• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

8. března 2017 
holky a vy už máte jména :wink:
16. lis 2010 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak mě příští pondělí už čeká triple test, tak snad bude taky vše ok a pak už budu mít jen hrůzu z cukru :grinning: a to se chodí ve 24 t. :stuck_out_tongue_closed_eyes: blééééééé :grinning:
16. lis 2010 v 06:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
germanie-drzim palce at je vse v poradku,ja jdu v ct a uz se moc tesim.
pohlavi si asi rict nenechame ale uvidim mozna zvitezi zvedavost :slight_smile:
jmenana jeste uplne nemame-chceme taky cesky ale nejaky co se nedavaji moc,Eliska byla moje favoritka od 13let,jmenovala se tak moje babicka a ja ji hrozne milovala takze kdyz umrela rikala jsem ze moje dcera bude Eliska,jenze ted mi prijde na muj vkus preeliskovano,za coz davam vinu princezne ze mlejna.Takze jsou zatim favority Emilka a Dorka na kluka Viktor a Richard.
16. lis 2010 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - pěkný jména a taky budeme ve čtvrtek držet pěstičky ať je vše ok :slight_smile: musí být :slight_smile:
16. lis 2010 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
kdepak je germaine at vime jak dopadli?
16. lis 2010 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek děvčata, jsem zde....konečně. Ráno jsme vyjížděli v 8.45 a dorazili až v 15.45...celodenní lítání po doktorech. Jinak na screening jdu v pondělí, dneska to byla první genetická prohlídka, neboť manžel má významnou formu Leidenské mutace a ještě něčeho, což je blbý...maj v rodině trombózu a já už toho mám za sebou :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky docela dost, takže asi budu jedna z těch těhulí, co lítá pořád po doktorech. Jinak jsme se nic moc zatím nedozvěděli, výsledky budou až někdy za tři týdny....ale já doufám, že to tak nějak dobře dopadne. Nic jinýho mi ani nezbývá....
16. lis 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a holky, k těm jménům...já jsem vždycky hrozně chtěla kluka Benjamína, ale manža tvrdí, že jen přes jeho mrtvolu....a mi se normálně neshodneme skoro ani na povlečení, tak se pomalu začínám smiřovat, že Ben nebude a nebude...a on zas vybírá takový sucharský....mno nemám to s ním vůbec jednoduchý :sweat_smile: :wink: a holčičku jsem skoro ještě neřešila...já si totiž myslím, že vím, že to bude kluk....ale zas nechci vypadat za blbce, že holku nechci....myslím, že až se to dozvíme, tak budu poprděná i z holčičky....
16. lis 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: všimla jsem si, že je tu další téma květen :confounded: tak tam hupsneme nebo budeme tady :wink:
17. lis 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
germaine - tak držíme pěsti ať je vše ok :wink:
badik - ty jdeš zítra, že :wink:
germaine - můj názor :slight_smile: taky se mi to nelíbí, jak pro pejska :slight_smile: sorry, ale je to na tobě, nikomu do toho nemá co být :wink:
já raději ty jména víc český :slight_smile: ale každýmu se líbí něco jinýho a to je dobře zase :slight_smile:
17. lis 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj děvčata,
tak copak dneska při svátku...? Já dodělala oběd a musím konstatovat, že teda horší kuře na paprice jsem snad ještě neudělala....nepovedla se mi omáčka, sice jíst se to dá, ale ta chuť teda nic moc...za chvíli dorazí manža a jsem zvědavá, jestli bude držkovat...no jo, i mistr tesař se někdy utne, ne? :grinning:
17. lis 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.My dneska moc nesvatkujem,meli jsme tu chlapy na baraku tak manzel makal a ja se starala at hlady nepadnou,ale uz to dodelali tak je klid.
Germaine-z te leidenske mutace mam taky trochu strach,tchyne ma taky trombozu.Dostala ji pri porodu coz je vzacny,ale tehda se zadny takovy testy nedelali.Premyslela jsem ze bych ji navrhla at se necha vysetrit ale ona si vsechno moc bere:mesic by nespala a brala prasky na nervy.Ale asi reknu doktorovi jak tam budem jestli by nebylo dobry nas taky nekam poslat.Bude mit radost vim jak jsou nadseni z tech mamin co jsou chytry z internetu :wink:
A jaky jmena teda vybira manza?Me se zdaji snad vsechny jmena hezky.Ale rekli jsme si ze chcem cesky a ja chtela neco co se moc nedava.I kdyz z tech prevzatych bych si taky vybrala.Jsem si vcera koupila knizku jak se bude vase dite jmenovat.Je tam tolik jmen az hruza.Teda nektery jsou fakt des :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale u nas asi zvitezi ta Dorka a Viktor
17. lis 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik No tak my Leidena máme potvrzenýho asi na 50 % a ještě se bude zjišťovat, zda ho nemám taky já....to by bylo asi horší, tak snad dopadneme dobře....ona ta trombóza není žádná sláva. Doufám jen, že si nebudu muset píchat nic na ředění krve do břicha....
No tak manža navrhoval David po něm, ale to já nemám ráda, když se jmenujou děti stejně jako rodiče anebo i Jaroslav po otci, ale to už vůbec nepřichází v úvahu....zatím jediný, na který jsme se pro cipíska shodli je Štěpán....to se nám líbí oběma.
17. lis 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte tehulky, tak ja prechazim z diskuze Květen,je Vás tady trosku vic :slight_smile: doufam,ze nevadi,ale kdyby jo,tak si dam sama nekde solo :slight_smile:
17. lis 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvardosek
Ahoj samo, že nevadí....jsme tu zatím jenom tři květňátka....
17. lis 2010 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nic holky, jdu si nachvíli položit tělo do pelíšku a trochu se učit teorii...zítra mám prvně tříhodinovku/autoškola) a nejsem si vůbec jistá, zda to zvládnu.....tak se zatím všechny mějte
17. lis 2010 ve 14:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
germaine: delas tedka autoskolu???urcite to das,protoze jak ja rikam,kdyz jsem to dala ja,tak musi kazdy.
17. lis 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: vyslala jsem chlapy ven, tak mám padla :slight_smile:
sice nějaká práce by se našla :slight_smile: ale nádobí hotový, koupelka vydrhlá, zameteno, tak zatím padla :slight_smile: pokračovat se může později :slight_smile: a nebo nechat něco na zítra :slight_smile: žehlení,.... :grinning:
jak je těhulky :wink: a pohlaďte bříška :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky , tak co , přejdeme jen čistě na ten květen 2011 :wink: ať tu nejsou dvě diskuze :wink:
17. lis 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
čekám na vás, já bez vás nepůjdu už :grinning:
17. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
a zase je nás o jednu víc, paráááda :slight_smile:
17. lis 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - pěkný jména :wink:
17. lis 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ja uz bych zustala tady ale jestli jdete jdu taky

@kvardosek vitam te tu

@germaine Stepan je krasny jmeno,ale segrin nastavajici je Stefan.Je to slovak a u nich je Stefan na naseho Stepana takze jsme to zamitli.Jinak taky nejsem zastance jmen po rodicich.Moje mamka mi dokonce zakazala jmeno po nekom zijicim z rodiny.Moc se mi libila Lucinka,ale to je moje sestra :frowning2: Ta mi to zakazala,ale i kdyby ne asi bych to nedala,je pak zbytecnej chaos v rodine.Jinak s tou autoskolou to rikam uplne stejne jak Kvardosek,kdyz jsem to udelala ja da to kazdej.
17. lis 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many nechces prijit uklidit i k nam?Ja co jsem doma jsem uplne marna.Vsechno porad odkladam na zitra :sunglasses: Ale taky to tu tak vypada.
17. lis 2010 v 16:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
badik - ne ne :grinning: doma mi to stačí :grinning: a uklidím a hned je binec, Ladík ho dokáže udělat za 5 minut :grinning:
jinak jména po rodičích mi nevadí :slight_smile: Ladíček je taky po tatinovi :slight_smile: už jsme tenkrát přemýšleli i nad holkou, že by
byla po mně :slight_smile: ale pak jsme si řekli, že dáme Elišku :slight_smile: jinak spolužačka to tak mají - Tomáš a Milada - Miládka
a Tomášek :slight_smile: ale to je věc názoru,..........každýmu se to líbí jinak :slight_smile:
17. lis 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kvardosek - na screeningu si byla :wink: a co tripple testy :slight_smile: mě čekají v pondělí :slight_smile: ale tak zase je dobrý, že se nemusí na lačno a bude to rychlovka :slight_smile: až ten cukr bude horší :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. lis 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jasny to je vylozene kazdyho vec jak mu to vyhovuje.My jsme nastesti oba proti jmenum po rodicich takze s tim doma nemusim bojovat.
17. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
kde jste těhulky :wink: ležíte u telky :wink: a čučíte na pohádky a cpete se :slight_smile:
17. lis 2010 v 16:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik - tak to je dobrý :slight_smile: u Ladi už je generace Ladislavů :slight_smile: a tak jsem chtěla udělat radost a pokračovat a Laďa, že i kvůli tatovi ( ten už je po smrti) tak má radost
17. lis 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many Manzeluv bracha ma mesicniho chlapecka.Tchan,svagr i malej jsou Jiri a vsichni bydli v jednom baraku.Me to prijde chaos.Stacilo uz pred tim kdyz jsem se bavila s tchyni a rikala Jirka a ja nevedela kterej,ted to bude jeste horsi.Ale jak rikam,je to kazdyho vec.
17. lis 2010 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem se teď nacpala rohlíkem a je mi těžko :stuck_out_tongue_closed_eyes: včera mi bylo líp, už jsem si tak říkala, kéž by byl už konec :frowning2: i teď je zatím klídek, sem tam ten žaludek cítím, ale né tak moc jak jindy, musím zaťukat, jsem to minule zakřikla a nevolnost se vrátila :angry:
jak je vám holčiny, lepší se to :wink:
no mě u Ladíka zle nebylo vůbec, ale za to, jsem měla celý těhu motáky až měsíc před porodem byl klid, to byl hnus :frowning2: a teď jsem je měla ze začátku taky a teď v poho, akorát se mi teda motá hlava venku, na čerstvým vzduchu a nejhorší je, když někoho potkáme , zakecáme se a stojíme, tak to se taky začnu motat :confounded: takže raději procházku na hoďku - dvě s malým a pomalu a sem tam sednout a domů :slight_smile: a do obchodu pro pár věcí
17. lis 2010 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek