdu se věnovat synkovi :slight_smile: zatím pááááááááááááá
19. led 2011 v 15:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
taky se zatím mejte musím běžet,čeká nás velkej nákup potravin,tak s chutí do toho......
19. led 2011 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuky kuky, nakukuju :wink: nikdo nikde :wink: odpočíváte těhulky :slight_smile:
@tasmailla1 tak velkej nákup potravin jo :wink: tak jestli to bude v tesku tak i s oblečením co :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
mě čeká jen menší, pár věcí a proto půjdeme s Ladíkem až zítra kolem oběda :slight_smile: to je všude míň lidí a klídek na nákup :grinning:
19. led 2011 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupí, dnes jsem od sousedky nakoupila bodýčka po 10,- některý jsou ještě nepužité a nové a pak taky pytel na spinkání od 6 měsíců.
19. led 2011 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsem přemýšlela o těch poporodních vložkách, jak cestují v kalhotkách a tak a narazila jsem na tohle http://haipa-daipa.com/product/zkladni-menstruan-vloka/ a to by bylo řešení, dokonce to i doporučují. Dát si do toho klasickou vložku co protíká a dýchá. Co myslíte?
19. led 2011 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No práve nákup byl v tescu a oblečkum jsem se musela vyhejbat velkou oklikou,abych tam znova nezabrouzdila,ale aspon jsem po nich hodila svým očkem a pořád tam jsou a pekne se na me usmívají...když jsem nekoupila oblečky,tak jsem si koupila 2 krát persil gel na praní pro mimina,byl v akci,tak aspon ted ty malinký věcičky budu moci i začít prát.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. led 2011 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs Dobrej kauf body za 10 kč,to by se me taky líbilo..... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
19. led 2011 v 17:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 v sobotu tam musime zajet:slight_smile:
19. led 2011 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jojoojjjoooo
19. led 2011 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky kdy se musí vybrat porodnice?jak dlouho před porodem???
19. led 2011 v 18:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs pěknej kup :slight_smile: jinak na ty vložky zajímavý, ale já si raději koupím ty velký na ten únik moči, vypadáto, že budou super, určo o dost lepší, než jak jsem měla ze zdravotních potřeb ty nelepící :confounded: vím jak to mamina semnou na pokoji stím byla dost spokojená a já nervyla :grinning:
@tasmailla1 téééda takže si odolala :slight_smile: ten persil gel si taky pak musím koupit :wink: jinak u nás se porodnice nějak nevybírá, automaticky Šternberk, ale asi kdybych chtěla, tak můžu říct Olomouc :slight_smile: ale nechám to být :slight_smile: v Olmiku rodí baby normálně na posteli a musí si držet nohy :confounded: a ve Šternberku je to super :slight_smile:
19. led 2011 v 19:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak s bodýčkama jsem byla vždy spokojená z teska - tesko i cherokky :wink: a když jsou akce,... nejsou moc drahý :slight_smile: hlavně néé lidovka,... to je katastrofa, to mám pár po Ladíkovi :slight_smile: na doma na to zvracení :grinning: to bylo hned vše žmolkatý :confounded: hnus a v tesku,.... koupíte za ty samý prachy a vydrží dýl pěkný :slight_smile: i overaly,.... fakt spokojená
19. led 2011 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many A ty velký vložky na únik moči jsou větraný? Nebo to má zespod tu folii?
19. led 2011 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs - juknu, jednu jsem rozdělala minule, jak jsme si tu psaly a probíraly to večer :grinning:
19. led 2011 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak nevím :confounded: jak to myslíš s tou folii :confounded: nevím jak to popsat :grinning:
19. led 2011 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek