• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Přidej se, jestli máš TP také květen-červen 2011.

22. září 2016 
Já do cvičení chodím, ale je to spíš takové protahování, ale učí nás tam i dýchat při kontrakcích, zatím mi to přijde teda směšný, ale asi pak budu dělat cokoliv jen aby ty kontrakce míň bolely :slight_smile: Jinak tu bolest stejně přebije ten pocit, až ti dají mimčo, takže zapomeneš, snad :slight_smile:
20. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dostyna mně vyvolávali 5 dní před porodem, mně jedna noha natýkala strasně moc a primář se bál, abych nechytla trombózu :frowning2: byla jsem i na ultrazvuku žil a dobrý, ale ta noha byla šílená :frowning2: fakt skoro jednou taková jako ta druhá :confounded: tak proto, furt to oddaloval, že nejsem vůbec připravená, že se tam nic neděje až pak raději musel
20. led 2011 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
no přesne ono ten strach přijde opravdickej tak 14 dní před porodem.... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to je na prd :frowning2: Jako určitě je dobře nic nepodceňovat,ale proto jsi tak trpěla,tělo prostě nebylo nachystaný...chjo,to jsi si užila
20. led 2011 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 já bych chlapa určitě nenutila,může se to vymstít.ale můžeš si vzít kohokliv jinýho a může ti být mnohem větší oporou.Zkus třeba nějakou soukromou porodní asistentku,u nás je jedna a nemůžou si ji vynachválit,stojí to sice dost peněz,ale když to na tebe příjde zavoláš ji ona přijede a doma se o tebe stará,masíruje tě,dělá ti koupele,popř.klistýr a až uvidí že je čas jet tak jedete a nemusíš trávit v porodnici třeba 10hodin.
Můj chce taky k porodu, ale upřímně, možná bych ho tam ani nechtěla, jako než začnu rodit tak jo, ale až to příjde, tak by to možná ani vidět nemusel :slight_smile:
@badik ty jo,to zní výborně....to bych brala hned
20. led 2011 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik no práve nucením nic nedocílíma byl by mi tam prd platnej.....no nikoho jinýho byl sebou nevzala a porodní asistentka?o tom jsme nerozmejšlela..... :unamused: :unamused: načo klistýr,vemu si yal,je to lepší.....
20. led 2011 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@badik kolik asi stojí zhruba tá asistentka?
20. led 2011 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová mě taky říkala,že je lepší tam nekoho mít,než být sama,že je to tam dlouhý a přeci když tam je s tebou nekdo,tak ti i pomuže a tak....
20. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé holky, když to tak čtu, tak ještě že jdu jako jedna z prvních na řadu :slight_smile: Alespoň mě nestihnete poplašit... Takže pokud @many to bude mít v pohodě, tak musí referovat hodně rychle, abych to stihla přečíst :slight_smile: Mě teď děsí kámoška, co tvrdí, že se průběh prvního porodu "dědí" po matce... To by bylo teda dost krutý. Jinak můj manžel se zatím rozhoduje, ale myslím, že k porodu nakonec půjde, nechám to na něm, kdyby nezvládal, tak vedle porodky bydlí má nej kámoška, co kdyžtak zaskočí :slight_smile:
20. led 2011 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@pavlluska4 já jsem byla moc ráda, že je semnou :slight_smile: jinak vyvolání je ve Šternberku tak, že v 5.00 jsme museli být v porodnici, převlíkla jsem se, manžela odvedla sestra do jeho šatny a pak mě čekal už na pokoji u televize v křesílku :grinning: vegáček :grinning: a já dostala klistýr a v 6.00 jsem měla být vyprázdněná a osprchovaná :slight_smile: dostala jsem první tabletu, to nic není a furt je hej, o půl 9 další, protože mě nemohl propíchnout :slight_smile: nemohl se do mě dostat :slight_smile: a o půl 12 zase nešlo a pak teda, že to zkusí ještě jednou a jinak další tableta a povedlo se a propíchl a od té doby to jelo a v 16.45 byl na světě a pak mě hodinu šily :confounded: ale chci napsat, že do té půl 12, než mi praskli vodu, mi bylo furt hej, nic se nedělo, akorát mi vadilo, že jsem nemohla ležet v peřínách :slight_smile: ale furt chodit, aby to tlačilo dolů a já se otevírala :confounded: tak za celý den jsem toho měla plný zuby :slight_smile: kdybych mohla ležet, pro mě by to bylo lepší, jak u těch měsíčků no :slight_smile: tak jsem vám popsala skoro celý porod a už mlčím :grinning: nebo mě přerazíte :grinning:
20. led 2011 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda to doufám je jen blbej žert,že se porod dedí po matce.... :unamused: :unamused: :unamused: No práve referovat a všechno v dobrým......
20. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aajda já si myslím, že je to kec, že prostě každý porod je jiný a někdo radil třeba hodně sexovat před porodem :wink: :wink: :wink: ty spermie cosi obsahují a to pak asi uvolňuje nebo co :wink:
20. led 2011 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many ježiši propichováni to zní hruzostrašne.....
20. led 2011 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tasmailla1 asi nebudu už nic popisovat :grinning:
20. led 2011 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
já měla vždycky děsně boletsivou menstruaci, lezla jsem po zdi, tak doufám, že mě to u porodu za to ušetří a nebude to horší než tohle, ale asi bude, co? :slight_smile:
no o sexu před porodem jsme slyšela taky a prej to opravdu pomuže,aby se vše urychlilo
@many :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: neeee už nic nepiššššš
20. led 2011 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
každopádně @many to je porod nic moc, ale když si přežila tohle, tak teďka to zvládněš taky, ale asi už se děsíš, když víš, jak to probíhá.
20. led 2011 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky jinak mojí známé se stalo to, že jí sestra dala asi špatně klistýr a ona nebyla furt pořádně vyprázdněná, informovala je, ale oni ,že dobrý a ona jim celý porod kakala :sweat_smile: to muselo být hrozný a trapas :sweat_smile: že už tlačila a říkala - já zase seru :grinning: :grinning: a oni , že se to stává i jiným :sweat_smile: no tak toto bych třeba zažít nechtěla :grinning: chudera
@many ale jo,piš :slight_smile: Aspoň budme vědět co všechno se bude dít
@pavlluska4 jo který si den jsme to s tatinem před spaním probírali :wink: že nás to čeká ještě jednou a naposledy a že snad tento bude lepší a rychlejší :slight_smile: budeme sexovat o 106 :grinning: :grinning: :grinning: ale aby byla chuť, že :grinning:
20. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je blbý, člověk si připadá poníženě a právě to by ten můj manžel třeba vidět nemusel, jak tam kakám :slight_smile:
20. led 2011 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many to se stává,že nekteré nejsou pořádne vyprázdnene a pak im tam nadelaj bordel...ale já si myslím,že na to už jsou zvyklý a nejak ich to nemuže překvapit..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@many jéééé,to néééé...to bych nechtěla...asi si budu dělat klistýr i sama doma preventivně...ikdyž nevím jak se to děla :slight_smile: :slight_smile:
20. led 2011 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ many, no právě, ale tatínek bude určitě rád, můj si to taky někdě přečetl a pořád mi to říká, že mi musí pomoc, toho využívá :slight_smile:
20. led 2011 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
já radši nic nebudu jíst,abych nebyla plná..... :grinning: :grinning: :grinning:
20. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
no taky na netu tenkrát psaly těhulky, že některé si dělaly samy doma Yal nebo jak se to píše, myslím, že tak :wink:
20. led 2011 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéžiš, já vás snad dneska nebudu číst :grinning: Mě už i ta kontrola ranní vložky trochu šokla :slight_smile: Jestli se mnou k porodu manžel půjde, tak k hlavě a ani krok jinam. Já teda jsem rozhodnutá, že porod po mamce nedědím. Spíš po tátovi, ten to prospal doma. Tak si to představuju. Bum bác a je hotovo :slight_smile:
20. led 2011 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek