• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
@many tak,tak,,,,no hlavně koukám,že máš před náma náskok,tak pak musíš vše referovat :slight_smile:
20. led 2011 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna taky jsem mívala měsíčky hodně slabý , 4 dny a skoro vůbec :slight_smile: ale jako malá jsem si teda užila od 13ti let, bolestí :frowning2: každý měsíc jsem marodila, když byly měsíčky :frowning2: to bylo utrpení :frowning2: a tak jsem trpěla do 19ti let :slight_smile: pak jsem si nechala napsat antikoncepci a byl klid :slight_smile: takže radím všem co budou mít holky a budou trpět, tak v 15ti už antikoncepci :slight_smile:
20. led 2011 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
no dvě jsou myslím předemnou :wink: jéé to bude, pak si dáme čísla a budeme si psát sms z porodnice a referovat to tady :grinning: :grinning: :wink:
20. led 2011 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many no tak já to měla úúúúplně stejně,antikoncepci mi doktor napsat v 17ti letech a byl klid.Pamatuju si,že mě bývalo tak blbě,že jsem jednou šla ze školy po čtyřech :slight_smile: a to doslova
20. led 2011 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many škoda že žádná tady nerodí v Kolíně:slight_smile: to by bylo nejlepší.Na poslední ultrazvuku jsem ale koukala,že je strašně moc starších maminek v mým věku...čekala jsem že tam budu jak důchodce mezi mladýma očkama,ale omyl :slight_smile:
20. led 2011 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna jo já v 5 třídě lezla po čtyřech do schodů už doma u baráku :frowning2: to si taky pamatuju :frowning2: vidíš a ty bolesti se přirovnávaly hodně k porodu :wink: a ty křížový jak jsem měla při měsíčkách :frowning2: jsem se práskala pěstí do zad, to pomáhalo, ale bolelo dál, než zabral ibalgin, brufen a pak jsme měla kapky, to bylo prý to nejsilnější co mi doktorka mohla napsat - algifenový a na střední škole jsem jedla denně i 8 brufenů :frowning2: to jsem nikde neříkala :frowning2: bála jsem se, že si odrovnám játra :frowning2: ty 400 :confounded: působil mi vždy tak 3-4 hoďky a musela jsem dát další :confounded: joj, to je hnus ty bolesti no, ale u toho porodu pak mi ty křížový tak nepřišli zle, jak jsem na ně byla zvyklá od mala :wink: ale taky jsem se práskala do zad :grinning: nebo tatin mě :slight_smile:
20. led 2011 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
u nás jsou taky hodně těhotný v mým věku, ale i mladší teda a sem tam taky nějaká starší :wink: já mám 30 :wink:
20. led 2011 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: tak to si i dokážu představit. No a ty křížový bolesti asi budou pěkně "příjemný" Mám ten velkej balon,ségra mi říkala,že ji strašně u porodu pomohl.Máš zkušenost?
20. led 2011 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no já tomu říkám přerovský teriér :grinning: ale vypadá to jako pudl s kníračem no ale snad nás mile překvapí,děti moc nemusí,ale nikdy ji nic neudělali.taky už má 11let tak je to taková nevrlá bába
@many no já se na to včera ptala asistentky a ona říkala,že je to zbytečný že jsou zbytečně drahý,jinak jsem včera zjistila že PA je taky těhotná a má termín měsíc přede mnou :frowning2: no sice jsem neměla v plánu si ji platit k porodu,ale chtěli jsme jít na předporodní kurz.dělá buď jednorázový nebo delší ten je 4x (jednou týdně)říkala že nám ještě udělá v březnu ten jednorázovej což mi stačí já se stejně většinu věcí dozvím ve cvičení spíš mi šlo o manžela ať ví do čeho jde,ukáže mu i jak mě masírovat u porodu a tak ať je mi něco platnej.
20. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many já 33. Nějak jsem to mimčo dlouho odkládala...ale otěhotněla jsem hned napoprvé :slight_smile:
20. led 2011 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no uvidíš...většinou to ale hafáci snáší dobře :slight_smile:
20. led 2011 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jojo,jak píšete ,že budete referovat,já si na to počkám,ješteže mám termín až v červenci...ale to vy zas už dávno budete mít poté a já budu na to čekat jak na smilování boží...doufám,že v červenci nebudou ty velký pařáky,jak to tedka je v mode pomalu každej rok...to si pak teda budu užívat....... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Ale chtela bych už to mít za sebou.......
20. led 2011 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky chodíte na cvičení před porodem???
20. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna já ho mám taky doma a u porodu mně nepomáhalo vůbec nic :frowning2: taky jsem musela skákat a bylo to hrozný, chvíli a musela jsem z toho pryč, ani sprcha mi nedělala dobře :frowning2: a pak už jsem zůstala sama na porodním pokoji a ostatní 3 pokoje byli volný a v jednom byla vana, já se furt neotvírala a tak že zkusíme vanu, Laďa než se vana napouštěla, mi musel furt sprchou mířit na břicho co nejvíc teplou vodou, kterou jsem snesla, asi to má taky pomoct na otvírání :confounded: a to mi dělalo taky moc zle, fakt mi bylo tak špatně, si pamatuju, jak jsem pak práskla do toho kohoutka a řekla - konec, je mi zle, musím ven, tak mě pak zase museli ze sestrou vytáhnout z vany a zpátky na náš pokoj :confounded: no asi bych to neměla moc psát, abych vás nestrašila :frowning2: vy to budete mít třeba v poho, ale já šla na vyvolání pár dní před termínem a prostě jsem nebyla vůbec připravená, neotvírala se,..... a to vyvolání je drsnější no :confounded: byl to hnus a říkala jsem, že už nikdy rodit nechci, ale časem to trošku přejde a jdu do toho zase, ale doufám, že už to bude lepší, musí a vydržela jsem a vydržím zase, ale je fine, že semnou byl tatin, je dobrý, že tě chlap vidí, co zkusíš :frowning2: když jsem byla na tom míči, tak si pamatuju, jak mě Laďa držel a měl na krajíčku, a říkal, ženo , já když tě vidím......... šlo vidět, že by se rozbrečel, ale držel se a já taky , rozbrečela jsem se až po šití, až všichni vypadli :slight_smile: a my byli samotní, to už jsem musela vypustit ven :slight_smile: tak a postrašila jsem co :confounded: :confounded:
20. led 2011 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
hlavně holky co rodí přede mnou když budete míz hnusnej porod tak to sem nepište :wink: ať nás neděsíte pište jen pozitiva jo jak to bylo rychlí a nádhernej pocit a tak jo :wink:
20. led 2011 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já nechodila cvičit, cvičila jsem doma chvíli a pak mě to nebavilo :grinning: podle dvd :grinning:
20. led 2011 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik tak to jsem tě asi vyděsila už trošku teď ne :sweat_smile: tak na to rychle zapomeň :slight_smile: to bude rychlovka :slight_smile: a přirozeně :slight_smile:
20. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jojo to se ti povedlo takhle se rozepsat......a prej nemáme mít strach...... :frowning2: :frowning2: :frowning2: Škoda že muj manža nechce bejt u toho se mnou,takže si to všechno přetrpím sama..... :unamused: :unamused: :unamused:
20. led 2011 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik Vždyt si psala ,že nemáš strach :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .....
20. led 2011 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já jsem vždy slyšela holky,které porodili,že už nechtěj mít další mimino.....že to byla hruza a hnus......a že to málem nepřežili
20. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many mě to neděsí,neboj.Já si to dokážu představit,je mi jasný,že si to ty ženský nevymýšlí a že je to s prominutím na posrání.Vím,že to bude sakra bolet a můj chlap si se mnou užije.Na druhou stranu-patří to k tomu a hol to těch několik hodin musím nějak vydržet a nikoho nepřizabít :slight_smile:)) Moje kamarádka měla první porod šílenej a druhej šla malá na svět raz dva,tak to budeš mít určitě podobný,snad :slight_smile:
20. led 2011 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 hele,buď ráda že je k tobě upřimnej...někteří chlapi tohle snáší opravdu špatně a než by ně co hráli tak to řeknou.Já svýmu říkala,že ho nenutím,ale chce.
20. led 2011 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 nééé ukecej ho ať je s tebou :wink: je to lepší a prý se k tobě i ostatní líp chovají :wink:
20. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna No já právě vím,že ten muj by to neustál a určite by se tam složil...a místo mě by museli dávat první pomoc jemu.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jsem otrlá zatím si mě nevyděsila :wink: pořád se mi zdají být horší ty bolesti co jsem zažila při mimoděložním,když mě doktoh vyloženě týral nebral ohledy na mou bolest a pak mě posla domů že mi nic není,když mě o 4 hodiny později vezla spátky sanitka cítila jsem každej kamínek na cestě měla děsnou zimnici,nemohla mluvit ani dýchat a už jsem začínala být trošku mimo.Takže tvrdím že když jsem přežila toto porod bude brnkačka :wink:
@tasmailla1 no nemám,ale netuším co příjde 14 dní před porodem :wink:
20. led 2011 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna no moje segra měla oba porody tak jak já :frowning2: ale já furt doufám,že teď to bude lepší , jo ale byl u ní o trošku rychlejší, ale taky opět na vyvolání :confounded:
@many proto jde můj chlap...aby mě ochránil od nerudných sester :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
@many no to vyvolání je prej na nic.Moje kolegyně na tom byla a prej hnus.A proč ti vyvolávali,jsi přenášela?
20. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik jééééééééééééé :frowning2: tys měla mimoděložní :frowning2: to i moje sestra u prvního :frowning2: a vzali jí jeden vejcovod a pak stašili, že už nikdy nemusí mít děti a šup , ještě mě předběhla a už má dvě :frowning2: tak to sis taky vytrpěla
20. led 2011 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Jenomže v tomhletom ho nepřemluvím...je to palice přesne jak já.......ale spíš sázím na to,že jako zamestnanec špitálu se ku mne budou chovat slušne...... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: aspon v to doufám.......něčím se utešovat musím.... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek