Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

Zdravím všechny čerstvé a nastávající těhule, kterým vychází termín porodu na květen-červen 2011 🙂 Já jsem teprve čerstvě od potvrzení těhotenství z krve, ultrazvuk mě čeká za 4dny, tak snad bude vše v pořádku. Termín porodu mi podle tabulek vychází na 16.května 🙂 Mám za sebou 2 přirozené těhu, které nedopadly dobře |-| Nynější těhu je po 1.IVF, tak já pevně věřím a doufám, že do třetice všeho dobrého 😉

Pojďte se přidat 🙂
aajda
19. led 2011
@dostyna My nejspíš koupíme Dorjan Danny Sport 2011, stojí 3 kombinace do 10 tisíc. Výběr podle velikosti korbičky, podle velikosti složeného kočárku, taky aby se vešel do výtahu a samo podle ceny.

Jinak teda mé pohyby jsou pořád spíš takové legrační bouleníčko, rozhodně mě nekope tak, že by to až zabolelo... tak nevím, jestli to přijde... A cítila jsem je až od 20+3. A taky to není celý den, spíš třeba 10 minut a pak hodina nic...
dostyna
19. led 2011
@aajda na ten jsem zrovna před chvilkou koukala -)
aajda
19. led 2011
@dostyna Četla jsem poctivě skoro celou diskuzi k němu a vypadá dobře, žádné stížnosti... no a za ty peníze...
dostyna
19. led 2011
@aajda no to každopádně...velkej výběr korbiček...budu o něm přemýšlet...
tasmailla1
19. led 2011
no já mám taky zálusk na ten dorjan danny sport ale me se líbí i 2010 i 2011 je hezká a pak se me líbí jedo fyn 4ds
realgs
19. led 2011
Ahoj holky, tak jsem vás konečně dočetla. Tolik jste toho od večera naplkali
realgs
19. led 2011
Jak už jsem psala včera u mě pohyby ne vždycky jsou to příjemné, ale občas si je pochvaluju 🙂
realgs
19. led 2011
A kočárek kupujeme Quinny, je lehoučký, skladný a krásný. Chtěli jsme 3-kolku a tahle nám vyhovuje ve všech směrech, potřebujeme hlavně korbičku s medlem na boudičce aby se dala odnést v jedné ruce a pak taky aby se vešel do výtahu u tchýně. Koupíme použitou korbičku, autosedačku koupíme od sousedů takže víme že není bouraná a kořár asi nový, ale třeba najdeme nějaký použitý v super stavu. Nemám potřebu nakupovat nové věci když je to stejně na chvíli 😉
tasmailla1
19. led 2011
dorjan danny sport majú hezkou škálu výběru.... 🙂 🙂 🙂
tasmailla1
19. led 2011
Ale třeba dorjan danny sport prestige se me nelíbej,jsou takový divný....
many
19. led 2011
@dostyna zajímavý 😉
many
19. led 2011
holky mně se líbil tenkrát hrozně tady ten 🙂 ale ta cena mě odradila 😞
jsme s tatinem nad ním slintali oba 😃
http://www.kocarkynec.com/85-inglesina-classica...
dostyna
19. led 2011
@many no ne každýmu se líbí,což chápu.Je takovej trochu jinej a rozhodně to není klasika,ale dostal mě na tu obslužnost,,,no snad si vyberu 🙂
many
19. led 2011
@dostyna jasan, musíš koupit takový, jaký se líbí tobě a néé jiným 🙂 vidíš, že já mám trošku jiný vkus 🙂 ten se třeba nelíbí tobě 🙂 nebo některé jiné 🙂
many
19. led 2011
nic, jdu se věnovat synkovi 🙂 zatím pááááááááááááá
tasmailla1
19. led 2011
taky se zatím mejte musím běžet,čeká nás velkej nákup potravin,tak s chutí do toho......
many
19. led 2011
kuky kuky, nakukuju 😉 nikdo nikde 😉 odpočíváte těhulky 🙂
@tasmailla1 tak velkej nákup potravin jo 😉 tak jestli to bude v tesku tak i s oblečením co 😃 😃 😃
many
19. led 2011
mě čeká jen menší, pár věcí a proto půjdeme s Ladíkem až zítra kolem oběda 🙂 to je všude míň lidí a klídek na nákup 😃
realgs
19. led 2011
Jupí, dnes jsem od sousedky nakoupila bodýčka po 10,- některý jsou ještě nepužité a nové a pak taky pytel na spinkání od 6 měsíců.
realgs
19. led 2011
Holky tak jsem přemýšlela o těch poporodních vložkách, jak cestují v kalhotkách a tak a narazila jsem na tohle http://haipa-daipa.com/product/zkladni-menstrua... a to by bylo řešení, dokonce to i doporučují. Dát si do toho klasickou vložku co protíká a dýchá. Co myslíte?
tasmailla1
19. led 2011
@many No práve nákup byl v tescu a oblečkum jsem se musela vyhejbat velkou oklikou,abych tam znova nezabrouzdila,ale aspon jsem po nich hodila svým očkem a pořád tam jsou a pekne se na me usmívají...když jsem nekoupila oblečky,tak jsem si koupila 2 krát persil gel na praní pro mimina,byl v akci,tak aspon ted ty malinký věcičky budu moci i začít prát.... 😃 😃 😃 😃 😃
tasmailla1
19. led 2011
@realgs Dobrej kauf body za 10 kč,to by se me taky líbilo..... 🙂 🙂 🙂
dostyna
19. led 2011
@tasmailla1 v sobotu tam musime zajet🙂
tasmailla1
19. led 2011
@dostyna 😃 😃 😃 😃 jojoojjjoooo
tasmailla1
19. led 2011
Holky kdy se musí vybrat porodnice?jak dlouho před porodem???
many
19. led 2011
@realgs pěknej kup 🙂 jinak na ty vložky zajímavý, ale já si raději koupím ty velký na ten únik moči, vypadáto, že budou super, určo o dost lepší, než jak jsem měla ze zdravotních potřeb ty nelepící :-S vím jak to mamina semnou na pokoji stím byla dost spokojená a já nervyla 😃
@tasmailla1 téééda takže si odolala 🙂 ten persil gel si taky pak musím koupit 😉 jinak u nás se porodnice nějak nevybírá, automaticky Šternberk, ale asi kdybych chtěla, tak můžu říct Olomouc 🙂 ale nechám to být 🙂 v Olmiku rodí baby normálně na posteli a musí si držet nohy :-S a ve Šternberku je to super 🙂
many
19. led 2011
jinak s bodýčkama jsem byla vždy spokojená z teska - tesko i cherokky 😉 a když jsou akce,... nejsou moc drahý 🙂 hlavně néé lidovka,... to je katastrofa, to mám pár po Ladíkovi 🙂 na doma na to zvracení 😃 to bylo hned vše žmolkatý :-S hnus a v tesku,.... koupíte za ty samý prachy a vydrží dýl pěkný 🙂 i overaly,.... fakt spokojená
realgs
19. led 2011
@many A ty velký vložky na únik moči jsou větraný? Nebo to má zespod tu folii?
many
19. led 2011
@realgs - juknu, jednu jsem rozdělala minule, jak jsme si tu psaly a probíraly to večer 😃
many
19. led 2011
@realgs tak nevím :-S jak to myslíš s tou folii :-S nevím jak to popsat 😃

Začni psát odpověď...

Odešli