• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
ale myslím , že do porodky budou super :slight_smile:
19. led 2011 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak ty od babičky jsou normal a já se asi podívám po nějakých ještě větších :wink: jsou Normal 24 ks a 3 slzičky plný a je jich tam prázdných 5 :grinning:
19. led 2011 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://www.lekarnanaprokopce.cz/shop.php?action=show_product_detail&product_id=1571489
jestli takový třeba :confounded: ty moje normal od babičky měří, počkat, změřím :grinning: 27 :slight_smile: no poptám se asi v lékárně, řeknu jim zkušenost a oni taky budou vědět :slight_smile: ale ještě to omrknu tady někde :wink:
19. led 2011 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
http://lekarnaexpres.cz/eshop/produkt/inkontinentni-vlozky-tena-lady-extra

to tady hledáme, jako bysme měly problémy s únikem moči, že :slight_smile: teda ale chudery co stím problém mají :frowning2:
19. led 2011 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
no koupím si ty delší určo :wink: protože když se furt leží,..... :wink:
19. led 2011 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ty normal si nechám jak budu po porodě doma :grinning:
19. led 2011 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no myslím jestli jsou prodyšné nebo je to jako klasické menstruační vložky s tou vrstvou co nepropustí
19. led 2011 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránooooo,,jééé koukám z okna a co to nevidím.....u nás je sníh ......a to jsem si už myslela,že už pomaly bude jaroooo....achhh joooooooo :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
20. led 2011 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many No já si vyberu Hradec ,kde i bydlím,ale myslela jsem,že nejak se to dopředu jako rezervuje,nebo tak něco,aby vědeli,koho tam pak mužou čekat...ale to je vlastne jedno,švagrová když naši gyndu malovali,tak rodila v Pardubicích,tak to se me třeba taky muže stát,že budu rodit nekde jinde.... :frowning2: :frowning2:
20. led 2011 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko holky :slight_smile:
20. led 2011 v 08:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno zdravím z práce, vydím, že jste včera řešily kočárky, já mám vybraný Espiro envy, ten Danny sport jsem taky mela vyhlídlý, ale přemluvili nás na ten Espiro, taky stojí i s autosedačkou kolem 10 000, ale barvy nemají nic moc, ale na malou vezmeme fialový. Jinak pohyby jsem začala cítit taky celkem pozdě, taky jsem z toho byla špatná, ale tedka uz je cítím silněji, mám i placentu na přední stěně a říkají, že to taky může tlumit kopanečky.
20. led 2011 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@realgs tak ty Normal - absorbují mnohem více než běžné vložky. Speciální povrch a jedinečně svěží prerličky neutralizují možný zápach a uzamknou tekutinu uvnitř jádra, tena lady normal se svým tvarem přizpůsobí vaší postavě , mají speciální absorpční zónu pro větší bezpečí. Poskytují vysokou ochranu při malém a středním úniku močí :grinning:
to je tam napsané :slight_smile:
no já si je na stopéro koupím do porodnice, ale ty delší rovnou, to bude lepší :wink:
20. led 2011 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlluska4 dej odkaz, ať jukneme na kočárek :wink:
20. led 2011 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nevím,jestli se to někde musí rezervovat, ale u nás je to tak, že pak myslím ten poslední měsíc se jezdí už na prohlídky do porodnice, kde se rodí :wink: tam se pak vypisují všechny papíry, aby byl u porodu klid a nevypisovalo se to v bolestech :grinning:
20. led 2011 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 no pokud vím musíš se v porodnici hlásit ve velkých městech,určitě v Praze.Ale myslím si že na to by tě gyndař upozornil ne?u nás se to hlásit nemusí,ale poslední dobou se stává že mají stop stavy protože se teď moc rodí,ale je fakt,že jsem ještě neslyšela o nikom koho by nevzali.
20. led 2011 v 09:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jak píšeš o těch vložkách že mají ty perličky co neutralizují pach tak se divím že to do porodky dovolí já myslela že musí být úplně ty obyč,oni na to přece pak čumí ne?
20. led 2011 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik aha, to mě nenapadlo :confounded: jo čučí ti na vložku každý ráno :grinning: já tomu nerozumím, myslíš jako, že na povrchu budou perličky :confounded:
20. led 2011 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
no zkusit se zeptat sestřičky na gyndě :wink: nebo kdybych narazila na porodní asistentku :wink: tak té bych se taky mohla zeptat :wink:
20. led 2011 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik ale tenkrát ta moje spolubydlící na pokoji měla prostě ty plíny pro babky, tak tomu říkala a nikdo nic neříkal :confounded: nevím, pozjišťujeme teda, než koupíme, ale když je tam napsaný, že je to prostě vložka :confounded:
20. led 2011 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no ale proč teda po nás chcou ať si berem přímo ty porodnický a ne jakýkoliv jiný?Jako perličky asi nebudou,ale jestli to nemění barvu té krve na to oni se dívají ne?no já tomu taky prd rozumím,ale zas když na to čumí jen ráno,stejně se před vizitou jdeš sprchnout pak dáš tu porodnickou a až odejdou vyměníš za druhou a je to ne?
20. led 2011 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,to máme dnes ale krásný den.Dnes jsem si chtěla pospat,ale zase mě můj milovaný kocour vymňoukal z ložnice:slight_smile: Má mě tak rád,že se mnou chodí i na záchod,můj ocásek.To se z toho zblázním,to pak budu mít za zadkem manžela,kocoura a malýho Toníka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna náš pes taky chodí na wc se mnou :grinning: a co jsem těhu je až nesnesitelně přítulná,bojím se jak bude mimčo zvládat :unamused:
20. led 2011 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik co je to za rasu?
20. led 2011 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik nevím, já se poptám te porodní asistentky a je to :wink: jak na ní narazím :slight_smile: a nebo která tu chodí do cvičení :wink: :wink: nepamatuju si to, je nás tu hodně :grinning: tak i ta se může poptat :wink: jinak nesmíš se sprchovat těsně před vizitou, aby si tu vložku pak měla špinavou :wink: a néé čistou :slight_smile: ale bych kecala dám příklad, vizita chodila po 8, tak jsem se tak v 6 sprchla :wink: po vizitě pak chodí dětská :slight_smile: a jinak si pamatuju, vždy doktor šáhl na břicho a hrk ze mě :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna u nás taky nááádherně svítí sluníčko :slight_smile:
20. led 2011 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik neboj, bude to mimi hlídat o 106, to jsem viděla u kámošky, pak ležel furt u postýlky nebo u kolíbky a ani se nehl :slight_smile:
20. led 2011 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to zní hrůzostrašně ... šáhl mi na břicho a krk ze mě :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna :grinning: :grinning: :grinning: ne, ale čučela jsem, že zmáčkl břicho a šlo hodně ze mě :slight_smile:
20. led 2011 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky já už se fakt těším až to budeme mít zasebou :slight_smile: pak si tu zase budeme postupně psát po porodě ,.... a jak doma válčíme a budeme si radit,............... snad budeme všechny vše zvládat levou zadní a děti budou fit bez boleníček,..... :slight_smile:
20. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no mě to děsí,tolik krve...moje menstruace vždy byla těžká pohody,minimum krve a teď mě čeká tohle...to bude fičááááák :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek